Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.10.2020., 15:03   #8701
thesaint255
Premium
Moj komp
 
thesaint255's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Graz
Postovi: 535
Kupovao nedavno ves masinu i svega sam se nagledao, od BT+Wifi ugradenog do neznam cega samo ne, Hoover ima cak neke modele gdje se moras spojiti sa aplikacijom na nju da se nesto prvo podesi. Uzeo na kraju old school sa obicnim programatorom i bok.
__________________
5800X3D @ Scythe Fuma 2
ASUS ROG Strix B550-I Gaming
2x16 GB Crucial Ballistix 3600 MHz
RTX 4070 ti Gamerock
Corsair SF750
Cooler Master NR200P
thesaint255 je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2020., 15:28   #8702
mamikulcic
Premium
 
Datum registracije: Mar 2019
Lokacija: Ljubešćica
Postovi: 224
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Elektronika u veš mašini? Šta sve neću doživjeti... Sa sjetom se sjetim programatora na kontakte koji su postojali u moje vrijeme.
Citiraj:
Autor thesaint255 Pregled postova
Kupovao nedavno ves masinu i svega sam se nagledao, od BT+Wifi ugradenog do neznam cega samo ne, Hoover ima cak neke modele gdje se moras spojiti sa aplikacijom na nju da se nesto prvo podesi. Uzeo na kraju old school sa obicnim programatorom i bok.
Fora je kaj ovo moje nema nijednu "naprednu" funkciju. Znači nema WiFi, BT... Ima programator i par touch tipki za dodatne postavke i to je to...
Bilo je i meni malo smiješno kad je počeo vaditi laptop jer obično serviseri vade šarafcigere, multimetar,...

Poslano sa mog SNE-LX1 koristeći Tapatalk
mamikulcic je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2020., 15:30   #8703
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
Može netko OC-ati veš mašinu pa da rublje opere za 15 umjesto 45 min
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2020., 16:00   #8704
thesaint255
Premium
Moj komp
 
thesaint255's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Graz
Postovi: 535
U mom slucaju imam valjda downclock na svojoj xD . Pise da program traje 2:50h, na kraju traje 20min dulje. Laze tajmer sunce mu zarko.
__________________
5800X3D @ Scythe Fuma 2
ASUS ROG Strix B550-I Gaming
2x16 GB Crucial Ballistix 3600 MHz
RTX 4070 ti Gamerock
Corsair SF750
Cooler Master NR200P
thesaint255 je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2020., 16:47   #8705
Neo2001
Premium
 
Neo2001's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: zg
Postovi: 110
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Elektronika u veš mašini? Šta sve neću doživjeti... Sa sjetom se sjetim programatora na kontakte koji su postojali u moje vrijeme.
hehe, baš si me lijepo razveselio, ja rekoh, jedini, a kad ono
Neo2001 je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2020., 19:12   #8706
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,393
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Elektronika u veš mašini? Šta sve neću doživjeti... Sa sjetom se sjetim programatora na kontakte koji su postojali u moje vrijeme.
A koje je tvoje vrijeme? Elektronika postoji u veš mašinama barem 25 godina, bez obzira je li programator elektronski ili mehanički.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2020., 14:37   #8707
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
A koje je tvoje vrijeme? Elektronika postoji u veš mašinama barem 25 godina, bez obzira je li programator elektronski ili mehanički.
Da, bas sam i ja to htio komentirati...
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2020., 14:37   #8708
mamikulcic
Premium
 
Datum registracije: Mar 2019
Lokacija: Ljubešćica
Postovi: 224
Saga sa sušilicom se nastavlja
Dobio jučer drugu, danas postavio na mjesto i.... Ne radi
mamikulcic je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2020., 15:24   #8709
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,617
Da tebi nije problem sa tom utičnicom tamo?
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2020., 15:35   #8710
mamikulcic
Premium
 
Datum registracije: Mar 2019
Lokacija: Ljubešćica
Postovi: 224
Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
Da tebi nije problem sa tom utičnicom tamo?
Na što točno misliš? Da nema napona ili da nešto drugo nije ok? Na toj utičnici u prijelaznom razdobljima dok ne radi grijanje je uštekana grijalica od 2kW i fen za kosu se redovno koristi.
Kad prva sušilica nije proradila prilikom prvog spajanja prvo što sam napravio je bilo ispitivanje utičnice multimetrom, spajanje produžnim kabelom na druge dvije utičnice koje su na drugim osiguračima, okretanje utikača za 180 stupnjeva,...
A isto sve to je napravio i ovlašteni serviser koji se još dodatno spojio na komp i zaključio da je elektronika mrtva i dao pismenu izjavu da mi daju novu sušilicu.
Pretpostavljam da je Emmezeta dobila seriju Elektrolux sušilica za tvorničkom greškom.

Zadnje izmijenjeno od: mamikulcic. 18.10.2020. u 15:40.
mamikulcic je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2020., 15:41   #8711
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Vjerojatno outlet roba, ima je kod nas na tone, a mozda je i poltergeist. Bas me zanima dali i kako ce ovo rijesiti, s njima se vec predugo navlacis mora psotojat neki rok, koliko sam tu citao i upamtio imaju 2 ili 3 sanse da srede problem, koliko brojim ovo je druga ili treca?

Mozda da uzmes lovu i kupic Koncara?
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2020., 15:50   #8712
mamikulcic
Premium
 
Datum registracije: Mar 2019
Lokacija: Ljubešćica
Postovi: 224
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Vjerojatno outlet roba, ima je kod nas na tone, a mozda je i poltergeist. Bas me zanima dali i kako ce ovo rijesiti, s njima se vec predugo navlacis mora psotojat neki rok, koliko sam tu citao i upamtio imaju 2 ili 3 sanse da srede problem, koliko brojim ovo je druga ili treca?

Mozda da uzmes lovu i kupic Koncara?
Ovo je druga po redu.
Čitao sam dobra iskustva po forumima za baš taj model i zapeo za njega.
https://www.emmezeta.hr/electrolux-e...ja-624281.html
Tih 4000kn je maksimum koji sam mislio dati za sušilicu i za taj iznos je to neki best buy. Možda doplatim još par stotina kn pa uzmem AEG sličnih karakteristika, grupacija je ista ali bi AEG trebao biti stepenicu iznad Elektroluxa...
mamikulcic je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2020., 16:31   #8713
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Vjerojatno outlet roba, ima je kod nas na tone, a mozda je i poltergeist. Bas me zanima dali i kako ce ovo rijesiti, s njima se vec predugo navlacis mora psotojat neki rok, koliko sam tu citao i upamtio imaju 2 ili 3 sanse da srede problem, koliko brojim ovo je druga ili treca?

Mozda da uzmes lovu i kupic Koncara?
Uvijek neke teorije zavjere za robu kod nas
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2020., 16:51   #8714
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
da je bar zavjera, nemam problema kad oznace, ali evo poceli su sve vise i vise to oznacavat tako da tek doma vidis. A cudno kak covjeku dvije masine nerade....

P.s. ili je tebi blize objasnjenje, poltergeist? haha
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2020., 17:04   #8715
mamikulcic
Premium
 
Datum registracije: Mar 2019
Lokacija: Ljubešćica
Postovi: 224
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
da je bar zavjera, nemam problema kad oznace, ali evo poceli su sve vise i vise to oznacavat tako da tek doma vidis. A cudno kak covjeku dvije masine nerade....

P.s. ili je tebi blize objasnjenje, poltergeist? haha
Kako sam i prije rekao, ja pretpostavljam da je neka tvornička greška. Emmezeta je valjda naručila desetak(ili više) tih sušilica i došla im je ta loša serija. Ne krivim trgovinu, komunikacija i rješavanje problema s njima i ovlaštenim serviserom je proteklo bez ikakvih problema i u veoma kratkom roku. Problem je jedino što još uvijek nemam funkcionalnu sušilicu
Obje sušilice su bile tvornički zapakirane sa neoštećenim stiroporom i zavarenom folijom, naljepnicama na poklopcima i vratima.
Očito tvornica nije napravila testiranje nakon proizvodnje ili se nešto naknadno desilo što je uzrokovalo kvar...
mamikulcic je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2020., 17:14   #8716
Pentel33
Banned
 
Datum registracije: Feb 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 327
A nek ti vrate novce i uzmi negdje dalje, imaš u centru tehnike isti model za 400 kn nižu cijenu:
https://www.centar-tehnike.hr/susili...m_medium=click
Pentel33 je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2020., 17:21   #8717
Dr. Strange
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2020
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 813
Ako sam proizvod uzeo preko interneta, da li je pravo povrata 14 radnih dana (pon do pet)?
Dr. Strange je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2020., 18:52   #8718
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
U zakonu je navedeno "14 dana." A ne radnih...
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2020., 16:44   #8719
Dr. Strange
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2020
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 813
Citiraj:
Autor FRipper Pregled postova
U zakonu je navedeno "14 dana." A ne radnih...
Na stranicama gov.hr piše ovo: Pravo na jednostrani raskid ugovora bez navođenja razloga

Kao potrošač imate pravo, ne navodeći razloge, otkazati narudžbu u roku od 14 radnih dana od zaprimanja narudžbe te vratiti proizvod.
Dr. Strange je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2020., 17:02   #8720
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
To je greška na njihovom sajtu, zakon (narodne novine) kaže 14 dana, ne spominje nikakve radne dane.
Također, trgovac ima rok od isto tako 14 dana da tebi vrati novce.

P.S. Ministarstvo ima i drugi sajt, potrosac.mingo.hr:
http://potrosac.mingo.hr/hr/potrosac...k.php?id=12674
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2020., 13:38   #8721
mamikulcic
Premium
 
Datum registracije: Mar 2019
Lokacija: Ljubešćica
Postovi: 224
Ja sam onaj koji nema sreće sa Electrolux sušilicom/ama rublja
Znači dobio sušilicu koja nije davala znakove života. Serviser pogledao, dao prijedlog za zamjenu za drugu, vratio u dućan i dobio nakon par dana drugu (isti model) i s drugom također ista priča. Jučer ju serviser pokupio i danas vratio.
Serijska greška, vijak koji drži on/off tipku nije bio zašarafljen do kraja i tipka nije reagirala. Veli da taj dio odrađuju roboti i javila se neka greška. Organiziraju već nekakve opozive da riješe taj problem.
Prošlo je 15 dana od plaćanja do danas, potrošio nešto živaca i bio dosta razočaran ali komunikacija i rješavanje problema proteklo u najboljem redu. Kaj velite, da idem malo cmizdriti preko maila Electroluxu i Emmezeti pa da iskamčim kakav poklon bon ili neki mali uređaj?
mamikulcic je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2020., 14:05   #8722
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Nemaš što izgubiti.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2020., 17:22   #8723
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,028
Imam jedno blesavo pitanje. Moram ispuniti jamstveni list i jedno od polja je broj racuna. Obicno kada netko isprinta racun na A4 formatu papira taj broj je dovoljno jasan. Kad su u pitanju oni mali racuni s blagajni (kao kod npr. Konzuma) onda su brojevi odvojeni znakom / i postoje dva polja. Jedno je "Racun broj xxxx/xxxx/xxx/xxx" a drugo "Fiskalni racun xxxxx/xxxx/x". Sto je tu broj racuna?
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2020., 07:27   #8724
Nbdy32
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: Bestovje,Sv.Nedelja
Postovi: 2,635
Broj računa ...

Fiskalni broj je broj kojim je fiskaliziran račun u poreznoj ...
Nbdy32 je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2020., 09:45   #8725
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,028
Citiraj:
Autor Nbdy32 Pregled postova
Broj računa ...

Fiskalni broj je broj kojim je fiskaliziran račun u poreznoj ...

To mi je logično, ali da li je u donjem primjeru broj računa cijeli taj red ili samo npr. prvi broj? Čitao sam jednom u nekom poreznom zakonu da kad se stavi taj veliki broj to obično znači da je jedan dio broj računa, drugi dio broj poslovnice, treći dio broj kase itd.......ne razumijem tu komplikaciju, pa me zanima koji je točno odjeljak od toga broj računa jer sma to vidio po brojnim poslovnicama nekih firmi, a opet kod mnogo firmi koje imaju više poslovnica na računu se ispisuje samo jedan broj, tako da mi to nije baš jasno.

Racun broj xxxx/xxxx/xxx/xxx
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2020., 10:18   #8726
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Zašto uopće ti ispunjavaš jamstveni list?
To ne radiš ti, to je posao trgovca da ispuni jamstveni list i ovjeri ga potpisom i pečatom.
Ako ga nisu ispunili onda jednostavno uz taj jamstveni list priloži račun.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2020., 11:44   #8727
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,028
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Zašto uopće ti ispunjavaš jamstveni list?
To ne radiš ti, to je posao trgovca da ispuni jamstveni list i ovjeri ga potpisom i pečatom.
Ako ga nisu ispunili onda jednostavno uz taj jamstveni list priloži račun.
Zato sto su trgovci prelijeni da ispunjavaju jamstvene listove i vec sam u vise trgovina morao ici NAKON sto sam narucio aparate za stan da mi lupe zig na svaki jamstveni list iako su tvrdili da njihov racun sam po sebi vrijedi, no to mogu tvrditi nekom drugom s obzirom da u svim produljenim kao i osnovnim uvjetima jamstava proizvodaca pise da jamstveni list mora biti ispunjen. Zivim u drzavi u kojoj zivim i meni se ne da natezati s tetama na info pultevima koje se cude sto uopce dolazim potvrditi jamstveni list i misle da je to nesto sto se vise ne radi. Nisam placen da ih educiram. Obisao sam sve trgovine u kojima sam kupio uredaje i trazio da mi potvrde jamstvo i oni su lupili zig, a ja sam doma u miru popunio ostatak sa svojim podacima,serijskim i PNC brojem. Nitko ne moze tvrditi da to nije ispunio trgovac. S druge strane mi reci kako bih ja trebao nakon sto sam dobio uredaj koji ima 40kg reci glupom trgovcu da mi upise serijski broj i popuni jamstveni list? Da dode doma kod mene ili da ja izvadim element iz kuhinje i nosim ga natrag ili da vjeruje slici na mom mobitelu? Uglavnom nije vise bitno, upisat cu cijelu liniju koja se nalazi pod brojem racuna. Vjerujem da je to sve broj i ne moze biti krivo.
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2020., 11:49   #8728
nathan.fake
Premium
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: n/a
Postovi: 1,258
Citiraj:
Autor Morpheous Pregled postova
To mi je logično, ali da li je u donjem primjeru broj računa cijeli taj red ili samo npr. prvi broj? Čitao sam jednom u nekom poreznom zakonu da kad se stavi taj veliki broj to obično znači da je jedan dio broj računa, drugi dio broj poslovnice, treći dio broj kase itd.......ne razumijem tu komplikaciju, pa me zanima koji je točno odjeljak od toga broj računa jer sma to vidio po brojnim poslovnicama nekih firmi, a opet kod mnogo firmi koje imaju više poslovnica na računu se ispisuje samo jedan broj, tako da mi to nije baš jasno.

Racun broj xxxx/xxxx/xxx/xxx
broj racuna je "x-y-z" (dakle sve 3 vrijednosti cine broj racuna)

x redni broj racuna (pocevsi od 1 svake nove godine)
y oznaka poslovnog prostora (interna oznaka trgovine koja predstavlja poslovni prostor, ako neka trgovina ima vise poslovnica, svaka poslovnica ima svoju oznaku)
z oznaka naplatnog uredjaja (interna oznaka trgovine koja predstavlja naplatni uredjaju u poslovnom prostoru y, ako u jednom poslovnom prostoru ima vise naplatnih uredjaja, svaki ima svoju oznaku)
nathan.fake je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2020., 11:51   #8729
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Uhh, ako oni neispune jamstveni list a imas racun oni moraju to tretirati kao da ima jamstvo ili mozda mogu cak popusiti i neku kaznu jer nisu napravili odnosno ispunili ono sto po zakonu trebaju...

A ovako ako oni samo stisnu zig i potpisu a ti naknadno dodas ostalo sam meni zvuci kao ilegalno. Bolje je da ostane prazno sa njihovim zigom nego nedaj boze da ti sam ispunis nesto krivo a oni dolje imaju svoj zig koji su blank natipkali.

To mi dodje kao blank check koji definitivno oni ne izdaju...

EDIT:
Malo googlam i vidim da u ovo doba netreba ni racun nego je i barcode dovoljan. No istina bog da s racunom ide to sve brzo. Osobno sam reklamirao bez racuna vise puta. A jamstveni list naravno ko vecina ni ne gledam. Ali za usporedbu za Vailant bojler mi serviser lijepo ispunio i psotambiljao jamstveni list dok je pustio u pogon, ali to je vjerujem vise kao dokaz da ga je on pustio u pogon a ne susjedov mali.
__________________

Zadnje izmijenjeno od: dada-as. 01.11.2020. u 12:00.
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2020., 11:59   #8730
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor Morpheous Pregled postova
S druge strane mi reci kako bih ja trebao nakon sto sam dobio uredaj koji ima 40kg reci glupom trgovcu da mi upise serijski broj i popuni jamstveni list?
Ne treba ga popunjavat, uz takav jamstveni list kakav imaš prilažeš račun na kojem se vide ostali podaci, model, datum kupnje itd.

Ti sa tim svojim ispunjavanjem jamstvenog radiš nešto što ne smiješ niti te je itko tražio.
Nitko te neće tražiti popunjen jamstveni list ako imaš račun, ni trgovac ni ovlašteni servis.
panasonic je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na