Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.10.2020., 22:49   #2581
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Btw, nakon 7 mjeseci, holy pande su stigle !!!! , kakav zvuk imaju, prekrasno nesto :


unnamed-1
upload a picture


Prezadovoljan Ducky-em koji je svemirski brod naspram ovih brandiranih primjeraka, ali svrbi me neka hot swap verzija za istraživanje switch-eva kao što je Holy Panda.

#jelly


PS: Skoro godina dana od kako je na jobu Ducky One 2 TKL Horizon, prezadovoljan kao i prvog dana. Još nema tragova habanja.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2020., 11:41   #2582
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor tun3 Pregled postova
maščobe slikaj slobodno, tu mi svaki savjet vrijedi
unnamed



Po preporuci taehe. 3204 trbosys sam uzeo zbog pandi, mislim da ce malcice bit gust za Tealiose ali budem testirao, to je iskljucivo lube za switcheve, uspio sam ga uhvatiti na mykeyboard.eu . Ove dvije mascobe za lubanje stabilizera snajpaj na amazon/ebay. Skupe su ali su najbolje a imas ih za jedno 100 tipkovnica. Napomena, tribosys se nemoze skinuti nicim osim UZV kadicom ili mehanicki, pa dobro pazi kad mastiš

Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Prezadovoljan Ducky-em koji je svemirski brod naspram ovih brandiranih primjeraka, ali svrbi me neka hot swap verzija za istraživanje switch-eva kao što je Holy Panda.

#jelly


PS: Skoro godina dana od kako je na jobu Ducky One 2 TKL Horizon, prezadovoljan kao i prvog dana. Još nema tragova habanja.
Ja necu uzimati hotswap jer mi nijedna osim tofu nije zanimljiva a nje nikad nema, tocnije tog PCB. Budem se igrao s lemilicom i lagano Dap, ti ducky su stvarno tenkovi.
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2020., 12:28   #2583
marcony
Premium
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Klc
Postovi: 86
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
unnamed



Po preporuci taehe. 3204 trbosys sam uzeo zbog pandi, mislim da ce malcice bit gust za Tealiose ali budem testirao, to je iskljucivo lube za switcheve, uspio sam ga uhvatiti na mykeyboard.eu . Ove dvije mascobe za lubanje stabilizera snajpaj na amazon/ebay. Skupe su ali su najbolje a imas ih za jedno 100 tipkovnica. Napomena, tribosys se nemoze skinuti nicim osim UZV kadicom ili mehanicki, pa dobro pazi kad mastiš



Ja necu uzimati hotswap jer mi nijedna osim tofu nije zanimljiva a nje nikad nema, tocnije tog PCB. Budem se igrao s lemilicom i lagano Dap, ti ducky su stvarno tenkovi.
Koliko svrsavate na taj ducky poceo sam razmisljati da ga uzmem, samo nisam siguran oko modela obzirom da trenutno koristim obicnu full size tipkovnicu. SF bi bio prvi izbor, ali kako je nema kod nas bacio sam oko na mini samo me malo strah navike na arrow keys (development)
marcony je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2020., 13:08   #2584
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Pa uzmi one 2 SF, ona ima strelice. Nije da svrsavamo ali je uz varmilo jedino sto u EU mozes dobiti gotovo a da valja. Ima puno boljih tipkusa ali je naravno amerika u igri.
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2020., 13:33   #2585
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor marcony Pregled postova
Koliko svrsavate na taj ducky poceo sam razmisljati da ga uzmem, samo nisam siguran oko modela obzirom da trenutno koristim obicnu full size tipkovnicu. SF bi bio prvi izbor, ali kako je nema kod nas bacio sam oko na mini samo me malo strah navike na arrow keys (development)
Ako sa full size prelaziš na manju dimenziju, preporučam TKL umjesto 65% ili ti SF (Sixty Five) od Ducky-a. Sa SF gubiš i F1-F12 red.

Ako imaš kakvih pitanja vezano uz Ducky samo opleti.

Poslano sa mog ONEPLUS A6003 koristeći Tapatalk
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2020., 13:59   #2586
tun3
Premium
Moj komp
 
tun3's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2018
Lokacija: Matulji
Postovi: 342
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Prezadovoljan Ducky-em koji je svemirski brod naspram ovih brandiranih primjeraka, ali svrbi me neka hot swap verzija za istraživanje switch-eva kao što je Holy Panda.
Ne znam kako kotira u tom svijetu, ali ova moja GMMK baza je hotswap, a došla me 94€ sa shippingom sa Casekinga. Nov sam u tome pa nisam vjerojatno mjerodavan ali mi se čini ok, pogotovo ako je samo za istraživanje switcheva

Citiraj:
Autor marcony Pregled postova
Koliko svrsavate na taj ducky poceo sam razmisljati da ga uzmem, samo nisam siguran oko modela obzirom da trenutno koristim obicnu full size tipkovnicu. SF bi bio prvi izbor, ali kako je nema kod nas bacio sam oko na mini samo me malo strah navike na arrow keys (development)
https://www.tia-mobiteli.hr/detaljan...m_medium=click

Ne znam koliko su pouzdani ko trgovina ali evo... ako uzmeš sa Caseking sa ashippingom će te doć cca 100kn jeftinije, a možda su pouzdaniji.

Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Po preporuci taehe. 3204 trbosys sam uzeo zbog pandi, mislim da ce malcice bit gust za Tealiose ali budem testirao, to je iskljucivo lube za switcheve, uspio sam ga uhvatiti na mykeyboard.eu . Ove dvije mascobe za lubanje stabilizera snajpaj na amazon/ebay. Skupe su ali su najbolje a imas ih za jedno 100 tipkovnica. Napomena, tribosys se nemoze skinuti nicim osim UZV kadicom ili mehanicki, pa dobro pazi kad mastiš
Au, dal da se ku amater upustim u nešto tako, inače sam malo šlampav po prirodi, moglo bi te masti bit svuda a nemam kadice To se nanosi nekakvim posebnim alatom ili može neki tanki kist vulgaris?
tun3 je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2020., 14:05   #2587
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Tanki kist u mulleru kupis tamo na odjelu za slikanje, ja konkretno imam kist 2 s ravnim vrhom (to ti je ovaj u sredini, kupljen u mulleru)

Ova u tia mobiteli tipkusa je preskupa a i ANSI je layout (mali enter) , tako da to odmah otpada. Uzmes u casekingu i dodje ti za 4 dana kuci.
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2020., 14:13   #2588
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,746
Nemoj da bi netko koristio WD 40.

Ovdje je kratki prikaz (za početnike) kako izgleda podmazivanje:

https://imgur.com/a/lhLqo

Zadnje izmijenjeno od: Sinac. 09.10.2020. u 14:21.
Sinac je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2020., 14:29   #2589
marcony
Premium
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Klc
Postovi: 86
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Tanki kist u mulleru kupis tamo na odjelu za slikanje, ja konkretno imam kist 2 s ravnim vrhom (to ti je ovaj u sredini, kupljen u mulleru)

Ova u tia mobiteli tipkusa je preskupa a i ANSI je layout (mali enter), tako da to odmah otpada. Uzmes u casekingu i dodje ti za 4 dana kuci.
Osim toga layout je DE. Netko je vec spomenuo slovenski mlacom koji ima nesto ducky modela sa CRO layout-om
marcony je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2020., 14:42   #2590
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor Sinac Pregled postova
Nemoj da bi netko koristio WD 40.

Ovdje je kratki prikaz (za početnike) kako izgleda podmazivanje:

https://imgur.com/a/lhLqo
To je sastavljena tipkovnica, stabse je bolje lubati i clippati tako da ih se kompletno skine i još bandaida od ispod da ublaže udarac

__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2020., 16:24   #2591
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,746
Citiraj:
Autor marcony Pregled postova
Osim toga layout je DE. Netko je vec spomenuo slovenski mlacom koji ima nesto ducky modela sa CRO layout-om
Samo TKL modele, na žalost svi full size modeli su US ANSI layout.
Sinac je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2020., 22:05   #2592
Wannabes
Premium
Moj komp
 
Wannabes's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Sk
Postovi: 181
Znalci, da vam sad netko da 500tinjak kuna da si kupite mehaničku tipkovnicu koju bi si uzeli ?


RGB nebitan, može ful crna sa bijelim osvjetljenjem, veliki enter ako ima, nećete igrat puno - više tipkat, pa onda vjerojatno brown switchevi ?


Ček, sad malo googlam veličine tipkovnica pa mi je izbacilo ovo - https://mechanicalkeyboards.com/shop..._detail&p=3485 ili https://mechanicalkeyboards.com/shop..._detail&p=3483


Jel moguće da bi Ducky upao za 600tinjak kuna ?? Jel imaju neki nedostatak koji mi je promakao
Wannabes je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2020., 23:10   #2593
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor Wannabes Pregled postova
Znalci, da vam sad netko da 500tinjak kuna da si kupite mehaničku tipkovnicu koju bi si uzeli ?


RGB nebitan, može ful crna sa bijelim osvjetljenjem, veliki enter ako ima, nećete igrat puno - više tipkat, pa onda vjerojatno brown switchevi ?


Ček, sad malo googlam veličine tipkovnica pa mi je izbacilo ovo - https://mechanicalkeyboards.com/shop..._detail&p=3485 ili https://mechanicalkeyboards.com/shop..._detail&p=3483


Jel moguće da bi Ducky upao za 600tinjak kuna ?? Jel imaju neki nedostatak koji mi je promakao
To su američani, dakle na to racunaj pdv i carinu. Za 500 kn jedino mi ovo pada na pamet a da sam koristio i valjalo je : KINGSTON HyperX Alloy FPS Pro
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2020., 23:32   #2594
Wannabes
Premium
Moj komp
 
Wannabes's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Sk
Postovi: 181
Jel moguće da sam nakraju zaboravio napisati da bi htio full size (tj da ima num dio) ? Moguće.

Naletih na Keychron koje se čine ok, i pristojne cijene, ali nemaju s numeričkim dio u ponudi... kme


Na drugom topicu mi je ova zapela za oko, mehanička valjda je.. posudit ću sliku valjda nije problem.

Jel to ova ? https://www.futura-it.hr/fnatic-gear...m_medium=click Valja za te novce ?
Wannabes je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2020., 23:49   #2595
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Iako to nije ta, ovo je stari model, valja, uzimaj slobodno. Nisam znao da ih futura drzi
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2020., 23:26   #2596
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,746
Totalni retro, podsjetio me na početak računalne ere u Hrvatskoj:

https://drop.com/buy/drop-matt3o-mt3...lateId=2218681

Sinac je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2020., 01:42   #2597
bor1s
Premium Ultra
 
bor1s's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Vratlo
Postovi: 289
Kad već kačimo slike evo i meni trenutno najljepši keycap set. Nisam ljubitelj SA profila tako da ozbiljno razmišljam da napravim jedan custom dye u ovom stilu samo u Cherry verziji. Keycapsi su DreamEater


Zadnje izmijenjeno od: JuiceBox. 15.10.2020. u 12:45. Razlog: dodao link
bor1s je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2020., 10:10   #2598
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 859
Trebam pomoć ili savjet...

dakle dobio sam na poklon Logitech G815, ali sa US layoutom. I nemogu se nikako naviknuti...jel se mogu negdje naručiti HR tipke ili ako postoji firma koja radi graviranje na iste?
Snowrider je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2020., 10:57   #2599
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,746
Citiraj:
Autor Snowrider Pregled postova
Trebam pomoć ili savjet...

dakle dobio sam na poklon Logitech G815, ali sa US layoutom. I nemogu se nikako naviknuti...jel se mogu negdje naručiti HR tipke ili ako postoji firma koja radi graviranje na iste?
https://zonatampona.hr

S njima sve dogovoriš. Rade lasersko graviranje, bez problema ti obrade G815.
Sinac je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2020., 11:14   #2600
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
Citiraj:
Autor Sinac Pregled postova
Totalni retro, podsjetio me na početak računalne ere u Hrvatskoj:

Profil mi je za tipkanje fantastičan,
osobni broj dva (SA je ipak nedodirljiv) ..
a ni ne izgleda loše.

https://i.imgur.com/5yo8TKt.jpg
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder


fler je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2020., 11:25   #2601
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,746
Citiraj:
Autor fler Pregled postova
Profil mi je za tipkanje fantastičan,
osobni broj dva (SA je ipak nedodirljiv) ..
a ni ne izgleda loše.

https://i.imgur.com/5yo8TKt.jpg
Nisu badava IBM kliketuše bile toliko cijenjene.
BTW, sviđa mi se kombinacija boja.
Šteta što su membranske tipkovnice u jednom trenutku preuzele dominaciju, vjerujem da bismo imali sada bolje, ljepše i ugodnije tipkovnice da su mehaničke imale dominaciju.

Zadnje izmijenjeno od: Sinac. 13.10.2020. u 11:39.
Sinac je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2020., 11:43   #2602
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
Pa, ne bih rekao da boljih tipkovnica fali ..
čak štoviše, sa silnim custom modelima i kitovima
i ogromnim brojem "regularnih" modela
danas je veći izbor mehanike nego ikad.

E sad, cijena je druga stvar ..
ali i za pliće džepove postoje zadovoljavajuće opcije.
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder


fler je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2020., 13:40   #2603
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,746
Citiraj:
Autor fler Pregled postova
Pa, ne bih rekao da boljih tipkovnica fali ..
čak štoviše, sa silnim custom modelima i kitovima
i ogromnim brojem "regularnih" modela
danas je veći izbor mehanike nego ikad.

E sad, cijena je druga stvar ..
ali i za pliće džepove postoje zadovoljavajuće opcije.
Da, na cijenu sam prvenstveno mislio.

Inače, ovo je primjer kako izgledaju jeftini keycapsi, za one koji se pitaju zašto se toliko razglaba o keycapsima:



Preprozirni su simboli i tipkovnica je neupotrebljiva bez uključenog pozadinskog osvjetljenja. Ostale kvalitetnije tipkovnice imaju simbole koji su tonirani bijelom bojom kroz koju ipak odlično prolazi svjetlost a sami simboli su vidljivi i bez pozadinskog osvjetljenja.

Za primjer stavljam G610, ovako izgleda i u stvarnosti situacija s uključenim i isključenim pozadinskim bijelim osvjetljenjem:



Ista je stvar i s keycapsima i RGB osvjetljenjem kod kvalitetnijih tipkovnica, simboli su uredno vidljivi.

Samo da razjasnim, tipke (keycaps) za tipkovnice s pozadinskom rasvjetom rade se na način da se napravi prozirna osnova na koji se onda nanosi drugi - neprozirni sloj. Prozirni sloj ima ujedno i nosač/priključak za switch i kroz njega treba proći svjetlo koje vidite na vrhu tipke kroz slova i ostale simbole.

Zadnje izmijenjeno od: Sinac. 13.10.2020. u 15:14.
Sinac je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2020., 12:34   #2604
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
A669-BD71-FB0-D-4-AB3-A32-D-455-BE7-C93-D3-B

Pa ovo traje vječno

Btw iduci mj bi trebao stici coolkids keycap set: https://candykeys.com/group-buys/epbt-cool-kids
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.

Zadnje izmijenjeno od: JuiceBox. 15.10.2020. u 12:40.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2020., 15:41   #2605
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,204
Ja sam sa svoje Roccat suore izvadio jedan TTC switch i zamjenio ga sa Cherry MX Brown. Naravno, to je popravilo chattering(ponavljanje znakova). Trebalo mi je jedno 15 minuta da zamjenim tog jednog, tako da se definitivno necu baviti mijenjanjem nego cu uzet neku drugu tipkovnicu vjerojatno.

Warning svima : BJEŽTE OD TTC SWITCHEVA, SMEĆE.

I sad tražim preporuku tipkovnice ko Roccat Suora, a da nije ona. Frameless, full layout, rvacki enter i slova. I medija tipke, za cca 500kn.

Isto tako ako neko ima želju i volju za sličnu cifru zamjenit/odlemit-zalemit) mi svičeve na neke druge brown/clear (silent tactile) a da nisu TTC (ne treba čak ni sve nego cca 70-80, može čak i bez numpada pa bude ispod 70, a vidio sam se prodaju packovi od 70 za cca 25 dolara.) Ne triba ni ledice lemit osim na numlock, i capslock (osim ako nije nuzno zbog struje), morem. i ja narucit switcheve ako. neko ima. volje lemit

Zadnje izmijenjeno od: OuttaControl. 15.10.2020. u 22:03.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2020., 11:30   #2606
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
To za 500 kn nema, nažalost. Eventualno ovo https://www.futura-it.hr/fnatic-gear...m_medium=click
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2020., 12:26   #2607
kepmip
Premium
Moj komp
 
kepmip's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 169
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
To za 500 kn nema, nažalost. Eventualno ovo https://www.futura-it.hr/fnatic-gear...m_medium=click

dovodiš me u napast, a ne treba mi....
kepmip je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2020., 13:09   #2608
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,204
Vidiš baš kad sam uzimao sam se razmišljao između te i Roccata, kojeg sam na kraju uzeo jer je Roccat imao independent media tipke poviše numpada, i više manje sam oduševljen sa njim, al jbg... Nisam više Vidit cu jos malo al ok mi je i 600kn nije problem al nebi pretjerivao.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2020., 09:03   #2609
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,746
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
/cut


Pa ovo traje vječno

Btw iduci mj bi trebao stici coolkids keycap set: https://candykeys.com/group-buys/epbt-cool-kids
Jesi upogonio? Zanima me kakav je dojam switcheva u pogonu.
Sinac je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2020., 10:11   #2610
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,015
Citiraj:
Autor tun3 Pregled postova
https://www.tia-mobiteli.hr/detaljan...m_medium=click

Ne znam koliko su pouzdani ko trgovina ali evo... ako uzmeš sa Caseking sa ashippingom će te doć cca 100kn jeftinije, a možda su pouzdaniji.
U vezi trgovine, negdje u ožujku ove godine (taman su počele one korona zabrane) sam kod njih uzeo Rotringovu tehničku olovku jer su jedino oni imali u ponudi, sve dogovorio telefonom, nisam išao na dostavu već na osobno preuzimanje i plaćanje prilikom preuzimanja (baš sam se htio malo iz gušta voziti do Jaske) i nije bilo nikakvih problema, odnosno sve se možeš dogovoriti.
bertone je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na