Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.02.2016., 17:27   #1
drma
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: zgb
Postovi: 3
Uglavnom nemoguce je promijeniti lozinku fremaila, lozinku racuna promijenim u postavkama ali od freemaila ostaje ista, kada odem na zaboravljena lozinka i odgovorim na tajno pitanje, dobijem neku random lozinku tipa dbr4rt ali i dalje ne mogu uci sa tom lozinkom u freemail nego samo sa starom, zna li netko u cemu je problem? Takoder me zanima da li postoji nacin za obrisati taj email? Veliki mi je problem jer je racun provaljen i sad sa mojim imenom i prezimenom salje spam okolo mojim kontaktima. Molim pomoc cim prije.

takoder opcija cekanja 90 dana da se mail sam izbrise nije u igri jer netko svatko malo koristi taj mail za slanje spama
drma je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2016., 17:55   #2
driftwood
Premium
 
driftwood's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: .
Postovi: 660
Pa javi njima i pitaj neka ti deaktiviraju e-mail?
__________________
Dazed and confused
driftwood je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.02.2016., 18:18   #3
Overclock_freak
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Rijeka-Zagreb
Postovi: 1,206
vjerovatno si dosta pokušavao mjenjat zato ti se to događa
pošalji mail sa osobnom i tvojim podacima na ovo pa će ti u roku 48 sati javit se i vratit račun
freemail@portal.net.hr
Overclock_freak je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2016., 19:38   #4
microsoft66
Premium
Moj komp
 
microsoft66's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: VK
Postovi: 1,182
hmmm....sad sam i ja probao i stvarno nece..
microsoft66 je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2016., 01:08   #5
drma
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: zgb
Postovi: 3
prvo sto sam napravio je javio se na sluzbu za korisnike i naravno ne odgovaraju vec tjednima, nije do mog racuna samo nece niti na jednom, nije problem da mi vrate racun, ja racunu imam pristup, ali takoder racunu ima pristup i netko tko sa njega salje spam mojim kontaktima, izbrisao sam sve kontakte ali valjda ima backup neki pa clanovi moje obitelji redovno dobivaju viruse u inbox sa mog maila
drma je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2016., 10:38   #6
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,334
Moj komentar s drugog foruma.
Uglavnom, zaboravite na freemail, dok ovo još radi budite sretni. Više ne radi registracija novih mailova, promjena lozinke, u teoriji možete registrirati nov account preko postojećeg itd...
Citiraj:
Stanje je očajno, taj sustav nitko ne održava, poželjno je da se ljudi prebace s tog servisa jer tko zna hoće li i koliko ostali mailovi raditi.
Ja imam mail kojemu se nakon logiranja zaglavi na "Aplikacije se učitava", nikamo ne ide. preko pop.net.hr isto ne ide prijava.
Sustav nitko ne održava, nitko mi nije odgovorio na mail poslan još prije godinu dana i sada nedavno na freemail@portal.net.hr s ovim gore problemom.
Nažalost EPH kao vlasnika to nije previše briga...
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2016., 18:41   #7
drma
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: zgb
Postovi: 3
ne zanima me koristenje tog servisa, davno sam se prebacio na druge, niti imam ista vazno na tom mailu, zanima me da li ga je moguce obrisati ili na bilo koji nacin onemoguciti slanje mailove sa mog racuna.
Ja mogu pristupiti svom racunu i ulogirati se, problem je sto buduci da mi je password provaljen to moze i netko drugi. Zelim obrisati mail ili onemoguciti pristup
drma je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2020., 21:27   #8
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,128
otvorio sam danas na freemailu jedan mail koji ću koristiti povremeno i jer mi se sviđa @net.hr domena... pokušavam poslati mailove na @gmail.com i ne radi slanje? ako meni netko pošalje, uredno primim mail u inobox, kao šta i uredno druga osoba primi reply na mail koja je prva meni poslala... prepostavljam da treba proći neko određeno vrijeme da funkcionira slanje mailova ili je sam freemail odavno u banani?
__________________
ševa!
ALiEN17 je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2020., 21:28   #9
xXTheLuka1998xX
Registered User
 
xXTheLuka1998xX's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Split
Postovi: 353
Citiraj:
Autor ALiEN17 Pregled postova
otvorio sam danas na freemailu jedan mail koji ću koristiti povremeno i jer mi se sviđa @net.hr domena... pokušavam poslati mailove na @gmail.com i ne radi slanje? ako meni netko pošalje, uredno primim mail u inobox, kao šta i uredno druga osoba primi reply na mail koja je prva meni poslala... prepostavljam da treba proći neko određeno vrijeme da funkcionira slanje mailova ili je sam freemail odavno u banani?
Meni se cimi da su u teskoj banani ,cak podrska ne odgovara na mailove

Poslano sa mog SM-A805F koristeći Tapatalk
xXTheLuka1998xX je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2020., 22:05   #10
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,128
Citiraj:
Autor xXTheLuka1998xX Pregled postova
Meni se cimi da su u teskoj banani ,cak podrska ne odgovara na mailove

Poslano sa mog SM-A805F koristeći Tapatalk

slažem se, baš sam dobio dojam nepouzdanosti... ima još kakva dobra HRV domena poput @net.hr, poznatija malo, a da funkcionira normalno?
__________________
ševa!
ALiEN17 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.09.2020., 22:25   #11
xXTheLuka1998xX
Registered User
 
xXTheLuka1998xX's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Split
Postovi: 353
Citiraj:
Autor ALiEN17 Pregled postova
slažem se, baš sam dobio dojam nepouzdanosti... ima još kakva dobra HRV domena poput @net.hr, poznatija malo, a da funkcionira normalno?
I ja tražim iskreno

Poslano sa mog SM-A805F koristeći Tapatalk
xXTheLuka1998xX je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2020., 23:19   #12
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,994
Koristim dvije net.hr mail adrese već godinama, nisam imao nekih problema. Ali da, supporta nema.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2020., 23:23   #13
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,334
ako pošaljete onaj sms, dobivate 2Gb prostora na net.hr, ne koristim i dobivam hrpu spama, ali je dosta stara ta adresa pa moram koristiti za neke servise
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2021., 09:50   #14
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,155
Da dignem temu malo. Primjetio sam jučer a vjerojatno je i od prije možda 7 mjesec dana. Na mobu imam,između ostalih,i username@net.hr. To mi je prvi mail u životu i koristim ga preko 20 godina za sve. Preko kompa ne idem često na freemail.net.hr ali odem ponekad,sigurno 30 puta na godinu. Inače mailove dobijam i na mob a slanje istih s moba nije moguće jer nemaju outgoing server koji se može podesiti van njihovog web mijesta da može slati mailove. Primanje dakle uredno prolazi na mobu. Anyway,nije mi to problem. Mailovi mi na mob više ne dolaze pa sam jučer sjeo za komp i pokušao se ulogirati al neće. Neuspravno korisničko ime ili lozinka. Odem na oporavak/zaboravljena lozinka i neće. Kaki nešto da nisam podesio sigurnosno pitanje ili alternativnu mail adresu a znam da jesam. Nadalje,pokušam li se registrirati nanovo s istim usernameom,kažu da je zauzet što znači da nije obrisan. U uvjetima korištenja piše da se acc briše nakon 100 dana neaktivnosti što kod mene nije slučaj. Eto,nasrao sam svašta sad ali mail mi ne radi. Ne vidim neki kontakt i podršku nigdje. Jesu prdli,jesu pogasili servere,jesu li u šumi.....?

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk
smuchac je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na