Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.11.2014., 16:24   #1
brky7
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Orašje
Postovi: 1
Ergo 555 Laser

Raja novi sam na forumu i nisam nigdje nasao da se pisalo o ovakvom problemu na misu, pa bih vas molio ako mozete da mi pomognete.

Dobio sam jucer mis Genius Ergo 555 Laser i mucio sam se cijeli dan da nadjem odgovarajuce driver-e za njega.Na kraju sam uspio i cak da uradim upload firmware i tipke su mi proradile ali je problem sto su 4 lijeve tipke namjeste kao slova na tastaturi A,B,C i D i nikako u agama2 nema opcije da promijenim te tipke.Drugi problem je sto nemogu nikako da snjimim 5 opcija za dpi,svih 5 mi bude default na 800,ali to i nije toliki problem koliko je sa tipkama. Jeli moze itko pomoci oko toga da namjestim tipke!?
brky7 je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2014., 22:10   #2
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,622
Oli ne valja ovaj drv / sw > http://www.geniusnet.com/Genius/wSit...483&ctNode=104
za podešavanje tipki nađi help / manual, za početak možda ovaj review pomogne > http://www.itreviews.com/genius-ergo-555-laser/
Nikky je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.11.2014., 19:47   #3
__z__
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 55
Citiraj:
Autor brky7 Pregled postova
Raja novi sam na forumu i nisam nigdje nasao da se pisalo o ovakvom problemu na misu, pa bih vas molio ako mozete da mi pomognete.

Dobio sam jucer mis Genius Ergo 555 Laser i mucio sam se cijeli dan da nadjem odgovarajuce driver-e za njega.Na kraju sam uspio i cak da uradim upload firmware i tipke su mi proradile ali je problem sto su 4 lijeve tipke namjeste kao slova na tastaturi A,B,C i D i nikako u agama2 nema opcije da promijenim te tipke.Drugi problem je sto nemogu nikako da snjimim 5 opcija za dpi,svih 5 mi bude default na 800,ali to i nije toliki problem koliko je sa tipkama. Jeli moze itko pomoci oko toga da namjestim tipke!?
Gdje si kupio miš?
__z__ je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na