Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.09.2023., 10:55   #1981
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,945
Citiraj:
Autor dxer Pregled postova
Jer bio sam 8 dana bez interneta zbog lošeg spoja optike na stupu, pa me zanima što bi u tom slučaju bilo da sam na tih 2 Gbps. U kojem roku bi to bilo rješivo.
Pa ne utjece brzina interneta na brzinu otklanjanja kvara, tako je svejedno jel imas 300, 1000, ili 2000 optiku, kvar se jednako "brzo" otklanja, rade isti ljudi .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2023., 10:59   #1982
dxer
Premium
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 227
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Pa ne utjece brzina interneta na brzinu otklanjanja kvara, tako je svejedno jel imas 300, 1000, ili 2000 optiku, kvar se jednako "brzo" otklanja, rade isti ljudi .
Rade isti ljudi, ali valjda prioriteti nisu isti, o tome se radi.
Zašto onda za tih 2Gbps navode "Napredna podrška za rješavanje problema bez čekanja" ?
dxer je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2023., 11:33   #1983
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,945
Previse ocekujes za 25 EUR .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2023., 11:37   #1984
dxer
Premium
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 227
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Previse ocekujes za 25 EUR .
Jasno, ali eto zanima me što onda znači ta napredna podrška za rješavanje problema bez čekanja.
BTW, misliš 35 EUR (2Gbps).

Edit: provjereno, kažu da ako se ukaže potreba za intervencijom na terenu, GigaNET nema nikakvu prednost.
Prema tome ta njihova napredna podrška za rješavanje problema bez čekanja, se svodi samo na to da ćeš vjerojatno telefonski dobiti senior tehničara ili tako nešto, ali ti neće riješiti ništa ako je problem kod tebe na lokaciji.

Zadnje izmijenjeno od: dxer. 28.09.2023. u 20:01.
dxer je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2023., 21:55   #1985
G-rage
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: zagreb
Postovi: 29
Sa ovom naprednom podrškom dobijete odmah agenta, tzv. lvl 2 koji zna ponešto više od ovih lvl 1.
G-rage je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2023., 21:57   #1986
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,945
Znaci preskaces onaj dio gdje te prvo pitaju "jeste probali ugasiti/upaliti router" a dalje je sve isto .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB

Zadnje izmijenjeno od: Lewis. 29.09.2023. u 10:33.
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2023., 22:14   #1987
keki22
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2022
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5
Citiraj:
Autor Marko :) Pregled postova
Hahah ne znam otkud ti to jer ja sve poznanike koje sam pitao, a da imaju Telemach su zadovoljni uslugom. Čak i ovdje na forumu, te na drugima ljudi doslovno pišu kako su zadovoljni. Ako se referiraš na društvene mreže, pogledaj stranicu od A1 i HT, komentare dolje; zabavno do bola.

Telemach dobiva hejt zbog službe za korisnike. Meni još nije trebala otkad od vremena Tele2, ali zato mi je trebala od A1 i s njom se baš dobro nisam proveo. Ali kao i uvijek, ovo vrijedi za sve operatere–napredna služba za korisnike je na mailu, ne na telefonu. Kod svakog operatera, na telefonu su studenti koji ponavljaju što im je napisano u tekici jer ništa drugo ne znaju. Telemach nije iznimka.

I hoćeš realno? Ako Telemach tvrdi da ćeš imat 1 Gb/s cijelo vrijeme i da je to najmanja brzina, a ti to nemaš, kvalificiraš se za raskid ugovora bez penala. HT i A1 imaju rang, pa ti komotno mogu i spustit brzinu na to, A1 čak ima i fair use ako se ne varam.
Varaš se u puno stvari. Bio sam korisnik HT optike i A1 i nikad problema sa SZK nisam imao baš suprotno sve pohvale. Problem je u tome da ljudi ne znaju ni sami šta žele. Još jedna informacija studenta ti je sve manje i manje u pozivnim centrima.

Telemach je daleko ispod razina drugih operatera A1 i HT.

Taj rang brzine kako ti zoveš je odredba HAKOM-a o minimalno isporucenoj brzini koja je u ugovoru koji je sam korinsik potpisao.

Za Telemach vrijede ista pravila.
keki22 je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2023., 22:15   #1988
keki22
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2022
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5
Citiraj:
Autor dxer Pregled postova
Jasno, ali eto zanima me što onda znači ta napredna podrška za rješavanje problema bez čekanja.
BTW, misliš 35 EUR (2Gbps).

Edit: provjereno, kažu da ako se ukaže potreba za intervencijom na terenu, GigaNET nema nikakvu prednost.
Prema tome ta njihova napredna podrška za rješavanje problema bez čekanja, se svodi samo na to da ćeš vjerojatno telefonski dobiti senior tehničara ili tako nešto, ali ti neće riješiti ništa ako je problem kod tebe na lokaciji.
A realno kaj ti na optici može biti?

1.Pregoriti ruter od udara groma
2.Može netko presječi kabel
keki22 je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2023., 22:55   #1989
dxer
Premium
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 227
Citiraj:
Autor keki22 Pregled postova
A realno kaj ti na optici može biti?

1.Pregoriti ruter od udara groma
2.Može netko presječi kabel
Očito da se svašta može desit.
U prvih 2 mjeseca optike sam bio 8 dana bez interneta ( a treba mi poslovno), jer je bio prekid u razvodnoj kutiji na stupu, a 8 dana se čekalo da to poprave. I onda nakon toga je 2 dana brzina padala na 15 Mbps i ping je bio 100 ms.

Eto....
dxer je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2023., 06:17   #1990
Tumor
prof.dr. gospodar svemira
Moj komp
 
Tumor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 382
Evo Zagreb-Dubrava sada pokazuje 2Gbps kao dostupno. Koristim 1Gbps vec neko vrijeme i do sada mi je pokazivalo samo 300Mbps kao dostupno.

Nego pitanjce - ako imam Cat5e kablove da li onda uopce mogu iskoristiti tih 2Gbps po pojedinom kompu?

Prije nekih 12-13 godina sam preuredjivao kucu i tada je cijela kuca iskablirana. U svim prostorijama (osim kuhinje, WC i sl.) postoji prikljucak i onda su svi kablovi provedeni do prikljucne kutije gdje se nalazi ISP router (a tu i dodje A1 optika).
Kako je to radjeno davno kome je padalo na pamet u ta vremena da cemo ikada imati mogucnost brzine vece od 1Gbps

Desktopi imaju 2.5Gbps kartice, pa ako jednoga dana odlucim ici na 2Gbps da li bi uopce pojedini komp mogao imati 2Gbps brzinu s obzirom da bi izmedju njega i routera bio Cat5e kabel?
Ne mislim na brzinu od routera prema internetu nego bas od samog desktopa prema internetu.
__________________
If you are not paranoid you don't have enough information
Tumor je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2023., 07:15   #1991
Blagus
Premium
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 505
Pišu po internetu da može raditi - ako je dobro zakrimpano i kabeli nisu predugi, moglo bi proći.


Međutim, ja se ne bih previše zamarao. Ionako ćeš u stvarnom svijetu tu brzinu vidjeti samo na speedtestu prema domaćim serverima, na Steamu i na torrentima s puno seedera. U normalnom korištenju interneta ćeš rijetko vidjeti preko 400-500 Mbps neovisno o ISP-u.
Blagus je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2023., 07:18   #1992
BlackDwarf
BIND SOFT d.o.o.
Moj komp
 
BlackDwarf's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Novska
Postovi: 2,275
Neki cat5e kabeli su sposobni progurati. Ovisi o kvaliteti kabela. Morat ces probati.
Inace max je 1G.
BlackDwarf je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2023., 07:51   #1993
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,945
Dobar i kvalitetno skrimpan CAT5E moze i 10Gbit do nekih 35m duzine tako da to nije problem. Sluzbeno je on 1Gbit ali u praksi (imas hrpe testova na YT) ide bez beda 2.5, 5 pa i 10Gbit na krace duzine.

Premda nasao sam i ovu tablicu:

cable 1Gbps 10Gbps
cat5e 100m/328ft 45m/147ft
cat6 100m/328ft 55m/180ft
cat6a 100m/328ft 100m/328ft
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2023., 09:46   #1994
keki22
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2022
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5
Citiraj:
Autor Tumor Pregled postova
Evo Zagreb-Dubrava sada pokazuje 2Gbps kao dostupno. Koristim 1Gbps vec neko vrijeme i do sada mi je pokazivalo samo 300Mbps kao dostupno.

Nego pitanjce - ako imam Cat5e kablove da li onda uopce mogu iskoristiti tih 2Gbps po pojedinom kompu?

Prije nekih 12-13 godina sam preuredjivao kucu i tada je cijela kuca iskablirana. U svim prostorijama (osim kuhinje, WC i sl.) postoji prikljucak i onda su svi kablovi provedeni do prikljucne kutije gdje se nalazi ISP router (a tu i dodje A1 optika).
Kako je to radjeno davno kome je padalo na pamet u ta vremena da cemo ikada imati mogucnost brzine vece od 1Gbps

Desktopi imaju 2.5Gbps kartice, pa ako jednoga dana odlucim ici na 2Gbps da li bi uopce pojedini komp mogao imati 2Gbps brzinu s obzirom da bi izmedju njega i routera bio Cat5e kabel?
Ne mislim na brzinu od routera prema internetu nego bas od samog desktopa prema internetu.
I ja sam jućer vidio 2Gbps i mogu reći ostao sam iznenađen. Izgleda da im je stigla oprema.

Ugovorio sam veću brzinu, pa budemo vidli. Komunicirano mi je da se ćeka dostava opreme 3-5 radnih dana. Tako da bi mi do srijede ruter trebao stići.

Operater navodi kako ruter sam spajam i da odmah cim ga ukljucim u struju odmah će i brzina biti aktivna.


Živi bili pa vidjeli. Svakako javim rezultate
keki22 je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2023., 10:07   #1995
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,575
Ne zaboraviti da nakon spajanja i paljenja da treba neko izvjesno vrijeme dok povuče postavke, možda koji reboot ... nakon toga može test i dl. interneta 😀
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2023., 10:14   #1996
keki22
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2022
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5
Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
Ne zaboraviti da nakon spajanja i paljenja da treba neko izvjesno vrijeme dok povuče postavke, možda koji reboot ... nakon toga može test i dl. interneta 😀
To su standardne procedure. Sve fino ukljućiti i dat mu 15-20 minuta da on povuće i to bu bilo top.
keki22 je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2023., 16:32   #1997
Marko :)
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: Unknown
Postovi: 634
Citiraj:
Autor keki22 Pregled postova
Varaš se u puno stvari. Bio sam korisnik HT optike i A1 i nikad problema sa SZK nisam imao baš suprotno sve pohvale. Problem je u tome da ljudi ne znaju ni sami šta žele. Još jedna informacija studenta ti je sve manje i manje u pozivnim centrima.
Kod mene iskustvo suprotno. \_(ツ)_/

Citiraj:
Autor keki22 Pregled postova
Telemach je daleko ispod razina drugih operatera A1 i HT.
Mene i dalje zanima neka statistika, nešto. Bilo što što potvrđuje tvoju tezu.

Citiraj:
Autor keki22 Pregled postova
Taj rang brzine kako ti zoveš je odredba HAKOM-a o minimalno isporucenoj brzini koja je u ugovoru koji je sam korinsik potpisao.

Za Telemach vrijede ista pravila.
Ne, nije. Pročitaj zakon i uvjete korištenja usluge operatera. Zakon određuje da ti operater mora isporučit minimum 70% brzine interneta koju plaćaš. Operater ako hoće može sam odrediti hoće li podići tu granicu na 75, 80 ili 90%, ali na manje ne od 70% ne može ići.

Uvjeti korištenja Telemach fiksne usluge na vlastitoj infrastrukturi govore sljedeće:



Ukratko, na optici garantiraju da je minimalna brzina ona koju plaćaš, pa ako uzmeš paket 1/500, to je ujedno i minimalna brzina.
Marko :) je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2023., 13:38   #1998
keki22
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2022
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5
Citiraj:
Autor Marko :) Pregled postova
Kod mene iskustvo suprotno. \_(ツ)_/


Mene i dalje zanima neka statistika, nešto. Bilo što što potvrđuje tvoju tezu.


Ne, nije. Pročitaj zakon i uvjete korištenja usluge operatera. Zakon određuje da ti operater mora isporučit minimum 70% brzine interneta koju plaćaš. Operater ako hoće može sam odrediti hoće li podići tu granicu na 75, 80 ili 90%, ali na manje ne od 70% ne može ići.

Uvjeti korištenja Telemach fiksne usluge na vlastitoj infrastrukturi govore sljedeće:



Ukratko, na optici garantiraju da je minimalna brzina ona koju plaćaš, pa ako uzmeš paket 1/500, to je ujedno i minimalna brzina.
Nismo se shvatili onda dobro. Brzina mora biti 70% od one koju si ugovorio.

Iimaš raznih statistika od kvalitete mreže do gluposti koji su radili sa onim mobilnim flatom kad su ljudima to ukinuli susjedu su u na prigovor zbog kvalitete signala odgovorili nakon 47 već kad je bio kod drugog operatera. Nakon 19 dana bez odgovora susjed se obratio HAKOM-u nakon kojih ih je Hakom upitao zašto nema odgovora, povratno informacija je da trenutno imaju puno zaprimljenih prigovora i da ne stignu odgovarati.

Na telemach stranici dan danas stoji za moju adresu da je njihova optika dostupna što nije točno kad god ostavim podatke zove me neki lik iz telemach prodajnog centra iz nekog ducana i kaze to je greska ocigledno Vama nije dostupna optika.

Pustili su u rad optičku infrastrukturu bez pozivnog broja za SZK znaći i IVR je zakazao.

Telemach i ostale operatere ne možeš opće uspoređivati, cijeli život sam u Telekomunikacijama.

Zadnje izmijenjeno od: keki22. 01.10.2023. u 13:50.
keki22 je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2023., 14:40   #1999
Marko :)
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: Unknown
Postovi: 634
Citiraj:
Autor keki22 Pregled postova
Nismo se shvatili onda dobro. Brzina mora biti 70% od one koju si ugovorio.

Iimaš raznih statistika od kvalitete mreže do gluposti koji su radili sa onim mobilnim flatom kad su ljudima to ukinuli susjedu su u na prigovor zbog kvalitete signala odgovorili nakon 47 već kad je bio kod drugog operatera. Nakon 19 dana bez odgovora susjed se obratio HAKOM-u nakon kojih ih je Hakom upitao zašto nema odgovora, povratno informacija je da trenutno imaju puno zaprimljenih prigovora i da ne stignu odgovarati.

Na telemach stranici dan danas stoji za moju adresu da je njihova optika dostupna što nije točno kad god ostavim podatke zove me neki lik iz telemach prodajnog centra iz nekog ducana i kaze to je greska ocigledno Vama nije dostupna optika.

Pustili su u rad optičku infrastrukturu bez pozivnog broja za SZK znaći i IVR je zakazao.

Telemach i ostale operatere ne možeš opće uspoređivati, cijeli život sam u Telekomunikacijama.
Ali dobro, di je ta statistika, to me zanima, ali nigdje ne mogu pronaći. U tome je problem.

Ja ne govorim da nisu imali problema, imali su hrpu prilikom procesa prebacivanja iz Tele2 AB u UG, sami su priznali te probleme, te obeštetili korisnike kad je cijeli proces tranzicije završen. Bilo je problema čim su pustili optiku, ni to ne osporavam. Ali je izuzetno glupo tvrditi da još uvijek imaju masovne probleme i žalbe kada ih nemaju.

Svatko tko krene novi, treba mu da se malo uhoda. Trebalo je i njima kada su uvodili nove usluge. Ali sada kada već malo duže nude usluge, sada stvarno nema problema niti sam vidio da se itko žali po forumima na uslugu. Čak je i ovdje na forumu tema tiha. Zaista ne vidim čemu toliki hejt prema njima.
Marko :) je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2023., 07:45   #2000
antunhr
Premium
Moj komp
 
antunhr's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Popovec(Sesvete-Zagreb)
Postovi: 552
Jeli tko dobio 2gbita od A1. Ja jos cekam odobrenje.
antunhr je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2023., 13:54   #2001
deda.cro
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Sesvete
Postovi: 117
Citiraj:
Autor antunhr Pregled postova
Jeli tko dobio 2gbita od A1. Ja jos cekam odobrenje.
Meni dolaze zamijeniti router u ponedjeljak.
deda.cro je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2023., 08:31   #2002
antunhr
Premium
Moj komp
 
antunhr's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Popovec(Sesvete-Zagreb)
Postovi: 552
Javi rezultate ako imas 2.5gbit lan port i kako radi preko wifi brzina.
antunhr je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2023., 15:37   #2003
deda.cro
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Sesvete
Postovi: 117
Citiraj:
Autor antunhr Pregled postova
Javi rezultate ako imas 2.5gbit lan port i kako radi preko wifi brzina.

Trenutno nemam 2.5 port, ali klinac planira nabavljat novo računalo, pa ćemo vidjeti opcije. Realno je to više nego što trebamo trenutno, ali kad su digli cijene i izašlo je da novi ugovor s mesh uređajem izađe sitna razlika u odnosu na postojeći s manjom brzinom.
Za početak ću probati s njihovim uređajima na mreži, ali ako to ne bude kako treba, onda idem u nabavku novih routera.
Javim za wifi6.
deda.cro je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2023., 06:29   #2004
MarkoGaming
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2020
Lokacija: Europa
Postovi: 11
Kod mene su uveli optiku prije 5-6 mj, prije toga sam imo koaksijalni (1000/100). Sada je 2gbps dostupno sam na koaksijalnom (2000/100) a na optici nije i ne znaju kad ce. Gdje tu ima logike?
MarkoGaming je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2023., 12:22   #2005
deda.cro
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Sesvete
Postovi: 117
Citiraj:
Autor deda.cro Pregled postova
Meni dolaze zamijeniti router u ponedjeljak.
Otkazano. Navodno vanjski nemaju opremu.
Rečeno mi najvjerojatnije sljedeći tjedan.
deda.cro je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2023., 13:05   #2006
sinkee
Premium
Moj komp
 
sinkee's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: zagreb
Postovi: 41
meni 16.10 dolaze s novim uređajem za 2gbps konekciju, naručeno krajem 9og mjeseca.
sinkee je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2023., 18:02   #2007
maldini88
Registered User
 
maldini88's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: zagreb
Postovi: 67
Jel netko naručio 2 gb preko coax-a koji se router dobije ili ostaje fritzbox?
maldini88 je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2023., 04:47   #2008
MarkoGaming
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2020
Lokacija: Europa
Postovi: 11
Citiraj:
Autor maldini88 Pregled postova
Jel netko naručio 2 gb preko coax-a koji se router dobije ili ostaje fritzbox?

300 mbps je SDMC NE6037

2 gbps FritzBox 6660
MarkoGaming je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2023., 12:54   #2009
sinkee
Premium
Moj komp
 
sinkee's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: zagreb
Postovi: 41
Citiraj:
Autor maldini88 Pregled postova
Jel netko naručio 2 gb preko coax-a koji se router dobije ili ostaje fritzbox?
prilikom naručivanja 2gbps usluge pito sam tetu i rekla je fritz 66XX ide (nije mi jasno rekla zadnje 2 znamenke, al ta serija je)
sinkee je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2023., 08:28   #2010
Alfredo nr.3
Premium
Moj komp
 
Alfredo nr.3's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,079
Meni se već danima dešava da kada resetiram ruter treba mu nekih 2minute i više da se ponovo uspostavi internet. Prije je trajalo 30-tak sekundi. Spajam se preko Lan-a. Ima li netko sličnih iskustva? Pitam se je li do mreže ili mog kompa?
Alfredo nr.3 je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na