Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.06.2012., 21:36   #1111
Shockre
Premium
Moj komp
 
Shockre's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Dublin
Postovi: 582
salji fractalu da ti je krepo, ja slao jer sam trebo jos jedan i dobio u roku par dana. nisam moro apsloutno nis platit, cak ni postarinu.
Shockre je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2012., 11:08   #1112
lolofuxy
Premium
 
lolofuxy's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,319
Evo da se javim, na kraju nisam ni išao do Linksa jer mi je Fractal još prošli tjedan preko vikenda odgovorio, i poslao mi je zamjenski kit u ponedjeljak. Danas je došao, te ništa nisam morao platiti.

lolofuxy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.06.2012., 11:21   #1113
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
meni je isto obsidian došao sa greškom na plexiju, poslikao i kontaktirao asbis, oni naručili i otišao tamo zamijeniti stranicu.

bez greške sve.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2012., 11:30   #1114
njuskalo
Premium
Moj komp
 
njuskalo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Remetinec
Postovi: 924
Citiraj:
Autor Shockre Pregled postova
salji fractalu da ti je krepo, ja slao jer sam trebo jos jedan i dobio u roku par dana. nisam moro apsloutno nis platit, cak ni postarinu.
Samo da primjetim da nas zbog ovakvih ljudi sve normalne firme počnu izbjegavati nakon nekog vremena... Nekad je i logitech bez pardona slao nove miševe i slično ali navodno da više to ne rade u Hrvatsku, vjerojatno jer su imali osjetno veći postotak reklamacija nego u normalnom svijetu...
Da ga hebeš, to je pravo balkanski mentalitet i ima ga barem 50% ljudi. Umjesto da si sretan što neka firma ima tako dobar support i da šalju nove dijelove za reklamaciju bez ikakvih natezanja (a često i van rekalamcije ako je neka sitnica), naravno da će to pošteni Hrvat ić iskorištavat... I onda se čude što pola ebay-a ne dostavlja u hrvatsku više i što firme s nekim dužim iskustvom u hrvatskoj više ne žele ni čut za RMA nego djeluju samo preko ovlaštenih servisa (uz tonu dodatne zahebanicje za nas kupce naravno)...
njuskalo je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2012., 12:36   #1115
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,750
Citiraj:
Autor njuskalo Pregled postova
Samo da primjetim da nas zbog ovakvih ljudi sve normalne firme počnu izbjegavati nakon nekog vremena... Nekad je i logitech bez pardona slao nove miševe i slično ali navodno da više to ne rade u Hrvatsku, vjerojatno jer su imali osjetno veći postotak reklamacija nego u normalnom svijetu...
Da ga hebeš, to je pravo balkanski mentalitet i ima ga barem 50% ljudi. Umjesto da si sretan što neka firma ima tako dobar support i da šalju nove dijelove za reklamaciju bez ikakvih natezanja (a često i van rekalamcije ako je neka sitnica), naravno da će to pošteni Hrvat ić iskorištavat... I onda se čude što pola ebay-a ne dostavlja u hrvatsku više i što firme s nekim dužim iskustvom u hrvatskoj više ne žele ni čut za RMA nego djeluju samo preko ovlaštenih servisa (uz tonu dodatne zahebanicje za nas kupce naravno)...
potpis na ovo...
alengrosevic je online   Reply With Quote
Staro 11.06.2012., 14:28   #1116
d0magoj_OS
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Internet
Postovi: 782
kupio kompletno računalo kod njih,....(ovo pod moj komp)...nakon tjedan dana korištenja računala vidim da mi memorija neradi kako spada reklamiram ih i vidim da oba 2 keksa mi nerade kako spada,te nakon 2 tjedna čekanja dobijem 2 nova,...ok idemo dalje..nakon mjesec dana odlučim si kupit još 2 keksa memorije ( iste ) da imam 16 giga,..kupim ih u linksu dođem kuci i vidim da su keksi neispravni ali mi uopće neželi ni očitati 16 giga,..poludim odnesem cijelo računalo u links i ljepo kažem da mi je već pun kufer reklamiranja...uzmu mi cijelo računalo pošalju u zagreb...nakon mjesec dana čekanja mi jave da procesor mi je neispravan i odjednom sva 4 keksa su neispravna..ali moram priložit original ambalažu od svega da mi uvaže garanciju....odgovaram im kako imam sve ambalaže ali nemam original stock cooler za hladnjak da mi uvaže garanciju na što mi oni odgovaraju da će mi oni dati neki cooler da mi se prizna garancija..nečujem ih 2 tjedna odjednom me zovu da mi je računalo u linksu i da ga podignem....prvo su mi naplatili nekakvu diagnostiku 200 kn i kad sam došao kuci procesor je bio isti memorija je bila ista...zovem ih opet ^^ j**** im mater na sva usta...zamjene mi memoriju ali odjednom mi procesor nežele zaamijenit pošto nemam original stock cooler...dakle 3 puta su mi prodali pokvarenu memoriju i procesor...

zadnja kupovina u linksu ( a kupujem sve kod njih još od 2009 godine i ostavio sam bezbroj novaca kod njih ) i ljepo sve kupujem kod jednog privatnika...

fora kod ove krize je što privatnici će ti se uvući u guzicu da ti prodaju nešto dok ovakve firme velike popud Linksa ih živo zaboli za njihove
potrošače...


al da isto napomenem da od 2009 do 2012 nikad nisam imao problema s njima...do ovog :S

Zadnje izmijenjeno od: d0magoj_OS. 11.06.2012. u 14:37.
d0magoj_OS je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2012., 14:37   #1117
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Jao, nisi to mogao malo smislenije napisati.

Inace, ambalaža proizvoda je nebitna po zakonu, tako da opet tu kenjaju bez razloga.

Drugo, mogao si nabaviti stock hladnjak, barem to na forumu nije problem.

Dijagnostiku su ti naplatiti s razlogom, pošto si sam dodavao ram i vjerovatno maknuo naljepnicu, ako si ju uopće imao.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2012., 14:44   #1118
d0magoj_OS
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Internet
Postovi: 782
imao sam sve naljepnice i donio sam im i rekli su mi da bez obzira na to moram platit dijagnostiku..kažem imao sve do zadnjeg papirića osim stock hladnjaka...ma prošlo me to ajde neću umrijeti radi ovog samo kažem da su me dosta razočarali...
d0magoj_OS je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2012., 15:16   #1119
fre@k
Premium
Moj komp
 
fre@k's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 1,860
Evo da i ja nesto napisem o linksu do sada nikakvih problema.

Nedavno odnesem Laptop Asus na reklamaciju nakon 2-3min koristenja jednostavno se ekran pretvori u linije. Prva pretpotstavka Grafulja osla. Instliram Furmark i nakon pola min se srusi. Odnijo na reklmaciju prije toga svega poslikano i snimano, da mi nebi rekli da nemogu izazvat taj problem.

Laptop dolazi nakon cca 41-42 Dana i cura ide to pokupit. Kaze decko na "salteru" u cemu vam se rusio laptop. FB, YouTube, VLC itd itd. Te ju pita na koji nacin smo mi to provjerili cura naglasi Furmark na sto dobije odgovor da je to "PREJAK" program za testiranje grafickog cipa. Hvala bogu promjenili MBO, CPU i Memoriju (Bar tak pise na papirima).
__________________


CPU: I5 2500k
GPU: MSI TF 660 OC
MBO: Asrock Z68 PRO3
RAM: 2x4gb G. Skill (1333mhz)
PSU: Seasonic 620W
HDD: SSD 180gb Intel 520 | WD Green 2TB
CASE: CM Elite 370
Ostalo: MX518, Logitech Ultra Flat, DELL U2412M, Hyper 212+



Ako Vam je život tužan, ne brinite! Barem Vam je plaća smiješna
fre@k je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2012., 16:19   #1120
tomek@vz
Premium
Moj komp
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,348
Citiraj:
Autor d0magoj_OS Pregled postova
imao sam sve naljepnice i donio sam im i rekli su mi da bez obzira na to moram platit dijagnostiku..kažem imao sve do zadnjeg papirića osim stock hladnjaka...ma prošlo me to ajde neću umrijeti radi ovog samo kažem da su me dosta razočarali...
Mislim da je Gilbert mislio na naljepnice na kompu (kućištu)...ak otvoriš bočnu stranicu potrgaš ih.
tomek@vz je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.06.2012., 16:49   #1121
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Za procesor - još uvijek možeš nabaviti cooler i reći da si ga "našao".
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2012., 22:31   #1122
ShanTech
Banned
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: -
Postovi: 3,783
Počeli se već repariranu robu stavljati za vikend akciju.
Seagate 750 GB, 6 mjeseci garancije - 545 kn
ShanTech je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2012., 18:46   #1123
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Da li netko zna šalju li robu iz jedne poslovnice u drugu, ili samo iz centralnog skladišta u ostatak našeg međuzemlja
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2012., 23:47   #1124
Dek$ter
Registered User
Moj komp
 
Dek$ter's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: Zadar
Postovi: 26
Evo samo da nadodam da imam najbolja iskustva sa Linksom, dečki su susretljivi, uvijek pomognu. Cijene su malo više, ali po mom mišljenju sa razlogom!
Dek$ter je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2012., 00:22   #1125
ShanTech
Banned
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: -
Postovi: 3,783
@Drvoje
Ne šalju više robu među poslovnicama, možeš dobiti samo s centralnog skladišta.
ShanTech je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2012., 00:39   #1126
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Nešalju iz jedne poslovnice u druge, al možeš recimo naručit iz linksa rijeka sebi u zg, samo naravno, moraš platit ppt troškove za robu koju će ti oni poslat.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote