Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Aplikacije
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.02.2014., 13:03   #1
borlic5
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: opatija
Postovi: 79
email problem

Pozdrav! Neznam dali sam otvorio topic na pravom mjestu pa molim moderatora ako nisam da premjesti,hvala

Ovako: Koristio sam program incredimail na kojem mi je bila cjela arhiva mailova i to jako bitnih, nakon što sam reinstalirao windowse na tom računalo više nemogu doći do starih mailova koji su mi izuzetno bitni

mail adresa je t-comova i kontaktiro sam njih , pokušo sam se logirat preko njihovog web mail portala no i tamo nema moje stare pošte, rečeno mi je da nema zbog toga što nisam prije koristio njihov web mail program nego incredimail

e sad dali netko zna kako bi ja mogao do starih mailova,dali postoji mogućnost kontaktirat incredimail , ili možda neki jednostavniji način, jako bitna stvar je u pitanju tako da bilo kakva pomoć dolazi u obzir, Hvala
borlic5 je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2014., 13:06   #2
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,180
Citiraj:
Autor borlic5 Pregled postova
Pozdrav! Neznam dali sam otvorio topic na pravom mjestu pa molim moderatora ako nisam da premjesti,hvala

Ovako: Koristio sam program incredimail na kojem mi je bila cjela arhiva mailova i to jako bitnih, nakon što sam reinstalirao windowse na tom računalo više nemogu doći do starih mailova koji su mi izuzetno bitni

mail adresa je t-comova i kontaktiro sam njih , pokušo sam se logirat preko njihovog web mail portala no i tamo nema moje stare pošte, rečeno mi je da nema zbog toga što nisam prije koristio njihov web mail program nego incredimail

e sad dali netko zna kako bi ja mogao do starih mailova,dali postoji mogućnost kontaktirat incredimail , ili možda neki jednostavniji način, jako bitna stvar je u pitanju tako da bilo kakva pomoć dolazi u obzir, Hvala
A da nije ta aplikacija mailove pohranjivala lokalno i periodički ih brisala sa servera? To bi značilo da si u banani... Ipak, nije da T-Com ima ogroman inbox kao npr gmail ili outlook.
partwish je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.02.2014., 13:08   #3
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,945
incredimail ja mail klijent koji putem pop protokola skida mailove lokalno na računalo, zato ih nemaš na web sučelju od t-coma.
A s obzirom da si radio reinstal, očigledno si prilikom toga formatirao disk i izgubio sve mailove. Trebao si prije reinstala windowsa postaviti ovo pitanje, dobiti odgovor da tu bazu od incredimaila backupiraš i onda je povučeš ponovno u novu instalaciju windowsa.
tor je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2014., 13:19   #4
borlic5
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: opatija
Postovi: 79
Citiraj:
Autor tor Pregled postova
incredimail ja mail klijent koji putem pop protokola skida mailove lokalno na računalo, zato ih nemaš na web sučelju od t-coma.
A s obzirom da si radio reinstal, očigledno si prilikom toga formatirao disk i izgubio sve mailove. Trebao si prije reinstala windowsa postaviti ovo pitanje, dobiti odgovor da tu bazu od incredimaila backupiraš i onda je povučeš ponovno u novu instalaciju windowsa.
znači nema pomoći da kontaktiram njih ili nešto makar naplatili uslugu nije problem pošto je hitno, čak i infolab dolazi u obzir al to mi je zadnja opcija
borlic5 je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2014., 13:21   #5
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,945
nemaš što kontaktirati njih, to nema veze s njima. Lokalni program s lokanom kopijom. Spašavanje podataka jedino i dolazi u obzir, a i to je upitno ako si već dignuo windoze gore, instalirao čudo programa, surfao, radio na njemu i tako.
tor je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2014., 13:23   #6
borlic5
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: opatija
Postovi: 79
Citiraj:
Autor tor Pregled postova
nemaš što kontaktirati njih, to nema veze s njima. Lokalni program s lokanom kopijom. Spašavanje podataka jedino i dolazi u obzir, a i to je upitno ako si već dignuo windoze gore, instalirao čudo programa, surfao, radio na njemu i tako.
ok zahvaljujem !!
borlic5 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na