Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.07.2010., 00:20   #1
Charmander
Ultrapiretik
Moj komp
 
Charmander's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 900
TF2, CSS i clipanje po mapi

vecer svima.

znaci imam gore navedeni problem koji je poceo prekjucer, i to iz vedra neba. uso sam u tf2 i odjednom sam poceo clipati po mapi ko blesav (znaci pomicanje napred-natrag, blinkanje, lag spike, teleportiravanje ili kako god drugacije to zovete) a ping mi je normalan, znaci 40-80, kako kod kojeg servera. fps se krece izmedu 60 i 75 (kod CSS je fps konstantno 80+) jer ne igram na severima s vise od 15 igraca. postavke igre su 1680x1050@max, no vsync (da eliminiram daljnju raspravu o postavkama igre, isto mi se dogada na 640x480, sve moguce pogaseno te isto tako i na max, jer kako god okrenem i postavim, necu imati ni 1 fps vise a ni manje).
pocistio sam komp sa spybotom, mbamom, nodom, adawareom, ccleanerom i svi su updateani na zadnje definicije i verzije programa. registry je takoder pociscen. citao sam po netu i kazu ljudi da je to jer serveri ne mogu podnjeti toliko prometa, sto bi bilo i razumljivo da mi se to isto ne dogada i na praznom serveru.
L4D2 mi radi bez problema i ikakvih znakova koji bi pokazivali iste probleme. vise mi je sfalilo ideja osim format c:, sto definitvno necu raditi samo zbog jedne igre. torrenti i browsanje radi uredno isto kao i jubito.

pomorite mi
__________________
Moja trgovanja: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Picoin invite: bass999 // minepi.com/bass999
Charmander je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2010., 00:36   #2
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,473
Mozda TU nades rijesenja na neke svoje probleme.
Svi su imali nekakve probleme otkad je stigao novi patch pa tako i ja, makar vec su dosta toga ispravili i polako se vraca na normalu kako je bilo prije.

Za lagove
Citiraj:
Bug Title: Getting lagspikes every few seconds where your ping would go go high as hell.

Fix:: Look at the Serverbrowser and click on stop refresh in every category.
Ova naredba -high isto zeza pa je pozeljno ju maknuti
Citiraj:
Played with my settings today on CSS and figured out why I was lagging and getting random lag spikes out of nowhere.

My problem was I set the game's priority to high via the command line -high command. Every time I would open a the server list during gameplay I would loose reliability and stability to the current server I'm in and all the servers in the web browser.

If you do not have the game set to high priority I recommend trying to limit the game's priority level to below normal and see what the results are.
I moguce je da te cfg isto zeza jer su promijenili neke stvari (cvarove), pogledaj u konzolu kakvo je stanje.

Zadnje izmijenjeno od: veve. 15.07.2010. u 00:45.
veve je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.07.2010., 07:51   #3
Charmander
Ultrapiretik
Moj komp
 
Charmander's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 900
cfg je cist jer se nisam s njim igrao i konzola ne pokazuje nista u crvenome.

rjesenje je u -high komandi koja mi do sada nije zadavala nikakve probleme ali izgleda da su se igre updateale dok nisam gledal i viola: govana koliko zelis.

jucer sam skoro cjeli dan trazio rjesenje ali nisam naletio na nista slicno.

hvala.
__________________
Moja trgovanja: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Picoin invite: bass999 // minepi.com/bass999
Charmander je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na