Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.12.2021., 01:16   #2971
Velikus
Premium
Moj komp
 
Velikus's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 428
Citiraj:
Autor spiderhr Pregled postova
Večer.

Kaj mislite o JVC HA-S31BTB slušalice; bluetooth; on-ear?

Razmišljam za posel ih uzeti. Da nisu preskupe jer ipak je to posel a ne doma...
https://versus.com/en/jbl-tune-510bt-vs-sony-wh-ch500

https://www.rtings.com/headphones/to...threshold=0.10

(trenutne cijene provjeri na nabavi ili jeftinije sajtovima)

https://www.moduldevet.hr/philips/sl...e-tauh202bk-00
philips-slusalice-tauh202bk
- o ovima ne znam što bih rekao

post je cisto iz price wise perspektive

cheers
__________________
"Ups, sam neš uprsk'o?"

Zadnje izmijenjeno od: Velikus. 08.12.2021. u 16:17.
Velikus je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2021., 11:45   #2972
suba
Vozi katru :))
Moj komp
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Rijeka
Postovi: 161
Prije nekih godinu dana sam si kupio mpow flame wireless slušalice (na preporuku s ovog topica) i jako su dobre za ono što meni treba (podcast i/ili random glazba dok trčim).
Ali, malo mi je ovaj dio što ide oko uha smetao kada bi stavio kapu ili naočale, pa sam htio probati in ear slušalice i uzeo Xiaomi basic 2s. Udobne su, ne ispadaju, super je ovaj dizajn sa kutijicom koja je i baterija dodatna i to, ali zvukom sam jako razočaran, bas je skroz nepostojeći, i jako su tihe. Nisam očekivao neka čuda, ali sam se ipak nadao da će biti malo bolje od toga.
suba je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2021., 11:54   #2973
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor spiderhr Pregled postova
Večer.

Kaj mislite o JVC HA-S31BTB slušalice; bluetooth; on-ear?

Razmišljam za posel ih uzeti. Da nisu preskupe jer ipak je to posel a ne doma...
Slušalice od 200kn, što očekivati?

Daju zvuk i da se ne disconnectaju konstantno, i imaš slušalice kakve očekuješ od 200kn.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2021., 16:21   #2974
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor suba Pregled postova
Prije nekih godinu dana sam si kupio mpow flame wireless slušalice (na preporuku s ovog topica) i jako su dobre za ono što meni treba (podcast i/ili random glazba dok trčim).
Ali, malo mi je ovaj dio što ide oko uha smetao kada bi stavio kapu ili naočale, pa sam htio probati in ear slušalice i uzeo Xiaomi basic 2s. Udobne su, ne ispadaju, super je ovaj dizajn sa kutijicom koja je i baterija dodatna i to, ali zvukom sam jako razočaran, bas je skroz nepostojeći, i jako su tihe. Nisam očekivao neka čuda, ali sam se ipak nadao da će biti malo bolje od toga.
Nijedne airpods like xiaomi, huawei i slicno ti nemaju dobar bass. Budsi da ali podsi ne. Probao sam ih masu, najbolje su kopije Airpodsa sto se bassa tice ali treba imat srece i naletit na dobru kvalitetu izrade i baterije inace imas super zvuk a baterija uzas ili se prekida zvuk nakon 15min slusanja itd
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2021., 16:49   #2975
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,110
Citiraj:
Autor suba Pregled postova
Prije nekih godinu dana sam si kupio mpow flame wireless slušalice (na preporuku s ovog topica) i jako su dobre za ono što meni treba (podcast i/ili random glazba dok trčim).
Ali, malo mi je ovaj dio što ide oko uha smetao kada bi stavio kapu ili naočale,

Jao nadam se samo da nije na moju preporuku, te sam ja imao prvo.
Druge su mi bile, i još ih imam, 1MORE Stylish True Wireless , sada postoji i ANC verzija ali nisam išao na nju, jer su mi ove bile radile posao skroz ok, ali nije mi vrag dao mira i nekidan sam kupio ove .
Do ovih sluški ja se nikada nisam susreo sa ANCom i Ambient controlom, ali sam to oduvijek htio probati i dugo sam pregledavao sve što se nudi i što bi meni pasalo i na kraju se ipak sve svodi na ove sluške, i po recenzijama i po onome što mi treba/želim u jednim takvim sluškama. Jedino sam se bojao kao će mi biti u uhu, ali strah je bio uzaludan, čim sam ih stavio imao sam ih 4h u ušima bez ikakvih neudobnosti igdje (neki spominju da ih stišću na raznim mjestima) i mislim da je to zato jer sam pogledao valjda 20 recenzija i tutoriala i u jednom sa našao komentar koji je dobio hrpu lajkova gdje se opisuje kako da ih se adekvatno podesi u uhu da ne smetaju i funkcionira, barem za mene.
Dakle oduševljen sam sluškama, nisam mogao vjerovati kakav zvuk iz njih izlazi. Imam još i Sennheiser HD6XX uparene sa FiiO K5Pro i u AB slušanju, imam osjećaj da su Sony bolje (subjektivno je to ali takav dojam imam), ali nisam ih zato kupio, nego zbog ANCa i Ambient controla, i to je nešto sasvim novo za mene Znači, nabodem ih u uši, dodirnem lijevu kontrolu i nježan glasić mi kaže da će se sada uključiti ANC i nastane tišina, ali nema onog pritiska u glavi kao kada nagurate obične sluške u uši, ne zvonim sam sebi u glavi dok pričam nešto, ne čujem svoje srce kako kuca, tišina, potpuna (bio sam doma, kraj kompjutera, ali svejedno ) i onda ponovno dodirnem lijevu kontrolu i opet isti glasić kaže Ambient control on i prvo čujem ventilatore kompa, onda pucketanje prstiju isprobam i tako dalje, dakle kao da sluški nema u uhu, i pustim mjuzu a ono nema razlike u kvaliteti, jednako dobro sa i bez ANCa. Dakle, iako su mi ovo prve ANC slušalice, meni je ovo savršeno, jer često sam u situaciji gdje bi slušao mjzu a moram biti i prisutan da čujem okolinu, ovo je to. Jesu skupe, ali mislim da se isplati jer nemaju kompromisa, ja bi rekao nigdje. Svaka preporuka i to najtoplija
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2021., 20:10   #2976
d0X
Kostolomac
Moj komp
 
d0X's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,157
Stigle mi Jabra Elite Active 75t. Zvuk nije niš posebno, ali HearThrough mod i mogućnost prilagodbe zvuka prema sluhu mi se sviđaju. Bas je dosta jak, trebat ću ga skresati u EQ-u. Glas je pomalo šištav.
__________________
PSN Steam
d0X je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2021., 08:41   #2977
BoTiA
Registered User
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 215
Kako misliš glas šištav?

Poslano sa mog Redmi Note 9 Pro koristeći Tapatalk
BoTiA je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2021., 15:58   #2978
d0X
Kostolomac
Moj komp
 
d0X's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,157
Citiraj:
Autor BoTiA Pregled postova
Kako misliš glas šištav?

Poslano sa mog Redmi Note 9 Pro koristeći Tapatalk
Piskutav, hissy, ne znam kako drukčije objasniti. Ali riješeno, skinuo Poweramp EQ, dosta smanjio bas, malo podigao mid i mrvicu smanjio high. Skoro reverzni V profil. Puno bolje mi je tako. Može se i u Jabrinom EQ, ali ima manje bandova. Stock gumice su mi također užas, pa koristim neke stare koje mi više pašu.
__________________
PSN Steam
d0X je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2021., 17:12   #2979
Chandler
Premium
Moj komp
 
Chandler's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 214
Jel je netko probao JBL 510BT ?
https://www.jbl.com/over-ear-headphones/TUNE510BT-.html

Znam da nije neka lova, ali me zanima dali vrijede i toliko ?

Ili ako imate za preporuku nesto On-Ear za tu neku lovu, do 400kn
Chandler je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2021., 20:58   #2980
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Meni su odlicne ,mekani jastučići, dobar zvuk, zanemari izradu jer je sound puno bolji nego sto se cini na prvu kad vidis plastiku. Za te pare super
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2021., 10:50   #2981
BoTiA
Registered User
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 215
Citiraj:
Autor 2 die 4 Pregled postova
Jao nadam se samo da nije na moju preporuku, te sam ja imao prvo.
Druge su mi bile, i još ih imam, 1MORE Stylish True Wireless , sada postoji i ANC verzija ali nisam išao na nju, jer su mi ove bile radile posao skroz ok, ali nije mi vrag dao mira i nekidan sam kupio ove .
Do ovih sluški ja se nikada nisam susreo sa ANCom i Ambient controlom, ali sam to oduvijek htio probati i dugo sam pregledavao sve što se nudi i što bi meni pasalo i na kraju se ipak sve svodi na ove sluške, i po recenzijama i po onome što mi treba/želim u jednim takvim sluškama. Jedino sam se bojao kao će mi biti u uhu, ali strah je bio uzaludan, čim sam ih stavio imao sam ih 4h u ušima bez ikakvih neudobnosti igdje (neki spominju da ih stišću na raznim mjestima) i mislim da je to zato jer sam pogledao valjda 20 recenzija i tutoriala i u jednom sa našao komentar koji je dobio hrpu lajkova gdje se opisuje kako da ih se adekvatno podesi u uhu da ne smetaju i funkcionira, barem za mene.
Dakle oduševljen sam sluškama, nisam mogao vjerovati kakav zvuk iz njih izlazi. Imam još i Sennheiser HD6XX uparene sa FiiO K5Pro i u AB slušanju, imam osjećaj da su Sony bolje (subjektivno je to ali takav dojam imam), ali nisam ih zato kupio, nego zbog ANCa i Ambient controla, i to je nešto sasvim novo za mene Znači, nabodem ih u uši, dodirnem lijevu kontrolu i nježan glasić mi kaže da će se sada uključiti ANC i nastane tišina, ali nema onog pritiska u glavi kao kada nagurate obične sluške u uši, ne zvonim sam sebi u glavi dok pričam nešto, ne čujem svoje srce kako kuca, tišina, potpuna (bio sam doma, kraj kompjutera, ali svejedno ) i onda ponovno dodirnem lijevu kontrolu i opet isti glasić kaže Ambient control on i prvo čujem ventilatore kompa, onda pucketanje prstiju isprobam i tako dalje, dakle kao da sluški nema u uhu, i pustim mjuzu a ono nema razlike u kvaliteti, jednako dobro sa i bez ANCa. Dakle, iako su mi ovo prve ANC slušalice, meni je ovo savršeno, jer često sam u situaciji gdje bi slušao mjzu a moram biti i prisutan da čujem okolinu, ovo je to. Jesu skupe, ali mislim da se isplati jer nemaju kompromisa, ja bi rekao nigdje. Svaka preporuka i to najtoplija

evo i meni stigao upgrade ... nakon tih istih 1MORE Stylish True Wireless sada sam kupio 1MORE Comfobuds Pro ... također oduševljenje ANCom jer ga koristim prvi put, ali još veće oduševljenje mikrofonom, uspješno blokiraju zvukove okoline, glas je dubok, prirodan, nije onako tanak kao kod prvih slušalica. što se tiče same kvalitete zvuka, mogu kazati da je bas slabiji nego na Stylish TWS verziji slušalica, ali i dalje sve skupa zvuči jako dobro.

BoTiA je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2021., 13:42   #2982
Shifo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 86
postoje li nekakve solidne earbuds slusalice sa kvalitetnim mikrofonom za zoom meetinge, odnosno da se mogu spojiti na racunalo, a da nisu vise od 600 kuna?
Shifo je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2021., 19:48   #2983
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Doslovno imas preporuku iznad tvog upita
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2021., 10:30   #2984
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Nije baš tema ovog threada, ali da pitam.

Našao sam za auto par stvari, ali meni treba baš za računalo:

Neki 3,5mm jack koji bi spojio na računalo pa da se onda mogu spojiti BT sluškama na to.
Ili bi Bluetooth dongle bolje funkcionirao za to?
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2021., 10:42   #2985
BoTiA
Registered User
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 215
Ako su ti slušalice BT a nemaš BT na kompjuteru onda uzmi dongle

Poslano sa mog Redmi Note 9 Pro koristeći Tapatalk
BoTiA je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2022., 10:52   #2986
rams
80286
Moj komp
 
rams's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Dingolfing, DE
Postovi: 1,722
Ekipa, savjet molim.

Prvo sam uzeo Corsair HS70 Pro, odlican build i udobnost, ali mi je zvuk bio nekako utopljen, kao da sjedis unutar bureta, a positional audio u igrama mi nije bio skoro pa nikakav, pa sam ih vratio.

Sada imam trenutno zadnjih tjedan dana Razer Blackshark V2 Pro, skuplje da, zvuk mi je dosta bolji i positional audio (Apex Legends igram najvise pa tu i testiram) je na visoj razini, ali opet meh. Kod njih je problem sto mic monitoring (Sidetone) ne radi nikako, a dosta je bitno da cujem sebe i druge u prostoriji ako me zovu

Sada sam u napasti vratiti i ove (Amazon Prime FTW) i uzeti nesto trece, ali pitanje je sto, imate savjet, nesto iz iskustva? Vrtim se znaci do tih cca 150Eur.
__________________
rams je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2022., 10:54   #2987
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,456
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2022., 11:01   #2988
rams
80286
Moj komp
 
rams's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Dingolfing, DE
Postovi: 1,722
Opa sorry, nisam zamijetio taj thread, tamo cemo dalje
__________________
rams je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2022., 10:25   #2989
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Preporuka earbuds tws do nekih 300 kn,za casual slušanje i trening pa poželjno da su ip5x rated i da ako je ikako moguće imaju nekakav noise cancelling.

Poslano sa mog Mi 11 Lite NE koristeći Tapatalk
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2022., 15:10   #2990
TomaN
Premium
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 27
Logitech pro gaming x 7.1, preporuke?
TomaN je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2022., 20:31   #2991
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor TomaN Pregled postova
Logitech pro gaming x 7.1, preporuke?
http://forum.pcekspert.com/showthrea...182735&page=46

Ovdje je thread za gaming sluske
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2022., 23:18   #2992
mbed
Premium
Moj komp
 
mbed's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 346
Ima tko preporuku za kakve earbuds slušalice za trčanje/treninge?
Gledao sam ove: https://www.geekbuying.com/item/Tron...es-408857.html
ali ne znam da li valjaju. Ima ih netko da baci review?
Ili ako može preporuka takvih sličnih do cca 200-250kn max
__________________

.
mbed je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2022., 17:14   #2993
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,137
kupio sam neke wireless slušalice iz kauflanda s mikrofonom
povezao ih s bluetooth adapterom na stolnom računalu
kada puštam pjesme na youtube-u, sve ok, reproducira se zvuk
kada sam u nekoj od igrica, ne čuje se ništa?
__________________
ševa!
ALiEN17 je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2022., 18:37   #2994
quazar912
Premium
 
quazar912's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: north-northwest
Postovi: 1,684
da ti nije u igrama opcija 7.1 ili tak nekak default namješteno...ili da u igri ne šalje zvuk na HDMI
__________________
...and fly...
quazar912 je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2022., 01:14   #2995
zig
Premium
Moj komp
 
zig's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 377
Ekipa, šta bi bilo najpametnije uzet za mobitel, in ear tws, da nije skupo, a da valja ?
Namjena je uglavnom youtube, od glazbe do svega ostalog.
zig je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2022., 16:45   #2996
celavicro
Guest
 
Postovi: n/a
Ja ti koristim Andersson TEW-3100..za te pare su fkt odlicne
  Reply With Quote
Staro 13.03.2022., 19:09   #2997
zig
Premium
Moj komp
 
zig's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 377
Treba mi nešto što mogu uzet negdje kod nas, što prije.
Ne mislim naručivat iz vana.
zig je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2022., 08:34   #2998
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Xiaomi basic 2
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2022., 14:43   #2999
zig
Premium
Moj komp
 
zig's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 377
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Xiaomi basic 2
Koje bi slušalice bile osjetno bolje od tih, a da su što jeftinije ?
Znači što bi sljedeće vrijedilo pogledat, u odnosu na te ?
zig je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2022., 15:26   #3000
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Zašto? Nije ti dobar zvuk? Meni su te sluške best buy do 300kn zvukom. Nakon njih, što se budsa tiče, jbl neki. Između 300 i 500-600kn nisam čuo nešto da je wow u odnosu na ove. Govorimo i dalje o sluškama koje možeš odmah kupit kod nas
spawn je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na