Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.12.2006., 17:38   #1
mat
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: zg
Postovi: 2,105
Uredno i lijepo arhiviranje cd-a, dvd-a

dakle imam cca 1,5 TB audio i video materjala na diskovima. sve je kupljeno odnosno legalno, da nebi bilo potpitanja.
e sad, nije da mi smetaju te stvari ali buduci da se neke stvari koje jako lijepo izgledaju kada se skupe na hrpu, ne prikazuju bas u svojoj punoj ljepoti samo stojeci na diskovima, u folderima, rado bih to arhivirao. jednog dana ce doci i lijepi MediaCentar pa ce to lijepo izgledati i na disku, ali zasad nisam jos u mogucnosti to napraviti. pa me zanima, ima li netko ideju kako na lijep nacin arhiviram svoje kolekcije na policu? imam slim case-ova, imam naljepnice, imam printer, imam spravicu za uredno ljepljenje naljepnica na cd-e/dvd-e. imam volje to raditi.
vec sam kontaktirao neke tiskare koje izraduju kartonske kutije. mislio sam izraditi kartonske kutije tocno po mjeri za svaku kolekciju. no to je dosta skupo. 1500kn kosta samo šablona. i to je šablona za kutiju u koju ce stati npr. 3 kutije s cd-om/dvd-om. ako hocu kutiju za neku drugu kolekciju koja se sastoji od 4 diska, to je nova šablonai novih 1500kn. tako da to ne dolazi u obzir.

pokusao sam sam izraditi kutije. iz 10. pokusaja je kutija stvarno i ispala odlicno! ali cover je uzas. ako nije plastificiran jadno izgleda, ako je nakon 2 dana se odljepi od kutije. tako da mi ponestaje lagano ideja...
postoje li case-ovi za vise od 2,3 diska? npr. plasticna kutija u koju stane 5,6, 10 cd-a/dvd-a?
mat je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2006., 17:58   #2
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
1500 / 4.5 = 333
Evo moj prijedlog, fino kupis ovakav ormaric za medije
http://www.hama.de/portal/articleId*111887/action*2563
kapaciteti su 600/480/240/120, boja crno srebrna i srebrno crna. Cijena 480 je bila nekih 300-400kn u Hami.
Ormaric dolazi sa dvostranim kosuljicama/etuima (znaci jedna kosuljica 2 cd-a), i kosuljica ima prostor za napisati sto se nalazi na medijima

+
Whereisit (ili eventualno excel, ali puno lakse je sa whereisitom) u kojem napravis odgovarajuce kataloge i to je to. zivio rođo.

Zadnje izmijenjeno od: morph. 20.12.2006. u 18:32.
morph je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.12.2006., 23:37   #3
Mortal
Rambus 3xtr1m
Moj komp
 
Mortal's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Umag
Postovi: 2,694


Ja za muziku koristim ovaj koferić sa mjstom za 200 cd-a. Dakle svaka kartica se vadi i dvostrana je te numerirana.

Ali prije sam u werisitu svu muziku unesao i pod brojevima označio. Databazu i cijeli program wereisit sam stavio na stari flash od 64mb i držim ga u kutiji. Tebi možda treba nešto veće?
__________________


Ryzen 7 2700X
Sonic Tower rev.1 (polirani) + 12cm Chieftec
2x 8gb Crucial
B450 Aurus Elite
Segate 500GB Server edition
Silwerstone Strider 560W +12@11.97-11.94V
GTX 1060
Samsung p2770, Hanns G 22' landscape
Samsung pleomax& Microsoft Sidewinder
Kensington Duo Wawe Pad



1. 2xP3 933, Intel OR840 Server, PCI MX440, 4x128Mb Rambus, 80gb segate, SmartBox 400W
2. P4 2.0 wille, Intel i850, 4x128 Rambus, GF2 GTS PRO, 80gb segate, MS 480w
3. P4 1.6 willie@2.0 - Abit th7 II, 4x128Mb Rambus@ 1078mhz, 9000pro, 80gb segate, silwerstone 400w
3 x Prestigio 710, 3 x Microsoft Optical desktop v2.0


i5 530
640gb
1x4gb, 1x2gb ddr3
GT330M
16' wide - white body
Harman Kardon
MX revolution
Online with nokia E70



Battery grip
Beercan: 35-70, 28-85, 35-105, 70-210
Minolta: 28-80, 35-70, 28-100, 35-80, 28-105xi, 75-300
Sigma: 35-70, 28-135, 18-200, 70-300
Sony: 18-70, 55-200
m42: Zenit 135mm, Crestar 135mm, Helios 44m




Mortal je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2006., 01:32   #4
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Citiraj:
Autor Mortal Pregled postova


Ja za muziku koristim ovaj koferić sa mjstom za 200 cd-a. Dakle svaka kartica se vadi i dvostrana je te numerirana.

Ali prije sam u werisitu svu muziku unesao i pod brojevima označio. Databazu i cijeli program wereisit sam stavio na stari flash od 64mb i držim ga u kutiji. Tebi možda treba nešto veće?
Pa ako ima toliku kolicinu podataka koliko je naveo onda bi mu minimum bio 330 dvd-a.
Samo da napomenem u ovom koferu je isti sustav kosuljica kao u onim ormaricima o kojima sam govorio.
morph je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2006., 02:44   #5
undo
You'll Never Walk Alone
 
undo's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,287
ako treba nekaj vece evo ovak nekaj:

http://www.links.hr/index.php?naziv=...kl=052.217.006

ili

http://www.links.hr/index.php?naziv=...kl=052.217.004

A ima i ona spreha ko biljeznica (etui) na cif pa slazes unutra ja imam takvu recimo za 200 komada,a vidio sam da ima za uzeti i od 400 komada pa eto uzmes kaj ti najvise odgovara.Meni osobno najbolje i napreglednije mi se cini taj etui i ovi koferi..
__________________

Member of PCE 100+kg demolition squad





undo je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2006., 05:08   #6
klonmx
Premium
 
klonmx's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: osijek
Postovi: 99
..ili se meni cini ili ove slike bas i nisu od navedenih kofercica..

..i ja imam slican problem za nijansu veci..cca 50-tak diskova od 200-320 GB i cca 4 000 snimljenih medija..
..KAKO to arhivirati..u dosadasnjem slucaju samo znam da imam ali gdje i kako to naci..sizifov posao

..trenutno koristim etuie ali ni to nije neko posebno kvalitetno rijesenje..
klonmx je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2006., 07:54   #7
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Citiraj:
Autor klonmx Pregled postova
..ili se meni cini ili ove slike bas i nisu od navedenih kofercica..

..i ja imam slican problem za nijansu veci..cca 50-tak diskova od 200-320 GB i cca 4 000 snimljenih medija..
..KAKO to arhivirati..u dosadasnjem slucaju samo znam da imam ali gdje i kako to naci..sizifov posao

..trenutno koristim etuie ali ni to nije neko posebno kvalitetno rijesenje..
jesi razmislio o ovako necem. to mi se cini kao dosta zgodno rjesenje

pa iskombiniras si recimo 4-5 ormarica i par ovih kofera. ili das napraviti vecu policu sa nekakvim slicnim sistemom za kosuljice...ako imas volje dalo bi se to izorganizirati

Evo npr. ovo je polica za 1200 cd-a u kutijama, ako bi bili u kosuljicama stalo bi ih barem 2 puta toliko.

evo jos jednog dobrog rjesenja , vise ovdje

Mozda ne bi bilo lose da razmislis o ovako necemu opcija1 ili opcija2 i rijesis sve probleme (dobro, u prvom slucaju probleme do 56tb)

Zadnje izmijenjeno od: morph. 22.12.2006. u 08:50.
morph je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2006., 12:09   #8
gorluk
Čovjek
Moj komp
 
gorluk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,156
Citiraj:
Autor klonmx Pregled postova
..KAKO to arhivirati..u dosadasnjem slucaju samo znam da imam ali gdje i kako to naci..sizifov posao
Za "gdje" sam odluči, tu ne bih ništa sugerirao, budući da postoji jako puno rješenja (etui, police, spindle, kutije itd.), ali za "kako naći" ti preporučujem WhereIsIt - izvrstan softver za arhivu. Kod svakog diska kojeg učitaš u katalog (opcije su ogromne - thumbnails, pregled sadržaja zip / rar arhiva, ID3 tagovi, .avi informacije, kategorije itd itd.) odredi gdje se nalazi (spindle broj 9 / ormarić 3, 4. polica / 8. kutija itd.). Poslije samo nabaciš search i odmah znaš na kojem disku i u kojem ormariću / spindlu se nalazi neki film ili neki album /pjesma itd. IMHO neophodna aplikacija.
gorluk je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2006., 13:31   #9
klonmx
Premium
 
klonmx's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: osijek
Postovi: 99
..morph

..zanimljivo..
..ima vrlo zanimljivih rijesenja..
..a sto se tice slika u prvom linku..za nevjerovati je ali ima neke slicnosti (recimo 7 monitora ) samo nije bas tako uredno
klonmx je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2006., 13:38   #10
Ladybug
Premium
Moj komp
 
Ladybug's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: n/a
Postovi: 900
Super thread. I ja koristim Whereisit, tako sam si skenirala i hard disk također, i samo ctrl+F .Ovi limeni kejsovi iz Linksa su mi tiha patnja, zasad imam dve one pernice za cif, a kejsovi mi se jako sviđaju. Suma sumarum: Whereisit rulz
Ladybug je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.12.2006., 14:02   #11
frANZi
Dr. Gonzo
Moj komp
 
frANZi's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 958
Da su bar limeni, ali nisu. Šugava plastika.

Ups, ovi u Linksu jesu. Ja sam ih vidio nekoliko po trgovinama, i zgrozio sam se kad sam osjetio koja je to (ne)kvaliteta... : DualWiel
frANZi je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2006., 18:32   #12
mat
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: zg
Postovi: 2,105
ljudi, niste me shvatili.
dakle meni nije u pitanju gdje cu ja staviti diskove. namjeravam ih staviti u kutije koje kupim u chipoteci, hami ili gdje vec.
moj problem je taj sto imam npr. Policijsku akademiju, 7 DVD-a. placeni i skinuti u punom njihovom sjaju. e sad, mogu ja sprzit DVD po DVD i stavit u kutije, etuie ili nesto trece. ali to ne rjesava moj problem. jer ja zelim da to bude skupa. as in, 1 velika kutija (plasticna, kartonska, nije bitno) koja ima mjesta za tocno 7 diskova ili tocno 7 slim case-ova za diskova. ako se pak radi o kolekciji Depeche mode dokumentaraca i koncerata, koja je na 13 diskova, treba mi nesto za tocno 13 diskova. ako je pak rijec o Lethal weapon kolekciji, onda mora biti tocno 4 mjesta. kuzite?

i inace, svi kojima su moji postovi na ovu temu interesantni me mogu slobodno kontaktirati da procavrljamo i porazgovaramo o poslu. przim odlicna jaja sa sunkom
mat je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2006., 19:03   #13
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Jasno mi je sad sto hoces, ali moram priznati da mi nije jasno zasto inzistiras na tome. Ova predlozena rjesenja su jako prakticna i sve ti je na jednom mjestu (jedino sto mozda estetski nisu toliko atraktivna)
Razumijem da to nije bas tocno ono sto bi ti htio, ali izrada nekakvih
DIY boxsetova mi se ne cini bas najsretnijim rjesenjem.

Ne znam bas koje bi bilo rjesenje za tvoj problem, u svakom slucaju sretno...
morph je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2006., 19:32   #14
speedy-3
Premium
Moj komp
 
speedy-3's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 458
Citiraj:
Autor mat Pregled postova
ljudi, niste me shvatili.
dakle meni nije u pitanju gdje cu ja staviti diskove. namjeravam ih staviti u kutije koje kupim u chipoteci, hami ili gdje vec.
moj problem je taj sto imam npr. Policijsku akademiju, 7 DVD-a. placeni i skinuti u punom njihovom sjaju. e sad, mogu ja sprzit DVD po DVD i stavit u kutije, etuie ili nesto trece. ali to ne rjesava moj problem. jer ja zelim da to bude skupa. as in, 1 velika kutija (plasticna, kartonska, nije bitno) koja ima mjesta za tocno 7 diskova ili tocno 7 slim case-ova za diskova. ako se pak radi o kolekciji Depeche mode dokumentaraca i koncerata, koja je na 13 diskova, treba mi nesto za tocno 13 diskova. ako je pak rijec o Lethal weapon kolekciji, onda mora biti tocno 4 mjesta. kuzite?

i inace, svi kojima su moji postovi na ovu temu interesantni me mogu slobodno kontaktirati da procavrljamo i porazgovaramo o poslu. przim odlicna jaja sa sunkom

jesi razmislio mozda o kakvom "uradi sam" podhvatu pa da si sredis tocno ono sto hoces,,,, ?
speedy-3 je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2006., 10:40   #15
ćiber_manija
CyberSky
 
ćiber_manija's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Jastrebarsko
Postovi: 1,168
Da si pročitao 1. post vidio bi da je to več pokušao.
__________________
The šuma...
ćiber_manija je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2006., 12:51   #16
mat
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: zg
Postovi: 2,105
evo sam bih pohvalio svoju djevojku koja je citala forum da vidi sto bi mi kupila za bozic i....




ponosni sam vlasnik ovog case-a za 390 diskova koji mi je kupila i poklonila sinoc (ne vidimo se na bozic)
hvala djevojko!

sto se reviewa tice, case je odlican. jako lijep, masivan, bas odise pouzdanjem. kosuljice za diskove fenomenalno rjesene, fino se moze pretrazivati i izvaditi po potrebi svaki disk bez problema. s case-om su doslje prikladne naljepnice i kljucici koje nazalost ne mogu pohvaliti. doduse bravo. iznimno nespretno rjesenje. sve u svemu case je jako lijep i pokusati cu rjesiti svoje probleme na ovaj nacin
mat je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2006., 13:03   #17
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,445
Citiraj:
Autor mat Pregled postova
evo sam bih pohvalio svoju djevojku koja je citala forum.......
Svaka cast R**: goood : , postedila nas je daljnje muke na ovoj raspravi, pozz
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2006., 13:11   #18
gorluk
Čovjek
Moj komp
 
gorluk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,156
Gdje ti je cura uzela taj case? Sestra me baš pitala što bi za Božić, pa bi to mogla biti jedna od opcija...
gorluk je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2006., 16:16   #19
mat
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: zg
Postovi: 2,105
hehe kupila je u Linksu. baci oko na linkove gore

@zlaja - lol
mat je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2006., 16:20   #20
svebee
/
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: /
Postovi: 2,053
to ću si vjerojatno i ja uzet...znate kak to ide - skupi se

sam di je to kupila? predpostavljam links.hr....al svejedno pitaj

EDIT: tnx. na informaciji
svebee je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2006., 16:39   #21
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Kako na linksovim stranicama nema opisa zanima me par stvari u vezi tog kofera.
1.dimenzije?
2.koji je to crni materijal sa unutrasnje strane poklopca?
3.da li postoji rucka sa gornje strane?
morph je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2006., 16:50   #22
mat
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: zg
Postovi: 2,105
1. ja bih rekao od oka, 50*30*30cm
2. mekana tkanina. jako lijepo
3. nazalost ne
mat je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2006., 19:17   #23
gorluk
Čovjek
Moj komp
 
gorluk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,156
Super, thanks na informaciji...prvi radni dan odoh do Linksa
gorluk je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2006., 19:49   #24
WeD@
Space Cadet
 
WeD@'s Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Split<-->Vela Luka
Postovi: 592
moj glas ide za etuie, tako sam vidio da drze dvd-e u videotekama,valja oni znaju kako sa gomilom dvd-a , i odma vidis koji medij trazis , ne moras pisat nikakve ceduljice i sl...
ako bas inzistiras da sve bude na jednom mjestu, kupi etui u kojemu npr. stane 24 medija http://www.links.hr/index.php?option...kl=052.217.026
pa izguli visak
__________________

e4300@3.2, 965p-ds3 rev 3.3, (kingmax 667 ddr2 1gb)x2
9600gso 768mb, 1tb wd, 500gb wd, sb live!
fortron 500w


WeD@ je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2006., 21:16   #25
speedy-3
Premium
Moj komp
 
speedy-3's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 458
Citiraj:
Autor ćiber_manija Pregled postova
Da si pročitao 1. post vidio bi da je to več pokušao.
jesam ali kad sam dosao do zadnjeg vec sam zaboravio sa je bilo u prvom
speedy-3 je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2006., 13:16   #26
svebee
/
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: /
Postovi: 2,053
evo da se pohvalim kupil sam si i ja tu kutiju ALI onu za 120cd-a jer ovu srednju nisu imali (makar na site-u piše drugo...) pa sam zel tu, to bu mi bilo za jednu od "vrsta" cd-a čeg imam najmanje, pa ću drugom prilikom kupit ovaj veći - btw. ovaj ima ručku gore i ja potpuno zadovoljan sve se da lako nać i još kad to "softverski" sortiram kud ćeš bolje

svebee je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2006., 13:44   #27
perich
I hate mondays..........
 
perich's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Zagreb - Zaprešić
Postovi: 1,524
aj da i ja pitam nesto jer se i ja mucim sa kolicinom od 400-500 DVD-ova s filmovima i serijama...

mene zanimaju pros i cons ovih linksovih kufera u odnosu na obicne jewel caseove? ima li puno povecane opasnosti da ce se mediji s vremenom "ozuljati" u tim kuferima vise nego sto bi se ozuljali u kutijama? napominjem da sam stvarno velika picajzla sto se tice stanja svojih medija tako da ih vecina zasad nema ni ogrebotine na sebi...

Imao sam ideju da makar dio kolekcije prebacim na neki veci HDD od 300-tinjak GB (recimo serije, crtice i dokumentarce), pa to drzim u hot-swap ladici na polici, al nekako je "malo" skuplje od dvd-ova... iako je neusporedivo prakticnije...

EDIT: e da, ako nije problem, jel mi mozete napisat vanjske dimenzije ovih links kufera za 390 i za 700 medija... hvala
perich je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2007., 23:09   #28
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,203
ajd mi dajte link toga kufera za 390 medija,ja ga nigdje gore ne nalazim...
izvinite ne vidim hehehe
kolika je cijena...?
danas sam vidio u mercatoneu jednoga za 200 medija cca 130 kn...
TomG je online   Reply With Quote
Staro 03.01.2007., 01:50   #29
undo
You'll Never Walk Alone
 
undo's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,287
radje si ovak nekaj uzmi kao @Mat

http://www.links.hr/index.php?naziv=...kl=052.217.004

izgleda da nema vise onih od 390 komada,neradi vise onaj moj link gore za taj etui koji trazis jer su ga valjda maknuli s cjenika,vid ti je u redu zasad
__________________

Member of PCE 100+kg demolition squad





undo je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2007., 03:20   #30
KnezTame
Premium
 
KnezTame's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 489
Citiraj:
Autor mat Pregled postova
ljudi, niste me shvatili.
dakle meni nije u pitanju gdje cu ja staviti diskove. namjeravam ih staviti u kutije koje kupim u chipoteci, hami ili gdje vec.
moj problem je taj sto imam npr. Policijsku akademiju, 7 DVD-a. placeni i skinuti u punom njihovom sjaju. e sad, mogu ja sprzit DVD po DVD i stavit u kutije, etuie ili nesto trece. ali to ne rjesava moj problem. jer ja zelim da to bude skupa. as in, 1 velika kutija (plasticna, kartonska, nije bitno) koja ima mjesta za tocno 7 diskova ili tocno 7 slim case-ova za diskova. ako se pak radi o kolekciji Depeche mode dokumentaraca i koncerata, koja je na 13 diskova, treba mi nesto za tocno 13 diskova. ako je pak rijec o Lethal weapon kolekciji, onda mora biti tocno 4 mjesta. kuzite?

i inace, svi kojima su moji postovi na ovu temu interesantni me mogu slobodno kontaktirati da procavrljamo i porazgovaramo o poslu. przim odlicna jaja sa sunkom
Hm postoji jedno rijesenje, koje trenutno jos nie u totalnoj funkcionalnosti, tj drugim rijecima nemoze se jos kupiti (traje priprema proizvodnje), al koje bi zadovoljilo ove tvoje potrebe za sortiranjem tocnog broja diskova u jednu grupu.

Mogu jedino opisat o cem se radi; radi se o kutijici za CD/DVD koja se moze spojiti s drugom kutijicom istog tipa, te se tako kutijice mogu slagat u grupe i snopove, a da se istovremeno moze pristupiti do medija, bez obzira u kojoj se kutijici nalazi.
Jos jedna prednost ove kutijice je sto je izradjena od plastike koja ne puca prilikom pada, il udarca.

Naime nazalost dok ne pocne potpuna proizvodnja, stranice tog proizova nece biti funkcionalne u smislu da svi mogu vidjet o cem se radi, al cim pocne porizvodnja moci ce svi pristupit stranicama (sad trenutno mogu samo poslovni parneri);

http://www.attachablecase.com/

Do onda se strpite s slikama i detaljima...
__________________
Poslije BSG-a sve je glupo
KnezTame je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na