Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Mreže
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.11.2003., 19:59   #1
perich
I hate mondays..........
 
perich's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Zagreb - Zaprešić
Postovi: 1,524
novo pitanje u vezi Xnet-a

spominjalo se da Fair-use policy ne dozvoljava 24/7 konekciju. dal se to odnosi na nesto tipa "samo sam 24 sata na netu da bi odma vidio kad mi stigne mail" ili na ono "skidam danju skidam nocu skidam ljudi sta god hocu".... :confused:

nadalje, ako recimo uzmem onu 128/64, koliko vremenski ja smijem dnevno provesti on-line i koliko MB smijem skinuti dnevno a da ne "prekrsim" taj Fair-use?

Racunao sam nesto da kad bi dobivao max od tih 16 kb/s mogao bi teoretski po 24/7 principu skinut približno 39GB mjesecno. Po onome koliko sam ja doma, i kakve potrebe imam, vjerujem da nebi skidao više od 4-5 GB mjesečno, što bi vjerojatno svakim mjesecom bilo sve manje i manje (nadam se ). Dakle, da li mi je po fair-use-u dozvoljeno mjesecno tih 5 GB. bilo bi fino kad bi garantirali makar pola od maximuma (39GB) prije nego posalju striceka sa cvikcangama?

ocekujem vasa misljenja, ili bolje, vasa iskustva...

i da, jos jedna stvar: jel bi se ikako moglo doci do tog Fair-use-a, da ja to malo proucim.

i da, jos jedna stvar... ja sam blizu mandalicine, izmedju centra i crnomerca. kad ce do mene jel bi vi znali?

perich je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na