Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.01.2005., 22:59   #2071
IceFisherman
Magister Mundi sum!
Moj komp
 
IceFisherman's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Zagorje
Postovi: 2,335
Citiraj:
Originally posted by Bubba
Covjek bi ocekivao od androida s pozitronskim mozgom da zakljuci moj odnos prema _Treku_.

Iako nema smisla, nadji korelaciju izmedju (buduci da je aktualno danas bilo) izmedju bljedunjavog In the Flesha i jednog od najboljih kliffova Treka, In Purgatory's Shadow i By Inferno's Light. Eto, kada nadjes, mozda i shvatis zasto je 90% Voyagera nelogicno reciklirano smetje.
E ovak , na ovom star trek forumu ne vređamo niti jedan serijal Star treka osim DS9 ( krivi su bajorokenjci i KIRA ) kaj se i večina ljudi koji su tud postali slažeju s tim. ak misliš blatiti Voyager onda ljepo na www.forum.hr i tam najdi star trek forum pak onda vređaj Voyager i ne mislim se više s tobom raspravljati jer raspravljanje s tobom jedino vodi k svađi i ničem drugom.
Uostalom , ja mislim da bi Bubbe trebalo uništiti
__________________

INTEL PIV 2.6C@3.1 on ABIT IC 7
Sapphire radeon x1650PRO
2x512mb 433mhz Kingmax




WDC 10GB & Hitachi 160GB & Seagate 80GB
AOC 17", LCD, LM760
Win XP PRO SP2 & SUSE 10.1
Aopen H600B black pearl & Fortron 350W


www.crazywarriors.com
IceFisherman je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2005., 23:46   #2072
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
BTW jel gleda tko ove "nove" enteršpajze, sada su u 4 sezoni (točnije 4x11) sa T'pal, Archerom, Portosom , ... mislim meni su OK, mada kao puše pare na veliko ... mislim malo mi se sere od tih civiliziranih ljudi po svim ostalim inkarnacijama STa ... ja volim ljude onakve kakvi jesu, sirovine, pljačkaši i posvađana bahata raja (vidi ovaj Froum ). Mislim ideš svemirom bogu iza nogu i pokvariti se brod, budeš pristojan e mali oš mi opravit vidim da znaš i imaš dijelove ? Mali kaže neću ! A jebiga pogodiš ga par puta torpedom oguliš mu svu tehnologiju, i još ga potegneš dva puta kundakom ... volim ih jer su sirovi, postoji i na trenutke ona ljudska težnja za osvetom, vruća glava koja ne misli, blajzing und smokinh gunz, and rock'n'rooool .... mislim sori kaj smo banuli u vaš dio svemira, vi ste papci i neandrtalci i mi vas nećemo smetat mi odosmo, ma da? U stvarnom svijetu bi bilo e Štef kako je ono glasio robolasnički zakonik za Rima, a ako se budu nekaj doma na zemlji oni aktivisti za "ljudska" prava bunili onda mi donesi onaj iz Apartheida, taj je mislim nekaj malo blaži pa ju bu nam kroz fingere progledali ... volim zato ove nove Enterprize i T'Pal mi je BTW najbolja "mala" od broda koja je do sada se pojavila ...
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.01.2005., 23:50   #2073
IceFisherman
Magister Mundi sum!
Moj komp
 
IceFisherman's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Zagorje
Postovi: 2,335
rekli ovi s HRT-a da buju to dali poklje Voyager , samo ko zna a buju ili nebuju jer ipak je to HRT , možda ga buju dali na tjedan dana pa ga onda nebu pol godine i onda buju nastavili ko da nič nije bilo ( tak su bili napravili i s Voyagerom kad su ga prvi put emitirali )
__________________

INTEL PIV 2.6C@3.1 on ABIT IC 7
Sapphire radeon x1650PRO
2x512mb 433mhz Kingmax




WDC 10GB & Hitachi 160GB & Seagate 80GB
AOC 17", LCD, LM760
Win XP PRO SP2 & SUSE 10.1
Aopen H600B black pearl & Fortron 350W


www.crazywarriors.com
IceFisherman je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2005., 23:54   #2074
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,544
Citiraj:
Originally posted by IceFisherman
E ovak , na ovom star trek forumu ne vređamo niti jedan serijal Star treka
Steta. Mnogi su zasluzili. Uostalom, nisi nimalo meritoran da generaliziras sto ce se pricat u ovoj dretvi, buduci da te nevidim na popisu moderatora.

Citiraj:
osim DS9 ( krivi su bajorokenjci i KIRA ) kaj se i večina ljudi koji su tud postali slažeju s tim.
Opet, ti i tvoji mali prijatelji od mene mogu dobiti jedino virtualnu samarciju koju ce sami sebi opaliti, kao i 90% ostatka ovog foruma, jer se jednostavno nemaju cime rogatim bosti. Gdje dolazimo do cinjenice da je sutnja ponekad latinum. To sto DS9 ima pojedinacno vise _remekdjela_ po sezoni nego Forager u cijelom serijalu je sasvim drugi par rukava.

Citiraj:
ak misliš blatiti Voyager onda ljepo na www.forum.hr i tam najdi star trek forum pak onda vređaj Voyager
Zasto? Bojis se da mi nemozes parirati (sto smo lijepo vidjeli u tvojem izostanku replike na moj prijasnji post).

Citiraj:
i ne mislim se više s tobom raspravljati jer raspravljanje s tobom jedino vodi k svađi i ničem drugom.
Ukoliko mi imas nesto za reci, samo daj. Buduci da nemas, pomiri se time da je Voyager jednostavno los serijal koji ne zasluzuje nositi ime Star Trek.

To sto ti okolisanjem i igranjem vola oko stola zelis posto-poto izbjeci konkretnu raspravu, iskljucivo je tvoj problem. Kao sto sam vise puta navodio, ja sam otvoren za nove horizonte. Mnogi, nazalost, nisu...

Naravno, lako zamolis moderatore da pretvore ime ove dretve u "Voyager", "Serijali koji sramote Trek ime" ili neku od varijacija na temu. Sto se mene tice, ukoliko do toga dodje, mene vise ovdje necete vidjeti.

Dakle, ad acta, EOD, finito ili kako vec zelis na faktu da je Voy jednostavno los. Dok ne utvrdimo drukcije, hush-hush.

Citiraj:
Uostalom , ja mislim da bi Bubbe trebalo uništiti
Do zadnjeg!
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2005., 23:55   #2075
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
zato ako živiš u šupku svemira sa 1 državnom televizijom, 1 ajd nazovi televizijom i jednom narodni idiot televizijom i nekim kvazi TVom iu nekoliko primjeraka ... postoji satelit ili DSL ... znaš kako se kaže četvrtkom on the air, petkom on the line za ENT
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2005., 00:02   #2076
IceFisherman
Magister Mundi sum!
Moj komp
 
IceFisherman's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Zagorje
Postovi: 2,335
Citiraj:
Originally posted by Black Dragon
zato ako živiš u šupku svemira sa 1 državnom televizijom, 1 ajd nazovi televizijom i jednom narodni idiot televizijom i nekim kvazi TVom iu nekoliko primjeraka ... postoji satelit ili DSL ... znaš kako se kaže četvrtkom on the air, petkom on the line za ENT

a je na satelitu več bila ona famozna i vrlo očekivana epizoda u kojoj se T'pol 3::::::::::::::::::::::::> sa onim "malim od motora"
__________________

INTEL PIV 2.6C@3.1 on ABIT IC 7
Sapphire radeon x1650PRO
2x512mb 433mhz Kingmax




WDC 10GB & Hitachi 160GB & Seagate 80GB
AOC 17", LCD, LM760
Win XP PRO SP2 & SUSE 10.1
Aopen H600B black pearl & Fortron 350W


www.crazywarriors.com
IceFisherman je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2005., 00:04   #2077
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,544
Citiraj:
Originally posted by Black Dragon
BTW jel gleda tko ove "nove" enteršpajze, sada su u 4 sezoni (točnije 4x11) sa T'pal, Archerom, Portosom , ... mislim meni su OK, mada kao puše pare na veliko ...
Puse zato sto ga fanovi mrze. Pausalni gledatelji, kojima ST predstavlja samo jos jednu svemirsku akciju, ga obozavaju. Srecom (ili nazalost, kako hoces), fanova ipak ima vise.

Citiraj:
mislim malo mi se sere od tih civiliziranih ljudi po svim ostalim inkarnacijama STa ...

/snip

volim zato ove nove Enterprize
Ali ga trekeri mrze, iz slicnih razloga kao i Voy. Ent jos i vise, buduci da bezobrazno krsi kanon.

Gledaj, Gene je zamislio Trek kao ljudsku utopiju u buducnosti, savrseni komunizam. I kao takvog, postavio ga je na noge kroz cijeli TOS (TAS) i dobrim dijelom TNGa, kojeg su iako bez njega (laka mu zemlja), uspjeli zavrsiti savrseno. To su nastavili s DS9, koji je IMO malko zasrao stvar u nekim dijelovima, ali se opet drzi onoga sto Trek je.

Pojavom ispljuvaka kao sto je Voy i Ent, gdje je character development isti kao i u Kobra 11, der autoban policaj, epizode c/p TOS/TNG/DS9, gazenje kanona te guranje silikona u prvi plan je jednostavno ono sto fanovi mrze, jasno je da to Paramount radi _samo_ zbog $, a ne zbog $ i fanova. Zalosno, i upitno je kako ce se Ent zavrsiti (vec mu godinama prijete zatvaranjem, ali izgleda da se popravlja).

Citiraj:
i T'Pal mi je BTW najbolja "mala" od broda koja je do sada se pojavila ...
Buwapfuj!

Samo se na silikone pale, a?.Blalokici ima istog za zakitat cijeli hotel Dubrovnik...

Gdje je cjenjenje tradicionalne zenske ljepote? Troi? Jadzija? Ezri? Njammm...
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2005., 00:06   #2078
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,544
Citiraj:
Originally posted by IceFisherman
a je na satelitu več bila ona famozna i vrlo očekivana epizoda u kojoj se T'pol 3::::::::::::::::::::::::> sa onim "malim od motora"
http://www.celebritymoviearchive.com/tour/name.php/611
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2005., 00:37   #2079
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
Citiraj:
Originally posted by Bubba


Gdje je cjenjenje tradicionalne zenske ljepote? Troi? Jadzija? Ezri? Njammm...
e Jadzija je bila prava mala ... volim tete sa jakoooo dugim nogami Troi mi je bila bljak, a Ezri ... hm ... nisam ni danas sasvim siguran jel to ipak bio dečec ili nije ... ali kako sam samo zaboravio na Jadziju ... ah ... bum morao do Cata po DS9
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.

Zadnje izmijenjeno od: Black Dragon. 23.01.2005. u 00:47.
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2005., 02:01   #2080
IceFisherman
Magister Mundi sum!
Moj komp
 
IceFisherman's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Zagorje
Postovi: 2,335
Citiraj:
Originally posted by Bubba
---------
Ma nabijem ja tebe i remek djela DS9 , ta remek djela su sapunice koje čak nisu na razini jedne Marisol ili Vile Marije ili koga vraga več. Od Star Treka ko prikaza naše budučnosti očekujem istraživanje nepoznatoga , izmišljanje razno raznih spravica koje služe tome i tome , a ne nekakvo prokleto ljubakanje majora Kira sa bajoranskim vedekima i to skoro svaku drugu epizodu , i kad joj taj pogine onda več ima drugoga - iz toga proizlazi da je ona čista intergalaktička k***a. Naravno ne velim da je celi DS9 šit , ima dobrih epizoda kod kojih se je moglo videti nekaj star treka , ali problem DS9-a je pretjerivanje u sapunicama MAJOR KIR + VEDEK itd...
U Voyageru barem otkrivaju nove rase i slično ( naravno i tu ima ljubakanja ali u normalnim količinama koje se moreju podnesti ) , kaj se tiče Deltaflajera neznam kaj imaš protiv njega i ne vidim zakaj ga oni sami nebi mogli napraviti ak imaju materijal i plan su imali napravljeni. Vidim da uspoređuješ Voyager i cobru 11 vjerojatno zbog veče količine borbe , ali to je čisto normalno jer su se našli tisučama svjetlosnih godina od kuče i cilj njim je da dojdeju doma a na tom putu susrečeju razne opasne vrste , da tebe sretneju vjerojatno bi te isto tak uništili jer remetiš samo postojanje ovog svemira i svih ostalih svemira i dimenzija kaj se vidi iz svih tvojih odgovora po cjelom pcekspertu. BTW. zato kaj je star trek u budučnosti ne znači da ljudi nisu agresivni kaj inače jesu po svojoj prirodi i uvjek smo voljeli uništavati i tak bu vjerojatno ostalo još jako dugo , tak da je normalno da ovi iz novog Enterprise serijala pucaju po svemu kaj njim ne paše jer ipak to predstavlja našu bližu budučnost , Enterprise moreš usporediti sa Amerikom koja napada sve koji joj nisu po volji , prvo Irak pa sad još i Iran planiraju. USPUT AK NISI ZNAL STAR TREK NE PREDSTAVLJA SAMO UTOPIJU I SAVRŠENI KOMUNIZAM NEGO JE I ON ODRAZ TRENUTNIH DOGAĐANJA U SVIJETU POGOTOVO KAJ SE TIČE ODNOSA IZMEĐU RAZNO RAZNIH DRUŠTAVA.
Više mi se neda pisati a kamoli raspravljati s tobom jer tebi treba terapija "desanke šakič" kaj ti je več neko negde rekel.
Od sad nadalje se više neobazirem na tebe i tvoje postove jer tvoji postovi služe samo za iritiranje drugih forumaša.


I za kraj :
Zamisli sebe ko jedno biće u novoj okolini ( nova okolina je Pcekspert) , SVAKO BIĆE KOJE SE NE ADAPTIRA TJ. NE PRILAGODI OKOLINI IZUMIRE I BIVA ZABORAVLJENO a to se bu isto tebi dogodilo ak ne promeniš odnos prema drugim forumašima.
I ljepo bi te za kraj zamolil da više ne pišeš po ovom Star trek forumu međutim da smatraš da Voyager i Enterprise blatiju Star trek ime , čekaj da opet dojde TOS i DS9 na TV pa se ljepo vrati sim i komentiraj epizode , a sad dok traje Voyager i nakon njega
Enterprise se susdrži takvih komentara do daljnjega.
Live long and prosper!
__________________

INTEL PIV 2.6C@3.1 on ABIT IC 7
Sapphire radeon x1650PRO
2x512mb 433mhz Kingmax




WDC 10GB & Hitachi 160GB & Seagate 80GB
AOC 17", LCD, LM760
Win XP PRO SP2 & SUSE 10.1
Aopen H600B black pearl & Fortron 350W


www.crazywarriors.com
IceFisherman je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.01.2005., 08:07   #2081
ćiber_manija
CyberSky
 
ćiber_manija's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Jastrebarsko
Postovi: 1,168
Bubba ti stvarno moraš svugdje unostiti svađu gdje god se pojaviš. Nedao ti bog da zatvorere ST forum.
__________________
The šuma...
ćiber_manija je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2005., 09:43   #2082
Sky
Guest
 
Datum registracije: Apr 2003
Postovi: 4,085
Hmm, nema me par dana i što vidim? Bubba je udahnuo malo svježine u ST thread...
Dečki, jesam li vam ikada objasnio teoriju štuke? Nisam? Pa evo : Šarani se uzgajaju u ribnjacima, jel. Šarani, sami po sebi, su prilično spora bića koja u nedostatku ičega pametnoga po cijeli dan samo lagano plivaju/stoje/opet lagano plivaju. Zbog tog manjka fizičke aktivnosti meso tih šarana bude gnjecava, bljutavo, nejestivo. E, zato se u ribnjak stavlja jedna štuka, da malo zamuti vodu i natjera šarane da brže plivaju što na kraju dovodi do veće kvalitete mesa.
Daklem, imao sam osjećaj da se je malo izgubilo na raspravi s obzirom da smo svi imali iste stavove i svi se slagali sa svakim.
Ice, pusti čovjeka. Ima pravo na mišljenje. Malo se čini bahat (kvragu, koga zavaravam, ne čini se bahat nego JE bahat), ali bar pokušava biti argumentiran.
Osobno, TOS mi nije toliko lud (osim ako se ne uvalim u raspoloženje da gledam retro stvari, kad je predobar. Shatner i one njegove hlače/čizmice...LOLčina), TNG i VOY su mi odlični ( sve imaju svojih dobrih i loših trenutaka), DS9 sam naučio voljeti (Kira me ipak toliko gadno ne živcira kao Ice-a, Jadzia, uz Sedmu, mi je najbolja u ST svemiru, Ferengiji su tu (), Sisko kad se raspištolji je prelud, koncept pred kraj postaje sve bolji i bolji), ENT nisam puno gledao, ali mi nije nešto posebno loš niti dobar, neš mu fali, ali ne znam što.
Živjele rasprave!!!
Sky je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2005., 10:00   #2083
RAK
Feldwebel
Moj komp
 
RAK's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: bolnica
Postovi: 3,735
Kaj se vi tu pjenite. Nema torije da Žderonje i Trek budu zatvoreni zbog nečega. Ako tko zatvara onda sam to ja. Dakle meni se obratite.

Bubba me dirnuo u srce sa teorijom o komadima u Treku. Mislim, ko ne bi kresnuo t'pol ali je Jadzija najbolja.

Ma, u stvari, sve bi ja njih. Nisam previše izbirljiv.
__________________
Tih kao mačka
Brz kao gepard
Jak kao lav
Elegantan kao leopard

Nisam to ja, to je moj komp.
RAK je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2005., 10:38   #2084
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,544
Citiraj:
Originally posted by RAK
Bubba me dirnuo u srce sa teorijom o komadima u Treku. Mislim, ko ne bi kresnuo t'pol ali je Jadzija najbolja.

Ma, u stvari, sve bi ja njih. Nisam previše izbirljiv.
Pa naravno, znas onu staru: "Tko bira, mastrubira.".

Ali malo je bad s T1/2. Mislim, primis je za sisu a ostanu otisci prstiju. Ili dodje T1/2 na most, a svi: "Baci sisu da se igramo!", a ona jadna u badu, nemre samo tak sisu dat, skupi slilkoni i te sprehe... Stvarno neugodnjak...
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2005., 11:03   #2085
Emissary
ČLAN FKTa
Moj komp
 
Emissary's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Split
Postovi: 2,264
Citiraj:
Originally posted by Bubba
Samo se na silikone pale, a?.Blalokici ima istog za zakitat cijeli hotel Dubrovnik...

Gdje je cjenjenje tradicionalne zenske ljepote? Troi? Jadzija? Ezri? Njammm...
BTW i Troica u pojavljivanju u DS9-u ima sise od 16 litara
Emissary je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2005., 11:06   #2086
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,544
Citiraj:
Originally posted by IceFisherman
Ma nabijem ja tebe i remek djela DS9 , ta remek djela su sapunice koje čak nisu na razini jedne Marisol ili Vile Marije ili koga vraga več. Od Star Treka ko prikaza naše budučnosti očekujem istraživanje nepoznatoga , izmišljanje razno raznih spravica koje služe tome i tome,
To nikada nije bila originalna Geneova ideja. Svi technobabbleovi, napucavanje i slicno samo unistavaju car Treka. In the Pale Moonlight je savrsen primjer TOP 5 epizoda Treka, pak u njoj neces vidjeti istrazivanje nepoznatog, epske bitke ili technobabble gadgete.

Citiraj:
a ne nekakvo prokleto ljubakanje majora Kira sa bajoranskim vedekima i to skoro svaku drugu epizodu , i kad joj taj pogine onda več ima drugoga - iz toga proizlazi da je ona čista intergalaktička k***a. Naravno ne velim da je celi DS9 šit , ima dobrih epizoda kod kojih se je moglo videti nekaj star treka , ali problem DS9-a je pretjerivanje u sapunicama MAJOR KIR + VEDEK itd...
Postoji nesto sto se zove character development. Buduci da preveriras Voyager, ne cudi me da ti pojam nije jasan. Pogreska DS9 nije u tom "ljubakanju", nego u "sindromu Voyager", koji je ipak kud i kamo ublazeniji nego u Voyu. Sestom i sedmon sezonom DS9 se bas i nije proslavio an general, no opet, radje pusim da allmighty Federaciju spasi grupa omnipotent bica nego da nas dragi Voy stigne dokle je stigao _sam_, u _izvidjackom_ brodu. Oces realnost? Oces technobabble? Tvoy Voy se nije mogao maknuti iz kazonskog prostora. Jana glumi badass zlocinku, napada Borg(!?), takticku kocku(!!??)... A onda se sjetimo da je Voy popljugao od sfere s 5 stoljeca boljim oruzijem i stitovima. Te da je kocka potrgala 5 puta vise brodova 10 puta jacih od naseg vrlog Voya.[/B][/QUOTE]

Citiraj:
U Voyageru barem otkrivaju nove rase i slično ( naravno i tu ima ljubakanja ali u normalnim količinama koje se moreju podnesti ) , kaj se tiče Deltaflajera neznam kaj imaš protiv njega i ne vidim zakaj ga oni sami nebi mogli napraviti ak imaju materijal i plan su imali napravljeni.
Cuj, kada imaju shuttleove na napuhavanje, imas pravo.

Intrepid je izvidjacki brod nepogodan za deep space misije. Voyager je bio poslan navrat nanos da ulovi makije. Voyager je poslan s minimalnom posadom i minimalnim potrepstinama. Voyager je _sam_ u Delta kvadrantu i nema logisticke podrske.

Citiraj:
Vidim da uspoređuješ Voyager i cobru 11 vjerojatno zbog veče količine borbe , ali to je čisto normalno jer su se našli tisučama svjetlosnih godina od kuče i cilj njim je da dojdeju doma a na tom putu susrečeju razne opasne vrste , da tebe sretneju vjerojatno bi te isto tak uništili jer remetiš samo postojanje ovog svemira i svih ostalih svemira i dimenzija kaj se vidi iz svih tvojih odgovora po cjelom pcekspertu.
Eto, upravo si sam sebi uskocio u usta, i dokazao da Star Trek!=Voyager. Progooglaj direktive zvjezdane flote, mozda ti bude jasnije. Da je Voyager kojim slucajem zapeo u Gamma kvadrantu, mislim da bi Dominion w