Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.03.2012., 02:17   #751
KorisNick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: daleko, daleko iza 9 sela, daleko sam ja...
Postovi: 260
Citiraj:
Autor potemkin.hr Pregled postova
Ako si mogao sve ove godine čekati možeš i ova 2 mjeseca. Stigneš i rezervni miš nabaviti.

Iako mi se gadi par stvari u D3, i ja opasno razmišljam uzeti vraga
Ne znam šta imaš razmišljat po tom pitanju, pitanju kupovanja igre godine i vjerojatno desetljeća?
KorisNick je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2012., 02:26   #752
KorisNick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: daleko, daleko iza 9 sela, daleko sam ja...
Postovi: 260
Citiraj:
Autor LARN81 Pregled postova
Ljudi si hype-aju igru unaprijed i onda buju razocarani od tolkog iscekivanja... Ima i drugih stvari za radit a kad igra izadje izadje pa cemo se veselit ako bude dobra u kaj ne sumljam. Ja da sam i dobio beta invite nebi igrao sigurno jednostavno neke igre ocu igrat gotove a ne malo vidjet a izaci ce ko zna kad.


Djelim tvoje mišljenje, i ja isto nisam se ni htio natjecat za ovo beta izdanje, niti me zanima kako to sve funkcionira dok proizvod ne bude gotov. Naravno kad bude, kupujem ga i sam ću se uvjerit u kvalitetu ili nekvalitetu dotičnog.
KorisNick je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2012., 12:46   #753
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Nadam se da će biti drug Mefisto u Diablu 3. On je moj uzor. Mefisto, my master!
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2012., 13:45   #754
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,322
ja ću biti jedan od nesretnika koji neće moći igrati diablo 3 zbog stalne konekcije na internet,pošto moraš imati za single player dsl,a ja nemam dsl...
Morat ću preskočiti ovaj nastavak ili čekati da dođe crack (ne vjerujem u to previše)
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2012., 13:59   #755
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,453
Citiraj:
Autor nex Pregled postova
LOL. D2 bnet realmovi su od samog pocetka pa do danas neprestano infestirani dupanim i hacknutim itemima, a iz Blizzarda nisu pokazali ni minimum dobre volje da to pometu.
ok,prošlo je bar minimalno 5 god otkad sam zadnji put igrao na netu, ako se ne varam prije je bilo poprilično brzo riješavanje takvih stvari ,čak su bile i liste sa cheaterima i accauntima bannane ekipe.
__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2012., 14:24   #756
nex
Premium
 
nex's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: .
Postovi: 526
Citiraj:
Autor BSA Pregled postova
ok,prošlo je bar minimalno 5 god otkad sam zadnji put igrao na netu, ako se ne varam prije je bilo poprilično brzo riješavanje takvih stvari ,čak su bile i liste sa cheaterima i accauntima bannane ekipe.
Varas se. Bannano je par accountova blesavih klinaca koji su spojili sa prastarom verzijom maphacka ili bota. Ono bitno: krpanje exploita za dupanje i brisanje svih masovno dupliciranih itema nikada nije provedeno. Jos uvijek, danas, kao i prije 5 ili prije 8 godina su igre pune baal/pindle botova i likova sa dupanim itemima iz classica (prije ekspanzije), iz 1.08 verzije, iz 1.09 verzije (2003. godina), etc, etc. Jos uvijek ima itema koji su dupani 2000.
nex je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2012., 14:47   #757
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
Zato se ladder resetira periodički i ti itemovi postaju beskorisni.
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2012., 14:52   #758
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,461
ima ko posudit d3 beta acc

u zamjenu dajem bilo šta imam bnet acc sa sc2 i bla bla ak netko hoće, pm
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2012., 14:28   #759
malba
schwere panzerspitze
 
malba's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zadar
Postovi: 313
ima netko preporuku gdje online jamit collectors edition?
malba je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2012., 14:30   #760
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,461
ja ću morat CE kupit ovako u dućanu jer mi se neda čekat da stigne danima ://
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2012., 14:43   #761
malba
schwere panzerspitze
 
malba's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zadar
Postovi: 313
nekako mislim da će prije stići izvana nego kod nas u dućane.. problem je hoće li preživjeti poštanske usluge..
malba je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2012., 15:03   #762
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Zašto nebi preživilo poštu? Nećeš bit ni prvi ni zadnji koji je naručio izvana igru(kutiju i sve)!
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2012., 15:15   #763
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Citiraj:
Autor malba Pregled postova
nekako mislim da će prije stići izvana nego kod nas u dućane.. problem je hoće li preživjeti poštanske usluge..
Da medij i ne preživi, ionako je bitan samo CD key, lako se skine igra sa battle.neta preko downloadera.
Još nisam do kraja odlučio dal uzeti ili ne, ali me vuče ko bedasto...
Vjerojatno uzimam u game.co.uk pa tih par dana isporuke ću već nekako preživjeti uz ta 2 mjeseca čekanja do releasea.
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2012., 15:18   #764
malba
schwere panzerspitze
 
malba's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zadar
Postovi: 313
brinem se za diablo skull imao sam "iskustva" s poštom..
malba je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2012., 23:01   #765
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
Uh, ja sam dvojku prestao igrat prošle godine. Veselim se trojci i nadam se da neće biti dodatno zaglupljena. Uglavnom, vidjet ćemo.
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2012., 08:56   #766
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Citiraj:
Autor klem Pregled postova
hm novci u diablu 2 su bili beskorisni kaj se tiče kupovanja itema kod blacksmitha . SLužili su samo za potione i popravak, jer si sve iteme našo kod monstera i bili su jednaki i najćešće bolje od ponuđenih u trgovinama
Pusti ti to, dalo se i na gambleu ćopit pokoji dobar item samo što je to skup sport ali kad se nakupiš love onda se isplati koji put pokušati
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2012., 10:01   #767
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
Dalo se, ali nakon 10.11 patch-a, baš i ne. Ionako, nakon nekog vremena, dobre stvari možeš dobit tek od monstera. Za početak je dobro, al kasnije se ne može kupit/kockat bolje nego što padne od boss-ova.
Sad ćemo kum i ja opet na Baal runove . (ili nešto takvo)
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2012., 12:48   #768
Overclock
Premium
Moj komp
 
Overclock's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 993
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
ne nije tako, d3 se primarno radi za multiplayer i na tome se gradi igra, ti nemaš pojma o diablo serijalu kakve sve gluposti baljezgaš, ajde pliz nemoj se sramotit svojim izjavama.
Da se primarno radi na multiplayeru, 15.5. bi izasel diablo sa PVP-om, a followeri bi bili u patchu.
Overclock je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2012., 13:10   #769
Brlja
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 874
Sumnjam da ćeš moć za real money kupovat stvari direktno od strane Blizzarda. Biti će moguće kupovat samo stvari koje su dropale in game a prodaje ih drugi player.

I nikakve šifre za novčiće (gold) se neće moći ukucavati niti traineri koristiti jer će svi podaci o charu biti na njihovim serverima ko ško je stvar s wow-om. Osim toga skupljanje para i čini veliku stavku u guštanju u igri.
Brlja je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2012., 13:19   #770
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Evo i official preload downloader za one koji žele biti spremni odmah na release date čim serveri budu gore


[7MB .EXE] (En-EU verzija)
__________________


Zadnje izmijenjeno od: potemkin.hr. 19.03.2012. u 13:39.
potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2012., 13:31   #771
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,461
Citiraj:
Autor Overclock Pregled postova
Da se primarno radi na multiplayeru, 15.5. bi izasel diablo sa PVP-om, a followeri bi bili u patchu.
i dalje stojim da se radi primarno za MP, i baš zato što je primarono, a ''netko''ih požuruje sa release dateom, oni su izbacili PvP jer nisu bili očito zadovoljni kako to trenutno izgleda, blizzard ne izdaje poluzavršene stvari to svi znamo, zato vjerojatno žele dovršit pvp da bude kako spada
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2012., 13:51   #772
Overclock
Premium
Moj komp
 
Overclock's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 993
Mislim i meni osobno je Diablo definitivno puno bolji u multiplayer izadnju, al blizz zeli samo lovu, lovu i jos malo love sa strane i ja vidim samo ogroman fokus na singleplayer sirokog spektra. Povuci cim vise igraca (a cim vise zajebati stare igrace i ljubitelje RPG-a, a opet ne odbiti ih i paralelno napraviti dovoljno jednostavno i primamljivo za igrace nizih mentalnih sposobnosti)

Upravo to sto kazes je dokaz focusa SP-a, mogli su timove usmjeriti u izradnju PvP-a, a auction house i followere dodati u patchevima. (kolko vremena je izgubljeno na gluposti tipa monks pillars i let's make demon hunter playable) A mogli su odgadjati jos 6 mj., ionak im se nije zurilo s nicim.
Overclock je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2012., 13:58   #773
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Šta uopće glavu razbijate, ionako su blizzardove igre na releaseu totalno drugačije od krajnjeg rezultata nakon beskrajnih patcheva...
Preloadam igru, i siguran sam da će izaći day-0 patch odmah nakon releasea kojim će dodati/ispraviti dosta stvari koje će u ta 2 preostala mjeseca riješiti.
Vidjet ćemo što će iz toga biti kad igra izađe...

P.S.- ima tko beta account od Diabla 3 za posuditi na dan-2 za vikend da isprobam kako radi čudo i što barem okvirno mogu očekivati? Jedno su gameplay videi, a drugo je hands-on isprobavanje igre...
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2012., 14:15   #774
Lun
Premium
Moj komp
 
Lun's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 403
I ja san bija uzbuđen zbog izlaska Diabla 3, em sam u beti i onda mi prijatelj linka http://www.youtube.com/watch?v=sCdbdsFgNGI

Onako, čeljust do poda, toliko interakcije sa okolišem, bacanje mobova na niže katove, prikucavanje strijelama za oplatu broda, drag cast itd.

Bez da ulazim u rasprave da li je ovo bolje od D3 ili ne, mislim da je Blizz moga poradit na ovakvim cakama koje bi oplemenile i osvježile franšizu.

D3 je, po mom iskustvu, jedinica/dvojka sa boljom grafikom.
Lun je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2012., 15:19   #775
klem
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 591
Citiraj:
Autor Lun Pregled postova

D3 je, po mom iskustvu, jedinica/dvojka sa boljom grafikom.
hm i nije baš i zbog toga neću odmah davat pare dok ne odigram trial verziju ( bashiok je izjavio kako će postojat besplatan preview (. Ono što me najviše smeta je ograničavajuća customizacija likova koju sam imao u Diablu 2. Statove sam sam raspoređivao kako sam htio i mogao sam sve žive kombinacije isprobat, i da ne kažem koliko različitih buildova se moglo samo s jednom klasom napravit i svaki put mi je bio gušt iznova. Eksperimentiranje mi je bilo zakon....od double throw/ frenzy barabe koji je bio manijak do eksperimentiranja sa sorcom i sjekirom ))
klem je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2012., 18:53   #776
Brlja
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 874
Da. Ako gledamo stari tree u D2 - nekim ljudima je bilo veoma teško iz bilda izvući maksimum s bonusima. Dok sam ja igrao čak nije postojao niti "respec" što je mene osobno jako živciralo.

Ovo u D3 mi je nekako slično pojednostavljenju što su napravili ako usporedim WoW TBC i nadolazeću ekspanziju. Jednostavno se nemaš što zamarati koliko je jednostavno. Iako je i meni to retardirano mora da postoji veća populacija kojima se to sviđa.

Ovo što Klem kaže, jedan lik, 100 bildova - mislim da će to svima falit.
Brlja je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2012., 20:35   #777
BELIAL
Premium
Moj komp
 
BELIAL's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 149
Ako ko nade neki pouzdani shop za 350 kn il manje digitalni neka vice, jer nedajem 60€ dok ameri placaju 60$ ><
BELIAL je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2012., 20:40   #778
zwer
crnjo
Moj komp
 
zwer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,893
Citiraj:
Autor Brlja Pregled postova
Ovo što Klem kaže, jedan lik, 100 bildova - mislim da će to svima falit.
Teško. Od tih 100 buildova, jedno 95 ih je bilo beskorisnih. Tako da mi se ovo cini super, 5 charactera + jos sigurno 2 u ekspanzijama, svaki pod 3-4 builda... Super stuff. Uglavnom, bit ce za ubijat cijelo ljeto, jesen i iducih par godina tako
__________________
sound powered by B&W/Denon
zwer je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2012., 21:06   #779
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Citiraj:
Autor BELIAL Pregled postova
Ako ko nade neki pouzdani shop za 350 kn il manje digitalni neka vice, jer nedajem 60€ dok ameri placaju 60$ ><
Digitalnih shopova koji imaju D3 a da su pouzdani jako ne znam previše, g2play ima ~360 kuna igru.
Ako možeš pričekati koji dan za 300 kuna ima Game boxed izdanje (ionako će serveri biti down prvi dan-dva od navale na igru)
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2012., 21:28   #780
klem
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 591
Citiraj:
Autor zwer Pregled postova
Teško. Od tih 100 buildova, jedno 95 ih je bilo beskorisnih. Tako da mi se ovo cini super, 5 charactera + jos sigurno 2 u ekspanzijama, svaki pod 3-4 builda... Super stuff. Uglavnom, bit ce za ubijat cijelo ljeto, jesen i iducih par godina tako

Za što su bili beskorisni ? Uopće ih tako ne doživljavam. već ih doživljavam kao zabavu i probavanje svih mogućih kombinacija. Bit igre mi je da me zabavlja i da me drži što duže uz nju a baš zbog toga me diablo 2 držao, jer sam mogao probati sve što sam zamislio i bio mi je gušt. Nakon što sam vidio i našo sve šta se praktički dalo nać i napravit i nakon uber tristratama sa ovim " korisnim " buildovima, ništa me više nije zabavljalo kao probavanje različitih i svojih buildova koliko god se nekima činili beskorisnima. Nema beskorisnog builda! Postoji samo zabava!

koliko mi se čini Diablo 3 mi to za sad ne pruža...previše mi to izgleda pojednostavljeno i osobno mi fali sloboda koju sam imao u DIablu 2, ali vidjet ćemo kad izađe. Customizacija likova me tjerala da počinjem Diablo 2 ispočetka nakon što me monotonija standardnih buildova počela odbijati jer postanu dosadni nakon nekog vremena i kad vidiš da su svi buildovi na battle netu oko tebe jednaki.
Igrao sam Diablo 2 od dana kada je izašao do prije 2 godine i ne mogu ga više smislit .
klem je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na