Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 02.06.2010., 11:00   #31
Keyser Söze
Rent-a-maniac
Moj komp
 
Keyser Söze's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Našice / Slavonski Brod
Postovi: 747
jep i ja dobio mail!
__________________
ubija me ova recesija...jedem pljesnivi sir, pijem neka stara vina i vozim auto bez krova...
Keyser Söze je offline  
Staro 02.06.2010., 14:27   #32
panisher20
Premium
Moj komp
 
panisher20's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Postovi: 936
mene nije nes prevec ocarao, nelezi mi fizika ovog nfs-a nikako, da je bar slicna onom iz undergrounda 2 ili shifta
panisher20 je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.06.2010., 15:33   #33
JohnNY-Z
Banned
Moj komp
 
JohnNY-Z's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zadar/Pula
Postovi: 46
Kupio sam, nije 20 dolara nego eura.

Klasika kod novih igara, nepotpune, nedorađene, nerealne, ograničavajuće, u principu jako loše i za djecu do 12 godina.
JohnNY-Z je offline  
Staro 02.06.2010., 16:55   #34
lajchi
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Čakovec
Postovi: 506
Katastrofa od igrice. Potpisujem sve gore navedeno. A i oni mutavi perkovi. Ajmeeeee

A već sam se ponadao kad su na početku uspoređivali sa Motorcity online.....
lajchi je offline  
Staro 02.06.2010., 18:56   #35
Charmander
Ultrapiretik
Moj komp
 
Charmander's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 900
kolko sam sudhelovao u beti prije ove, igra je bila oke ali kad sam nakon toga upalio most wanted, world online je preeeelagana, definitivno. sto se tice starter packa, smece zesce. od svih stvari koje su mogli limitirati, oni limitiraju bas ono glavno, razvoj igraca. cekajte samo da lupe intermediate pack ili jos neko sranje da izmuzu dodatnu lovu iz igraca.
__________________
Moja trgovanja: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Picoin invite: bass999 // minepi.com/bass999
Charmander je offline  
Staro 02.06.2010., 23:39   #36
panisher20
Premium
Moj komp
 
panisher20's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Postovi: 936
mozda kad bi gameri bajkotirali kupnju i igru igrica mozda bi naterali proizvodace da nam vise napokon ponude igru koju cete sjest igrat 5 sati u komadu i jedva docekat trenutak kad cete ju opet upalit, to sam zanji put dozivio za forzom 3, mozda dozivimo sa novim test driveom, ko ce ga znat
panisher20 je offline  
Staro 05.06.2010., 22:29   #37
MrJukic
Premium
Moj komp
 
MrJukic's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb, Lanište
Postovi: 26
Testirao dva dana, zabavna razbribriga, nista prepametno... nemam osjecaj da bih proveo sate i dane uz igru... mislim da je dosta nedoradjena i da joj fali ona neka zaraznost koja bi te tjerala da kad ne igras onda mislis na igru:-)
MrJukic je offline  
Staro 07.06.2010., 16:19   #38
ivand123
otišo po cigare i nesto
 
ivand123's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Zagreb (Maksimir)
Postovi: 373
Citiraj:
Autor MrJukic Pregled postova
Testirao dva dana, zabavna razbribriga, nista prepametno... nemam osjecaj da bih proveo sate i dane uz igru... mislim da je dosta nedoradjena i da joj fali ona neka zaraznost koja bi te tjerala da kad ne igras onda mislis na igru:-)
Nesjećam se igre uz koju bi proveo dane i dane, sve su upravo ta jednokratna zabava. U tome je i najveći problem današnjih igara. Što se tiće nedorađenosti, pa još je to beta, nadam se da će ispraviti "puno" toga prije final verzije.
ivand123 je offline  
Staro 07.06.2010., 17:11   #39
Keyser Söze
Rent-a-maniac
Moj komp
 
Keyser Söze's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Našice / Slavonski Brod
Postovi: 747
ima tu jos puno posla. nadam se da ce biti čemu.
__________________
ubija me ova recesija...jedem pljesnivi sir, pijem neka stara vina i vozim auto bez krova...
Keyser Söze je offline  
Staro 07.06.2010., 23:04   #40
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,877
Citiraj:
Autor lajchi Pregled postova
Katastrofa od igrice. Potpisujem sve gore navedeno. A i oni mutavi perkovi. Ajmeeeee

A već sam se ponadao kad su na početku uspoređivali sa Motorcity online.....
A ja mislio da samo u FPS-ovima ima perkova. Vjerovao sam da će biti neš od toga, ali malo gledajući po netu gameplay i komentare igrače nisam se baš oduševio.
Moramo se pomiriti da je NFS od Most Wanteda krenuo nizbrdo. Sad su se možda uzdigli sa Shiftom za jednu stepenicu, ali su zato opet nastavili nizati neuspješne naslove sa World online.
E i zar nije to bilo najavljeno da bude besplatno?
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.06.2010., 11:34   #41
panisher20
Premium
Moj komp
 
panisher20's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Postovi: 936
po meni su od nfs:undergrounda 2 krenuli nizbrdo,al onak strmoglavo, neznam kaj neki uopce vide u tom most wantedu, pa tamo fizika auto nema veze sa nicim, koda guram kolica u soping centru tak su se auti kretali, a jos kad se samo sjetim ovoga sta me je najvise ubilo u igrici kad date gas u prvoj ili leru auto odmah zakoci ili padnu obrtaji, to kad sam vidio ja sam sa tim nfsom zavrsio
UNDERGROUND 2 i nfs porsche su 2 najbolja nfsa koja su ikad izasli, ovo ostalo su samo pusta obecanja, sve te debile koji rade na nfs-u bih redom otpustio jel oni samo trose zrak u tim prostorijama u kojima rade,
panisher20 je offline  
Staro 11.06.2010., 20:32   #42
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Citiraj:
Autor panisher20 Pregled postova
po meni su od nfs:undergrounda 2 krenuli nizbrdo,al onak strmoglavo, neznam kaj neki uopce vide u tom most wantedu, pa tamo fizika auto nema veze sa nicim, koda guram kolica u soping centru tak su se auti kretali, a jos kad se samo sjetim ovoga sta me je najvise ubilo u igrici kad date gas u prvoj ili leru auto odmah zakoci ili padnu obrtaji, to kad sam vidio ja sam sa tim nfsom zavrsio
UNDERGROUND 2 i nfs porsche su 2 najbolja nfsa koja su ikad izasli, ovo ostalo su samo pusta obecanja, sve te debile koji rade na nfs-u bih redom otpustio jel oni samo trose zrak u tim prostorijama u kojima rade,
problem je što klinci igraju i kupuju takve igre jer ih je 90% mentalno zaostalo pa neznaju vozit normalno. Ja sam od malena vozio Gran Turismo 2 i naučio sam na simulacije i od arkada bježim. Volim tu i tamo zaigrat arkadu, al taj nfs serijal je starno bezvezan! Iz nastavka u nastavak boga molim da stave oštrije teksture asfalta, ali i to im se neda i stalno imaju iste valjda 20 godina stare...
Blue_Fatal1ty je offline  
Staro 12.06.2010., 03:39   #43
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,642
Citiraj:
Autor Blue_Fatal1ty Pregled postova
Ja sam od malena vozio Gran Turismo 2 i naučio sam na simulacije...
Ako je Gran Turismo 2 simulacija, onda sam ja Gilles Villeneuve
NFS = GT2. Razlika je samo u tome što GT2 ima veću bazu auta i dijelova, bolje smišljen koncept igranja pa traje dulje od tjedan dana i ima neke razlike između u upravljivosti različitih tipova auta (FF, FR, RR, 4WD). Ali simulacija bome nije
GT2 se igra dok ne skupiš za Escudo, a onda slijedi vožnja uz zidove.
Upravo si se svrstao u tih svojih 90% jer očito nemaš pojma što si igrao i od čega bježao. NHF, ali simulacija = realno (koliko-toliko), arkada = odbijanje od zidova.
A grafika ni ne mora biti fenomenalna da bi igra bila simulacija, ili igriva.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64

Zadnje izmijenjeno od: 1v@n. 12.06.2010. u 03:54.
1v@n je offline  
Staro 12.06.2010., 08:34   #44
Charmander
Ultrapiretik
Moj komp
 
Charmander's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 900
ivane, tj. gosp Villeneuve, nemoj trabunjati gluposti. GT2 je veca simulacija nego ce ikad ikoji NFS biti. to sto ocito nemas pojma kako se vozi Escudo ne znaci da je igra losa. jos kad bi se razumio u postavke automobila na GT2 bi ubrzo shvatio da, ako se auto dobro postavi da neces dotaknuti zid ako znas sto radis.
na popisu ti jos fali MR i ako si igrao GT2 samo da kupis escudo i dalje s njim deres, onda si napravio jedan od povecih failova za koje sam cuo ove godine.
__________________
Moja trgovanja: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Picoin invite: bass999 // minepi.com/bass999
Charmander je offline  
Staro 12.06.2010., 12:20   #45
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Ako je Gran Turismo 2 simulacija, onda sam ja Gilles Villeneuve
NFS = GT2. Razlika je samo u tome što GT2 ima veću bazu auta i dijelova, bolje smišljen koncept igranja pa traje dulje od tjedan dana i ima neke razlike između u upravljivosti različitih tipova auta (FF, FR, RR, 4WD). Ali simulacija bome nije
GT2 se igra dok ne skupiš za Escudo, a onda slijedi vožnja uz zidove.
Upravo si se svrstao u tih svojih 90% jer očito nemaš pojma što si igrao i od čega bježao. NHF, ali simulacija = realno (koliko-toliko), arkada = odbijanje od zidova.
A grafika ni ne mora biti fenomenalna da bi igra bila simulacija, ili igriva.
GT2 je za svoje vrijeme bio prehebena simulacija!!! Niti jedan NFS (ovih novijih) nije mu ni do koljena!
To što si ti vozio GT2 da se samo odbijaš oo zidova je tvoj problem i samo pokazuje koliki si noob!
Blue_Fatal1ty je offline  
Staro 12.06.2010., 12:53   #46
Charmander
Ultrapiretik
Moj komp
 
Charmander's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 900
blue je u pravu samo jedna ispravka: to je i dalje prehebena simulacija, samo fali bolja grafika i jos vozila, sto se lako rjesava nabavkom GT4/GT5. kome to ne smeta, vidjet ce ga GT2 s lakocom i dalje kosi moderne "simulacije". najblize GT serijalu je Forza 3 (x360), GT5 (captain obvious, PS3) te gtr 2 na PCu. gtr evo i ostale finte su losije od GTR2. LFS je u svojoj kategoriji za koju treba definitvno volan. rfactor je... onako... pun modova i to mu je jedina dobra strana (bar po mom misljenju), fizika mu nije jaca strana.
__________________
Moja trgovanja: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Picoin invite: bass999 // minepi.com/bass999
Charmander je offline  
Staro 12.06.2010., 21:09   #47
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Citiraj:
Autor Charmander Pregled postova
blue je u pravu samo jedna ispravka: to je i dalje prehebena simulacija, samo fali bolja grafika i jos vozila, sto se lako rjesava nabavkom GT4/GT5. kome to ne smeta, vidjet ce ga GT2 s lakocom i dalje kosi moderne "simulacije". najblize GT serijalu je Forza 3 (x360), GT5 (captain obvious, PS3) te gtr 2 na PCu. gtr evo i ostale finte su losije od GTR2. LFS je u svojoj kategoriji za koju treba definitvno volan. rfactor je... onako... pun modova i to mu je jedina dobra strana (bar po mom misljenju), fizika mu nije jaca strana.
LFS se da vozit s mišem i tipkovnicom, ali nažalost ne svi automobili. Mislim daju se vozit, ali užasno nekonkurentno. Dok npr. za formulu bmw je tak svejedno dal vozili s volanom il mišem jer je razlika gotovo neprimjetna.
Blue_Fatal1ty je offline  
Staro 12.06.2010., 21:34   #48
Flatline
Premium
Moj komp
 
Flatline's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 191
Ako mislite na onaj GT2 za PS1 onda se ni sa GTR2 ne može ni uspoređivat ni po čemu jer za GRT2 postoji jako puno modova i staza kao i za rfactor samo je rfactor valjda popularniji.
Flatline je offline  
Staro 13.06.2010., 19:50   #49
Charmander
Ultrapiretik
Moj komp
 
Charmander's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 900
blue opet ima pravo, za formulu ti je svejedno. a sto se tice fletlajne, moze se usporedivati po fizici. meni nista ne znaci ako igra ima vise modova nego je ljudi na svijetu ako su svi modovi bezveze. da me ne bi krivo shvatio, sto se tice automobila, neki modovi su vrhunski rjeseni (WSGT i sl.) ali fizika im treba jos samo trunkicu dorade.
__________________
Moja trgovanja: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Picoin invite: bass999 // minepi.com/bass999
Charmander je offline  
Staro 13.06.2010., 20:09   #50
njOob
Premium
Moj komp
 
njOob's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Jug
Postovi: 437
ja imam betu od prve kad je izisla,i malo toga se promjenilo 2 puta sam doso do bembure ali fakat nema smisla opet kad brisu svako malo ( sto je logicno da brisu jer testiraju )
njOob je offline  
Staro 13.06.2010., 23:33   #51
panisher20
Premium
Moj komp
 
panisher20's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Postovi: 936
Gran turismo serijal se nikad nece moce usporedivat sa nijednim nfs serijalom sto se tice bilo kakve simulacije, gran turismo je igra za sebe i svakom igracu koji imalo se kuzi u realnost ce bit odlicna, nfs moze bit samo zabavna al nazalost vise nemoze ni to,ajde ovaj shift je mogli bi rec bio isplativ za igrat i mogo vas je drzat jedno vrijeme, realno gledajuci jel itko igrao od vas nfs svaki dan dobrih mjesec dva, ja se sjecam svojih mladih dana kada je dosao gran turismo 2 kada samo cijelo ljeto svaki dan halo ga po 6-10 sati, to nijedan nfs nece nikad moc i onda kad vidim da netko usporeduje nfs sa gran turismom, bi mu najradje metak u celo da vise nikad ne progovori ovakvu glupost, ja cu svaki nfs odigrat al znam sigurno da ga nikad necu igrat po pra mjeseci svaki dan kao gt2,ili forzu kao sto sad radim cim nadem slobodnog vremena
panisher20 je offline  
Staro 14.06.2010., 06:34   #52
Charmander
Ultrapiretik
Moj komp
 
Charmander's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 900
punisher, definitvno +1.

sto se tice usporedbe, jbg, kad imas nesto toliko dobro kao GT odna se to mora s necim usporedivati.
__________________
Moja trgovanja: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Picoin invite: bass999 // minepi.com/bass999
Charmander je offline  
Staro 14.06.2010., 08:35   #53
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Citiraj:
Autor panisher20 Pregled postova
....bi mu najradje metak u celo da vise nikad ne progovori ovakvu glupost, ja cu svaki nfs odigrat al znam sigurno da ga nikad necu igrat po pra mjeseci svaki dan kao gt2,ili forzu kao sto sad radim cim nadem slobodnog vremena
jbt ti bi onda ubio vise ljudi nego hitler!

i šta igraš stalno tu forzu bolje da odes malo do teretane...
Blue_Fatal1ty je offline  
Staro 14.06.2010., 09:30   #54
panisher20
Premium
Moj komp
 
panisher20's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Postovi: 936
tamo sam svaki dan, kaj fali forzi molim ljepo??????
panisher20 je offline  
Staro 14.06.2010., 11:01   #55
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Citiraj:
Autor panisher20 Pregled postova
tamo sam svaki dan, kaj fali forzi molim ljepo??????
fali to sta ju nemam na cemu igrat isto kao i GT serijal!
Blue_Fatal1ty je offline  
Staro 14.06.2010., 11:57   #56
Charmander
Ultrapiretik
Moj komp
 
Charmander's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 900
blue, imas pcsx2 koji bi tebi trebalo radit na full speed, te imas epsxe na kojem igram gt2.
__________________
Moja trgovanja: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Picoin invite: bass999 // minepi.com/bass999
Charmander je offline  
Staro 14.06.2010., 13:41   #57
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Citiraj:
Autor Charmander Pregled postova
blue, imas pcsx2 koji bi tebi trebalo radit na full speed, te imas epsxe na kojem igram gt2.
a da?

jel moze na pm detaljnije?
Blue_Fatal1ty je offline  
Staro 14.06.2010., 15:01   #58
panisher20
Premium
Moj komp
 
panisher20's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Postovi: 936
da i ja bih ti bio zahvalan kad bi mi pomogao da igram gt4 na pc preko emulatora, probao sam vec jednom preko tog pcsx2,al uvijek me je nes zezalo, nikako nisam mogao nac dobar bios, blue nemam kaj da ti velim nego da skupljas lovu i kupis si konzolu, neznas kaj propustas
panisher20 je offline  
Staro 14.06.2010., 17:29   #59
Charmander
Ultrapiretik
Moj komp
 
Charmander's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 900
moze blue moze, samo pitaj

panišer, nemoj pricat gluposti. posto blue ima proc od 4GHz i igre ce mu raditi na full speed (60fps, sve ispod toga nije stekanje nego igra ide jaaaaako glatko samo je doslovno slow motion), pcsx2 ce mu raditi na internoj rezoluciji od 2000x2000 (bar tako meni radi , slika oštra ko žilet). ako je moja hd5750 dovoljna za graficke zahtjeve, gtx260 ce raditi ko podmazana.

pcsx2 je jako zavisan od 2 jezgre koje rade na minimalno 3.7GHz za full speed. puno ljudi se zalilo da im na kvadu steka. naime, mozes imati i 98core procesor, ako radi na 2GHz, kao da nemas nista.

i da, treba siknuti dobru verziju igre jer neke verzije (recimo PAL) su unplayable, tj moze se do odredenog djela a onda je stek i amen, negdje mozes samo u meni itd. ima zaebancija s tim ali na kraju, igras isto ko i na PS2 samo sto imas 800kn u depu.
__________________
Moja trgovanja: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Picoin invite: bass999 // minepi.com/bass999

Zadnje izmijenjeno od: Charmander. 14.06.2010. u 17:35.
Charmander je offline  
Staro 15.06.2010., 09:18   #60
panisher20
Premium
Moj komp
 
panisher20's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Postovi: 936
pa radit cemu igri sa prastarog ps2, kak ce igrat igre nove generacije sa konola na pc-u, koji si ti lik, ja sam mislio na konzolu nove gen, a ne ps2
panisher20 je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na