Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > AMD Radeon
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.07.2008., 03:12   #61
mislav_os
freak
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,687
I ja si planiram uzeti nju...Prodati sad ovu 8800GTX

Samo ne znam koliko mi se isplati,al' kontam si da mi se isplati ..Ili pak ne?
__________________


mislav_os je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2008., 12:39   #62
ShAd0w_dAnCeR
Premium
Moj komp
 
ShAd0w_dAnCeR's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: BJ/ZG
Postovi: 536
el su ove safirke kod nas retail? (uz retail se dobi usb stick od 2gb, 3d cmark 06 adv i jos dosta toga...)
ShAd0w_dAnCeR je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.07.2008., 12:49   #63
Liquid Snake
Premium
Moj komp
 
Liquid Snake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 166
Citiraj:
Autor ShAd0w_dAnCeR Pregled postova
el su ove safirke kod nas retail? (uz retail se dobi usb stick od 2gb, 3d cmark 06 adv i jos dosta toga...)
Light retail (kablovi,adapteri i cd sa driverima)
Liquid Snake je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2008., 13:33   #64
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor mislav_os Pregled postova
I ja si planiram uzeti nju...Prodati sad ovu 8800GTX

Samo ne znam koliko mi se isplati,al' kontam si da mi se isplati ..Ili pak ne?

ja mislim da ti se to ne isplati..8800 GTX je sasvim solidna grafa i nemoj ju prodavati jer ces jos moc s njom igrat sve naslove minimalno 6 mj... a nije vrijedno da ju prodas i jos 800 kuna das ua 4870..
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2008., 13:42   #65
prpavi
Premium
 
prpavi's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 61
Citiraj:
Autor MikaHR Pregled postova
Pridružio se i ja ponosnim vlasnicima 4870-tki

Inače, na automatskom fan controlu temperatura se drži na ugodnih 100 stupnjeva, tek nakon 100 počne nešto stidljivo ubrzavati vent.

Napravio nekoliko profila i na 30% se drži u loadu na nekih 75 stupnjeva a glasna je otprilike kao scyte 12cm vent na 1600rpm-a. Tak da mi se čini da ću za idle rabiti automatsko, za igre 30%.

OC za prvu ruku iz CCC-a došo do maxa, tj. 790/1100 i radi za sada bez problema, iako bi trebalo jš malo istestirati (ako uopće CCC diže frekve).

Pozz
uf ti imaš problema sa protokom zraka ili nečim.koje kučište imaš? jer 100 stupnjeva na defaultu je previše.koji vetilatočić bi ti dobro došao
prpavi je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2008., 14:45   #66
ShAd0w_dAnCeR
Premium
Moj komp
 
ShAd0w_dAnCeR's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: BJ/ZG
Postovi: 536
Thumbs down

Citiraj:
Autor Liquid Snake Pregled postova
Light retail (kablovi,adapteri i cd sa driverima)
;( steta, bas sam se veselio 2gb sticku...
ShAd0w_dAnCeR je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2008., 15:34   #67
yoga_frog
Registered User
Moj komp
 
yoga_frog's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Knin
Postovi: 11
Uzeo sam je,taman došla ima jedno 2 sata,stavio vistu i sad ćemo vidit još igre nisam instalirao...
yoga_frog je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2008., 21:32   #68
$čofi$
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 232
ajde yoga koji screen shot u kučištu s tim acc-om...
$čofi$ je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2008., 12:26   #69
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
eo decki sa novim kulerom vasa najdraza igracka :

http://www.techpowerup.com/img/08-07-19/1a.png
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2008., 14:00   #70
yoga_frog
Registered User
Moj komp
 
yoga_frog's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Knin
Postovi: 11
Citiraj:
Autor $čofi$ Pregled postova
ajde yoga koji screen shot u kučištu s tim acc-om...


budem stavio večeras,vraćam xp,pa kad vratim stavim par...
yoga_frog je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.07.2008., 09:35   #71
Atrax
Premium
Moj komp
 
Atrax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 553
Unhappy

Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
eo decki sa novim kulerom vasa najdraza igracka :

http://www.techpowerup.com/img/08-07-19/1a.png
Pa to sam čekal!!! Ali toga sam se i bojao.
Sad je dilema između još jedne HD3870 PCS i gore navedene zvijerke.
Atrax je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2008., 09:44   #72
Pippincro
Premium
Moj komp
 
Pippincro's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Čakovec
Postovi: 616
Citiraj:
Autor Atrax Pregled postova
Pa to sam čekal!!! Ali toga sam se i bojao.
Sad je dilema između još jedne HD3870 PCS i gore navedene zvijerke.
Bogme da, ili 700 kn za rabljenu karticu ili valjda 2500 za ovaj model hd4870

Inace meni dolazi sad jedna 4870, pa cu bash usporediti "utiske" i razlike izmedju crossfire hd3870-tica i doticne
Pippincro je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2008., 09:52   #73
Atrax
Premium
Moj komp
 
Atrax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 553
Thumbs up

Citiraj:
Autor Pippincro Pregled postova
Bogme da, ili 700 kn za rabljenu karticu ili valjda 2500 za ovaj model hd4870

Inace meni dolazi sad jedna 4870, pa cu bash usporediti "utiske" i razlike izmedju crossfire hd3870-tica i doticne
cijena mi trenutno ne igra ulogu, mogu si ju priuštit, al sam si obećao da neću kupovat svaku novu seriju koja izađe, bljuje mi se od toga.
i baš sam reko da ću hd4870 uzet kad izađe powercolorova sa nekim custom hladnjakom, ali se nisam nadao da će tak skoro
uglavnom, kartica izgleda bolesno, a sudeći po izgledu hladnjaka, čini se da isto tako i hladi bolesno

što se tvog testa tiće, ja te osobno molim da ga odradiš što prije i detaljnije, možda mi pomogne da se odlučim.

jel mogu naručit koje igre da testiraš? kolko tražiš po narudžbi?

EDIT: Radi se i o tome što ne mogu nać rabljenu HD3870 PCS, barem ne na tržnici, pa bih trebo novu uzet. U vemilu ima "u centru izvan zagreba". cca 1000kn.
Atrax je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2008., 10:42   #74
ShAd0w_dAnCeR
Premium
Moj komp
 
ShAd0w_dAnCeR's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: BJ/ZG
Postovi: 536
pitanje el je ima... Vemil ne updatea bas cjenike za javnost...
ShAd0w_dAnCeR je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2008., 11:33   #75
Atrax
Premium
Moj komp
 
Atrax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 553
Talking

Citiraj:
Autor ShAd0w_dAnCeR Pregled postova
pitanje el je ima... Vemil ne updatea bas cjenike za javnost...
piše sad da ima, al to ne mora niš značit naravno, trebalo bi zvat (a i to je lutrija, dobit ih na telefon). nećemo u

@Pippincro, ajde već je prošlo sat-dva otkad si obećo neki test, šta još nije gotovo???
Atrax je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2008., 12:22   #76
Pippincro
Premium
Moj komp
 
Pippincro's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Čakovec
Postovi: 616
Citiraj:
Autor Atrax Pregled postova
piše sad da ima, al to ne mora niš značit naravno, trebalo bi zvat (a i to je lutrija, dobit ih na telefon). nećemo u

@Pippincro, ajde već je prošlo sat-dva otkad si obećo neki test, šta još nije gotovo???

haha

Evo da budem "precizniji" - testirat cu 3870-tice u crossfire na default taktovima i na clockanim (850gpu, 2450 mema) - obje grafe su pod s1 trenutno. Provrtit cu 3dčmark06 i vantage na 1920*1200 rezoluciji, te age of conan (jedino sta imam instalirano, a za drugo bash nemam zivaca ni volje) na postavkama koje su mi trenutne i kasnije sa svim kerefekima ukljucenim (shadow etc.),
te onda hd4870 - isto sa s1 na default i clokanim koliko ide - isti testovi.
Ostatak postavki kompa ce biti identican - rezolucija u svim testovima vec spomenuta.

Fora je jedino da cu testove crossfire-a napraviti sutra, a hd4870 u utorak-srijedu kad dodje do mene. Do tad se valjda mozes strpiti, kad josh nema ovog nabrijanog modela kod nas u prodaji


edit. i vidio sam na newsgrupama prije par dana 3870pcs za 700 cuna, tak da treba traziti okolo
Pippincro je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2008., 13:17   #77
Atrax
Premium
Moj komp
 
Atrax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 553
Citiraj:
Autor Pippincro Pregled postova
haha

Evo da budem "precizniji" - testirat cu 3870-tice u crossfire na default taktovima i na clockanim (850gpu, 2450 mema) - obje grafe su pod s1 trenutno. Provrtit cu 3dčmark06 i vantage na 1920*1200 rezoluciji, te age of conan (jedino sta imam instalirano, a za drugo bash nemam zivaca ni volje) na postavkama koje su mi trenutne i kasnije sa svim kerefekima ukljucenim (shadow etc.),
te onda hd4870 - isto sa s1 na default i clokanim koliko ide - isti testovi.
Ostatak postavki kompa ce biti identican - rezolucija u svim testovima vec spomenuta.

Fora je jedino da cu testove crossfire-a napraviti sutra, a hd4870 u utorak-srijedu kad dodje do mene. Do tad se valjda mozes strpiti, kad josh nema ovog nabrijanog modela kod nas u prodaji
ma mogu se strpit, nema problema.....
A jesi sad gotov sa testiranjem?
Zaebavam se. Strpit ćemo se. Za to vrijeme ću traži neku rabljenu hd3870.
Pooz
Atrax je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2008., 13:28   #78
flajpan
.....
Moj komp
 
flajpan's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb, Centar
Postovi: 1,787
Citiraj:
Autor Atrax Pregled postova
ma mogu se strpit, nema problema.....
Za to vrijeme ću traži neku rabljenu hd3870.
Imaš na tržnici novu za 750kn.
flajpan je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2008., 14:13   #79
Pippincro
Premium
Moj komp
 
Pippincro's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Čakovec
Postovi: 616
Citiraj:
Autor flajpan Pregled postova
Imaš na tržnici novu za 750kn.
ta grafa i nije bash nova i nema rjeseno hladjenje ko pcs model. Plus tocno isti takav model je prije 3 tjedna ili malo vishe bio na links subotnjoj akciji za 800 kn. Cemu onda davati 750 kn za nesto vec istroseno ako se moglo kupiti za 800?
Pippincro je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2008., 14:15   #80
flajpan
.....
Moj komp
 
flajpan's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb, Centar
Postovi: 1,787
Citiraj:
Autor Pippincro Pregled postova
ta grafa i nije bash nova i nema rjeseno hladjenje ko pcs model. Plus tocno isti takav model je prije 3 tjedna ili malo vishe bio na links subotnjoj akciji za 800 kn. Cemu onda davati 750 kn za nesto vec istroseno ako se moglo kupiti za 800?
A, on traži PCS? Onda ništa, znam da cijena nije nešto, ali kad je rekao da nema ništa na tržnici - a svako malo se prodaju

Zadnje izmijenjeno od: flajpan. 26.07.2008. u 17:20.
flajpan je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2008., 14:51   #81
Atrax
Premium
Moj komp
 
Atrax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 553
Thumbs up

Citiraj:
Autor flajpan Pregled postova
A, on trži PCS? Onda ništa, znam da cijena nije nešto, ali kad je rekao da nema ništa na tržnici - a svako malo se prodaju
da, nisam napisao, tražim istu kakvu imam već, dakle PCS, jer sam skroz zadovoljan sa njom. malo je bučna, ali zato u idle stoji na 38C max

OT ljudi, dosta o staroj gospođi hd3870, priča se o mladoj dami-hd4870.
Atrax je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2008., 17:15   #82
GrimLock
Registered User
Moj komp
 
GrimLock's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 4
Zanima me dal je netko od vas stavio nove drivere (8.7) i dali vam je temp. pala ?

Naime, kolko vidim po forumima, fan radi na 23% svoje brzine i kad je pod opterecenjem, navodno novi driveri nemaju fix za to. Neki kazu da imaju a ne neki da ne.

E sad, postoji manualno podesavanje brzine gdje se editira profil u CCC, dal je neko probao to mozda ??

Citiraj:
For Vista

Then go to the following location and open the following file for editing "C:\Users\Your Windows ID\AppData\Local\ATI\ACE\Your CCC Profile.XML. The xml file will have the same name as the Catalyst Profile you saved. right click and hit edit.

For XP

Then go to the following location and open the following file for editing "C:\Documents and Settings\Your Windows ID\Local Settings\Application Data\ATI\ACE\Your CCC Profile.XML. The xml file will have the same name as the Catalyst Profile you saved. right click and hit edit.

Now go down the page until you see the following lines in the XML file

HTML:
<Feature name="FanSpeedAlgorithm_0">
<Property name="FanSpeedAlgorithm" value="Automatic" />
</Feature>
<Feature name="FanSpeedRPMTarget_0">
<Property name="Want" value="0" />
</Feature>
<Feature name="FanSpeedPercentTarget_0">
<Property name="Want" value="23" />
Change the "Property name="FanSpeedAlgorithm" value=" from "Automatic" to "Manual"
Then change "Property name="Want" value=" from "23" to your desired fan speed.
Save the file then reload the Profile you just edited in the CCC.
You will have to select the profile everytime you re-start the computer.

Edit:

After experimenting with my HIS HD 4870 I found a fan-speed of 40% works best for me. My temps went from 79C at idle to 49C, and now 47C after settling in.Backed off Fan to 35% and still at only 48C. I'll take it.
GrimLock je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2008., 17:27   #83
Denzil
Secret Undercover Agent
Moj komp
 
Denzil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Parallel Universe
Postovi: 1,127
Nekog zanima mozda Accelero S1 na 4870?
Evo par slikica i komentara.


imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com

Phase 1 completed.. nakon 100 sarafa razocarenje ispod hladnjaka ko i uvijek ..

imagebam.com

Ovo je slikica regulatora.. dakle ova 2 gore i 3 dole.. u odnosu na 4850 vrlo su mali i i ma ih puno manje. Tvornicki pasivac koji dode sa S1 se cak moze gore stavit.. ali, ili na koso, ili zaljepit .. jer jedna rupa ne odgovara na zalost. No ima mjesta za improvizaciju.

imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com


E tu pocinju lagane komplikacije ...
imagebam.com
Obratite paznju na spigani pasivac.. mojih ruku djelo, da ne bi bilo zabune.
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com

Dakle, isto kao i kod 4850, upravo taj jedan pasivas smeta jednom heatpipeu da sjedne savrseno na mjesto. I dok se na 4850 to moglo rjesit laganim piganjem kao sto sam i ovdje napravio.. sad cete vidjet da to ovdje nije tako trivijalan slucaj.

imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com

Znaci ispalo je da bi bilo bolje da sam drugi po redu jednostavno skratio .. umjesto da sam spigao prvi.. jer pipe tocno sjeda na njegovo mjesto. Eventualno da se 2 komada spigaju, svaki u jednu stranu, pa da pipe ide izmedu njih.

imagebam.com
I evo konacnog rezultata.. za one koji sumnjaju u napajanja i puse marketinske fore tipa "gospon ova grafa guta 500W" ovdje mogu vidjet starog i doslovno izgazenog Chiefteka od 420W ako se dobro sjecam.. ili cak manje.. kako pogoni 4870 pod max opterecenjem.
Ako zoomirate mozete vidjet temp GPUa na 46..



Pa da sumiram.. u idelu je grafa bila na 40. Nakon 10min RTH se popela do 50. Dakle preko 55 ne bi nikad presla a na njoj je turbo modul koji se vrti na parsto smjesnih RPMa. Da stavite neki posteni vent grijala bi se valjda isto ko i 4850 (38-50).
Jedina komplikacija je taj jedan pasivac..no uz malo paznje i jedna kljesta sve se da sredit bez problema.
Ja nisam nista stavio na regulatore jer ovaj turbo modul sam pozicionirao da puse direktno po njima.. procjenio sam da je to dosta i nadam se da se nisam prevario


__________________
"I can resist everything except temptation"
Denzil je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2008., 18:06   #84
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Pa ako ima dosta propuha po regulatorima, ok je. Vjerujem da nisu ni trebali pasivci za memu.
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2008., 21:21   #85
LuxZg
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 512
Denzil - koristan kao i uvijek Hvala na puuuno lijepih slikica i rezultata. Ajd samo poviri napajanje još jednom, pa napiši koji je model, tj kolko W Makar vidim da neki tu već guraju 4870-icu na Chieftecu od 400W i sl.

Btw, kaj se tiče onog jednog heatsinka na memoriji, ja imam isti problem na svojoj trenutnoj X1950 i to sam riješio tak da sam pomaknuo HS za cca 1mm dalje od pipe. Tih 1mm neće ubit memoriju, a nisam morao ništa pigat ni rezat Ionako se GDDR5 manje grije od GDDR3 pa fakat ne bi trebao biti problem (pretpostavljam ovo za grijanje memorije, s obzirom da kartica troši manje struje kad ju se pikne na isti GPU clock kao i 4850, kak sam negdje čitao).

Ja svoju 4870-icu u ponedjeljak naručujem, pa valjda u utorak krećem s testiranjem. Imam S1, 120mm vent, turbo modul, i namjeravam još napraviti neke ludorije i kombinacije sa rastavljenim stock coolerom i S1 Sad čekam odgovor od frenda u vezi infrared termometra, ak ga ima onda očekujte recenziju na cca 5 strana LOL!
EDIT: Dobil bum termometar, al tek iza 15.8. jer su na godišnjem :P Tak da bu opsežno mjerenje moralo čekati A baš sam mislio to delat sad prek ljeta dok nema nekaj pametno za delat.. Niš, moral bum se igrat
__________________
Intel Core 2 Duo E4400 @ 320x10 (3200MHz) w/ Scythe Ninja rev.B + 120mm fan | Gigabyte GA-P35-DS3R (Intel P35 + ICH9R) | 4x 1GB Kingmax MARS DDR2 800 CL5 | Sapphire ATi Radeon HD4890 | Seagate 7200.11 250GB+2x WD Black 640GB+Samsung F3 1TB; svi SATA/7200rpm | LG GH20NS15 SuperMulti, SATA | LG W2361V-PF 23", 1920x1080, DVI+HDMI | Aplus CS-188AF case w/ 250mm side fan | onboard 7.1, with Logitech X-540 5.1 speakers | Chieftec 450W /w 120mm fan | Windows 7 64bit Enterprise
LuxZg je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2008., 22:39   #86
Metamphetamine
Flaccitra
Moj komp
 
Metamphetamine's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 276
Ajd samo poviri napajanje još jednom, pa napiši koji je model, tj kolko W Makar vidim da neki tu već guraju 4870-icu na Chieftecu od 400W i sl.


4870, kao i 3870X2 (3870x2 bec oc-a) nemogu trošiti preko 225W. 2*6 pin pcie napajanje (max 75w *2) + 75w max koje mogu dobiti iz ploče.
Metamphetamine je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2008., 22:55   #87
makaza
Premium
Moj komp
 
makaza's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 226
..posjedujem Sapphire 4870 oko tjedan dana i na driverima 8.6 radi savršeno.Crysis,Assasins Creed i cod4 klizi bez ikakvog petljanja po ccc.temperatura u idle je 80c a load ne prelazi 90c i to nakon 5-6 sati igre.za svaki slucaj sam upiknuo mali ventilator koji sa strane kućišta puše po njoj.

..zanima me da li namještavanjem vrtnje ventilatora po gore navedenoj formuli gubiš garanciju (links) i isplati li se stavljat 8.7 drivere.thx
makaza je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2008., 23:43   #88
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
Ne gubiš garanciju,samo udri po tome,namjesti si kako ti paše.
žile je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2008., 00:54   #89
Denzil
Secret Undercover Agent
Moj komp
 
Denzil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Parallel Universe
Postovi: 1,127
Citiraj:
Autor Metamphetamine Pregled postova
Ajd samo poviri napajanje još jednom, pa napiši koji je model, tj kolko W Makar vidim da neki tu već guraju 4870-icu na Chieftecu od 400W i sl.


4870, kao i 3870X2 (3870x2 bec oc-a) nemogu trošiti preko 225W. 2*6 pin pcie napajanje (max 75w *2) + 75w max koje mogu dobiti iz ploče.
Budem ti u ponedeljak javio.
Inace vrtio sam ja 3DMark06 na 3870x2 napajano sa takoder prastarim Fortronom od 400W. Ne znam cemu sva ta briga.

Citiraj:
Autor LuxZg Pregled postova
Btw, kaj se tiče onog jednog heatsinka na memoriji, ja imam isti problem na svojoj trenutnoj X1950 i to sam riješio tak da sam pomaknuo HS za cca 1mm dalje od pipe. Tih 1mm neće ubit memoriju, a nisam morao ništa pigat ni rezat
Ooo ne brini pomaknuo sam ja njega..ali u jednom trenutku sam zakljucio da je dosta pomicanja
O tome se i radi.. ak uzmes cvikcange i skines vrh jednog zuba mislim da ce pipe fino upast unutra i to je to.
__________________
"I can resist everything except temptation"

Zadnje izmijenjeno od: Denzil. 27.07.2008. u 10:22.
Denzil je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2008., 01:24   #90
Metamphetamine
Flaccitra
Moj komp
 
Metamphetamine's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 276
Citiraj:
Autor Denzil Pregled postova
Budem ti u ponedeljak javio.
Inace vrtio sam ja 3DMark06 na 3870x2 napajano sa takoder prastarim Fortronom od 400W. Ne znam cemu sva ta briga.

A ono, svi kupuju nova napajanja sa novom grafom. Možda griješim ali mislim da će moj Hiper 580w biti dovoljan i za 4870x2. Bar se nadam.
__________________
Metamphetamine je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na