Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.09.2022., 19:39   #1051
Joke
N00B
Moj komp
 
Joke's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Split
Postovi: 3,885
Uh koliko preporuka za Dyson
To je to onda ide Dyson, samo koliko vidim na 2 mjesta je dostupan.
Hvala ekipa!
__________________
IE6
Linux is Not Windows
Joke je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2022., 19:42   #1052
SPLiFF
Premium
Moj komp
 
SPLiFF's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,020
Jel kupovao netko zamjenske baterije za Dysona? Tipa AliExpress i sl.?
SPLiFF je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2022., 11:10   #1053
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,152
a mislim, usisavač od 4-5 tisuća kuna, nemojte me je*ati da zaista nešto i valja
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2022., 11:11   #1054
brodjo
Playmaker
Moj komp
 
brodjo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek/Wien
Postovi: 1,629
U austriji su starije verzije Dysona uglavnom na akciji konstantno po 399 EUR. Pod starije mislim na V8 i V10. Sad će vjerojatno i V11 ubaciti s obzirom da je 15 vani
__________________
brodjo je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2022., 11:16   #1055
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Citiraj:
Autor Ivo_Strojnica Pregled postova
a mislim, usisavač od 4-5 tisuća kuna, nemojte me je*ati da zaista nešto i valja
pa da, obično to ovako ide, kupis stapni za 1200 kuna i vidis da nevalja nista, pa uzmes obicni bez vrecice i također ne valja nista, brzo se začepi i slabo počme vući, pa onda uzmeš klasični sa vrećicom pa vidis da je to ipak neprakticno vući po kuci, kabel i sl. i onda popizdiš i daš 700€ za četvrti usisivač u godinu dana
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2022., 11:44   #1056
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Ja furam već godinama https://mi.hr/xiaomi-bezicni-usisava...um-cleaner-g10

Jede sve, radi čuda, čišćenje jednostavno, pranje filetera jednostavno, ušarafio na zid, stavio mu napajanje, puni se na zidu, za mene top.

I još sam ga dobio za ispod 2000kn svojevremeno.

Svaka preporuka.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2022., 19:30   #1057
sharyn
Premium
Moj komp
 
sharyn's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: grubišno polje
Postovi: 553
^ isti usisavač imam, dlake od dugodlakog mačora skuplja bez problema te se ne zapetljavaju.
jedan mi riknuo radi tvorničke greške i dobio drugog u santa domenici.
ima foru da osjeti šta usisava, ako je na tepihu povećat će okretaje itd.
__________________
sharyn je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2022., 21:41   #1058
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,180
Citiraj:
Autor nick praskaton Pregled postova
pa da, obično to ovako ide, kupis stapni za 1200 kuna i vidis da nevalja nista, pa uzmes obicni bez vrecice i također ne valja nista, brzo se začepi i slabo počme vući, pa onda uzmeš klasični sa vrećicom pa vidis da je to ipak neprakticno vući po kuci, kabel i sl. i onda popizdiš i daš 700€ za četvrti usisivač u godinu dana
Slicna priča u mene Elux stapni, roborock s5max, gorenjr brz vrećice i na kraju H9 Pro
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2022., 14:14   #1059
Igorr
Flajing super šiiiip
Moj komp
 
Igorr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zd -- Zg
Postovi: 1,664
Je li netko možda kupio ROBOROCK S7 MaxV Ultra?

Po internetu za sad vidim samo hvalospjeve, što je super, ali i ne znam koliko realno.
Već je preko pola godine na tržištu pa me zanima da li ga netko ima više mjeseci pa da kaže po koju korisnu informaciju o tome kako je u stvarnosti živjeti s njim.

Ful me privlači i kao geeka i kao osobu koja želi što manje vremena provesti čisteći bilo što
__________________
5.1.4 setup:
Zvučnici - 2x Arendal 1723 S monitors, 1x 1723 S center, 4x 1961 height, 2x 1961 surround, XTZ 12.17 EDGE
Amps - Marantz Cinema 40 + ROTEL RMB-1585
Igorr je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2022., 14:16   #1060
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,994
Ako nemaš tepihe i previše prepreka u kući, biti će ti sigurno super
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2022., 14:26   #1061
Igorr
Flajing super šiiiip
Moj komp
 
Igorr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zd -- Zg
Postovi: 1,664
Imam nešto sitno tepiha a prepreka skoro ništa, a i cijela etaža je na istoj razini bez pragova.

Trenutni S6 MaxV super to sve odrađuje, ali mi je tlaka (strašno veliki problemi ):

1. praznit spremnik svaki dan (imamo psa pa stvarno moram)
2. kad god želim da i opere pod
- ne usisa ovo malo tepiha što imamo
- ne usisa mi teretanu (gumirani pod kojeg sam mu zabranio prati)
- moram svaki put stavljati dodatak za pranje i nadopuniti vodu
- nakon svakog pranja treba ili dobro ručno oprati ovu njegovu mikrofibru ili ubaciti u makinu
- i generalno je ok(ish) za održavanje pločica ali ih ne izriba

A to sve riješava ovaj ultra spremnik i S7 MaxV.
Naravno, to je sve pod uvjetom da stvarno cijeli sistem radi kako i reklamiraju, zato me zanimaju iskustva iz prve ruke.

A koči me, uz cijenu, što se i sve više povećava broj pomičnih dijelova i pod-sustava koji mogu krepati... pa džabe onda sve to ako će brzo počet stvari krepavati.
__________________
5.1.4 setup:
Zvučnici - 2x Arendal 1723 S monitors, 1x 1723 S center, 4x 1961 height, 2x 1961 surround, XTZ 12.17 EDGE
Amps - Marantz Cinema 40 + ROTEL RMB-1585
Igorr je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2022., 16:05   #1062
nepalac
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2022
Lokacija: EU
Postovi: 643
Jel zna netko šta može biti na aku usisivaču Dreame V9P (Xiaomi), odjednom je postao nenormalno bučan, vuče on ali nešto tu ne štima.
Star možda godinu dana, ima još jamstvo ali sad ne znam jel motor prosviro ili šta...

edit: zapravo slabo vuče, morat ću ga onda na rma.
__________________
...

Zadnje izmijenjeno od: nepalac. 06.10.2022. u 16:43.
nepalac je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2022., 16:44   #1063
Igorr
Flajing super šiiiip
Moj komp
 
Igorr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zd -- Zg
Postovi: 1,664
Nije mi se više dalo petljati i gledati review-ove i forume, pa sam kupio Roborock S7 MaxV Ultra.

Upogonio, ostavio da sve usisa i opere (gdje smije) i ukratko - oduševljen sam.

- Usisava vidljivo bolje od S6 MaxV i običnog S6, valjda taj duplo veći suction power ipak radi nešto
- Pere vidljivo bolje od S6 MaxV, što je bilo i za očekivati jer ovaj ipak i aktivno "trlja" tako da puno lakše skida fleke.
- Na ovo malo tepiha što imam uredno digne tkaninu za pranje u zrak tako da ništa ne smoči, a u teretani (gdje je guma na podu) sam mu manualno namjestio da nikad ne pere, tako da uredno i tu podigne dio za pranje.
- Kad je završio, sam je oprao tkaninu (i to savršeno, šokirao sam se koliko ju je dobro izribao), nadopunio svježu vodu da bude spreman za buduće pranje, ispraznio prljavštinu u dust-bin i namjestio se za punjenje... ma milina.

Jedini manji minus za sad je buka pri auto-pražnjenju (cirka kao i klasični usisavač kad usisava) ali ono, traje 15-20 sekundi tako da ništa strašno.
Još samo da se dugotrajno pokaže kao nekvarljiv proizvod i to je to!

Ali ono, max automatizacija, prst u uho i uživat, preporuka za sve lijene, pogotovo ako skrivate geeka u sebi
__________________
5.1.4 setup:
Zvučnici - 2x Arendal 1723 S monitors, 1x 1723 S center, 4x 1961 height, 2x 1961 surround, XTZ 12.17 EDGE
Amps - Marantz Cinema 40 + ROTEL RMB-1585
Igorr je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2022., 11:52   #1064
dart_tom
Premium
Moj komp
 
dart_tom's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 427
ljudovi zena me maltretira za stapni usisavac
i naravno njoj zapeo za oko

Philips usisavač XC8349/01 Aqua Plus

uglavnom njoj je bitno .ebeno pranje sto ovaj ima
dali ima kakav bolji izbor sa pranjem ili je to to i da dalje ne gledam
ja koliko sam gledao skoro ni jedan nema pranje
dart_tom je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2022., 13:27   #1065
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,106
Citiraj:
Autor Igorr Pregled postova
pogotovo ako skrivate geeka u sebi

Do jaja, očekujem nekakav dugoročni rivju kad god misliš da je prošlo dovoljno vremena.
Pratim temu strpljivo.
S5 Max mi je do jaja, ali ovo je ono, SVE što jednom geeku "treba"
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2022., 13:32   #1066
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,929
Citiraj:
Autor dart_tom Pregled postova
ljudovi zena me maltretira za stapni usisavac
i naravno njoj zapeo za oko

Philips usisavač XC8349/01 Aqua Plus

uglavnom njoj je bitno .ebeno pranje sto ovaj ima
dali ima kakav bolji izbor sa pranjem ili je to to i da dalje ne gledam
ja koliko sam gledao skoro ni jedan nema pranje
Imas i za Dysona te neke cetke koje peru podove, Moze se kupiti (3rd party) nastavka/cetka koja ima tank za vodu i rotirajuce cetke za pranje podova...

https://prnt.sc/PlYTumjRscvR

https://prnt.sc/KIh-2cV9Mdyo
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2022., 14:17   #1067
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,180
Citiraj:
Autor 2 die 4 Pregled postova
Do jaja, očekujem nekakav dugoročni rivju kad god misliš da je prošlo dovoljno vremena.
Pratim temu strpljivo.
S5 Max mi je do jaja, ali ovo je ono, SVE što jednom geeku "treba"
Meni je s7 maxv ultra tiha želja, ali osim ogromne cijene, muci me veličina docka.

S5 max se trenutno nalazi ispod kauča, pali se u 5 ujutro, da ne moram odrađivali pražnjenje i čišćenje nebi zna da postoji i to mu je idealno mjesto. Baza od s7 nemoze stat Ispod kauča a čiji mi se i glomazna dosta, pa bi robot trebso novi dom, a nezz di bi ga strpa...
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2022., 08:54   #1068
Ivor
Premium
Moj komp
 
Ivor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Restricted Area
Postovi: 336
Žena želi bežični kućni usisavač, a kad sam skužio da postoje modeli gdje se može odvojiti od štapa glavni dio, zainteresirao sam se i ja za potrebe usisavanja auta. Htio bi da s usisavačem dođe uski nastavak da se može doći do teže dostupnih mjesta i da baterija traje barem 30 min.

Gledam po netu izbor je stvarno šarolik. Prijedlozi?
Ivor je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2022., 09:45   #1069
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Citiraj:
Autor Ivor Pregled postova
Žena želi bežični kućni usisavač, a kad sam skužio da postoje modeli gdje se može odvojiti od štapa glavni dio, zainteresirao sam se i ja za potrebe usisavanja auta. Htio bi da s usisavačem dođe uski nastavak da se može doći do teže dostupnih mjesta i da baterija traje barem 30 min.

Gledam po netu izbor je stvarno šarolik. Prijedlozi?
prolistaj doslovno zadnje dvije stranice, naći ćeš odgovor na svoj upit
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2022., 10:10   #1070
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Ja furam već godinama https://mi.hr/xiaomi-bezicni-usisava...um-cleaner-g10

Jede sve, radi čuda, čišćenje jednostavno, pranje filetera jednostavno, ušarafio na zid, stavio mu napajanje, puni se na zidu, za mene top.

I još sam ga dobio za ispod 2000kn svojevremeno.

Svaka preporuka.
Skoro sam ga naručio, onda odem na Amazon.de i vidim hrpu negativnih komentara...sad sam na muci jer sam prethodno uzeo Philips koji je kod nas na forum.hr bio nahvaljen, žena skroz nezadovoljna i stvarno loše radi, a na amazon.de isto vidim hrpu negativnih komentara...da li su naši ljudi manje zahtjevni, ili možda čak ima više serija pa neke rade OK, a druge ne?

Citiraj:
Autor dart_tom Pregled postova
ljudovi zena me maltretira za stapni usisavac
i naravno njoj zapeo za oko

Philips usisavač XC8349/01 Aqua Plus

uglavnom njoj je bitno .ebeno pranje sto ovaj ima
dali ima kakav bolji izbor sa pranjem ili je to to i da dalje ne gledam
ja koliko sam gledao skoro ni jedan nema pranje
Uzeo sam ženi sličan model, i po njenim riječima nit pere nit usisava kako treba, sad tražimo dalje

Zadnje izmijenjeno od: segregator. 10.10.2022. u 10:50.
segregator je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2022., 11:28   #1071
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor Ivor Pregled postova
Žena želi bežični kućni usisavač, a kad sam skužio da postoje modeli gdje se može odvojiti od štapa glavni dio, zainteresirao sam se i ja za potrebe usisavanja auta. Htio bi da s usisavačem dođe uski nastavak da se može doći do teže dostupnih mjesta i da baterija traje barem 30 min.

Gledam po netu izbor je stvarno šarolik. Prijedlozi?
Imao sam Electrolux 14.4V, Gorenje 18V i Bosch 21.6V.

bosch je najveće razočaranje, nema to veze s Boschom, kvaliteta izrade grozna, onaj mali (za stol, auto..) stalno zapinje, ne možeš ga odvojiti nekad, grozno..

Electrolux je imao fantastičnu glavu, flexibilnu i lako se kretao, ovog Boscha moraš gurat i muka je.

Gorenje nit smrdi nit miriše, bolji od Boscha (daleko), lošiji od Electroluxa (osjetno).

Tako da moj glas za Electrolux, imaš mnoge modele sa tim nastavcima, sve dalje ovisi o tvom budžetu.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2022., 11:47   #1072
RimtuTiTuki
Premium
Moj komp
 
RimtuTiTuki's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,513
Citiraj:
Autor dart_tom Pregled postova
ljudovi zena me maltretira za stapni usisavac
i naravno njoj zapeo za oko

Philips usisavač XC8349/01 Aqua Plus

uglavnom njoj je bitno .ebeno pranje sto ovaj ima
dali ima kakav bolji izbor sa pranjem ili je to to i da dalje ne gledam
ja koliko sam gledao skoro ni jedan nema pranje
Ako ti treba nešto što pere pod, a može i pokupiti ostatke hrane, moja preporuka je - Karcher FC 7

Mislim da ovaj Philips samo vuče mokru krpu za sobom... to je niš koristi. Bolje uzeti Dyson sa dodatkom koji ti je Lewis napisao
__________________
I never make the same mistake twice I make it five or six times just to be sure...
RimtuTiTuki je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2022., 12:28   #1073
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,180
Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
Imao sam Electrolux 14.4V, Gorenje 18V i Bosch 21.6V.

bosch je najveće razočaranje, nema to veze s Boschom, kvaliteta izrade grozna, onaj mali (za stol, auto..) stalno zapinje, ne možeš ga odvojiti nekad, grozno..

Electrolux je imao fantastičnu glavu, flexibilnu i lako se kretao, ovog Boscha moraš gurat i muka je.

Gorenje nit smrdi nit miriše, bolji od Boscha (daleko), lošiji od Electroluxa (osjetno).

Tako da moj glas za Electrolux, imaš mnoge modele sa tim nastavcima, sve dalje ovisi o tvom budžetu.
Iman ja Eluxa, kupili godinu dana kasnije H9 Pro
Okej je ali kratko traje baterija a puni se satima, a snaga usisavanja niti blizu H9 Pro...
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2022., 13:04   #1074
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Iman ja Eluxa, kupili godinu dana kasnije H9 Pro
Okej je ali kratko traje baterija a puni se satima, a snaga usisavanja niti blizu H9 Pro...
Sve ovisi koji model... Baterije sada traju po 45 minuta na 1. (od 2.) razine snage, a za ravne podove ti je ta prva dovoljna, tek na tepihu ja palim jaču.

Ali opet, sve ovisi koji model, ali naravno da postoje bolji, ovo sve što sam ja imao ili imam su modeli od oko 1500kn bili (koliko vidim to je sad već oko 2000kn ili i više, jer moji nisu bili najjeftiniji ni bazični modeli).
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2022., 13:09   #1075
Igorr
Flajing super šiiiip
Moj komp
 
Igorr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zd -- Zg
Postovi: 1,664
Citiraj:
Autor 2 die 4 Pregled postova
Do jaja, očekujem nekakav dugoročni rivju kad god misliš da je prošlo dovoljno vremena.
Pratim temu strpljivo.
S5 Max mi je do jaja, ali ovo je ono, SVE što jednom geeku "treba"
Jelda?

Nabacim update kroz mjesec-dva, ali za sad stvarno moram biti dosadan i reći da mi je za sad savršen

Object recognition mu je osjetno bolji od S6 MaxV, a i dodali su LED svijetlo koje pali kad je u mraku, čisto da mu kamere mogu što bolje detektirati predmete (navigacija koristi LIDAR kojem je naravno svejedno da li je mrak ili ne).
Ništa ekstra bitno ali je fini plus, meni je to npr. korisno u gostinjskoj sobi gdje je pod krevetom proguran produžni kabel, kojeg S6 nije nikako mogao prepoznati u mraku pa je stalno zapinjao i potezao ga, dok mu jednostavno nisam na kraju tu stavio no-go zonu i to je to, a ovaj fino sve posisa oko njega i ne zapne.

I ono što smo skužili i žena i ja - ovaj je još tiši od S6, nije samo stvar decibela nego jednostavno motor radi drugačije i ta frekvencija je osjetno manje čujna i iritanta, a u isto vrijeme bolje usisa - tako da vrh i po tom pitanju.

Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Meni je s7 maxv ultra tiha želja, ali osim ogromne cijene, muci me veličina docka.

S5 max se trenutno nalazi ispod kauča, pali se u 5 ujutro, da ne moram odrađivali pražnjenje i čišćenje nebi zna da postoji i to mu je idealno mjesto. Baza od s7 nemoze stat Ispod kauča a čiji mi se i glomazna dosta, pa bi robot trebso novi dom, a nezz di bi ga strpa...
E da... a nisam imao taj problem.
Imao sam savršeno mjesto u kuhinji za njega, ali na kraju smo ga izbacili od tamo i stavili u teretanu, čisto da ga ne čujemo dok se prazni ili dok pere tkaninu.
Ali da, treba ti dosta više visine od "običnih" verzija robota gdje ga možeš strpati bilo gdje.
*širina je isto veća, ali ne puno, tako da ne vjerujem da radi neku veliku razliku većini ljudi

Citiraj:
Autor dart_tom Pregled postova
ljudovi zena me maltretira za stapni usisavac
i naravno njoj zapeo za oko

Philips usisavač XC8349/01 Aqua Plus

uglavnom njoj je bitno .ebeno pranje sto ovaj ima
dali ima kakav bolji izbor sa pranjem ili je to to i da dalje ne gledam
ja koliko sam gledao skoro ni jedan nema pranje
Preporuka onda za Samsung Jet90 Premium - sve isto kao i običan Jet90 ali ima već u sebi ovaj Z-station + rotirajuće četke za pranje poda.

Imamo ga nekih pola godine za sad i nisam mu baš našao neku manu.
Vuče pošteno već na medium postavkama, s čime mi traje oko pola sata (s tim da sam uzeo i dodatnu bateriju koja se paralelno puni na Z-stationu, tako da imam duplo više dometa) a ima i puno dodataka za raznorazne situacije.

Citiraj:
Autor Ivor Pregled postova
Žena želi bežični kućni usisavač, a kad sam skužio da postoje modeli gdje se može odvojiti od štapa glavni dio, zainteresirao sam se i ja za potrebe usisavanja auta. Htio bi da s usisavačem dođe uski nastavak da se može doći do teže dostupnih mjesta i da baterija traje barem 30 min.

Gledam po netu izbor je stvarno šarolik. Prijedlozi?
Ja svoj usisam sa ovim Samsungom.
Generalno sam zadovoljan, jedino što me ta mini-turbo četka (koja je ajmo reći najbolja za auto od ovih nastavaka što samsung daje) razočarala za dubinsko čišćenje.
Neovisno o postavkama snage usisavanja slabo izvlači iz ovih podnih tkanina u autu ako je nešto iole zapelo (tipa neka suha travka i sl.).
__________________
5.1.4 setup:
Zvučnici - 2x Arendal 1723 S monitors, 1x 1723 S center, 4x 1961 height, 2x 1961 surround, XTZ 12.17 EDGE
Amps - Marantz Cinema 40 + ROTEL RMB-1585
Igorr je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2022., 13:16   #1076
Ivor
Premium
Moj komp
 
Ivor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Restricted Area
Postovi: 336
Odluka je pala na Jimmy H8 Pro, isprobao na par minuta i zasada sam prezadovoljan. Dolazi s hrpom nastavaka od kojih je meni zanimljivo flexi crijevo s uskim nastavkom i nije pretežak za nosit. Popodne isprobam u autu.
Ivor je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2022., 21:46   #1077
PR3DA70R
Premium
Moj komp
 
PR3DA70R's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Yautja Prime
Postovi: 1,103
Jel itko kad naletio na ovu stranicu, šta mislite jesu realne/legit ocjene?
https://robot-vacuums.com/


Ako je, ovaj Neatsvor X520 izgleda brutalno s obzirom koliko je snižen trenutno na aliu.
PR3DA70R je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2022., 15:09   #1078
flajpan
.....
Moj komp
 
flajpan's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb, Centar
Postovi: 1,787
Citiraj:
Autor PR3DA70R Pregled postova
Jel itko kad naletio na ovu stranicu, šta mislite jesu realne/legit ocjene?
https://robot-vacuums.com/


Ako je, ovaj Neatsvor X520 izgleda brutalno s obzirom koliko je snižen trenutno na aliu.
iIslim da se ne isplati riskirati s nekakvim tvorovima kad imaš već po dobroj cijeni provjerene Roborock ili Dreame modele.
flajpan je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2022., 21:44   #1079
PR3DA70R
Premium
Moj komp
 
PR3DA70R's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Yautja Prime
Postovi: 1,103
Šta pak je sad Dreame. Svaki dan neki novi brand otkrijem.

Ciljao sam do sad na Roborock. Koji model od Dreame bi bio konkurencija Roborock S5 Max ili S7? Da si dodam odmah na listu što vrebati za BF.


Btw S5 Max sam se nadao uzeti ak naleti neka akcija al vidim nešto slabo ih drže više jer je već i S7 vani. Koji je naravno super, ali cijena... Valjda bude nešto od tog na dobroj BF akciji.
PR3DA70R je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2022., 21:56   #1080
mamikulcic
Premium
 
Datum registracije: Mar 2019
Lokacija: Ljubešćica
Postovi: 224
Ja imam Dreame L10 Pro sad već nekih godinu dana i uz neke sitne mušice sam generalno zadovoljan. Taj Dreame je firma pod Xiaomi-em, koristi Xiaomi Home app...
mamikulcic je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na