Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > PC Ekspert > Članci
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.10.2010., 09:20   #1
skitnica
Debeli gad
 
skitnica's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Makarska
Postovi: 805
Dell Streak

Trebalo bi napomenuti problem sa preosjetljivosti ekrana. Iako staklo ima zastitu protiv grebanja i udaraca velik broj kupaca se zali da im je prilikom laganog udarca u ekran crkla matrica. Staklo bi ostalo nedirnuto no ekran nepovratno unisten. Preosjetljiv. Imao sam ga namjeru kupiti no nakon dosta prituzbi poslije par dana sto je bio u prodaji - odustajem.
skitnica je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2010., 09:57   #2
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
Imaš garanciju ne ?

Čemu onda briga

Naravno i dalje vrijedi backup je majka mudrosti ...
Paske je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.10.2010., 10:10   #3
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
garancija nevrijedi za fizička oštečenja...
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2010., 11:48   #4
tihomir
Premium
 
tihomir's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2002
Lokacija: ?
Postovi: 2,274
Kako to da se Intel, Amd ili Nvidia nisu više uključili u tržište procesora/grafičkih čipova za takve malene uređaje?
tihomir je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2010., 12:01   #5
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Koliko god se radilo o velikim firmama, nije samo tako ući u "kompletno novo" tržište. Pogotovo ne solo bez ikakvog osiguranja da ćeš imati mjesto za plasirati proizvod (čitaj partnerstvo sa nekim starosjediocom).

Citiraj:
Autor Codiac Pregled postova
garancija nevrijedi za fizička oštečenja...
Ljudi su čak imali problema sa reklamiranjem onih rijetkih panasonicovih plazmi koje su imale grešku kad bi "matrica" znala "puknuti" i ostaviti crtu po sredini ekrana, a vanjsko staklo bi bilo neoštećeno. I to samo od sebe.

Tako da ako bi se baš vidjelo da je matrica razlivena kao da ju je netko nabio ili savio mislim da ni vanjski pokrov koji bi bio neoštećen ne bi pomogao da se uvaži gara.
  Reply With Quote
Staro 13.10.2010., 12:04   #6
skitnica
Debeli gad
 
skitnica's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Makarska
Postovi: 805
Citiraj:
Autor Paske Pregled postova
Imaš garanciju ne ?

Čemu onda briga

Naravno i dalje vrijedi backup je majka mudrosti ...
garanciju mozes objesit macku o rep

i da mozes iskoristiti garanciju zasto kupiti uredjaj koji je lako kvarljiv?
imao sam ves masinu koja je u garantnom roku 4 puta bila na servisu a kad je garantni rok istekao otisla je na otpad. da sam je odnio na otpad nakon prvog kvara ustedio bi sebi puno vremena, truda i zivaca.

cemu briga, imas garanciju? - vrlo pametan komentar. nadam se da ces zadrzati takav nacin razmisljanja ako kupis francuski auto
skitnica je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2010., 13:38   #7
Red Dwarf
Bajker s AMD-om na dresu
Moj komp
 
Red Dwarf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 959
Citiraj:
Autor skitnica Pregled postova
garanciju mozes objesit macku o rep

i da mozes iskoristiti garanciju zasto kupiti uredjaj koji je lako kvarljiv?
imao sam ves masinu koja je u garantnom roku 4 puta bila na servisu a kad je garantni rok istekao otisla je na otpad. da sam je odnio na otpad nakon prvog kvara ustedio bi sebi puno vremena, truda i zivaca.

cemu briga, imas garanciju? - vrlo pametan komentar. nadam se da ces zadrzati takav nacin razmisljanja ako kupis francuski auto

hahaha...francuski auto - najudobniji auto...

ali čim prestane garantni rok i nešto se pokvari...recimo samo da će biti puno spominjanaj francuza i cijene rezervnih djelova u negativnom kontekstu

a što se tiče uređaja koji se "lako kvari"...nemoj ga kupiti ...osim ako ti nije cilj da jedva izgura nekako tih godinu dana pa onda da ti je lutrija iz dana u dan kad će ti krepati
Red Dwarf je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2010., 13:41   #8
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
Citiraj:
Autor skitnica Pregled postova
cemu briga, imas garanciju? - vrlo pametan komentar. nadam se da ces zadrzati takav nacin razmisljanja ako kupis francuski auto
Vozim Peugeot 308 star 2 godine. Prije toga Clio vozio 6 godina - jednom je stao ( dizna ) i jednom sam skočio u more sa ključevima u džepu.

Jedini problem do sada je da ga moram sam oprati. Vijerujem da Golf II nema takvih problema, blato je dio dekora
Paske je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2010., 16:55   #9
skitnica
Debeli gad
 
skitnica's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Makarska
Postovi: 805
Citiraj:
Autor Paske Pregled postova
Vozim Peugeot 308 star 2 godine. Prije toga Clio vozio 6 godina - jednom je stao ( dizna ) i jednom sam skočio u more sa ključevima u džepu.

Jedini problem do sada je da ga moram sam oprati. Vijerujem da Golf II nema takvih problema, blato je dio dekora
uzivaj jos godinu. ja se i tu drzim japanske pouzdanosti i tehnologije iako ni to nije sto je nekad bilo.

u biti, da se vratimo na temu, sam koncept tablet-smartphonea mi se svidja no nikako da izadje nesto sto bi zadovoljilo moje zahtjeve koji zaista nisu veliki. da nije prevelik za nosenje, da nije premal zbog navigacije jer sam vec malo corav, da ima dobru bateriju i da nije LG i da nije bezobrazno skup. ovaj dell je bio na dobrom putu da to postigne ali necu ponavljati tudje greske.
skitnica je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2010., 17:19   #10
Remixer
Premium
Moj komp
 
Remixer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Irska
Postovi: 1,142
Nema do Japanaca!
Što se tiče ovih 'novih' mobača sa PREogromnim ekranima, po mom mišljenju to je smiješno i tužno jer koštaju PUNO, a tak su krhki, software fatalan... tu je samo jedna stvar: proizvodnja dreka sa puno fukcija + da je ''in'' i eto ti makine od moba (koji crke nakon tjedana zbog BUG-a, ili pukne ekran zbog sile pritiska 0.1 kg na display... KATASTROFA!
__________________
http://img845.imageshack.us/img845/7167/croatia240animatedflagg.gif
Remixer je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.10.2010., 17:33   #11
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Remixer Pregled postova
Nema do Japanaca!
Što se tiče ovih 'novih' mobača sa PREogromnim ekranima, po mom mišljenju to je smiješno i tužno jer koštaju PUNO, a tak su krhki, software fatalan... tu je samo jedna stvar: proizvodnja dreka sa puno fukcija + da je ''in'' i eto ti makine od moba (koji crke nakon tjedana zbog BUG-a, ili pukne ekran zbog sile pritiska 0.1 kg na display... KATASTROFA!
Tableti postoji već dugi niz godina, pa ne pucaju samo tako. Nije stvar koncepta, već dobre stare old school izrade...
  Reply With Quote
Staro 13.10.2010., 18:21   #12
Red Dwarf
Bajker s AMD-om na dresu
Moj komp
 
Red Dwarf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 959
istina...potpisujem od riječi do riječi...kad si prije par godina kupio "pilu" od laptopa i platio ju masno znao si da dobivaš kvalitetu za svoj novac...danas dobiješ drek s 1godinom garancije i molitvenim priručnikom da ti necrkne odmah posli toga.

blažen bio moj powerbook iz početka 2003-e kojem sam prije tjedan dana tek promijenio disk a prije par mjeseci bateriju jer je bila držala samo pola sata. Tada 1GHz procesor i 512rama i grafička od 64MB (radeonka 9000) su bili vrlo, vrlo deobre stvari za laptop takva je bila i cijena...

ali sad nazad na temu. Dell Streak je savršeno dobro zamišljen...kao neka zlatna sredina između modernih tableta (jer su se prije pod pojmom tablet podrazumijevali laptopi s ekranima na dodir ako sam dobro shvatio)i mobitela...svi se žale na mali ekran, ali zato ga ovaj ima. Samo šteta što je tako loša izvedba da praktički dok igraš igrice pa je 'napeto' ga možeš razbiti...

ali sve u svemu autoru ove tebe jedan veliki savjet da ga ne kupuje jer bez obzira što ima godinu dana garancije : što će s njim kad mu istekne garancija a crkne mu
Red Dwarf je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2010., 20:12   #13
LorD ClockaN
od LemilicE
Moj komp
 
LorD ClockaN's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Veli Lošinj
Postovi: 4,712
Imam dotični uređaj i moji komentari se mogu pročitat pod Mobilno/mobiteli...

Streak je izvanredan uređaj koji svakim danom zbog sve večeg communityja postaje sve bolji!!
__________________
Member Of the PC Ekspert 100+kg Demolition Squad ----------------------------- ReadTheFuckingManual
Da, to sam ja u avataru!!! Grobnik ----> 1:37.759... ko od vas može brže???
Nemam više lema!!!
LorD ClockaN je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2010., 01:25   #14
jjd37
Premium
 
jjd37's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 240
Citiraj:
Autor LorD ClockaN Pregled postova
Imam dotični uređaj i moji komentari se mogu pročitat pod Mobilno/mobiteli...

Streak je izvanredan uređaj koji svakim danom zbog sve večeg communityja postaje sve bolji!!
Slažem se. Još samo da Dell stvarno izađe s nadogradnjom na android 2.2. Imam streak več oko mjesec dana i mogu reči da sam se preporodio surfanjem na njemu (pogotovo kad sam na poslu malo kladionica malo mail i sl.) u odnosu na mali ekran na K800. Jedina prava zamjerka ide HTu na tome da su onemogučili razgovore na kartci koja se dobiva s njim (samo data i SMS) pa se moraju mjenjati kartice ako ga se želi koristiti kao mob (a to nije baš najlakše riješeno pogotovo ako se ima i zaštitna futrola). U svakom slučaju za sam uređaj .
__________________

| MSI Z97 MPOWER (MS-7915) | Intel(R) Core(TM) i7-4790K CPU @ 4.00GHz - Noctua NH-D14 | Coolermaster Stacker | 4x G.Skill F3-10666CL7-2GBRH | OCT Vector 180 240GB, Hitachi HDS721010CLA332,ST3250410AS,ST3250410AS | GAINWARD GeForce GTX 980Ti Phoenix GS | Corsair HX 850W | LG L1919S |UPS CyberPower 2200VA |

| ASRock EX58 Extreme | CPU Intel i7 920 | Corsair 3x2GB | WDC WD5001AALS,WDC WD6400AAKS,SAMSUNG HD322HJ,ST3160813AS,,ST3300622AS,WDC WD800JB-00JJC0 | CrossFire Sapphire ATI Radeon HD4890 Vapor-X | Corsair HX850W | CIBOX 22" | UPS Trust PW4105 |

| Spectrum 48K | Comodore 128 | PC 386 |

| Dell Latitude D820 |
jjd37 je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2010., 01:57   #15
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
BTW. Imate sada Skype
A skype (valjda i ovaj mobilni iako ne znam zakaj ne bi) može "fejkat" vaš odlazni broj moba ak već imate ekstra broj!
  Reply With Quote
Staro 15.10.2010., 17:59   #16
LorD ClockaN
od LemilicE
Moj komp
 
LorD ClockaN's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Veli Lošinj
Postovi: 4,712
ja ga kupio preko njuškala 5 dana starog od nekog lika od 65god za 2200kn i odlična je zamjena za moj već sad 2 god stari HTC HD
Iz t-mobilea je sa računom naravno... i na kutiji od della piše: Isključivo za Mobilne tarife i prijenos podataka haha moš mislit....
__________________
Member Of the PC Ekspert 100+kg Demolition Squad ----------------------------- ReadTheFuckingManual
Da, to sam ja u avataru!!! Grobnik ----> 1:37.759... ko od vas može brže???
Nemam više lema!!!
LorD ClockaN je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na