Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.06.2021., 22:19   #16171
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,394
Citiraj:
Autor darkijas Pregled postova
Zaniljivo,u igri ne primjecujem black crush,dok to vidim kad gledam tv program. Ocito ce neke korekcije popraviti stanje glede toga
Da, imam i ja sličnih problema. Slika s TV-a je ovako vrhunska iako TV program rijetko gledam, tvornički jako dobro kalibrirana, ali preko HDMI-a kao da imam fleke slične onima kad na LCD-u krepa neka LED-ica, ne znam koji vrag.

Zvuk mi je isto tragedija barem na ovom mom C9, ali opet bolji od dosta TV-a što sam slušao. Bas i visoki su prenaglašeni, a nema neke opcije za namjestiti koje ne bi ugrozile glasnoću. Čim nešto krenem dirati, izgubim par decibela.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2021., 15:09   #16172
S1r1uS
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: Mars
Postovi: 77
Kakvi su Hisense televizori tipa za boravak i gledanje kanala uz youtube i netflix.
Dosta dobra cijena za toliku telku https://www.elipso.hr/audio__video/t...ENSE-65A7100F/
S1r1uS je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.06.2021., 17:00   #16173
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,064
Solidni, ak ih gledas od napred, a koma ak gledas sa strane. Osim tog prilicno uskog kuta gledanja nemam neki prigovor za tu cijenu. Slika se moze pristojno podesit kalibriranjem panela, a ton je koma kao i na svim flat TV-ima. WiFi i Lan rade uredno, medjutim ne ocekuj neke spektalurane brzine, ali sasvim su dovoljne za gledanje Youtube i Netflix 4K streamova.
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2021., 19:07   #16174
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,288
Sad čitam i sve sam više u dvojbama. Kažete, plazma još nije za bacit, a ja se zagrijao za OLED...
Vrijedi li Pioneer plazmu poslati u mirovinu ili?

Filmove gledam isključivo navečer, igre ne igram, naš TV program rijetko gledam. Netflix, stream i to je to. Isključivo me zanima kvaliteta slike, sve ostalo je manje bitno.
locks je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2021., 20:28   #16175
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,064
Ma nemoze ti niko dat objektivni savjet za cisto subjektivni dozivljaj. Mozes dobit more (uglavnom bezvrednih) savjeta i procitat brdo usporednih testova i recenzija i bit ces na istom mjestu gdje si i sad
Ako mozes napravit indirektnu usporedbu tako da neki svoj vrlo dobro poznati i vazan materijal odneses nekom na vec dobro podeseni OLED (ducani NIKAKO ne dolaze u obzir) i tamo to pazljivo pogledas, bit ces vec puno blize donosenju odluke da ili ne.

Meni je recimo moj kalibrirani LG OLED (puno) bolji od kalibrirane Kuro plazme, ali nekima nije, pa nemam preporuku za tebe, osim ovog trkeljanja
Btw, Netflix 4k HDR_DV stream nemoš potpuno dozivit ni na jednoj Pioneer plazmi, a to je danas neka referenca koja ljudima fercera...
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2021., 21:12   #16176
King of 4
Banned
 
Datum registracije: Dec 2020
Lokacija: na zapadu
Postovi: 150
Citiraj:
Autor locks Pregled postova
Sad čitam i sve sam više u dvojbama. Kažete, plazma još nije za bacit, a ja se zagrijao za OLED...
Vrijedi li Pioneer plazmu poslati u mirovinu ili?

Filmove gledam isključivo navečer, igre ne igram, naš TV program rijetko gledam. Netflix, stream i to je to. Isključivo me zanima kvaliteta slike, sve ostalo je manje bitno.

ako je to Pioneer Kuro model plazme,

ona je danas vjerojatno jos uvijek vrlo konkurentna oledima.



ja bi se dobro razmislio sto me smeta kod Kuro plazme da bi bio spreman istresti 15k kuna za oled.
King of 4 je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2021., 22:44   #16177
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
Za standardni tv program u full hd rezoluciji plasma 42gt50 je bolja u nekoliko bitnih stvari-saturacija boja u svijetlijim scenama i oštrija slika-to nije nikakvo trkeljanje već moja direktna usporedba-dakle ne pričam na pamet. Glede oštroine se neće moći ništa napravit tj. tu će plasma i ostati bolja sigurno. Oled ima bolju svjetlinu i bolji prikaz crne boje. Netko će reći kalibriraj ,ali ja nekako ne vjerujem da to puno moze promjenit poredak stvari. Iako cu pokusati malo korigirat parametre. Oled je frisko kod mene i jos ga za pravo nisam niti isprobao. Oled ima odličnu saturaciju u tamnim scenama i općenitio tamne scene izgledaju kako nisam vidio nigdje do sada. Ponekad doduše primjetim malo black crush,ali ništa strašno. Plasma ima specifičan šum slike u tamnim scenama,ali po meni bolje prikazuje detalje u sjenama.

Nikad nisam imao kuro plasmu pa ne znam kako izgleda u stvarnosti. Ne znam kakvu imaju svijetlinu i općenito koliko su mu karakteristike slike ostale dobre pored godina korištenja. Moj primjerak pany plasme ima svjetlinu bolju od prosjeka za plasme,ali viđao sam plasme sa boljim prikazom crne. Tu bi kuro možda mogao biti bolji od 42gt50 koju imam,ali vjerujem da ima slabiju svjetlinu
darkijas je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2021., 08:07   #16178
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,288
Citiraj:
Autor King of 4 Pregled postova
ako je to Pioneer Kuro model plazme,

ona je danas vjerojatno jos uvijek vrlo konkurentna oledima.



ja bi se dobro razmislio sto me smeta kod Kuro plazme da bi bio spreman istresti 15k kuna za oled.
Upravo se i radi o tome. Za Kuro 42" sam se isprsio u ono vrijeme lijepih 11 000kn 😁

Mora biti stvarno dobar razlog istresti opet 15-16k za neki dobar 65" OLED.

Nije žurba, ali kad kupujem, to je za duže razdoblje, iako sumnjam da ijedan današnji TV može bez greške raditi 10+ godina 🤔
locks je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2021., 08:25   #16179
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
Evo par slika koje nisu ostre,ali glede prikaza boka jasno pokazuju ono sto pricam. Eh vincent teoth i rtings-nista od vas
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	20210604_080005.jpg‎
Views:	237
Size:	1.84 MB
ID:	23922   Click image for larger version

Name:	20210604_080033.jpg‎
Views:	210
Size:	2.02 MB
ID:	23923   Click image for larger version

Name:	20210604_075947.jpg‎
Views:	209
Size:	1.88 MB
ID:	23924  

Zadnje izmijenjeno od: darkijas. 04.06.2021. u 08:47.
darkijas je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2021., 10:31   #16180
VandaL.pr!
Premium
Moj komp
 
VandaL.pr!'s Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: zaDAR
Postovi: 760
Jeli čemu ovaj LG? Sad je na akciji u SD pa se mislim bili ga kliknuo...

https://www.sancta-domenica.hr/catal...x3/category/2/
__________________
ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | TDU2: VaandaL | R* Social Club: vandal_zd | DayZ: VandaL | battle.net: VandaL #2220
VandaL.pr! je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.06.2021., 10:36   #16181
tiki66
tiki
Moj komp
 
tiki66's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,539
Citiraj:
Autor locks Pregled postova
Upravo se i radi o tome. Za Kuro 42" sam se isprsio u ono vrijeme lijepih 11 000kn 😁

Mora biti stvarno dobar razlog istresti opet 15-16k za neki dobar 65" OLED.

Nije žurba, ali kad kupujem, to je za duže razdoblje, iako sumnjam da ijedan današnji TV može bez greške raditi 10+ godina 🤔
Ha gledaj, ako ništa drugo barem ćeš dobiti wow efekt zbog promjene veličine ekrana, po meni je već do dovoljan plus za oled
tiki66 je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2021., 10:51   #16182
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor darkijas Pregled postova
Evo par slika koje nisu ostre,ali glede prikaza boka jasno pokazuju ono sto pricam. Eh vincent teoth i rtings-nista od vas
Preko čega ti gledaš TV?
Meni na A1 na 55" OLED-u HRT1 izgleda sasvim OK, ni blizu ovoga. Kod tebe nešto ne valja. Ovak ni na TCL modelima to ne izgleda.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2021., 11:06   #16183
eKICh
Premium
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Santa Maria
Postovi: 241
Pozz, imam problem s LG smartTV 49UF7787 serijom. Naime nakon cca 2,5 godine pocele su je pojavljivat vodoravne crte na 2/3 ekran, one ne traju stalno nego 3 sekunde pa nestanu slika je 3 sekunde uredu pa ponovo vodoravne crte. Dali se netko susreo s takvim problemom? Televizor je od tasta i punice, bio je neki majstor kaze otisao panel, a ja sumnjam da nije tu panel u pitanju?

Zadnje izmijenjeno od: eKICh. 04.06.2021. u 11:07. Razlog: ispravak gram. pogresaka
eKICh je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2021., 14:11   #16184
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,288
Citiraj:
Autor tiki66 Pregled postova
Ha gledaj, ako ništa drugo barem ćeš dobiti wow efekt zbog promjene veličine ekrana, po meni je već do dovoljan plus za oled
Košta me taj wow efekt 😁
locks je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2021., 15:03   #16185
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,064
Citiraj:
Autor darkijas Pregled postova
Evo par slika koje nisu ostre,ali glede prikaza boka jasno pokazuju ono sto pricam. Eh vincent teoth i rtings-nista od vas
Smijesno je kako gledas ovako jadno podesen OLED i onda donosis sudove i usporedbe...
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2021., 15:06   #16186
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,064
Citiraj:
Autor eKICh Pregled postova
Pozz, imam problem s LG smartTV 49UF7787 serijom. Naime nakon cca 2,5 godine pocele su je pojavljivat vodoravne crte na 2/3 ekran, one ne traju stalno nego 3 sekunde pa nestanu slika je 3 sekunde uredu pa ponovo vodoravne crte. Dali se netko susreo s takvim problemom? Televizor je od tasta i punice, bio je neki majstor kaze otisao panel, a ja sumnjam da nije tu panel u pitanju?
99% je majstor u pravu. Nije cesta pojava, ali se dogadja, cesce u vlaznim prostorijama/ambijentima.
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2021., 15:32   #16187
tascam
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: hr
Postovi: 811
Ja bome ne žalim za svojom nekadašnjom plazmom (42ST60).
tascam je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2021., 16:40   #16188
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
U ovom slucaju radi se o zemaljskom dvb-t preko klasicne antene. Profil slike je standard i boje su po defaultu od tog profila slike.
Podesavanje i kalibracija ne mogu napraviti cudo kako mnogi naivno vjeruju. Karakteristike samog panela su kljucne. To sto su boje u nekim situacijama pomalo isprane u odnosu na plasmu vjerujem da je zasluga rgbw konfiguracije pixela na tim lg oledima.
Uz sve puste recenzije-zalostan sam sto bas ja moram to skuziti i da mi nitko ranije nije mogao reci.
Malo sam se preracunao sa dimenzijama televizora tj bilo bi bolje da sam kupio 48"
darkijas je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2021., 16:56   #16189
King of 4
Banned
 
Datum registracije: Dec 2020
Lokacija: na zapadu
Postovi: 150
Pa ne možeš direktno uspoređivati iste modove slike na potpuno različitim tvima.

Fine tuning je presudan i specifičan za svaki TV.
Dapače, da je mogućnosti,svaki taj skupi Tv bi trebalo kalibrirati da dobiješ Maks mogućnosti.

Što se tiče veličine, ako ne sjediš 1.5m od TV-a, ne vidim kako ti nešto veće od 48" može biti veliko.
King of 4 je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2021., 17:12   #16190
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 910
preporuka TV do 7000-7500.
SONY; LG, Sammy.

Ak može, 55 incha, gledanje TV i igranje PS4 PRo.

Ak netko ima one standarne modele što su best buy u tom rangu, hvala.
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2021., 17:17   #16191
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,064
Citiraj:
Autor darkijas Pregled postova
Podesavanje i kalibracija ne mogu napraviti cudo kako mnogi naivno vjeruju. Karakteristike samog panela su kljucne. To sto su boje u nekim situacijama pomalo isprane u odnosu na plasmu vjerujem da je zasluga rgbw konfiguracije pixela na tim lg oledima.
Uz sve puste recenzije-zalostan sam sto bas ja moram to skuziti i da mi nitko ranije nije mogao reci.
Ti kao da zivis u proslom stoljecu u doba CRT-a i tako se odnosis prema tom TV-u. Otprilike kao da si iz stojadina sjeo u Teslu i iskljucio joj sve moguce pogodnosti/dodatke da bude sto slicnija tvom stojadinu.
Podesavanje i kalibriranje OLED panela je presudno za kvalitetu prikaza i "cini cuda" u usporedbi sa tvornickom kalibracijom tamo nekog koreanca koji te svojim podesavanjem "Normal" moda bacio u ocaj.
Ako nisi u stanju sam nabavit potrebne uzorke i sam napraviti kalibraciju, onda se bar potrudi skinuti podesavanja koje su napravili nepristrani strucnjaci sa potrebnim instrumentom i programom, pa ih prepisi u svoj TV i tek onda donosi sudove, jer ovak je to sve samo mlacenje prazne slame...
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2021., 19:12   #16192
Ante001
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2017
Lokacija: Split
Postovi: 125
Imam i ja lg cx, kod mene je slucaj da sam i vise nego zadovoljan kvalitetom prikaza full hd slika je odlicna je da nije sad ostra kao sony xf9005 koji imam u drugoj sobi al sam kontrast je bolji slika je puno prirodnija meni osobno bolja nego na sony jedino sto sony imam jace boje preko dana svjetlinu ekrana to oledu fali... Jedino u cemu sam se donekle razocara je hdr nemam onog wow faktora o kojemu se toliko pricalo... Slika je dobra al daleko od wow faktora bar po meni..
Ante001 je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2021., 19:15   #16193
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
Ja uvazavam nove tehnologije, ali to ne znaci da automatski bacam u smece plasmu i crt kako mnogi cine tj. Nastojim biti realan i svakoj tehnologiji dam sansu,bila stara ili nova. Ovako bi rekao da me boje na ovom oledu podajecaju na neki va lcd panel, samo sto va obicno najveci podbacaj daje u tamnim scenama,dok je ovdje obrnuto i nije uopce stvar u svjetlini slike koha je po meni i vise nego dobra.
Umjesto da se mene osporava,pojedinci bi ovdje mogli sebi napraviti slicnu usporedbu. Vjerujem da i dobar ips ima vise saturirane boje u svijetlim scenama od oleda. Naravno,dopustam mogucnost da kalibracija moze okrenut stvar,mada cisto sumnjam. Do hdr-a jos nisam niti dosao,ali mislim da je to jedno veliko nista
darkijas je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2021., 20:54   #16194
King of 4
Banned
 
Datum registracije: Dec 2020
Lokacija: na zapadu
Postovi: 150
Pa ne razumijem te iskreno, ako je suditi po onim lošim fotkama, oled ima puno prirodnije boje nego ta plazma na kojoj lik izgleda ko Trump narančaste boje.

Na kraju krajeva, imaš raznih postavki pa ako ti fali šarenilo boja, boostaj boje u postavkama. Ne vidim u čemu je problem.
King of 4 je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2021., 21:08   #16195
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
Te slike nisu bile sa svemirskog teleskopa da pokazuju koliko su boje kirurški precizne, vec ilustracija kako su boje na plasmi u nekim režimima poprilično zasićenije. Bilo to dobro ili ne stvar je u tome da oled po svemu sudeći takvu zasicenost ne može postići.
Bustanje boja obično ne vodi nikud, tj postaju kričavije ali ne i zasićenije. Da ne govorim o tome da bi na taj način pokvario tamne scene koje izgledaju briljantno dobro
darkijas je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2021., 21:28   #16196
tascam
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: hr
Postovi: 811
Ako si kupio tv putem weba a nisi zadovoljan,mozes ga vratiti...
tascam je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2021., 21:41   #16197
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
Nisam nezadovoljan. Jedino sam se preračunao glede diagonale tj. trebao sam kupiti 48" Jaka strana tv-a ostaju tamne scene,ali i svijetle su ok. Ja sam sve to shvatio kao osobinu oled tehnologije. Nije da me to nešto puno muči jer ako se zazelim malo "kričavijih" boja, pasma ne ide nikuda, kao niti onaj još stariji
darkijas je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2021., 21:44   #16198
King of 4
Banned
 
Datum registracije: Dec 2020
Lokacija: na zapadu
Postovi: 150
ovako kad te slusam, ja iskreno mislim da si ti navikao na neprirodnu sliku, jer jos nisam dozivio da plazma ima standardno boostane kricavije boje, ako nije po postavkama drljano, jer ima mod koji ti je garant upaljen, zove se dynamic colors, tako nesto.

posto imam S60 plazmu, imao i S20, imam iskustva i sa oledima, tesko mi je povjerovati da ti je oled ispranih boja naspram plazme.
King of 4 je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2021., 21:53   #16199
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
Plasma je u režimu "normalno" i boje su na defaultnoj vrijednosti tj. na 50%. (30) Temperatura boje je hladna. Žive boje isključeno. Ambi senzor i ekologija naravno isključeno Dakle ništa nije boostano.
Istina volim boje malo raspištoljene ali ne pretjerano. Zbog toga i preferiram prije ips lcd matricu prije va matrice. Kalibratori i recenzenti obično preferiraju topiji spektar boja,ali meni bolje izgleda kad su hlednije, jer obično kad stavim na warm, bijela mi nekak djeluje žućkasto, crvenkasto.
darkijas je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2021., 22:18   #16200
King of 4
Banned
 
Datum registracije: Dec 2020
Lokacija: na zapadu
Postovi: 150
Citiraj:
Autor darkijas Pregled postova
Plasma je u režimu "normalno" i boje su na defaultnoj vrijednosti tj. na 50%. (30) Temperatura boje je hladna. Žive boje isključeno. Ambi senzor i ekologija naravno isključeno Dakle ništa nije boostano.
Istina volim boje malo raspištoljene ali ne pretjerano. Zbog toga i preferiram prije ips lcd matricu prije va matrice. Kalibratori i recenzenti obično preferiraju topiji spektar boja,ali meni bolje izgleda kad su hlednije, jer obično kad stavim na warm, bijela mi nekak djeluje žućkasto, crvenkasto.

a sto da ti velimo, metni oled u hladni spektar boja (sto je kontra svih standarda za filmsku sliku) i uzivaj.



moras biti spreman se poigrati sa postavkama slike i siguran sam da ces dobiti i na oledu sliku kako ti odgovara.
King of 4 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na