Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.11.2021., 13:04   #931
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Nije usisavač ali je slično.

Žena napala da bi uzela parni čistač. Gledam, ima tu modela zilion, od 200kn do par tisuća.
Gledam ove Karcher, gdje staviti limit? Ima ih i super skupih.

Od očekivanja, klasika, podovi, pločice, eventualno trosjed?

tnx




Citiraj:
Autor kasko Pregled postova
Ekipa pevex ima na akciji robotske usisavace a trebam jednog za cca 80m2 pa koji bi preporucili? Nemam ljubimce u kuci. Thnx

Sent from my GM1917 using Tapatalk
Roborock S5 Max, to je najjeftiniji "pametni" i ispod toga ne bih išao.
Imam ga i nije mi žao ni kune. Moram još malo optimizirati stan da bude više frendly robotskom i to je to.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2021., 13:12   #932
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,054
Moja stara je baš danas bila u peveca kupovat usisivač i prodavač joj je preporučio ovaj model.
Dvoumila se oko Miele modela s vrečicom i rekao joj je da je taj u rangu Miele-a, plus jeftinije zamjenske vrečice.
Čovjek ima isti takav, pa valjda iz iskustva govori.
kopija je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2021., 13:16   #933
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,204
Hahahaha, je je nasanjka Miele i Gorenje u istoj recenici

Jasno da se ona ne razumi, ali ono, imam ja gorenja ciklonskog, nema to veze ni sa Electroluxom i philipsom kamo li necim ko šta je Miele.

Kvaliteta plastike, ja mislim da ce puknit kroz 2 godine, glava doli je toliko loša da planiram kupit neku drugu, electrolux ili philips ako mogu....
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2021., 13:40   #934
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Citiraj:
Autor Sn4k3 Pregled postova
Baci oko i na Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop (MiJia 1C), ja sam ga uzeo na akciji za 1500kn, često se nađe za sličnu cijenu. U usporedbi sa s5 max ima veću usisnu snagu i veći spremnik za vodu, jedino nema laser već regularnu kameru uz sve ostale senzore. Softver je odličan (sad pogotovo nakon nekoliko updatesa), možeš namjestiti praktički sve što ti treba, od snage usisavanja i mopanja, zakazanog dnevnog usisavanja, do virtualnih zidova, raznih zona di želiš npr. samo usisavanje ili mopanje, itd... Uglavnom, žena i ja smo jako zadovoljni. Naš je star sad oko 10mj i jedino negativno što primjetim je to da mu je baterija malo degradirala (očekivano), ali ništa zabrinjavajuće. Sad mu treba jedna nadopuna da prođe cijeli stan (cca 100m2). Doduše ima i solidnu kilometražu na satu ... Jednom kad baterija ode, uzet ću rezervnu i zamjenit je. Nedavno sam uzeo brdo rezervnih dijelova na ali-u za cca 35e (glavne i pomoćne četke, krpice za mop, spremnik za vodu, nožić za kidanje dlaka s glavne četke, itd.). Preporuka, bestbuy robot IMO.
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Roborock S5 Max, to je najjeftiniji "pametni" i ispod toga ne bih išao.
Imam ga i nije mi žao ni kune. Moram još malo optimizirati stan da bude više frendly robotskom i to je to.
I ja imam S5 Max i super je, ali da danas uzimam uzea bi u obzir post od kolege koji sam ti quoteao iznad (baci oko na post, ima i screenshot statsa). Kosta vise od 2x manje a radi sve isto za mene (ne koristim cesto mop). Isti featurei, jednako "pametan" sistem ciscenja...
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2021., 13:53   #935
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,054
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Hahahaha, je je nasanjka Miele i Gorenje u istoj recenici
Kad ti prodavač preporuči JEFTINIJI model i još kaže da ima baš takav, to nije razlog za smijanje nego za pitanje da li je možda u pravu.
kopija je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2021., 13:59   #936
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273


Ipak je to PRODAVAČ. Budimo realni.
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2021., 13:59   #937
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
Xiaomi mop p ili pro, isti je to model

Kao ovaj 1c što je kolega naveo ali ima laser i može raditi u totalnom mraku

Odličan a bude za 1800 kn često
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2021., 13:59   #938
Paxton
Expert from the shadow
Moj komp
 
Paxton's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Sibinj
Postovi: 687
Na taj nacin se najcesce rjesavaju artikala koji se ne prodaju...
Paxton je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2021., 14:38   #939
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,204
Citiraj:
Autor kopija Pregled postova
Kad ti prodavač preporuči JEFTINIJI model i još kaže da ima baš takav, to nije razlog za smijanje nego za pitanje da li je možda u pravu.
Cujes, neupitno je da je nasanjka, nasanjka bi i moju staru, a i mene su prodavači nasanjkali nebrojeno puta kad nisam ima volje istraživat.

Oni prodaju ili ono na što imaju maržu veliku, a to ne mora bit skuplji artikl, ili čak znaju dobivat proviziju po prodaji, znam da je to philips imao, kolega mi je radio, vjerojatno ima i gorenje.

Znači imam gorenje usisavač star pola godine, baba ima Miele star bitce 20 godina, novi gorenje mu nije do kolina po ničemu osim po buci.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2021., 17:05   #940
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,054
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Cujes, neupitno je da je nasanjka, nasanjka bi i moju staru, a i mene su prodavači nasanjkali nebrojeno puta kad nisam ima volje istraživat.

Oni prodaju ili ono na što imaju maržu veliku, a to ne mora bit skuplji artikl, ili čak znaju dobivat proviziju po prodaji, znam da je to philips imao, kolega mi je radio, vjerojatno ima i gorenje.

Znači imam gorenje usisavač star pola godine, baba ima Miele star bitce 20 godina, novi gorenje mu nije do kolina po ničemu osim po buci.
Sve to stoji, nisam školovala.
Moji starci su kupili Electrolux devedesetih.
Made in Sweden. Radio bez greške dvadeset godina.
Ovaj Gorenje je designed in Slovenia, made in China. Isto ko i Iphone.
Gdje se proizvode Philipsi i Electroluxi danas?
Turska?
Moja stara upotrebljava usisivač dvaput mjesečno.
Ima li smisla za takav user case davat više od petsto kuna?
Marže i provizije na stranu, možda je prodavač dao dobar savjet?
kopija je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2021., 17:58   #941
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,204
Siguran sam da nije. Miele i gorenje ne idu u rečenicu. Imam gorenje ekipa ovde ima miele c3. Na miele svi imaju hvalospjeve.

Isto tako imam i Electrolux stapni usisavac, isto tako nebo i zemlja u kvaliteti prema gorenju.Spektakularna glava prema gorenju jer gorenje nije dobro.

Sta je onda isla kupit Miele ako joj triba 2 puta misecno.Isto tako zasto je onda preplatila to gorenje. Ima gorenja za 300 kuna, a ja imam ovoga https://www.svijet-medija.hr/art/usi...01gacwcy/93835 i znam da nije ništa spesl.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2021., 20:10   #942
hash
Premium
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,431
Citiraj:
Autor kopija Pregled postova
Ovaj Gorenje je designed in Slovenia, made in China. Isto ko i Iphone.
A daj

Stari, izvuci lekciju iz ovoga, pici dalje i ne osvrci se.

Da on ima istog takvog doma, lol
hash je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2021., 09:32   #943
pero78
Premium
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 97
ekipa,
pitanje u vezi robo usisivaca, sifon u kupaonici jeli problem ili moze bez problema preko njega usisavati
pero78 je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2021., 20:41   #944
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,102
Jel netko koristi pandan ovome zadnjem modelu akumulatorskog? Bilo da je Bosch, bilo da je bilo koji konkurent bilo koje druge marke?

S8

Naime, drzao sam u SLO prijasnji model, mozda i dva modela prije ovog, kostao je oko 2500 kn, bio je puno masivniji, komora je izgledala robusnije, a snaga je bila doista impresivna za baterijski. Doslovno je dizao sve.

Nedavno sam iz desetog razloga usao u jedan centar, nesto sam cekao, te zasao u razgovor s prodavacem, koji je rekao da zna o modelu kojem pricam, ali da ga nema u katalogu, nije mogao do kompa, pa sam sve zaboravio. Uglavnom, naveo je da su novima digli cijene do nebesa, a da je taj model bio bolje izradjen, a takav dojam je i na mene ostavio.

Stapne ne volim, bezicne, osim malih za kupaonicu/kuhinju neki usputni potez/mrvice/kosa zapravo ne koristim. Ali ovaj mi se urezao kao nesto posebno, sto je super za pokretna usisavanja kad se negdje nosi.

Ne pratim taj tip modela, zanima me, ako tko koristi, kakvi su dojmovi ovih zadnjih u poveznici? Te ponavljam, navedite i Dyson i ostalu bratiju, dapace i nekog no name HoSiMin Kineza, ako je dokazan da moze istu pricu odraditi. Jer nekako dvojim da je Bosch napravio revoluciju u jednoj generaciji modela, pa da ih opravdava skoro 50% veca cijena od prijasnjeg top modela. A vjerujem, kao i neki koji citaju, da vec postoji alergija prema preplacenim usminkanim estetiziranim prozivodima, koji inspirativno napucavaju cijene, naspram prijasnjih modela.

Hvala



...
__________________




>>>> PCE kante 2012 <<





>>>>>>>>> PCE & ostalo <<<<<




>>>>>>> Što sam Slušao? <<<<<<

>>>>> Gimnastika za Okulare & LCD Addendum<<<<

>>>>> P o s t ... M j e s e c a <<<<


______________________________






Zadnje izmijenjeno od: Visage. 12.12.2021. u 20:49. Razlog: ispravak linka...
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2021., 00:27   #945
hrwii
Registered User
 
hrwii's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2018
Lokacija: Rijeka
Postovi: 21
Koji usisavač kupiti?

Sjećam se kao danas kada mi je jedna teta, koja je čistila moj stan gdje sam bio u najmu (u stranoj državi iz poslovnih razloga) rekla da se ti usisavači zovu “guzon”….mislio sam da se radi o profesionalnom aparatu ali slikao sam taj “guzon” i uskoro naručio prvog Dysona kojeg koristim unatrag 7 godina… tada sam kupio dc34 i dc32…pa prije 3 godine V7 a danas koristimo u stanu V10.
Moja draga supruga je radila za Bosch i nagledao sam se usisavača i s njene strane, od običnih do profesional linije…tada još nisu izašli Bosch štapni pa ne mogu ništa reći o njima ali mogu zaključiti da su najvažniji djelovi usisavača štapnog/s vrećicom/ posudom… okretna glava/četka i usisna snaga (pazi kak sam pametan).
Tu se Dyson meni pokazao top i dalje niti ne googlam.
Usisna četka vrti i diže prašinu a usisna snaga motora, što kod Dysona povećava ciklon tech povlači sve to gdje treba i ići…a to sve treba upariti sa dobrom baterijom i da je lagan a opet otporan na padove i to je to…dc34 sam toliko rasturio da je to bilo prestrašno ali je dvoje djece odgojio…
Tako da iako se u mom postu nadzire sentimentalnost, za mojih 65m2 stana i mira u kući gdje se usisavač samo uzme sa zidnog nosača i usisa stan za 10min moj glas ide Dysonu a tebi kolega preporuka da malo odeš ako možeš do nekog od zastupnika pa ti prezentira V10…jer su Bosch iz tvog linka i V10 tu negdje u cijeni.

Zadnje izmijenjeno od: hrwii. 13.12.2021. u 00:32.
hrwii je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2021., 00:32   #946
hrwii
Registered User
 
hrwii's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2018
Lokacija: Rijeka
Postovi: 21
Btw moja preporuka je i za Dyson V7 za cca 2000kn ili čak zna biti jeftinije (1800)dobije se odličan štapni usisavač a da se ne mora orobiti banka. To je Dyson a sigurno ima i povoljnijih “kineza” koji su tehnologiju savladali i povoljniji su ali to prepuštam kolegama…
hrwii je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2021., 02:46   #947
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,102
Citiraj:
Autor hrwii Pregled postova
Sjećam se kao danas kada mi je jedna teta, koja je čistila moj stan gdje sam bio u najmu (u stranoj državi iz poslovnih razloga) rekla da se ti usisavači zovu “guzon”
Taman da ima Dyson ili bilo koji drugi baterijsku sposobnost i sat vremena na upotrebljivijoj snazi, nikad ne bi mogao imati samo jednog u kuci, te jos iskljucivo baterijskog. Vodeni mi ima namjenu da izvlaci dusu iz svega, ciklon za brze poteze, ultra tihi za noc, a baterijski za par sekundi poteze. Dobro, taj nije ni do koljena modelim koje navodis i koristis.

Dobro si me zamislio o navedenim modelima. Naime, jedino sto od Dysona imam trenutno je njegov Ultrasonic fen za kosu, kad sam na ambalazi procitao da mu se motor vrti na 100k, jasno mi je bilo, da su minijaturizirali usisavac

Samo, kod Dyson usisavaca me ubijao broj prefiska koje ima po modelu. To nema kraja. Bas gledam osebujnu prezentericu, te saznanjem da je i dalje ista praksa kod modela.

Bas gledam 7, 8, 10, 11, 15, pa koliko serija ima Dyson? Te ih sve paralelno prodaje.

Citiraj:
Autor hrwii Pregled postova
prije 3 godine V7 a danas koristimo u stanu V10.
Kad si spomenuo V7, otisao sam vidjeti sliku, te sam siguran da sam ga imao u ruci, svidja mi se kako je izveden. Samo, vidim da ima podvojenih misljenja oko baterije? Koliko uopce V7 moze usisati pod upotrebljivom snagom naspram dostupne minutaze?

Citiraj:
Autor hrwii Pregled postova
Btw moja preporuka je i za Dyson V7 za cca 2000kn ili čak zna biti jeftinije (1800)dobije se odličan štapni usisavač a da se ne mora orobiti banka. To je Dyson a sigurno ima i povoljnijih “kineza” koji su tehnologiju savladali i
povoljniji su ali to prepuštam kolegama…
V7 nalazim oko soma kuna na dva mjesta, to mi se jako svidja, kako mi ima sluziti samo vani, svakako cu ga razmotriti.

Kineze, bas sam preletio, Tinton je kakti najbliza kopija.

U svakom slucaju, hvala ti na odgovoru, dao si mi svjeziji uvid u izbor.


...
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2021., 08:27   #948
hrwii
Registered User
 
hrwii's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2018
Lokacija: Rijeka
Postovi: 21
Nema na čemu kolega…s obzirom da sam imao V7 i on je drugi u novijoj generaciji Dysona (nakon njega i izlaskom V10 Dyson je prestao proizvodnju klasičnih usisavača) mogu potvrditi “problem” baterije.

Mi smo svog V7 ubijali…radio je uvijek na max…dok nije crkla baterija što se dogodilo 8mj od kupnje…baterija je smanjila svoj kapacitet i prestala raditi na max…servis i garancija su odradio svoje zamjenio bateriju i piči dalje…
U normal modu 15min u max modu 8min to mogu realno potvrditi.


Baterija i dalje služi u normalnom modu ali max mod više ne radi i to su naznake da je baterija načeta ili gotova.

Ako možeš naći V7 za male novce a da ti služi za mrvice na stolu, auto…mislim za sve što si zamislio sa ručnim usisavačem onda imaš moju preporuku…
A ove inačice “absolute” “animal”… u svakoj seriji je razlika u rotacijskoj četki njenoj namjeni i dodatnim četkama…

Serija V6, V7 i V8 je koristila jednu vrstu dizajna u toj generaciji V6 je ulazni model a V8 skuplji i jači model te generacije

V10, V11, V12 nova generacija, novi dizajn i bolja baterija

V15 top opcija ali po meni nepotrebna dok se ne polakomim…
hrwii je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2021., 09:48   #949
RainZG
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 525
I zaboravio si spomenuti da V11 i noviji imaju izmjenjivu bateriju pa postoji opcija kupnje dodatne baterije.
RainZG je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2021., 10:04   #950
hrwii
Registered User
 
hrwii's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2018
Lokacija: Rijeka
Postovi: 21
Citiraj:
Autor RainZG Pregled postova
I zaboravio si spomenuti da V11 i noviji imaju izmjenjivu bateriju pa postoji opcija kupnje dodatne baterije.

Imao je to i moj DC34 ali se problem pojavio kod kontakta pa su to jedno vrijeme zaobilazili u konstrukciji i ugrađivali baterije direktno u kućište…ali i te baterije su zamjenive uz malo volje, spretnosti i ispravnih bitova.
V10 sam uzeo jer je bio najeftiniji u zadnjoj seriji a imao je sve unapređeno od V7 s kojim sam bio jako zadovoljan.
hrwii je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2021., 17:32   #951
Kruno M
Premium
Moj komp
 
Kruno M's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: VKCI
Postovi: 1,205
A čovječe more je toga. Žena planita uzeti isto neki štapni akku, ali neki bosch, philips ili xiaomi. Do 2000kn

Sta bi bilo best buy, neko ko ima iskustva ili prijedlog.
__________________
Pošteni trgovci: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Kruno M je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2021., 01:56   #952
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,102
Citiraj:
Autor hrwii Pregled postova
Mi smo svog V7 ubijali…radio je uvijek na max…dok nije crkla baterija što se dogodilo 8mj od kupnje…baterija je smanjila svoj kapacitet i prestala raditi na max…servis i garancija su odradio svoje zamjenio bateriju i piči dalje… U normal modu 15min u max modu 8min to mogu realno potvrditi.
Bosch ima malu prednost, cak i serija 6 ima zamijenjive baterije. Samo, po onome sto sam iscitao, Dyson bi rekao da ima tehnicki zadnju rijec u stapnim baterijskim, prvenstveno motorima.


Citiraj:
Autor hrwii Pregled postova
V15 top opcija ali po meni nepotrebna dok se ne polakomim…
Ako 11 moze izvlaciti epiderm iz kauca, sto se vidi na videu osebujne cure iz prijasnjeg linka, onda v15 ocekujem da ima 3 lasera za nevidljivu prasinu, te da moze uci i u pokoju dimenziju izvan nase, te dobaciti koji entitet

Prije 20-tak godina morao sam paliti 105 dB Kirby monstruma, koji je bio amfibija suho/mokro/vrecica/posuda. Kirby (barem taj model) imao je jednu "hotelsku" fintu, jer on je primarno bio napravljen za hotele, imao je dvije komore male staklene, kad bi povukao nakit ili neki cvrsci manje predmet, on bi uletio u tu komoru, bez da kopas po ostatku smeca. Vrlo zgodna i korisna ideja, ne znam jel to itko ima danas?

Pa tek jako snazni turbo vodeni su mogli tako izvlaciti epiderm (ljubicasta boja) za kojih desetak godina kasnije. A sad baterijski moze, to je svakako dojmljivo i govori stosta o intelektualnom dijelu potpisa Dysona.

Citiraj:
Autor Kruno M Pregled postova
A čovječe more je toga. Žena planita uzeti isto neki štapni akku, ali neki bosch, philips ili xiaomi. Do 2000kn Sta bi bilo best buy, neko ko ima iskustva ili prijedlog.
Nisam cak ni video pogledao, ali Xiaomi se stalno navodi da je rame uz rame u usporedbama s Bosch i Dyson modelima, pa sad, ako je 50% istine, vrijedi da istrazis modele. Kako Xiaomi zeli biti azijski Philips, vjerojatno su uzeli dobrog uzora i usavrsili pokoju stavku.



...
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2021., 09:36   #953
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Nije usisavač ali je slično.

Žena napala da bi uzela parni čistač. Gledam, ima tu modela zilion, od 200kn do par tisuća.
Gledam ove Karcher, gdje staviti limit? Ima ih i super skupih.

Od očekivanja, klasika, podovi, pločice, eventualno trosjed?

tnx
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2021., 13:44   #954
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,204
Meni je zena uzela SC 3 il kako idu brojevi zadovoljna je sa njim. Prije je imala onaj iz lidla od 200 kn i nije bila pretjerano zadovoljna sa njim, nezz zasto
https://vacuumcleanerreviewszone.com...ence-1739.html


Drugi topic,

S5 Max mi je otiša na kvasinu skroz, dobio je neku robotsku verziju alzheimersa, nezna di je, ne zna di ide, stavis ga wc on misli da je u ogledalu od ormara, i najgore od svega, iz nekog razloga je pomaka cilu mapu cca 10cm istočno. I sad pokušava uporno očistiti taj prostor koji se nalazi u drugoj prostoriji i onda se izgubi i šeta okolo pa ne zna di će pa se vraća pa ide opet naprid nazad. Koristim ga kroz Mi Home aplikaciju, sad cu se probat vratit na Roborock mozda bude bolje. Dijeljenje soba iznova nije bas djelovalo dobro. jer je spojio sve u jednu sobu

Dakle ovo je trajalo 120 minuta nije sve ni uspio ocistit jer je isa livo desno iz sobe u sobu ko manit.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2021., 14:18   #955
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Drugi topic,

S5 Max mi je otiša na kvasinu skroz, dobio je neku robotsku verziju alzheimersa, nezna di je, ne zna di ide, stavis ga wc on misli da je u ogledalu od ormara, i najgore od svega, iz nekog razloga je pomaka cilu mapu cca 10cm istočno. I sad pokušava uporno očistiti taj prostor koji se nalazi u drugoj prostoriji i onda se izgubi i šeta okolo pa ne zna di će pa se vraća pa ide opet naprid nazad. Koristim ga kroz Mi Home aplikaciju, sad cu se probat vratit na Roborock mozda bude bolje. Dijeljenje soba iznova nije bas djelovalo dobro. jer je spojio sve u jednu sobu

Dakle ovo je trajalo 120 minuta nije sve ni uspio ocistit jer je isa livo desno iz sobe u sobu ko manit.
Probaj kontaktirati roborock support. Meni ovo djeluje kao slučaj za garanciju.
Imam S5, ne Max, u dvije godine mi se ovako nešto nije desilo. A svaki, svaki drugi dan usisava cijeli stan.
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je online   Reply With Quote
Staro 20.12.2021., 14:35   #956
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Meni je zena uzela SC 3 il kako idu brojevi zadovoljna je sa njim. Prije je imala onaj iz lidla od 200 kn i nije bila pretjerano zadovoljna sa njim, nezz zasto
https://vacuumcleanerreviewszone.com...ence-1739.html


Drugi topic,

S5 Max mi je otiša na kvasinu skroz, dobio je neku robotsku verziju alzheimersa, nezna di je, ne zna di ide, stavis ga wc on misli da je u ogledalu od ormara, i najgore od svega, iz nekog razloga je pomaka cilu mapu cca 10cm istočno. I sad pokušava uporno očistiti taj prostor koji se nalazi u drugoj prostoriji i onda se izgubi i šeta okolo pa ne zna di će pa se vraća pa ide opet naprid nazad. Koristim ga kroz Mi Home aplikaciju, sad cu se probat vratit na Roborock mozda bude bolje. Dijeljenje soba iznova nije bas djelovalo dobro. jer je spojio sve u jednu sobu

Dakle ovo je trajalo 120 minuta nije sve ni uspio ocistit jer je isa livo desno iz sobe u sobu ko manit.

Tnx za info za parni,


što se tiče roborocka, mapiraj ponovno ako već nisi. Meni se desilo slično nešto, obrisao sam mapu i mapirao ponovno i to je to. Sad radi ok.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2021., 16:31   #957
Chandler
Premium
Moj komp
 
Chandler's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 214
+1
Istu stvar sam imao i ja.
Delete mape, ponovno mapiranje i vozi 😃
Chandler je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2022., 12:13   #958
Ikarus
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3
Dobar dan možete li preporučiti neki usisivač do 800 kn.

Prvo smo mislili ovaj: https://www.centar-tehnike.hr/usisav...roizvod-13609/, ali više nije aktualan i teško se snaći jer ima različitih naziva modela, svi skoro isto izgledaju i nema recenzija osim par iz istočno europskog područja.

Ovaj je aktualan: https://www.samsung.com/hr/vacuum-cl...-care-edition/

i ovaj:https://www.samsung.com/hr/vacuum-cl...c07uhnjgbb-ol/

Imamo par ljubimaca(pas, mačke) tako da bi uzeli onaj koji je dobre usisne snage za prašinu, dlake i komadiće pijeska. Imamo par tepiha pred ulazom u wc, kupaonu i kuhinju, pretežito su tvrde površine. Nažalost nema recenzija ni za te, van našeg područja guraju se robotski i štapni.

Samsung mi se sviđa zbog filtera za prašinu na vrhu i gumenih kotača i drugih gimmick-a.

No ako ima koji bolji klasični s recenzijama, odlično.

Hvala.

Zadnje izmijenjeno od: Ikarus. 04.01.2022. u 12:19.
Ikarus je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2022., 17:42   #959
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,102
Zanimljivo, slucajno mi kolega iz Samobora veli da ima ovakvu imitaciju Dysona :



Ima nekih sitnih revizija, kuciste, baterija, nastavci, decentne promjene dizajna.

Reko, meni samo treba za auto kad ne mogu na struju, nesto sitno po stolu, nikakvi tepisi, nista drugo. Probao i stvar sasvim pristojno usiava. Nista posebno, nikakvi kapaciteti, ali upotrebljivo.

Od tada bacim na Njuskalo pogled, kad god se pojavi u prodaji, ne stignem ni broj okretnuti, vec mi prodavac/ica, javi da je prodano, da su zaboravili oznaciti da je prodano. Evo, vec tri komada u mjesec dana. Prije pola sata, stoji mi tab otvoren tjedan dana, idem nazvati u Zapresicu prodavacicu, kad, ista prica - prodan!

Jel ljudi pate sto izgleda kao Dyson pa ga zato uzimaju, ili su ga probali pa ga zele?

Valjda cu ga uloviti kad se ponovo pojavi, da me netko ne preduhitri. Osim ako netko tko cita, nema koji za prodati?


....
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2022., 08:30   #960
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,171
Zasto ga ti bas zelis?
I eto ti odgovora
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na