Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.06.2020., 22:01   #13471
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,728
Dobro to kad su se dogovorili enznam, ali u dokumentarcu je vidljivo da je vec onda postojao dedicirani tim koji je pratio Michael Jordana i snimao sve o njemu, na terenu, treningu i tako dalje. Zato je taj dokumentarac dobar jer imamo snimke behind scene uzivo. A i mora se priznati da je produkcija vrhunska, bas su ga napravili onak americki, ima drame, napetosti, neizvjesnosti mada sve znamo kak zavrsi.

Jedino mi nije jasno zasto nisu kukoca snimali vise...
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2020., 23:26   #13472
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,163
Zato sta nije amer,snimke od tadasnjeg vrimena su tad snimane jer je to last dance i dozvolilu su kamerama visi pristup(sa time da je Jordan drza prava kad ce se to pustit snimat)da zabiljeze najbolju ekipu svih vremena i najboljeg igraca ikad ,prvobitno je treba biti doku od cijeloj ekipi a ne vecinom o Jordanu .Na kraju je ispalo ovako malo o ekipi i igracima a puno o $Air Jordanu.When we were kings je gg.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.06.2020., 10:10   #13473
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,021
Citiraj:
Autor SympForTheDevil Pregled postova
Molim?

Snimanje dokumentarca je dogovoreno 2016. kada je LeBron osvojio treći naslov,pa je MJu zagorilo malo oko goat statusa...pa je prihvatio ponudu koja je bila na stolu već neko vrijeme. A snimali su od 2018.
Snimali su materijale 1998, tijekom zadnje Jordanove sezone u Bullsima, uz naravno korištenje materijala iz utakmica.

Aha... sad sam skužio 2018 je sniman dio sa Jordanom u fotelji... ok.
pogi je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2020., 10:11   #13474
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,021
Citiraj:
Autor mkey Pregled postova
Bacio sam oko malo na Tales from the loop, bogati pa šta je to Kako počne netko takvo nešto snimati? Kako su našli tko će to financirati? Ništa mi nije jasno.


Nisi jedini.... a pazi to bi trebalo dobiti navodno i slijedeću sezonu.
pogi je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2020., 10:28   #13475
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,728
Znaci losa je serija, vidim tu mixed komentare, a opet SCi Fi je, malo slabija ocjena i dalo bi se pogledat, ali koliko vidimd a se sprdate ali jos nisma skuzio na koji nacin.

Pa eto, ako moze neki kratki review, sto nevalja, a sto je dobro. Vidim pisu da su neke epizode koma snimljene, a neke super.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2020., 10:59   #13476
SympForTheDevil
Registered User
 
SympForTheDevil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 636
Citiraj:
Autor pogi Pregled postova
Snimali su materijale 1998, tijekom zadnje Jordanove sezone u Bullsima, uz naravno korištenje materijala iz utakmica.



Aha... sad sam skužio 2018 je sniman dio sa Jordanom u fotelji... ok.
Ljudi to su casual kamermani koje svaka momčad ima za locker room access....ne ESPN koji snima sa namjerom da za 100 godina pusti dokumentarac.
SympForTheDevil je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2020., 11:10   #13477
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,419
Manual za lakše probavljanje Tales from loop, moj prijedlog gledanja

Epizoda 1 - pogledati cijelu, "uvod u priču" ali kao šta je napisao pogi postavlja puno pitanja a nigdje odgovora
Epizoda 2 - tak tak epizoda, može na lagani fast forward
Epizoda 3 - meni bzvz, ideja ok ali izvedba prerazvučena, nije povezana s ostalim epizodama - preskočiti
Epizoda 4 - dobra dramska epizoda, funkcionira kao samostalna
Epizoda 5 - direktan nastavak na drugu epizodu, glupasta radnja, srednji fast forward
Epizoda 6 - LGBŽNJ epizoda, radnja dosadna i bzvz a i lik je potpuno nebitan za nastavak radnje - preskočiti
Epizoda 7 - meni najbolja epizoda, funkcionira kao samostalna
Epizoda 8 - zaključak "priče", druga najbolja epizoda, nastavak na prvu (malim dijelom) i drugu epizodu (velikim dijelom)

Na wiki za seriju piše "based on the eponymous art book", sad što to znači nemam pojma
Oni koji imaju namjeru brzo odustati možda je najbolje da odmah pogledaju sedmu, ako vam se ta epizoda ne svidi onda se nema potrebe mučiti dalje.
Old.machine je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2020., 11:14   #13478
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,037
Citiraj:
Autor SympForTheDevil Pregled postova
Ljudi to su casual kamermani koje svaka momčad ima za locker room access....ne ESPN koji snima sa namjerom da za 100 godina pusti dokumentarac.
Posljednju sezonu na koju se dokumentarac fokusira su s posebnom paznjom snimali. Sve oko nje je bio clusterfuck i cudi me da su igraci bili dovoljno motivirani da dignu naslov,ali digli su ga iz inata iako su gotovo svi u Bullsima znali da ce se momcad raspasti. E sad, jesu li tada planirali izdati dokumentarac za 10 ili 100 godina, u to ne bih ulazio. Ono sto me jako smeta je da su Pippena popljuvali kao zadnje smece, a Jordana predstavili kao jedinog zasluznog za sve naslove. Najvise zasluzan svakako jesti, ali daleko od toga da su ostali imali minimalne uloge i poneki kos za pobjedu,no to je samo moj subjektivan dojam. Netko ce mozda shvatiti epizode na drugi nacin. U svakom slucaju velika preporuka svakom ljubitelju kosarke.
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2020., 12:19   #13479
SympForTheDevil
Registered User
 
SympForTheDevil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 636
Citiraj:
Autor Morpheous Pregled postova
Posljednju sezonu na koju se dokumentarac fokusira su s posebnom paznjom snimali. Sve oko nje je bio clusterfuck i cudi me da su igraci bili dovoljno motivirani da dignu naslov,ali digli su ga iz inata iako su gotovo svi u Bullsima znali da ce se momcad raspasti. E sad, jesu li tada planirali izdati dokumentarac za 10 ili 100 godina, u to ne bih ulazio. Ono sto me jako smeta je da su Pippena popljuvali kao zadnje smece, a Jordana predstavili kao jedinog zasluznog za sve naslove. Najvise zasluzan svakako jesti, ali daleko od toga da su ostali imali minimalne uloge i poneki kos za pobjedu,no to je samo moj subjektivan dojam. Netko ce mozda shvatiti epizode na drugi nacin. U svakom slucaju velika preporuka svakom ljubitelju kosarke.

Ljudi,morate shvatiti,svaki kamerman koji dobije locker room access snima sa pažnjom. Inače dobiva otkaz. Više manje svaka momčad je imala tim koji je snimao po locker-roomu(u današnje vrijeme se to zove All Access NBA). Imao je Orlando magic iz 95' imali su Chicago Bullsi 98'. Locker Room access je dodjeljivao ekskluzivno NBAE(NBA Entertainment,čiji je šef tada,ironično bio Adam Silver),te ga dodjelio timu Alana Thompsona. Koji je to odsnimio kao i sve ostale momčadi za potrebe NBA-a. Naravno bilo je tu prava tipa ko MJ-eva i tako dalje. Znači snimalo se za potrebe NBA-a ne ESPNa i dokumentarca. Filmovi su se čuvali u sefu NBA-a.

2014. ili koje,ESPN dobiva(iliti plaća) ekskluzivna prava na NBA(ako si primjetio samo oni mogu puštati isjećke iz utakmica dok TNT pušta samo audio replaya a talk show voditelj kao gleda u to ) kao i prava na snimke iz sefa. Ali postojala je kvaka jer su mogli koristiti samo snimke bez lika i djela MJ-a(navodno postoji oko 500 sati snimanja). Jordan daje svoje DA 2016. i onda se ESPN prvo team-upa sa Netflixom,dobivaju po prvi puta u povijesti acccess snimkama,rade se intervjui te se iz svega kombinira dokumentarni film.

Recimo Alan Thompson,je bio poslan da napravi i docu o Houston Rocketsima,duplom osvajaču naslova tada,isto imate locker room snimke,naravno nije producirao ESPN i Netflix...pa se od 500 sati snimanja nije pojavilo sat i po snimaka iz Locker rooma već 10min max sažetih u jednu epizodu mjesto njih 10.

Zadnje izmijenjeno od: SympForTheDevil. 05.06.2020. u 12:25.
SympForTheDevil je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2020., 14:20   #13480
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,728
Vidim da si upucen, ajd ako mozda znas dali se nesto slicno sprema o Wayne Gretzkom?
Nemogu vjerovat da on nema ni film, ni dokumentarac ni seriju.

A isto ako znades, koliko je taj MJ dobio para da kaze DA konacno?

I kad vec komentiramo njega, ja sam dobio dojam da on samo pije wisky, pusi cigaru i igra golf ili ima neke kontroverze sad u njegovom zivotu? Djeluje mi kao da se totalno smirio. Dok s druge strane dobar djecak Wayne Gretzky zivi pravu dramu sa svojom obitelji od zene insider kladionicarke, od gole kceri na Twitteru, lol kak se zivot okrene.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.06.2020., 15:51   #13481
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,658
Kako misliš snimiti dokumentarac/film o nekome tko ne želi da ga se snima i ne želi svoj život otvoriti svima?

Kad se isprazni kasa, ljudi prodaju svoju intimu. Nekima to očito vrijedi više od novaca, pa nemaju ni film, ni dokumentarac, ni seriju.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2020., 16:40   #13482
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,728
A ima nesto u tome. A ironija je da Jordan ima x7 vise para od Gretzkog. Onaj YouTube intervju s Gretzkim je smijesan naspram ovom dokumentarcu sto su ga snimili za Jordana.

Da se malo maknemo od ovih sportasa, jel tko gledao Normal People 8.7/10 i 15000 glasova, Drama, Romance, neznam bas... Ali visoka ocijena, jel gledo tko?
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2020., 16:47   #13483
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,119
Znam da dolazi isto 10 epizoda o Tom Brady-u, najvećem NFL igraču svih vremena.

Ista ekipa koja je radila za MJ-a.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2020., 23:15   #13484
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,926
zavrsio the deuce. dobra serija. franco nikad ne razocara.
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2020., 00:52   #13485
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,197
čujem da je White Lines ok serija...
nisam je gleda osobno, ali eto, možda nekome zapne za oko tematika.
Španjolska je, od ovih casa de papel.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2020., 01:19   #13486
SympForTheDevil
Registered User
 
SympForTheDevil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 636
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Vidim da si upucen, ajd ako mozda znas dali se nesto slicno sprema o Wayne Gretzkom?
Nemogu vjerovat da on nema ni film, ni dokumentarac ni seriju.

A isto ako znades, koliko je taj MJ dobio para da kaze DA konacno?
Pojma neam I pojma neam

Znam samo da MJ problema sa parama nema. Royaltije od neznam čega dobiva doživotno a da ne spominjem da je Air Jordan linija šuza najprodavanija godinu za godinom. Da ne spominjem da u posjedu ima Charlotte Hornetse.
SympForTheDevil je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2020., 09:57   #13487
Badboy
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Jastrebarsko
Postovi: 295
mj.je u zlatno doba bullsa bio bog i samo on je zaslužan da se popularnost NBA digne na lvl.1000,kod nas je iskakao iz paštete od sličica do majica reklamica a zamislite tek u USA.

Poslano sa mog POCOPHONE F1 koristeći Tapatalk
__________________
Život je samo san na putu prema smrti!
Badboy je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2020., 10:05   #13488
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,021
Citiraj:
Autor SympForTheDevil Pregled postova

Znam samo da MJ problema sa parama nema. Royaltije od neznam čega dobiva doživotno a da ne spominjem da je Air Jordan linija šuza najprodavanija godinu za godinom. Da ne spominjem da u posjedu ima Charlotte Hornetse.
Negdje sam pročitao da je njegovo bogatstvo procjenjuje na 14E09 USD...
pogi je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2020., 11:50   #13489
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
Citiraj:
Autor Badboy Pregled postova
mj.je u zlatno doba bullsa bio bog i samo on je zaslužan da se popularnost NBA digne na lvl.1000,kod nas je iskakao iz paštete od sličica do majica reklamica a zamislite tek u USA.
jasno ko dan. tada nije bilo jutjuba i interneta, a on je bio najpoznatija osoba na planeti i svi su znali tko je i čime se bavi i gdje igra.
ono što je on učinio za nba nitko nikada nije učinio za neki sport. jbt danas u alžiru ako neki klinac zabije gol škaricama za dva sata ga je vidjelo 50 milja ljudi, ali tada ....
nemoguće je procjeniti velilčinu tog sportaša. nisam ga nikad volio, ali nakon ovog on je bog. doslovce. igrao je sam protiv svih.
payton i kemp nisu uspjeli.
malone i stockton nisu uspjeli
shaq i penny također
igrao je protiv birda i magica i čekao 8 godina da digne kantu.
rispekt
tizhu je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2020., 13:49   #13490
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor tizhu Pregled postova
jasno ko dan. tada nije bilo jutjuba i interneta, a on je bio najpoznatija osoba na planeti i svi su znali tko je i čime se bavi i gdje igra.

ono što je on učinio za nba nitko nikada nije učinio za neki sport. jbt danas u alžiru ako neki klinac zabije gol škaricama za dva sata ga je vidjelo 50 milja ljudi, ali tada ....

nemoguće je procjeniti velilčinu tog sportaša. nisam ga nikad volio, ali nakon ovog on je bog. doslovce. igrao je sam protiv svih.

payton i kemp nisu uspjeli.

malone i stockton nisu uspjeli

shaq i penny također

igrao je protiv birda i magica i čekao 8 godina da digne kantu.

rispekt
Kod MJa je stvar, bar po dokumentarcu, ali i "svjedocanstvima" Barkleya i Magica, igraca koji su tada bili top topova i najveci igraci svog doba (a Magic medju onima svih vremena), je sto tak covjek ima "cheat mode"... Ali udje u njega kad ga netko naljuti odnosno pokusa sumnjat u njegovu velicinu.

Iznimno inatljiva osoba, nikada se nije drogirao, nije partyao, puno je trenirao, i kad ga natjeras da ukljuci mentalni fokus do kraja, ulazi u "cheat mode". Vidi stvari brze od drugih i tijelo mu u potpunosti moze pratiti brzinu mozga.

Trening Dream Teama u Monacu je jedan takav primjer.

Jedini koji je jos imao tako nesto je umro od droge prije nego je dosao u NBA. Larry Bird je rekao da mu je to bila najtuznija vijest u zivotu.
Draftan je samo 2 godine nakon MJa, i to bi bili okrsaji za povijest...


Edit:
Da se razumijemo, IMO MJ ne moze osvojiti naslov bez Rodmana / Granta... Takav igrac mu je mozda i vazniji od Pippena, jer smatram da bi Pippenovu ulogu mogao preuzeti Kukoc da je bio amer recimo.
Iako Pippen iznimno cijenim nakon dokumentarca, kad vidis kroz sta je prosao, kako je uopce poceo igrati kosarku... Steta sto mu je djetinjstvo ostavilo neke komplekse, pa nije imao taj killer instinct, ali je i on dokazao da moze rjesavati prvenstva, da je odrastao u sigurnosti ko MJ, mozda bi i rjesavao prvenstva.

Ali to je razlika legendi i vrhunskih igraca. Jedni rjesavaju prvenstva, a drugi utakmice.. Chamberlain, Bird, Magic, MJ, Kobe, LeBron, Drazen... To su legende kosarke.

Payton, Pippen, Malone, Air Canada, Kukoc... Oni su vrhunski igraci.

Zadnje izmijenjeno od: Elven. 06.06.2020. u 13:58.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2020., 21:12   #13491
SympForTheDevil
Registered User
 
SympForTheDevil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 636
Gledam space force...čisto prolazno.
SympForTheDevil je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2020., 22:56   #13492
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,918
Odgledao Mr. Robota. Odlično ispalo na kraju. Slabija druga sezona, ali ne baš da bi prestao gledati. Zadnja sezona baš ima top epizoda i baš me držalo do kraja. Lijepo su na kraju odradili završetak. Meni vrlo dobra serija i nije mi žao što sam gledao.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2020., 08:26   #13493
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,355
Mi kao da nimso gledali istu seriju. Meni je zadnja sezona bila zaqrac, a kraj mi još uvijek nije jasan pa ću ga morati pogledati ponovno.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2020., 22:06   #13494
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,419
Locke & Key - fantazija, čarobni ključevi, tinejdžeri. Pročitao sam da su u stripu elementi horora bili jako naglašeni dok su ovdje svedeni na minimum. Prvih par epizoda dobro, nakon toga se izgubi wow efekt ali sezona završi opet dovoljno zanimljivo da me zainteresira za drugom sezonom 6.5/10

Zadnje izmijenjeno od: Old.machine. 10.06.2020. u 22:32.
Old.machine je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2020., 20:54   #13495
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,021
Citiraj:
Autor Old.machine Pregled postova
Locke & Key - fantazija, čarobni ključevi, tinejdžeri.
Zvuči zanimljivo.

Zadnje izmijenjeno od: pogi. 11.06.2020. u 22:42.
pogi je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2020., 22:17   #13496
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,336
Citiraj:
Autor pogi Pregled postova
Skinuo, probati ću.
Molim procitati pravila:

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=203058

inace ce bit po prstima
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2020., 22:41   #13497
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,021
Skinuo sam strip sa police ormara i probati ću ga pročitati.
pogi je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2020., 08:17   #13498
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,119
Prije nekog vremena sam pogledao House of Cards 2 sezone i stao negdje u 3.

Krenuo prije par dana od prve sezone ponovo da se prisjetim, KOJA SERIJA!

Meni definitivno u top 3.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2020., 08:37   #13499
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Prije nekog vremena sam pogledao House of Cards 2 sezone i stao negdje u 3.

Krenuo prije par dana od prve sezone ponovo da se prisjetim, KOJA SERIJA!

Meni definitivno u top 3.
cekaj da dodes do zadnje sezone
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2020., 08:43   #13500
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,119
Vidio sam ocjene zadnje sezone, čak mislim prestati gledati nakon 5., ali vidjet ću.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na