Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.02.2014., 03:30   #661
TROTTER
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 51
Naručiš komponente, moraš se sam potrudit i nakon dva dana urgirat pozivom da vidiš jel to u proceduri. Potvrdan odgovor. Čekaš tjedan dana robu, te kad bi odprilike trebao doć uvoz ideš ih cimnut da vidiš kako stvari stoje. Dobivaš odgovor "moglo bi bit problema s ovim s onim" zapelo, nema, šta ti ja znam... ugl otkantaš dio komponenti jel ti se neda opet čekat novu naruđbu i zamjeniš jednu od komponenata koja ti je hitna s onom koju imaju zadnji na lageru. Te potom još mailom pošalješ da imaju napismeno zamjenu. Slijedeći dan dobivaš odgovor da nemaju ni taj artikl. Pa se pitaš tko tu koga. Onda kad se ustanovi da ipak ima, puštaš ponudu na plaćanje i dođeš preuzet robu. Šećer na kraju. Zanemarimo čekanje u redu, nego meni je najzanimljivije bilo čekat cca 45 min, minimalno pola sata da ti te komponente isporuče, koje bi kakti trebale bit pripremljene, ali nisu nego su u đumbusu među istovarenim paletama. No i to što nisu pripremljene, nego najvišeme me zanima zar trojici čovjeka (toliko sam ih minimalno izbrojao, samo onih u skladištu šta su se šetkali vamo tamo) treba toliko da skupe 10 artikala???
TROTTER je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2014., 03:27   #662
SaboVZ
Registered User
Moj komp
 
SaboVZ's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Vinica
Postovi: 40
Ja iskreno nisam imao problema sa krivim dijelovima , kao sto sam procitao prije od kolege sto dobio drugi dio za pare treceg , jedino sam im j*bao m i sve po spisku i reko sam im neka zaposle nekog specijalca da im update stranicu , cekao sam tj dana do isporuke , i onda mi jos overseas zvoni ujutro u pola 7 na vrata , ma mrs ! istina je da su jeftiniji po nekim stvarima od ostalih , ali to cekanje -.-"
treba biti samo uporan i fkt dosadan da ti tocno kazu termin , ali bez pas mater jer ce vam spustit slusalicu , mislim znam
SaboVZ je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.02.2014., 10:06   #663
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
jel ima ko kakav kupon za popust?

nasao sam na netu kupon za besplatnu dostavu al mi nist ne znaci jer moram podignut osobno nekaj.

(kod je PMM15C , vrijedi do 31.3.2013)
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2014., 10:27   #664
Mikeyy
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: HR
Postovi: 2,078
Citiraj:
Autor TROTTER Pregled postova
Naručiš komponente, moraš se sam potrudit i nakon dva dana urgirat pozivom da vidiš jel to u proceduri. Potvrdan odgovor. Čekaš tjedan dana robu, te kad bi odprilike trebao doć uvoz ideš ih cimnut da vidiš kako stvari stoje. Dobivaš odgovor "moglo bi bit problema s ovim s onim" zapelo, nema, šta ti ja znam... ugl otkantaš dio komponenti jel ti se neda opet čekat novu naruđbu i zamjeniš jednu od komponenata koja ti je hitna s onom koju imaju zadnji na lageru. Te potom još mailom pošalješ da imaju napismeno zamjenu. Slijedeći dan dobivaš odgovor da nemaju ni taj artikl. Pa se pitaš tko tu koga. Onda kad se ustanovi da ipak ima, puštaš ponudu na plaćanje i dođeš preuzet robu. Šećer na kraju. Zanemarimo čekanje u redu, nego meni je najzanimljivije bilo čekat cca 45 min, minimalno pola sata da ti te komponente isporuče, koje bi kakti trebale bit pripremljene, ali nisu nego su u đumbusu među istovarenim paletama. No i to što nisu pripremljene, nego najvišeme me zanima zar trojici čovjeka (toliko sam ih minimalno izbrojao, samo onih u skladištu šta su se šetkali vamo tamo) treba toliko da skupe 10 artikala???

Ja sam bio naručio router od njih. Tjedan dana mi nisu poslali nikakav odgovor da li ide ili ne ide, kada je isporuka itd...
Na kraju sam vidio da se prodaje na forumu sličan router, kupio na forumu, a njima otkazao.
Mikeyy je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2014., 11:00   #665
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
i ja sam narucio ruter kod njih... ponedjeljak navecer napravil narudzbu, frend podigel i platil 2 dana kasnije u ducanu i svi sretni i zadovoljni.
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2014., 16:23   #666
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,180
11.02.2014. naručio zvučnu karticu koja je bila na EU skladištu (rok dostave 8-10 radnih dana), jučer stigla u poslovnicu, jutros je već bila kod mene. Jedino mi se ne sviđa što su izbacili da mogu izabrati koji dan i u koje vrijeme želim dostavu. Sada odmah šalju, ali dobro.
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2014., 17:26   #667
MikaHR
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,264
Eto, 3 tjedna nakon narudžbe i otkantavanja u poslovnici da mogu zanemariti narudžbu jer više ne distribuiraju te stvarčice (koje su naravno bile dostupne u trenutku narudžbe i par dana nakon narudžbe) stiže mi mail da su stvarčice koje sam naručio (koje oni više ne distribuiraju) stigle i spremne za isporuku
MikaHR je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2014., 17:39   #668
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
hahahahaa... ne znas ko pije ko placa

ja sutra podizem tamo samsungov LED TV UE40F5000, definitivno najjeftiniji, jos sa kuponom 5% = 150 kn popusta... javim ako bude kakvih zavrzlama
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2014., 00:05   #669
TROTTER
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 51
Citiraj:
Autor Mikeyy Pregled postova

Ja sam bio naručio router od njih. Tjedan dana mi nisu poslali nikakav odgovor da li ide ili ne ide, kada je isporuka itd...
Na kraju sam vidio da se prodaje na forumu sličan router, kupio na forumu, a njima otkazao.
najbolje
TROTTER je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2014., 12:51   #670
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
pokupio tv ali ima jedan OGROMAN minus. godinu dana garancije a svi ostali shopovi za isti nude dvije + doplata na 5. nadam se da se moze doplatit....
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.02.2014., 12:51   #671
Crimecop
..::..u prolazu..::..
Moj komp
 
Crimecop's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 218
Naručio sredinom mjeseca nekoliko komponenti od njih s napomenom da bi iste podigao u poslovnici, ali nakon narudžbe od njih ni traga ni glasa. Nakon 5 dana otišao i kupio sve u futuri-it, da bi danas od Extreme digitala dobio mail da je roba spremna za preuzimanje u poslovnici. Mislim što reći, ljudi nakon narudžbe od par tisuća kuna se ni ne potrude poslati feedback da bi kupac znao što je s narudžbom, kad bi mogao očekivat da se ista procesuira itd., tako da što se mene tiče ED cijene čista petica, ali odgovornost i profesionalnost nula bodova.
__________________


CPU: Intel i5 750, 2.66GHz, socket 1156
MBO: Gigabyte P55-UD3, s1156, Intel® P55
RAM: 4x2 GB DDR3 Kingston, 1333MHz
GPU: MSI GTX 770, OC Twin Frozr
HDD: WD Caviar Black 1TB, 1001FALS, SATA II, 32Mb Cache
PSU: FSP Raider 650W
OPT: LG GH22NS, DVD±RW, 22x DVD±R ,8x DL , 40x CD-R
CASE: Antec 300, black
MONITOR: LG Flatron W2361V-PF 23",black, 16:9, Full HD






TIPKOVNICA: Logitech G105
MIŠ: Logitech G700 & SteelSeries Qck+
ZVUČNICI: Logitech S-220, 2.1
GAMEPAD: Logitech ChillStream
TV KARTICA: AverMedia AVerTV DVB Super 007
HDD STORAGE: Western Digital 2TB & Seagete 2TB
EXTRA: Playstation 3, slim 160GB



Crimecop je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2014., 15:56   #672
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
u spam folderu nisi nasao nista? ja dok bi nesto narucio sta je pisalo da imaju na lageru, u roku 10-tak minuta mi je odma dosla obavijest na mejl da je roba spremna za podizanje. :/
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2014., 18:05   #673
Crimecop
..::..u prolazu..::..
Moj komp
 
Crimecop's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 218
Citiraj:
Autor santos Pregled postova
u spam folderu nisi nasao nista? ja dok bi nesto narucio sta je pisalo da imaju na lageru, u roku 10-tak minuta mi je odma dosla obavijest na mejl da je roba spremna za podizanje. :/
Ne nije bilo ništa u spam folderu, a za sve navedene artikle je pisalo da su dostupni (za neke je bilo navedeno da se mogu preuzeti u roku 5 dana u trgovini). Pristup i komunikacija s kupcem im je očito zadnja stavka u poslovanju.
__________________


CPU: Intel i5 750, 2.66GHz, socket 1156
MBO: Gigabyte P55-UD3, s1156, Intel® P55
RAM: 4x2 GB DDR3 Kingston, 1333MHz
GPU: MSI GTX 770, OC Twin Frozr
HDD: WD Caviar Black 1TB, 1001FALS, SATA II, 32Mb Cache
PSU: FSP Raider 650W
OPT: LG GH22NS, DVD±RW, 22x DVD±R ,8x DL , 40x CD-R
CASE: Antec 300, black
MONITOR: LG Flatron W2361V-PF 23",black, 16:9, Full HD






TIPKOVNICA: Logitech G105
MIŠ: Logitech G700 & SteelSeries Qck+
ZVUČNICI: Logitech S-220, 2.1
GAMEPAD: Logitech ChillStream
TV KARTICA: AverMedia AVerTV DVB Super 007
HDD STORAGE: Western Digital 2TB & Seagete 2TB
EXTRA: Playstation 3, slim 160GB



Crimecop je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2014., 22:20   #674
ACMilan
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 20
Ovaj ducan treba IZBJEGAVATI. Ja sam kod njih narucio komp u dijelovima i dobio maticnu,graficku i rame koji ne rade. Odnio sam im to na servis i evo sada cekam vec preko mjesec dana da komp dodje sa servisa.
Bas me zanima kada ce doci sa servisa i da li ce uopce rijesiti problem.
To sto sam prosao 100-200 kn jeftinije nego u drugim ducanima, sam vec preplatio benzinom,parkingom,mobitelom i živcima...
U konačnici bio sam jako glup kada nisam skuzio s kim imam posla s obzirom na (cekanje na pultu po sat vremena svaki put kada sam dosao,ne javljanje na telefone po pol dana,cekanje na servis preko mjesec dana zasada,frajer mi urucuje Rame bez ikakvog omota/najlona/papira kao da sam ih nasao na ulici pa nije ni cudno sto ne rade.
ACMilan je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2014., 11:39   #675
Lepiaf
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Hamburg
Postovi: 17
kupovina u extreme digital

narucio sam SSD, dosao je potpuno neispravan, sto dokazuje pomanjkanje bilo kakvog sustava kvalitete. osim ako niste zaposlenik pa mozete proizvod isprobati prije kupovine, po meni to je bacanje novca,
Lepiaf je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2014., 11:57   #676
wooden
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: hr
Postovi: 804
Ajd nek se još netko iz konkurencije registrira pa piše bajke...
wooden je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2014., 11:58   #677
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,660
Citiraj:
Autor Lepiaf Pregled postova
narucio sam SSD, dosao je potpuno neispravan, sto dokazuje pomanjkanje bilo kakvog sustava kvalitete. osim ako niste zaposlenik pa mozete proizvod isprobati prije kupovine, po meni to je bacanje novca,
Novosti u zemlji čudesa...Extreme Digital odsad proizvodi SSD-ove, te sve ostale stvari koje prodaje, a pritom ne ulaže ništa u kontrolu njihove kvalitete

Svatko može biti padobranac danas pa pisati što hoće. Imam osobno samo dobra iskustva s njima, ali zašto bi oni bili krivi ako si dobio DOA proizvod?

Citiraj:
Autor wooden Pregled postova
Ajd nek se još netko iz konkurencije registrira pa piše bajke...
Upravo to...metnuli su ga mnogima s ovakvim cijenama, pa ajmo igrati prljavo.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2014., 14:21   #678
Lepiaf
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Hamburg
Postovi: 17
Dragi 1v@n: Jednostavno zato sto su moji novci bili jako ispravni, pa ocekujem zauzvrat ispravan prozvod. Kada sam zatrazio da mi proizvod zamjene, odbili su me, te uputili servisu koji ce najprije stvar ispitati, te pismeno odobriti zamjenu, a kako bi se utvrdilo dali je do krivice doslo mojom greskom???? Ustvari do sada mi se cini ne bas u duhu članka 403. i 404. Zakona o obveznim odnosima u kojima je trgovac dužan, prema izboru potrošača, ukloniti nedostatak na proizvodu, predati drugi proizvod bez nedostatka, sniziti cijenu ili vratiti plaćeni iznos za proizvod, te ispuniti i druge obveze propisane tim odredbama. Kako god, ja tamo vise ne kupujem niti bi to bilo kome preporucio,i doista bi me iznenadio preokret u dosadasnjem ponasanju, odnosno da i ja pocnem uzivati dobra iskustva koja ti imas.. Svatko moze kupiti kontejner smeca u Kini (danas ne nuzno niti kupiti) te ga distribuirati naokolo, no na nesrecu Extreme Digital-a i slicnih, taj je sport u EU prilicno skup, ...za sada moje poslovanje sa Extreme Digital-om je mene kostalo tisucinjak kuna za koje sam dobio NISTA upakirano u jeftinu ambalazu, nadam se da ce se to okrenuti, te da cu uspjeti dobiti novce natrag..u medjuvremenu, nemam niti jedno niti drugo....ja naime novac ne nalazim na grani. jasnije?

Zadnje izmijenjeno od: Lepiaf. 28.02.2014. u 14:43.
Lepiaf je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2014., 14:49   #679
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Neispravnost nije nedostatak.
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2014., 15:05   #680
Lepiaf
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Hamburg
Postovi: 17
neispravnost i nedostatak

Citiraj:
Autor Alfa_R Pregled postova
Neispravnost nije nedostatak.
S obzirom da nisam jezicne struke, a u ovome slucaju me to niti ne zanima, ostajem pri tumacenju Ministartstva gospodarstva koje na svojim stranicama ta dva pojma izjednacava:

3. Prilikom kupnje proizvoda rečeno vam je da imate pravo na zamjenu u slučaju neispravnosti u roku 7 dana. Nakon isteka tog roka proizvod se mora uputiti u servis na popravak.

Ovo je pogrešno. Zakonski rok je 2 godine. Ukoliko se nedostatak pojavio tijekom prvih 6 mjeseci nakon kupnje, pretpostavka je da je za nedostatak odgovoran trgovac odnosno prodavatelj, osim ako on ne dokaže suprotno. U tom slučaju, pravo je potrošača birati želi li popravak, zamjenu, povrat novca ili sniženje cijene. Obveza potrošača je da nedostatak prijavi najkasnije 2 mjeseca od dana kad je otkrio nedostatak.
Lepiaf je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2014., 15:14   #681
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Lepiaf Pregled postova
S obzirom da nisam jezicne struke, a u ovome slucaju me to niti ne zanima, ostajem pri tumacenju Ministartstva gospodarstva koje na svojim stranicama ta dva pojma izjednacava:

3. Prilikom kupnje proizvoda rečeno vam je da imate pravo na zamjenu u slučaju neispravnosti u roku 7 dana. Nakon isteka tog roka proizvod se mora uputiti u servis na popravak.

Ovo je pogrešno. Zakonski rok je 2 godine. Ukoliko se nedostatak pojavio tijekom prvih 6 mjeseci nakon kupnje, pretpostavka je da je za nedostatak odgovoran trgovac odnosno prodavatelj, osim ako on ne dokaže suprotno. U tom slučaju, pravo je potrošača birati želi li popravak, zamjenu, povrat novca ili sniženje cijene. Obveza potrošača je da nedostatak prijavi najkasnije 2 mjeseca od dana kad je otkrio nedostatak.
Već su par puta upozoravani na te greške.
Pobrkali su pitanje i odgovor, a tu stranicu su već par puta mijenjali i svaki put nove greške.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2014., 15:34   #682
Lepiaf
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Hamburg
Postovi: 17
pogreske Ministarstva gospodarstva

Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Već su par puta upozoravani na te greške.
Pobrkali su pitanje i odgovor, a tu stranicu su već par puta mijenjali i svaki put nove greške.
pretpostavljam da je i jamstveni rok od jedne (1) godine koji daje Extreme Digital, a koji je protivan vazecim proisima u RH posljedica greske i krivog tumacenja? Ovime i zavrsavam ovu prepisku te ostavljam svima da presude kome ce povjeriti svoj novac. Ja Extreme Digital-u vise necu i samo sam to htio naglasiti.
Lepiaf je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2014., 15:36   #683
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Lepiaf Pregled postova
pretpostavljam da je i jamstveni rok od jedne (1) godine koji daje Extreme Digital, a koji je protivan vazecim proisima u RH posljedica greske i krivog tumacenja? Ovime i zavrsavam ovu prepisku te ostavljam svima da presude kome ce povjeriti svoj novac. Ja Extreme Digital-u vise necu i samo sam to htio naglasiti.
Kakav to daje poseban jamstveni rok?
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2014., 15:48   #684
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,660
Kaj si ti očekivao da će ti na lijepe oči dat novi proizvod i vjerovati na riječ da je proizvod s užasno malim DOA postotkom baš došao tebi u ruke?

Naravno da ide u ovlašteni servis kako bi se to utvrdilo, pa kad i ako se utvrdi, dobit ćeš novi.

Nit je edigital kriv za to što si ti dobio DOA uređaj, nit je kriv ako te servis proglasi krivim za nastali kvar.
Očito bi svaka trgovina trebala imati serviserski tim koji će takve stvari rješavati.

Ako kupiš pokvareno dukatovo mlijeko u konzumu, hoćeš li pljuvati po konzumu i više nikad tamo kupovati?
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2014., 16:07   #685
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
otici ces tamo, i rec da je pokvareno, zenska bude pomirisala i dala ti drugo

nije ti bas dobra paralela sa DOA ssd diskom
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2014., 16:12   #686
Lepiaf
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Hamburg
Postovi: 17
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Kaj si ti očekivao da će ti na lijepe oči dat novi proizvod i vjerovati na riječ da je proizvod s užasno malim DOA postotkom baš došao tebi u ruke?

Naravno da ide u ovlašteni servis kako bi se to utvrdilo, pa kad i ako se utvrdi, dobit ćeš novi.

Nit je edigital kriv za to što si ti dobio DOA uređaj, nit je kriv ako te servis proglasi krivim za nastali kvar.
Očito bi svaka trgovina trebala imati serviserski tim koji će takve stvari rješavati.

Ako kupiš pokvareno dukatovo mlijeko u konzumu, hoćeš li pljuvati po konzumu i više nikad tamo kupovati?
zamjenili bi mi ga za novo, bez da ga salju u laboratorij na analizu, ako na to mislis, ...i iako to nema bas nikakve veze sa iznesenim problemom. tvoje postove ubuduce necu uzimati za ozbiljno.
Lepiaf je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2014., 16:14   #687
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,447
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Kaj si ti očekivao da će ti na lijepe oči dat novi proizvod i vjerovati na riječ da je proizvod s užasno malim DOA postotkom baš došao tebi u ruke?....
Upravo tako.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2014., 16:29   #688
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor nino Pregled postova
Upravo tako.
Dobra fora.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2014., 17:47   #689
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,160
koji si ti yebeni biser...mogel si jednostavno tražiti povrat love i vratiti im ssd, po zakonu su dužni bez ikakvog prigovora prihvatiti povrat robe kupljene na daljinu. Vidio bi pare (prije ili poslije ) i nebi čekal testiranje.
A sad kriviti dućan radi DOA robe je, neću pretjerivati, retardirano.

Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Ako kupiš pokvareno dukatovo mlijeko u konzumu, hoćeš li pljuvati po konzumu i više nikad tamo kupovati?
ja bi krivil konzum jer ga nisu maknuli s polica nakon isteka roka trajanja ili radi lošeg skladištenja. tako da ti to niti nije neka paralela
domis je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2014., 17:51   #690
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Jos jednom se potvrdjuje da si kupci malo previse dopustaju.
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na