Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.04.2016., 01:29   #1
vcendaki
Premium
 
Datum registracije: Apr 2016
Lokacija: u svemiru :)
Postovi: 197
Starcraft II: Nova Covert Ops

Da li je netko probao ?

mislim uzeti pa čisto da vidim kakav je feedback

hvala
vcendaki je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2016., 14:02   #2
vcendaki
Premium
 
Datum registracije: Apr 2016
Lokacija: u svemiru :)
Postovi: 197
eto danas je kupim , pa ako nekoga interesira feedback neka stavi post pa mu kažem sve šta treba
vcendaki je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.06.2016., 11:43   #3
Night
Premium
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Dbk
Postovi: 993
Ok, ali dosta kratko, tri misije koje se brzo riješe. Sad čekam novi pack.
Night je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2016., 00:43   #4
vcendaki
Premium
 
Datum registracije: Apr 2016
Lokacija: u svemiru :)
Postovi: 197
da stvarno prebrzo se završi
ja sam odmah u paketu uzeo sva 3 komada jer se dobije lijepi popust
vcendaki je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2016., 01:31   #5
DraŽ
Premium
 
DraŽ's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Miami, 1984, Ferrari F40
Postovi: 902
Sva 3 dijela SCII sam kupio original. Od toga Wings of Liberty sam kupio 2010 kutijicu kod nas, netom nakon izlaska. Dugo očekivani povratak Starcrafta je to bio, sjećam se da sam bio nestrpljiv kao malo dijete nakon što sam držao SCII kutijicu u rukama, jedva sam čekao da ga zaigram. Ostala dva dijela sam kupio kao digitalno izdanje. Anyway WOL i HOTS su mi dobri, a zadnja ekspanzija LOTV baš i ne.

Uzeo sam i sva 3 seta misija Cover Opsa kao preorder. Od tad je prošlo mislim oko godinu dana, a tek su izašla 2 batcha od 3.

Upravo nedavno sam prešao taj drugi set misija. Ništa specijalno, kao ni prvi set. Htjeli su neku misteriju napravit, ali mislim da im nije uspjelo. Sve je poglupljeno, cheesy, i nemam više apsolutno nikakva očekivanja za treći set. Kupio i prešao jer je "Starcraft".

Ne sviđa mi se nikako šta su od Nove napravili. Ženska je bila u SCII originalnim misijama hladna lažljiva kučka, a ovdje je tipični hero character sa moralima do neba, totalna suprotnost. We need to save the citizens, blah blah blah

Zbog toga Covert Ops kod mene spada pod kategoriju "već viđeno". Kad samo razmislim šta su mogli napraviti od ovoga, koliko je Nova bolji lik mogla biti. Ovako u svakoj sceni prenaglase njezino dupe u pripijenom hightech odijelu i misle da je to dovoljno. Najgore od svega što su je poružnili, bila je zgodnija u originalnim misijama SCII nego sada -.-


Tko zna kakva je budućnost Starcrafta, bilo bi šteta da se stane na ovome. Po meni trebaju napraviti igru sa podrškom za DX12, jer koliko vidim RTS-i bi od njega trebali imati velike prednosti. Razlika je naizgled očita u Ashes of Singularity, daleko se bolje igra izvodi kada je hrpa unita na mapi. Ja sam sa i7 2600k i gtx 960 morao igrati na medium na nekim mapama (kampanja na ultra), a čak i tada je znalo biti sporo ako bude puno unita na mapi. Ipak je to zastarjeli DX9 engine koji koristi jezgru i pol.
DraŽ je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na