Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.09.2009., 23:51   #61
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Ma iz koje god da pozicije pucam, da se namjestim, isprve, glavom.... i neće lopta ni pored ni preko gola, uvijek u gol. Danas sam se na Barceloni iživljavao malo
I da, na Fifi uspiješ naglim mijenjanjem strane i pucanjem u suprotni kut uhvatiti golmana na krivoj nozi, ovdje to nisam uspio. Treba pričekati finalne verzije.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2009., 23:55   #62
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Probaj moj link, provjereno radi a i ide punom brzinom.
Jedino što bi uveo iz Fife 10 je ono pokvareno zaustavljanje lopte rukom kad loptu hoću....L1+trokut blizu protivničkog igrača. Bit će teko izabrati između obje igre. Podjednako su dobre. Kod PES-a mi se ne sviđa što su mi svi udarci brutalno precizni. Svega par puta se dogodilo da je lopta otišla preko gola, ali to je bilo kad sam pucao između 2 ili 3 igrača, i to u padu. Sve ostalo je završavalo u okviru gola, i većinom u rukama golmana. Tu je Fifa ipak bolja.
Joj daj, pa normalno da su precizni kad igraš s barcom i liverpoolom , buš videl kad izađe org pa kad si uzmeš slabiji klub, onda budu precizni ko danas Manđukić s 5metara.

Bolji je od 2009, igrači se malo bolje i bar mi se čni pametnije kreču, a ne ko po šabloni ko u prošlom slučaju! Pusanja su bolja, novi driblinzi, remplanje je odlično...e da i nekak su teža dodavanja te primanja, treba se dosta vježbat.

Lagal bi kad bi rekel da nisam fifu igral, ovaj sad demo, al pes je bolji u svakom je... pogledu, neznam u čemu bi to fifa bila bolja, osim po lincensama...je da je bolja od ostalih nastavka al od PES-a nije!
danc00 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.09.2009., 07:21   #63
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Evo, nakon dosta igranja demoa.

Pucanja, driblinzi, kretnje su odlične. Ali AI je katastrofa. Igrači mi se cijelo vrijeme kreću iza lopte, nemreš nikom u for gurnut loptu. Nadam se da će to ispraviti, jer ako ne isprave igru ću igrati isključivo protiv drugih ljudi. Što je oke, ali nekad se hoćeš malo sam zabavit :P

Nego da pitam. Dal netko zna dal se može u demou promjeniti kao u prijašnjim da ti komp ne bira igrača?

Nadam se da ce full verzija biti puuuno ispeglanija. imaju odličnu ljusku, samo se nadam da su ju popunili kak spada!

EDIT: I sa grafikom imam neke čudne izlete. Dok igram mi izgleda kao da ima neki tearing nekad. Onda, igra mi radi cappana na 60Hz-a, a kad zabim gol na slow motionu mi pada na 20-30? lol.
  Reply With Quote
Staro 18.09.2009., 08:31   #64
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Bome nakon sto sam odigrao demo i fife i pesa jednostavno fifa mi je ostavila bolji dojam, neznam jednostavno je zabavnija, pes se ije puno promijenio nazalost....

Jedna od boljki fife je sto je puno teze dodavati iz prve dok to u pesu se nije vec promijenilo zadnje 3 godine, do protivnickog sesnajsterca dodem kroz 4-5 dodavanja a onda se dogada ono sto je Mad_duke napisao nemres nikoga proigrat jer je Ai imbecilan... mah razocaran sam, igra mi je dosta tecnija fluidnija na fifi....

Govorim o fifi na ps3 jer kao prosle godine imao sam dojam da su fifa 09 na ps3 i fifa 09 za pc totalno dvije razlicite igre....

Mad_Duke:
Citiraj:
I sa grafikom imam neke čudne izlete. Dok igram mi izgleda kao da ima neki tearing nekad. Onda, igra mi radi cappana na 60Hz-a, a kad zabim gol na slow motionu mi pada na 20-30? lol.
To je standard na konzolama, fifa u replayu trza nenormalno na ps-u no ipak je to demo tak da....
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2009., 10:56   #65
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,728
wtf??ja fino pokrenem demo i ovo mi se pojavi



jest da pokrećem na xp x64,goglo sam,pokrenite ko admin piše,proboe ne radi,ne znam,još goglat ili probat na xp 32 bitnom.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2009., 11:27   #66
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
desni klik run as?
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2009., 11:53   #67
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Evo, nakon dosta igranja demoa.

Pucanja, driblinzi, kretnje su odlične. Ali AI je katastrofa. Igrači mi se cijelo vrijeme kreću iza lopte, nemreš nikom u for gurnut loptu. Nadam se da će to ispraviti, jer ako ne isprave igru ću igrati isključivo protiv drugih ljudi. Što je oke, ali nekad se hoćeš malo sam zabavit :P

Nego da pitam. Dal netko zna dal se može u demou promjeniti kao u prijašnjim da ti komp ne bira igrača?

Nadam se da ce full verzija biti puuuno ispeglanija. imaju odličnu ljusku, samo se nadam da su ju popunili kak spada!

EDIT: I sa grafikom imam neke čudne izlete. Dok igram mi izgleda kao da ima neki tearing nekad. Onda, igra mi radi cappana na 60Hz-a, a kad zabim gol na slow motionu mi pada na 20-30? lol.
Citiraj:
Autor Gjurovski Pregled postova
Bome nakon sto sam odigrao demo i fife i pesa jednostavno fifa mi je ostavila bolji dojam, neznam jednostavno je zabavnija, pes se ije puno promijenio nazalost....

Jedna od boljki fife je sto je puno teze dodavati iz prve dok to u pesu se nije vec promijenilo zadnje 3 godine, do protivnickog sesnajsterca dodem kroz 4-5 dodavanja a onda se dogada ono sto je Mad_duke napisao nemres nikoga proigrat jer je Ai imbecilan... mah razocaran sam, igra mi je dosta tecnija fluidnija na fifi....

Govorim o fifi na ps3 jer kao prosle godine imao sam dojam da su fifa 09 na ps3 i fifa 09 za pc totalno dvije razlicite igre....

Mad_Duke:


To je standard na konzolama, fifa u replayu trza nenormalno na ps-u no ipak je to demo tak da....
Pa kak nemrete, jel koristite L1 i R2 tipke, to su za pretrčavanje igrača i dupli pas...sve se može samo treba znati koristiti.
A ovo za 4-5 dodavanja, pa kaj ćeš više, ako su ta dodavanja tolko toćna i brza i to bi bilo previše.

Eh, zabil sam odmah drugu tekmu ljepi gol sa barcom, bum del na yubito pa stavim link, samo da kompresiram jer ovak sa frapsa mi ima malih 3.8Gb a traje ni min. ;D


http://www.youtube.com/watch?v=hReVYFjvM9w

Zadnje izmijenjeno od: danc00. 18.09.2009. u 12:36.
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2009., 12:44   #68
alan_poh
Premium
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: mamuti
Postovi: 310
haha...ja ga ne mogu niti instalirat jer nemam dovoljno mjesta na C:
klasična priča kao i na prošlom demou 2008, neznam šta mi sad zauzima tolko mjesta ali sam inao na disk clean, page file mi je na D:, niti nakon toga nemam dovoljno mjesta....tapija
moram čekat cijelu verziju
alan_poh je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2009., 14:00   #69
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Treba gigu lol. Welcome to the 21st century hehehe

Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova
Pa kak nemrete, jel koristite L1 i R2 tipke, to su za pretrčavanje igrača i dupli pas...sve se može samo treba znati koristiti.
A ovo za 4-5 dodavanja, pa kaj ćeš više, ako su ta dodavanja tolko toćna i brza i to bi bilo previše.

Eh, zabil sam odmah drugu tekmu ljepi gol sa barcom, bum del na yubito pa stavim link, samo da kompresiram jer ovak sa frapsa mi ima malih 3.8Gb a traje ni min. ;D


http://www.youtube.com/watch?v=hReVYFjvM9w
Ako trčiš sa igračem prema njegovom golu, a igrač koji nije ni blizu zaleđa trči uz out liniju 2 metra iza mene. Kad ja stanem, on stane na mjestu, tako da nije da je moj igrač prebrz.

Anyway, u 2009, 2008, 7, 6 ... normalno ide i ne koristim L1 i R1 jer igram na tipkovnici :P
  Reply With Quote
Staro 18.09.2009., 21:34   #70
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300

">" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="350">
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.09.2009., 22:00   #71
BlackDwarf
BIND SOFT d.o.o.
Moj komp
 
BlackDwarf's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Novska
Postovi: 2,275
Biti ce dobro. Samo malo privikavanja.

Jedino me ovaj demo malo zbunio. Moj golman, sudci i redari koji su blizi igralistu, svi su u zutome. Reko koji klinac moj golman na centru.
BlackDwarf je online   Reply With Quote
Staro 18.09.2009., 22:02   #72
alan_poh
Premium
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: mamuti
Postovi: 310
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Treba gigu lol. Welcome to the 21st century hehehe
imam 1,6 giga slobodno na C: particiji.....i svejedno mi kaže da nema mjesta....na D: particiji imam 300 Giga... jel još smiješno?

jebiga zajebo sam prvobitno kada sam instaliravao windowse, premalu C: particiju sam napravio....tko je mogao predvidit da će debili iz konamia napravit ovo..

p.s. početkom instalacija otpakirava neke temporary file-ove i onda uz to još treba 1 giga...vjerojatno mi zato kaže da nema mjesta...
alan_poh je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2009., 22:09   #73
BlackDwarf
BIND SOFT d.o.o.
Moj komp
 
BlackDwarf's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Novska
Postovi: 2,275
Da. Makar ti instalirao na neku drugu particiju demo zahtjeva prostora i na C:
BlackDwarf je online   Reply With Quote
Staro 18.09.2009., 22:56   #74
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Treba gigu lol. Welcome to the 21st century hehehe



Ako trčiš sa igračem prema njegovom golu, a igrač koji nije ni blizu zaleđa trči uz out liniju 2 metra iza mene. Kad ja stanem, on stane na mjestu, tako da nije da je moj igrač prebrz.

Anyway, u 2009, 2008, 7, 6 ... normalno ide i ne koristim L1 i R1 jer igram na tipkovnici :P
Svaka čast onda, al ak ne koristiš sve tipke a pogotovo R i L 1 nemreš govorit o takvim stvarima, jer su to neistine!

Pa sad ti pričam o tome da kad koristiš te tipke da igrač s kojim ti NE upravljaš se ljepo otvara i možeš mu dodat kak Bog zapovijeda a pošto ti ne koristiš to normalno da za to neznaš i po tebi je to glupo, a može se izvest!
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2009., 22:55   #75
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova
Pa sad ti pričam o tome da kad koristiš te tipke da igrač s kojim ti NE upravljaš se ljepo otvara i možeš mu dodat kak Bog zapovijeda a pošto ti ne koristiš to normalno da za to neznaš i po tebi je to glupo, a može se izvest!
Cek, pa (na joysticku), kaj nisu R1 i L1 tipke za trčanje ili slanje lopte u for ?

Probat cu L2 i R2 dezignirati, ali jedino mi nije jasno kako sam 2009 normalno "igrao"
  Reply With Quote
Staro 20.09.2009., 00:22   #76
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
Po meni grafika je prilično uljepšana (bar u animacijama) i sama igra djeluje nekako realnije ali umjetnoj inteligenciji nema niti traga. Sve nekak bez problema pobjeđujem čak i na top player
darkijas je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2009., 06:18   #77
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Cek, pa (na joysticku), kaj nisu R1 i L1 tipke za trčanje ili slanje lopte u for ?
R1 sprint
L1 dupli pas i još pokoji trik s loptom

Uglavnom u pesu 2009 (zaboravio sam di) piše za kaj služi koje tipkalo.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2009., 11:35   #78
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Da, sorry, misli sam na R2, R1 je sprint istina!
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2009., 20:53   #79
Pizz
Registered Abuser
Moj komp
 
Pizz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Velika Gorica \ ZG
Postovi: 747
PES 10 Demo Tweak v 1.0

isto ko i za demo 2009 , al ipak bolje igrat 15 min neg 5
Pizz je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2009., 21:55   #80
McT.
Premium
Moj komp
 
McT.'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: tam negde :)
Postovi: 290
Izašel je i twik v2..više na http://pes2008editing.blogspot.com/, kolko vidim, i balkan patch za demo se sprema.
__________________

McT. je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2009., 21:11   #81
messiPES09
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
gdje da skinem PES2010 demo ali da sljaka
__________________
Živim život,dobro mi ide
messiPES09 je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2009., 00:00   #82
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Uglavnom u pesu 2009 (zaboravio sam di) piše za kaj služi koje tipkalo.

Pa u knjizici originala sve pise, kako di
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2009., 00:06   #83
The Comedian
It's all a joke
 
The Comedian's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: unknown
Postovi: 445
Citiraj:
Autor messiPES09 Pregled postova
gdje da skinem PES2010 demo ali da sljaka
ovdje
__________________
Once you realize what a joke everything is, being the Comedian is the only thing that makes sense.
The Comedian je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2009., 13:19   #84
Makija
Premium
 
Datum registracije: Jul 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 108
kak da mi igrac puca cim dode lopta do njega?
odvalim mu je za pucanje napuni snagu ali svaki put zaustavi loptu i
onda pukne
naravno u 90% slucajeva dok on zaustavi vec ga blokiraju...
kak da pukne iste sek kad zoga dode do njega?
Makija je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2009., 20:42   #85
Makija
Premium
 
Datum registracije: Jul 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 108
e i jos nes
masu golova dobijem na foru da kad napadaju pucaju na gol i golman obrani ili se odbije od stative i njihov igrac samo posalje loptu u prazan gol a moje obrane nigdje... a ja kad napadam nema sanse da kad golman skine da meni suigrac ostane sam samcat nego se povuku nazad cim ja pucam... kak da ostanu naprijed nonstop?
Makija je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2009., 22:27   #86
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Makija Pregled postova
e i jos nes
masu golova dobijem na foru da kad napadaju pucaju na gol i golman obrani ili se odbije od stative i njihov igrac samo posalje loptu u prazan gol a moje obrane nigdje... a ja kad napadam nema sanse da kad golman skine da meni suigrac ostane sam samcat nego se povuku nazad cim ja pucam... kak da ostanu naprijed nonstop?
to je ono što sam pričao pred koji tjedan!
  Reply With Quote
Staro 01.10.2009., 22:30   #87
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
A imaš super cancel pa koristi tu tipku, je da se odbije nekad njima nekad tebi, al tak je i kad ti pucaš u gol.

Jbg nije savršen PES al je daleko najbolji od ostalih. Odigraj fifu ako ti pes nije ok , pa se opet vrati na pes.
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2009., 22:51   #88
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova
A imaš super cancel pa koristi tu tipku, je da se odbije nekad njima nekad tebi, al tak je i kad ti pucaš u gol.

Jbg nije savršen PES al je daleko najbolji od ostalih. Odigraj fifu ako ti pes nije ok , pa se opet vrati na pes.
Samo velim da mi je sve to radilo na 2009 normalno. Ali vidjet cemo na full verziji kak bu sljakalo!
  Reply With Quote
Staro 18.10.2009., 21:06   #89
Njokli
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 97
Hoce li ovo izaci vise?
Njokli je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2009., 21:08   #90
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Hamm je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na