Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.04.2012., 22:11   #481
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,930
Citiraj:
Autor rodriguez Pregled postova
Kako pobjediti na aukciji?
Stalno biddam i uvijek netko sekundu poslije mene ponudi veču cijenu?
Ponudi veću cijenu od druge najviše

Pa sistem biddanja na ebayu je dosta jednostavan.

Recimo stvar koju stvarno hoćeš se prodaje za 50$ nova (BIN - Buy it now), bidovi idu nešto niže (iako to nije nikad pravilo - nekad i više).

Ti hoćeš taj predmet, bidaj 100$ i sustav će ti automatski dizati tvoj bid dok god drugi bidder ima ponudu manju od 100$.

Nemoraš biddat 100 puta sa malim inkrementima.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2012., 22:52   #482
SilentException
Premium
Moj komp
 
SilentException's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: RI-KR
Postovi: 789
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Ponudi veću cijenu od druge najviše

Pa sistem biddanja na ebayu je dosta jednostavan.

Recimo stvar koju stvarno hoćeš se prodaje za 50$ nova (BIN - Buy it now), bidovi idu nešto niže (iako to nije nikad pravilo - nekad i više).

Ti hoćeš taj predmet, bidaj 100$ i sustav će ti automatski dizati tvoj bid dok god drugi bidder ima ponudu manju od 100$.

Nemoraš biddat 100 puta sa malim inkrementima.
Nemoj to nikako. Sistem radi OK dok se neki drugi "pametnjakovic" ne sjeti bidati 99. I s*ebe te buduci da stvar mozes dobiti za 50. Ili bida 105. I s*jebe sebe
__________________

| Dell XPS m1530 Red | 15,4'' UltraSharp WSXGA+ (1680x1050) | Intel Core2Duo T7500 2.2GHz 4MB | 3GB RAM (1x2GB + 1x1GB) | nVidia GeForce 8600M GT 256MB DDR3 | Seagate 200GB 7200RPM | Slot Loading Dual-Layer DVD+/-RW | 6-cell (2.5 sati) & 9-cell (4.5 sati) batteries | Media Remote Control IR | Intel 4965AGN Wireless (2.4GHz & 5GHz Radio), Bluetooth, Fingerprint Reader, 8in1 Card Reader, 2 MegaPixel WebCam, LAN, HDMI 1080p connector, 3xUSB, Firewire, S-Video, VGA, ExpressCard slot | Windows Vista Home Premium | Logitech VX Nano Cordless Mouse | Logitech Alto Cordless Notebook Stand & Keyboard | Logitech AudioHub Notebook Speakers |


| TBA |


| Silverstone GD01B-MXR | Corsair HX620 620W Modular PSU | ASUS P5W DH Deluxe | Intel Core2Duo E6600 2.4GHz (3.0GHz) | nVidia GeForce 8800GTX 768MB DDR3 | AverMedia AverTV Hybrid Duo PCI-E | Creative Labs X-Fi Elite Pro | 200GB Seagate Barracuda 7200.8 7200RPM | BenQ DW1650 | Scythe Ninja Mini & Sharkoon Silent Eagle 92mm | 2x Sharkoon Silent Eagle 80mm | Case separated in two termal zones (CPU, HDD, DVDRW, TV Card & PSU, GPU, Sound Card) | AZiO BTD603-132 USB 2.0 Bluetooth Adapter | Logitech MX Revolution Cordless Laser Mouse | Logitech diNovo Edge Keyboard |


| D-Link DNS-323 A1 v1.05 fun_plug-ed + many mods | 2 x 320GB Seagate Barracuda 7200.10 7200RPM RAID0 | Cat6 Gigabit Network | 9k Jumbo Frames | Average (WRITE): 19,32 MB/sec | Average (READ): 28,60 MB/sec |


| D-Link DNS-323 B1 v1.05 fun_plug-ed + many mods | 2 x 1TB Samsung HD103UJ F1 7200RPM | Cat6 Gigabit Network | 9k Jumbo Frames | Average (WRITE): XX,XX MB/sec | Average (READ): XX,XX MB/sec |


| TBA (work in progress ) |

SilentException je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2012., 23:08   #483
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,930
Citiraj:
Autor SilentException Pregled postova
Nemoj to nikako. Sistem radi OK dok se neki drugi "pametnjakovic" ne sjeti bidati 99. I s*ebe te buduci da stvar mozes dobiti za 50. Ili bida 105. I s*jebe sebe
Pa to je poanta
Ponudiš najviše što misliš dati i APP.

Glupo je sad kukat šta nemoš dobit aukciju, a nudiš manje nego za koliko neka stvar odlazi
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2012., 23:48   #484
Tarjan
Premium
Moj komp
 
Tarjan's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 94
Uz to sto trebas staviti svoj maksimalni bid, bitno je i vrijeme kada ces ga staviti. Pokusaj ga staviti u zadnjih 15 sekundi, pa postoji mogucnost da ces izbjeci prepucavanje s drugim ili ostalim biderima. Jednako tako postoji mogucnost da izgubis jer ne stignes vise povisiti bid (kao ni protivnici) ali to ne bi trebao biti problem posto si se vec dogovorio sa sobom do koje cifre si spreman ici. Neki koriste i programe koji automatski postavljaju bidove u zadnjim sekundama aukcije, ali ja s istima nemam iskustva pa ne mogu u detalje
__________________
baaaa baaaa ba ba
Tarjan je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2012., 00:35   #485
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
Citiraj:
Autor Ati freak Pregled postova
Ovako, trebao bi frendu naruciti http://www.ebay.co.uk/itm/Power-Lift...#ht_742wt_1139

zanima me hoce li oni uz pojas + poštu i carinu stisnuti i ako da kolika je ?

Thx
Ja imam preko 20 kupovina s eBuya i Zavvia što se tiče takve robe (remeni, majce, trenirke i sl.) te cifre ili veće i nikad mi nisu stisnuli nit carinu nit PDV.
doky je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2012., 08:23   #486
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,989
Citiraj:
Autor Tarjan Pregled postova
Neki koriste i programe koji automatski postavljaju bidove u zadnjim sekundama aukcije, ali ja s istima nemam iskustva pa ne mogu u detalje
E ovo me zanima...Zna netko više o tome?
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2012., 12:59   #487
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,676
Citiraj:
Autor E-mil Pregled postova
Po zakonu bi ti trebali naplatiti 10% carine i 25% PDV-a na vrijednost robe + poštarina.

E sad da li hoće ili ne oni to napraviti ovisi jedino o sreći.
Hvala.
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2012., 14:22   #488
nathan.fake
Premium
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: n/a
Postovi: 1,258
Citiraj:
Autor Tarjan Pregled postova
Uz to sto trebas staviti svoj maksimalni bid, bitno je i vrijeme kada ces ga staviti. Pokusaj ga staviti u zadnjih 15 sekundi, pa postoji mogucnost da ces izbjeci prepucavanje s drugim ili ostalim biderima.
/cut
evo kako je kolega i napiso... osobno uvijek bidam u zadnjih 10 sec i obicno osvajam aukcije.. bez ikakog bot progama...

odredim si kolko sam spreman novaca platit... stisnem "Place bid" i upisem iznos.. cekam kad tajmer prodje 10sec stisnem "Place bid" i onda odma "Confirm bid"...

dok se stranica reflesha vec je gotova aukcija... nakon toga pise jesi osvojio ili ne


bitno je da ne dopustis ikom da bida poslje tebe, a sad ako je neko bido vise od tebe - posteno je osvojio

p.s. postavi si alarm da te podsjeti na aukciju bar 5min ranije

edit:
evo primjera..

na slici ne pise: "Your maximum bid: Ł16.00"

Zadnje izmijenjeno od: nathan.fake. 18.04.2012. u 14:44.
nathan.fake je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2012., 19:49   #489
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,989
Kako parfemi prolaze carinu?Jel može proći ili carine sve parfeme?
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2012., 19:53   #490
W.Digital
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: SB
Postovi: 173
A zašto bi carinili sve parfeme?
Vrijedi pravilo ko i za sve, do 160 kn nema carine, a iznad toga - kako imaš sreće.
W.Digital je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2012., 19:55   #491
stipe1771
Premium
Moj komp
 
stipe1771's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: split
Postovi: 230
Jel ima sanse da oni zapljene robu ako misle da je krivotvorene.
Npr kupim ray ban cvike i trazu mi da donesem racun i njih sam platia 20 $.
Jel ih mogu oni zaplijeniti ili ?
stipe1771 je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2012., 20:17   #492
W.Digital
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: SB
Postovi: 173
Naravno, ne samo da zaplijene nego ti naplate uništenje dotične robe.
Mislim da je kazna cca. 800 kn, taman da si kupiš original ray ban, lol.
W.Digital je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2012., 20:30   #493
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor W.Digital Pregled postova
Naravno, ne samo da zaplijene nego ti naplate uništenje dotične robe.
Mislim da je kazna cca. 800 kn, taman da si kupiš original ray ban, lol.
Plaća i "nagodbu", može iznositi puno više.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2012., 20:32   #494
nex
Premium
 
nex's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: .
Postovi: 526
Teoretski to mogu i moraju napraviti, ali znate li ikoga kome se to desilo? U Hrvatskoj?
nex je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2012., 20:34   #495
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,845
Citiraj:
Autor rodriguez Pregled postova
Kako parfemi prolaze carinu?Jel može proći ili carine sve parfeme?
Citiraj:
Autor W.Digital Pregled postova
A zašto bi carinili sve parfeme?
Vrijedi pravilo ko i za sve, do 160 kn nema carine, a iznad toga - kako imaš sreće.
True that. Mene tražili račun za parfem od 150kn... Sa smajlićem na kraju sam im ga faksirao. Nema razloga da ga carine ako je u toj granici.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2012., 20:37   #496
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor nex Pregled postova
Teoretski to mogu i moraju napraviti, ali znate li ikoga kome se to desilo? U Hrvatskoj?
Da, brdo ljudi. Imaš po forumima brdo ekipe koja ne zna što će jer su ih uhvatili. Od Nove godine su podigli valjda na stotine prijava.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2012., 20:51   #497
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Citiraj:
Autor W.Digital Pregled postova
Naravno, ne samo da zaplijene nego ti naplate uništenje dotične robe.
Mislim da je kazna cca. 800 kn, taman da si kupiš original ray ban, lol.
Ja uvijek kupujem u "dobro vjeri" tako da i ako ih platim manje od stvarne vrijednosti mislim da si orginal jer su mi kao orginal prodane.Uz sve to Ebay zabranjuje prodaju krivotvorene robe.E sada da vidim onog tko bi me osudio

Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Od Nove godine su podigli valjda na stotine prijava.
Treba vidjeti koliko ce ih osuditi za to kazneno djelo.

Zadnje izmijenjeno od: Jelc. 19.04.2012. u 20:58.
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2012., 21:00   #498
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor RAUL Pregled postova
Ja uvijek kupujem u "dobro vjeri" tako da i ako ih platim manje od stvarne vrijednosti mislim da si orginal jer su mi kao orginal prodane.Uz sve to Ebay zabranjuje prodaju krivotvorene robe.E sada da vidim onog tko bi me osudio
Svatko. Kao uvoznik ti si isključivo odgovoran za robu. Tu "dobra vjera" ne postoji, a svaki brand proizvođač u pravilu daje informaciju gdje se može kupiti original roba.

Citiraj:
Autor RAUL Pregled postova
Treba vidjeti koliko ce ih osuditi za to kazneno djelo.
Svi do jednog jer je stvar praktički gotova već kad dođe prijava.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2012., 21:10   #499
nex
Premium
 
nex's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: .
Postovi: 526
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Da, brdo ljudi. Imaš po forumima brdo ekipe koja ne zna što će jer su ih uhvatili. Od Nove godine su podigli valjda na stotine prijava.
Ma da? Nisam znao. Valjda su se probudili iz visegodisnjeg zimskog sna kao i oni iz porezne.
nex je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2012., 21:38   #500
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor nex Pregled postova
Ma da? Nisam znao. Valjda su se probudili iz visegodisnjeg zimskog sna kao i oni iz porezne.
Prije prošlogodišnje kritike iz EU.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2012., 21:50   #501
Tarjan
Premium
Moj komp
 
Tarjan's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 94
Citiraj:
Autor nathan.fake Pregled postova
evo kako je kolega i napiso... osobno uvijek bidam u zadnjih 10 sec i obicno osvajam aukcije.. bez ikakog bot progama...

odredim si kolko sam spreman novaca platit... stisnem "Place bid" i upisem iznos.. cekam kad tajmer prodje 10sec stisnem "Place bid" i onda odma "Confirm bid"...

dok se stranica reflesha vec je gotova aukcija... nakon toga pise jesi osvojio ili ne
Ja kad se osjecam hrabrim docekam i 7-8 sek. Preporucio sam 15 sec jer je to jedna sigurna udaljenost od kraja aukcije a opet nije predaleko da bi ih se hrpa nabacala S vjezbom se moze smanjivati vrijeme. Jos jedna bitna stvar je staviti torrente na pauzu posto zna doci do porilicnog lag-a ukoliko je pusten jaci upload (barem na mojoj vezi i koliko inace odvrnem pipu) pa bid moze zakasniti ako je stvarno u zadnjoj sekundi (kao npr. one-click-bid). Mene je na jednoj aukciji zeznulo to sto nisam neko vrijeme posjecivao ebay a u medjuvremenu su promijenili prozorcic s kojim postavlja bid pa sam se sav uzmuvao kad mi se pojavio nepoznat prozorcic 5-6 sec prije isteka aukcije
__________________
baaaa baaaa ba ba
Tarjan je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2012., 00:16   #502
stipe1771
Premium
Moj komp
 
stipe1771's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: split
Postovi: 230
Jedno direktno pitanje ljudi ,narucim majicu Hugo Boss za 30 $ sa dostavom kako oni znaju da je original ili nije.Jel dovode neke strucanjake ili sta i jel prolazi ako se pravis blesav ?
stipe1771 je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2012., 08:41   #503
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Svatko. Kao uvoznik ti si isključivo odgovoran za robu. Tu "dobra vjera" ne postoji, a svaki brand proizvođač u pravilu daje informaciju gdje se može kupiti original roba.



Svi do jednog jer je stvar praktički gotova već kad dođe prijava.
Grijesis, jer za svaku prijavu postoji pravni lijek i tako sve do Vrhovnog Suda RH ( da ne spominjem razne pravne smicalice ).Nadalje Ebay je taj koji bi trebao paziti da roba nije lazna a ne kupac.
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2012., 08:44   #504
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Citiraj:
Autor stipe1771 Pregled postova
Jedno direktno pitanje ljudi ,narucim majicu Hugo Boss za 30 $ sa dostavom kako oni znaju da je original ili nije.Jel dovode neke strucanjake ili sta i jel prolazi ako se pravis blesav ?
Prolazi bez problema, nakupovao sam se fake robe i nikada nije bilo problema.Nisi pravna osoba pa te nece ganjati.
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2012., 08:45   #505
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,574
Citiraj:
Autor stipe1771 Pregled postova
Jel ima sanse da oni zapljene robu ako misle da je krivotvorene.
Npr kupim ray ban cvike i trazu mi da donesem racun i njih sam platia 20 $.
Jel ih mogu oni zaplijeniti ili ?
cuj ja sam rayban cviki narucio jedno 10 komada do sada sigurno svim prijateljima rodbini itd... Nisam dobio ni carinu niti su mi pljenili robu... Mislim da ako je kopija predobra jedino ti mogu lupit carinu i pdv. Za cvike ne rade probleme.
jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2012., 08:53   #506
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor RAUL Pregled postova
Grijesis, jer za svaku prijavu postoji pravni lijek i tako sve do Vrhovnog Suda RH ( da ne spominjem razne pravne smicalice ).Nadalje Ebay je taj koji bi trebao paziti da roba nije lazna a ne kupac.
Nema Ebay apsolutno ništa s tim. Možeš ti probati vući to po sudovima, ali ne zaboravi da plaćaš sve troškove ako izgubiš (sud, vještaci, troškovi brda odvjetnika).
Iz perspektive carine, ti si uvoznik i snosiš isključivu odovornost. Do nedavno nisu bili toliko striktni, a sad ima brdo ekipe koja kuka.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2012., 09:29   #507
walbandon
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Valbandon-blizu Pule
Postovi: 972
Citiraj:
According to our post record, your parcel has left our warehouse on 30th-Mar
4/3/2012 11:02:00 AM HONG KONG
Receive item from customer (Otb)

4/6/2012 2:29:00 PM HONG KONG HONG KONG AIR MAIL CENTRE Insert item into bag (Otb)

4/14/2012 11:14:00 AM CROATIA ZAGREB 10003 Receive item at office of exchange (Inb)

4/14/2012 1:41:00 PM CROATIA ZAGREB 10003 Send item to domestic location (Inb)

4/16/2012 8:01:00 AM CROATIA 51004 Rijeka CAR Send items to customs1 (Inb)

4/16/2012 8:05:00 AM CROATIA 51004 Rijeka CAR Record item customs information (Inb)

4/19/2012 10:25:00 AM CROATIA 51004 Rijeka CAR Return items from customs 1


Danas ce mi postar donijet doma ...

Vrijednost 30$$ , centralno/daljinsko set,prekisnoc im poslao faxom item sa ebaya, oslobodjeno carine
eto, cini mi se dosta brzo da je ovo odradjeno
__________________
C I C E.... TRGOVAC 1 , 2 ,
walbandon je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2012., 22:03   #508
zulije
Premium
 
zulije's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: zg
Postovi: 85
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Nema Ebay apsolutno ništa s tim. Možeš ti probati vući to po sudovima, ali ne zaboravi da plaćaš sve troškove ako izgubiš (sud, vještaci, troškovi brda odvjetnika).
Iz perspektive carine, ti si uvoznik i snosiš isključivu odovornost. Do nedavno nisu bili toliko striktni, a sad ima brdo ekipe koja kuka.
u pravu si da ebay nema ništa s carinom, ali ipak bi trebali nastojati nadzirati prodaju ilegalne robe, a to su između ostalog fejkovi... a nije da ne mogu nego im nije u interesu... osim za klasičnu ilegalnu robu (oružje...) trebalo bi u tu grupu stavit te kineske kopije silne

da ne velim recimo da su kinezi sve pametniji, ajmo reć, u toku nove godine reko idem vidjet ima šta od petardi na ebayu... naravno zabranjeno je, ali kinezi se dosjetiše i sad prodaju ''Rare Collectable Firecracker Sticker'' , i onda ti kasnije pošalje petarde al jbg, mislim da na carini ne bi prošlo
zulije je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2012., 22:12   #509
W.Digital
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: SB
Postovi: 173
Imao je ebay već slučajeva da su ga tužili radi prodaje fejkova preko njih...
http://dnevnik.hr/vijesti/gospodarst...rene-robe.html
W.Digital je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2012., 05:44   #510
panoramix
driver
Moj komp
 
panoramix's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,083
Fendica je nedugo kupila preko Ebaya Star tenisice za 20 $ . Drugi dan je vec seller maknut s Ebaya bez objasjenja. Naravo, tenisice su bile fake a na samoj web stranici Star branda lijepo pise :ne kupujte nase tenisice na netu po 20 $.
__________________
SPECTRUM ZX 48 K, Grundig Cassette player, RIZ Color TV - 16 kanala UHF, sobna antena Čajavec SA-3 s lampicom,
software : River Raid & Jet set Willie
panoramix je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na