Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.08.2023., 20:15   #13891
Lika091
Premium
Moj komp
 
Lika091's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb - Brinje
Postovi: 786
Mogu poskupiti kada god hoće ali će ti ponuditi raskid. A ako poskupljuju s argumentom Indeksacije onda ne možeš raskinut UO.
Lika091 je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2023., 20:30   #13892
Chome
TK
Moj komp
 
Chome's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,088
Slažem se, tako je na papiru. Kako će u praksi biti vidjeti ćemo.
Chome je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2023., 20:55   #13893
Marko :)
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: Unknown
Postovi: 634
Citiraj:
Autor Chome Pregled postova
Nebi smjela ići gore samo zato jer im se hoće već samo ako će i dalje rasti inflacija.
Znači gotovo uvijek je inflacija, nikada deflacija. Ako DZS objavi da je inflacija 5%, ništa operatere ne sprječava da podignu cijenu za 5%. Jedino što ne mogu napraviti je podignuti više od stope inflacije.

Prije nas je tu štitio ugovor, bila ti je ugovorena cijena i nisu ni 1% smjeli dići. Sada godišnje smiju dići jednom, a ugovor te više ne štiti. Jedna od značajki ugovora je bila i garancija da ćeš plaćati onoliko koliko si ugovorio; sada te garancije više nema.
Marko :) je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2023., 10:58   #13894
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 890
Ode glavni razlog zašto imam TV paket...

Od 21. kolovoza 2023. u Osnovni filmski i Dodatni filmski TV paket dodajemo nove vrhunske filmske TV kanale - Cinestar TV 2, Cinestar TV Fantasy, Cinestar TV Comedy & Family, FilmBox Premium i Good Times te 6.000 sati novog sadržaja u videoteku, koje možete gledati bez dodatne naknade.

Istovremeno, kanali HBO, HBO 2, HBO 3, Cinemax i Cinemax 2, kao i usluge HBO On Demand i HBO Max više neće biti dio Filmskog TV paketa na koji ste trenutačno pretplaćeni te će biti dostupni isključivo unutar HBO Premium paketa.
Interpol je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2023., 11:14   #13895
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Živa sprdnja.
Poskupili 13 posto a uklanjaju HBO

Citiraj:

VAZNA OBAVIJEST I Od 21.8.2023. u Filmski TV paket dodajemo nove vrhunske filmske TV kanale - Cinestar TV 2, Cinestar TV Fantasy, Cinestar TV Comedy & Family, FilmBox Premium i Good Times te 6.000 sati novog sadrzaja u videoteku. Od istog datuma kanali HBO, HBO 2, HBO 3, Cinemax i Cinemax 2, kao i usluge HBO On Demand i HBO Max vise nece biti dio Filmskog TV paketa na koji ste trenutacno pretplaceni, vec prelaze u HBO Premium paket. Od navedenog datuma HBO Premium paket ce Vam biti automatski aktiviran te ga do 31.3.2024. mozete koristiti bez dodatne naknade. Vas A1
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2023., 11:50   #13896
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 890
Spada li ovakva promjena usluge u razloge za prijevremeni raskid ugovora?
Interpol je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2023., 12:33   #13897
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,019
Citiraj:
Autor Interpol Pregled postova
Spada li ovakva promjena usluge u razloge za prijevremeni raskid ugovora?
Ne. Bilo je priče o tome još kad su izbacili Eurosport.
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2023., 13:25   #13898
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 890
Citiraj:
Autor Stipest Pregled postova
Ne. Bilo je priče o tome još kad su izbacili Eurosport.
Našao članak na indexu kad su izbacili sportklub, di su rekli da se može javit korisničkoj i da će odlučit na osnovu toga koliko je ko gledao te kanale.
Interpol je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2023., 15:08   #13899
Sonim
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zg & Klc
Postovi: 263
Citiraj:
Autor Interpol Pregled postova
Ode glavni razlog zašto imam TV paket...

Od 21. kolovoza 2023. u Osnovni filmski i Dodatni filmski TV paket dodajemo nove vrhunske filmske TV kanale - Cinestar TV 2, Cinestar TV Fantasy, Cinestar TV Comedy & Family, FilmBox Premium i Good Times te 6.000 sati novog sadržaja u videoteku, koje možete gledati bez dodatne naknade.

Istovremeno, kanali HBO, HBO 2, HBO 3, Cinemax i Cinemax 2, kao i usluge HBO On Demand i HBO Max više neće biti dio Filmskog TV paketa na koji ste trenutačno pretplaćeni te će biti dostupni isključivo unutar HBO Premium paketa.


Nisam vidio tu obavjest još. Di su to objavili?
Isto jedini razlog zasto sam uzeo tv paket...
Sonim je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2023., 15:58   #13900
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,016
Meni je to došlo na SMS, ali je nejasno ukidaju li HBO općenito ili ga samo miču iz filmskog paketa.


EDIT
Ne bilo mi teško nazvao sam ih (jer je SMS nejasan) i HBO ide kao novi zasebni paket (HBO premium) koji će se moći dodatno uključiti i platiti naravno (kad će im biti dosta guljenja korisnika ) s tim da će korištenje HBO-a biti besplatno do 31.01.24. (ako sam ih dobro razumio),... i najbolje od svega je da tu obavijest šalju samo SMS-om ili e-mailom korisnicima, odnosno nema o tome nikakvih informacija na službenoj stranici,... stvarno transparentno poslovanje i usluga

Zadnje izmijenjeno od: bertone. 08.08.2023. u 16:18.
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2023., 17:55   #13901
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor bertone Pregled postova
Meni je to došlo na SMS, ali je nejasno ukidaju li HBO općenito ili ga samo miču iz filmskog paketa.


EDIT
Ne bilo mi teško nazvao sam ih (jer je SMS nejasan) i HBO ide kao novi zasebni paket (HBO premium) koji će se moći dodatno uključiti i platiti naravno (kad će im biti dosta guljenja korisnika ) s tim da će korištenje HBO-a biti besplatno do 31.01.24. (ako sam ih dobro razumio),... i najbolje od svega je da tu obavijest šalju samo SMS-om ili e-mailom korisnicima, odnosno nema o tome nikakvih informacija na službenoj stranici,... stvarno transparentno poslovanje i usluga
Pozdrav sused, ako si mi jos sused, nismo se dugo culi...


Ja nemam filmski paket vec obiteljski pa vjerojatno ni necu dobiti nikakvu obavijest ili grijesim...
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2023., 18:19   #13902
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,572
Citiraj:
Autor Interpol Pregled postova
Popust vjerojatno i je isti, ali su digli osnovnu cijenu. Jednostavno zato jer mogu, nije da imaš previše izbora u duopolu.

nemora biti stvar u promjeni operatera jednostavno ako baš netrebaš 1gb/500,brzina 200/100 je sasvim dovoljna večini ljudi ,a uskratio si im
30 kn, recimo sa 2 servisa kolko sad vidim SkyShowtime 2,99 netflix 4,99,a dosta nas ih ovako ili onako plača,
us antenu osim djelomično sportskog programa uz antenu, iptv u praksi postaje suvišan i tu je slaba točka operatera uloženo je puno novaca u tu tehnologiju,sa 2 servisa + antena imaš u pravilu veći izbor gledanja nego preko njihovih ip televizija malo kompliciranije ali današnje televizore -nikakav problem,i mobilne tarife,svatko od nas zna koliko mjesečno minuta troši,dali su beskonačne tarife uvjek neophodne ili bi bilo dovoljno uzeti bar na neko vrijem tarifu od 1000 ili 2000 minuta,internet na mobu je u konačnici svejedno jel je 5,6 ili 8 gb ionako provodimo dane van kuće na dosta mjesta gdje je wifi besplatan,naravno sve ovisi o vlastitim potrebama,velim važno bi bilo da ko može bar nešto od plačanja smanji bar za cifru poskupljenja na sljedečem ugovoru,jer na postoječim ugovorima smo gotovo svi u šah-mat pozicijama i ako nešto ne promjenimo tako će ostat zauvjek.

dobio sam jučer prvi "pravi račun" za internet 1gb,tv i telefon sa mozaikom ugovoreno je bilo 252kn došlo je 285kn znači 33kn više što je iznad najavljenog postotka,za mobitele mi tek treba doći,da se da nešto učiniti je i vlastiti primjer kad sam pokrenuo prenos broja sa a1 male + tarife na telemach brzo su me zvali i smanjili tarifu s poskupljenjem na 6,40 mjesečno malo su mi zakomplicirali život sa simte tamte brojem ali plačat ću manje nego što je bila prvobitna cifra bez poskupljenja
__________________
-

-


Zadnje izmijenjeno od: skalar. 08.08.2023. u 18:48.
skalar je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2023., 18:57   #13903
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 890
Citiraj:
Autor skalar Pregled postova
nemora biti stvar u promjeni operatera jednostavno ako baš netrebaš 1gb/500,brzina 200/100 je sasvim dovoljna večini ljudi ,a uskratio si im
30 kn, recimo sa 2 servisa kolko sad vidim SkyShowtime 2,99 netflix 4,99,a dosta nas ih ovako ili onako plača,
us antenu osim djelomično sportskog programa uz antenu, iptv u praksi postaje suvišan i tu je slaba točka operatera uloženo je puno novaca u tu tehnologiju,sa 2 servisa + antena imaš u pravilu veći izbor gledanja nego preko njihovih ip televizija malo kompliciranije ali današnje televizore -nikakav problem,i mobilne tarife,svatko od nas zna koliko mjesečno minuta troši,dali su beskonačne tarife uvjek neophodne ili bi bilo dovoljno uzeti bar na neko vrijem tarifu od 1000 ili 2000 minuta,internet na mobu je u konačnici svejedno jel je 5,6 ili 8 gb ionako provodimo dane van kuće na dosta mjesta gdje je wifi besplatan,naravno sve ovisi o vlastitim potrebama,velim važno bi bilo da ko može bar nešto od plačanja smanji bar za cifru poskupljenja na sljedečem ugovoru,jer na postoječim ugovorima smo gotovo svi u šah-mat pozicijama i ako nešto ne promjenimo tako će ostat zauvjek.

dobio sam jučer prvi "pravi račun" za internet 1gb,tv i telefon sa mozaikom ugovoreno je bilo 252kn došlo je 285kn znači 33kn više što je iznad najavljenog postotka,za mobitele mi tek treba doći,da se da nešto učiniti je i vlastiti primjer kad sam pokrenuo prenos broja sa a1 male + tarife na telemach brzo su me zvali i smanjili tarifu s poskupljenjem na 6,40 mjesečno malo su mi zakomplicirali život sa simte tamte brojem ali plačat ću manje nego što je bila prvobitna cifra bez poskupljenja
Nisam ni mislio mijenjat operatera, sve je to više, manje isti patlidžan. Ali recimo imao sam taj tv jer mi nije neka ogromna stavka, a pogledao bi nba na areni + hbo max stvarno koristim. Ukidanjem Maxa to mi postaje skroz neisplativo i smanjio bi uslugu i račun na minimum, tj. na internet. Ako im to napravi veći broj ljudi, bome će osjetit na prihodima.
Interpol je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2023., 20:10   #13904
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,016
Citiraj:
Autor Cilim Pregled postova
Pozdrav sused, ako si mi jos sused, nismo se dugo culi...

Ja nemam filmski paket vec obiteljski pa vjerojatno ni necu dobiti nikakvu obavijest ili grijesim...

Pozdrav i tebi,... ni čuli ni kavu popili


A moguće je da obavještavaju samo korisnike filmskog paketa pa na ovaj način ne dižu tlak svim korisnicima nego samo onima koji su im plačali uslugu
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2023., 20:14   #13905