Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.03.2014., 18:15   #691
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Moji trenutni boosteri su frape od pol banane i kratka crna kava prije treninga. Sad kolko je to psiha a kolko pali za stvarno nemam poima. Ne pusim dva, tri sata prije mada sam smanjio do minimuma u zadnje vrijeme i prestat cu cim poskupe opet jer im nedam tolko love iz principa..
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2014., 18:18   #692
wnbeeeE
Premium
 
wnbeeeE's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 599
ovo cim poskupe.. to ti ne pali. Baci to smeće odmah. Zacrtaj u glavi i hasta la vista. Gledaj zelju za pusenjem kao borbu 1v1 svaki dan, gledaj to kao zabavu. Ako ti se pripuši, nabaci 1v1 u glavi protiv samog sebe, kao u gamingu. Ne budi rob.

Ono što još pomaže a blesavo je zapravo, ti je ovaj app https://itunes.apple.com/us/app/smok...577767592?mt=8
Prikazuje ti ustedu, zdravlje i mnogo toga. Fora ovako cist informativno.

Mozda blesavo zvuci, ali ja sam na taj način prestao. Ne pada mi na pamet niti jedan dim više.. A o zdravlju, raspolozenju, energiji i disanju da ne govorim.
__________________
Darker than a moonless night and hotter than hell itself, that is coffee.
wnbeeeE je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.03.2014., 19:55   #693
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
Uf ja dok sam prestajao pusit sam stalno nesto jeo pa sam natukao 10ak kila bez beda
tako da sam onda novac ulozio u teretanu/prehranu i preporodio se
Gemmy je online   Reply With Quote
Staro 10.03.2014., 20:34   #694
borny
Too much busy
Moj komp
 
borny's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,536
Za doručak (zasada) je banana i mlijeko sa zobenim. kad bude nekih novaca uzet ću whey i ubaciti 30g u zobene.
Mogu li tu ubaciti u cca 3dcl čaja? Volim ujutro popit čaj radi tekućine, a i obožavam ih piti.

Večera cca 200g posnog sira sa 2 žličice mljevenih u prah lanenih sjemenki i sa strane cca 40g badema i lješnjaka.

Prije i poslije treninga (sutra) tjestenina sa tunjevinom u biljnom ulju (Eva).
Možda ubaciti i bananu?

Jel ovo zasada ok? Sigurno je napredak naspram keksolina, barem što se tiče doručka
__________________

It's nice to be important, but it's more important to be nice!

borny je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2014., 20:57   #695
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
kaj se tice tune best buy je tuna u salamuri(brine) iz lidla. fileti, ne komadici. brijem oko 12kn.
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2014., 21:13   #696
borny
Too much busy
Moj komp
 
borny's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,536
Pogledat ću sutra. Na povratku s treninga su mi usput redom: maxi konzum, kaufland, lidl, super konzum, interspar. Nema di ne mogu stat i pogledat

Ide li čaj nakon posnog sira i orašastih plodova? Nekako mi je to pretužan obrok, pa se moram malo razveseliti. Što se, osim meda, može koristiti kao sladilo? Nešto moram staviti jer sam bolestan po tom pitanju. Mora biti zaslađeno!
Čokolade, slatkiše, kolače i slične glupoti ne jedem niti sam lud za time, ali čaj mora biti zaslađen!
__________________

It's nice to be important, but it's more important to be nice!

borny je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2014., 21:16   #697
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Stevija umjereno,ja koristim par stolnih sladila tj.saharina.
A prije treninga možeš piletinu,rižu ja nekada integralnu tjesteninu sa posnim,možeš i 4-5 jaja.
Caj sam čitao da navecer ne ide.
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2014., 21:21   #698
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
1. ledja, ramena, triceps, 20 min sporije trcanje
2. noge, 10 min brze trcanje
3. prsa, prednje rame, biceps, 20 min sporije trcanje
4. sprintevi
5. sve ponovo

1. whey+zobene nataste
2. 5-6 jaja (2 zumanjka)
3. 200g piletine + salata
4. banana+saka orasastih
-trening-
5. whey+glutamin+fruktoza
6. 200g piletine, batat, salata
7. posni 200g

kile padaju, snaga raste, ostalo me trenutno ne zanima
  Reply With Quote
Staro 10.03.2014., 21:23   #699
borny
Too much busy
Moj komp
 
borny's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,536
Google "čaj prije spavanja" i letimičnim pregledom samo dobre stvari pišu.
__________________

It's nice to be important, but it's more important to be nice!

borny je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2014., 21:34   #700
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
samo ne zeleni jer ima kofeina, ako se zeli naspavat
Gemmy je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.03.2014., 22:14   #701
QuidZz
Premium
Moj komp
 
QuidZz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Sinj
Postovi: 3,528
Citiraj:
Autor borny Pregled postova
Za doručak (zasada) je banana i mlijeko sa zobenim. kad bude nekih novaca uzet ću whey i ubaciti 30g u zobene.
Mogu li tu ubaciti u cca 3dcl čaja? Volim ujutro popit čaj radi tekućine, a i obožavam ih piti.

Večera cca 200g posnog sira sa 2 žličice mljevenih u prah lanenih sjemenki i sa strane cca 40g badema i lješnjaka.

Prije i poslije treninga (sutra) tjestenina sa tunjevinom u biljnom ulju (Eva).
Možda ubaciti i bananu?

Jel ovo zasada ok? Sigurno je napredak naspram keksolina, barem što se tiče doručka
U veceri nemoj jest lan i orasaste plodove skupa. Jedno ti je viska, po zelji jedi ili jedno ili drugo. Nikako i jedno i drugo.
Poslje treninga ne jedi bananu!!
I poslje treninga ne smijes jesti masti ( u ovom slucaju tuna u ulju ). Deri piletinu i tjesteninu.

Citiraj:
Autor borny Pregled postova
Pogledat ću sutra. Na povratku s treninga su mi usput redom: maxi konzum, kaufland, lidl, super konzum, interspar. Nema di ne mogu stat i pogledat

Ide li čaj nakon posnog sira i orašastih plodova? Nekako mi je to pretužan obrok, pa se moram malo razveseliti. Što se, osim meda, može koristiti kao sladilo? Nešto moram staviti jer sam bolestan po tom pitanju. Mora biti zaslađeno!
Čokolade, slatkiše, kolače i slične glupoti ne jedem niti sam lud za time, ali čaj mora biti zaslađen!

Mozes popit caj ali kako ti je kolega rekao zeleni caj ima kofeina. Vrlo vazno je da u zeleni caj ne smijes nista dodatno stavljati jer tada gubi ljekovita svojstva!!
__________________
Pošten trgovac: 1, 2, 3 ,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ,17, 18, 19

Zadnje izmijenjeno od: QuidZz. 10.03.2014. u 22:26.
QuidZz je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2014., 23:15   #702
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Quidzz..ja neznam za koje se ti natjecanje spremas...ali obicnom smrtniku je dovoljno pazit na macrose i kalorijski unos, nikakve znanosti, ovako samo ljudima to predstavljas kao nesto komplicirano i mnogi ce na taj nacin odustat.
Potpuno je nebitno oce on pojest bananu ili cokoladu poslje treninga, ako mu je deficit zadovoljen za taj dan
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2014., 23:52   #703
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,988
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Moji trenutni boosteri su frape od pol banane i kratka crna kava prije treninga. Sad kolko je to psiha a kolko pali za stvarno nemam poima. Ne pusim dva, tri sata prije mada sam smanjio do minimuma u zadnje vrijeme i prestat cu cim poskupe opet jer im nedam tolko love iz principa..
Ako inace kavu ne pijes crna kava je super radi kofeina u sebi koji te digne, ja roknem kad sam pospan tabletu 200 mg kofeina, i tabletu DMAA nesto kao efedrin, speed...)
__________________
Thinkpad T430 running Manjaro
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2014., 00:24   #704
QuidZz
Premium
Moj komp
 
QuidZz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Sinj
Postovi: 3,528
Citiraj:
Autor papčić Pregled postova
Quidzz..ja neznam za koje se ti natjecanje spremas...ali obicnom smrtniku je dovoljno pazit na macrose i kalorijski unos, nikakve znanosti, ovako samo ljudima to predstavljas kao nesto komplicirano i mnogi ce na taj nacin odustat.
Potpuno je nebitno oce on pojest bananu ili cokoladu poslje treninga, ako mu je deficit zadovoljen za taj dan


Nista nije komplicirano za onoga tko zeli naucit. Nije cilj drzat se pravilne prehrane par mj dok ne skines odredeni broj kg i kasnije sve po starom. Ja sam ukazao na neke greske i dao neke savjete. Mogu odustat lako kad vide da idu u teretanu a rezultati nisu zadovoljavajuci. I to bas zato radi gresaka sa prehranom. Ja kazem da su sitnice jako vazne. Imao sam prije 105kg i na kraju sam dosao na 65kg a vjeruj mi prosao sam kroz sve i svasta. Isto tako sam prvi put jako brzo odustao jer sam mislio da ce rezultati doci preko noci. I onda sam sjeo na komp i ucio o svemu tome, zato tu dajem savjete koje ljudi mogu a i ne moraju prihvatiti. Ja znam kako je bilo meni pa sam tu aktivan cisto da drugima olaksam.
__________________
Pošten trgovac: 1, 2, 3 ,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ,17, 18, 19
QuidZz je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2014., 00:46   #705
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
najbitnije je da ljudi koji traze savjet daju sto vise informacija o sebi, svojim, navikama i organizmu.
tek onda se mogu okvirno podijeliti neki savjeti, koji ce ili nece imati efekta.
u grubo postoje neke sprance i rezimi koji ce imati ucinka na vecinu, mozda i nece.
u svakom slucaju neke osnovne nacina prehrane trebale bi imati povoljan ucinak na veliku vecinu ljudi.
sto je dobro za mene mozda nije i za tebe.
kad covjek prepozna na sto mu tijelo najbolje reagira toga se treba drzat
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote