Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.03.2015., 12:24   #5941
goc_mails
low_rider
Moj komp
 
goc_mails's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 473
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Pa napokon da imamo prava za to jer ionak imaju nasi trgovci ogromne marze, i ne mogu ti uvaljat kaj se njima svidi a ti moras sutke prihvatit, dosta mi je svih tih muljanja i prijevara sa stvarima koje zavrse na servisu di dobijes cir na zelucu sto od cekanja sto od rezultata.
Dok isti ti muljaju i izmisljaju odes lijepo u kaufland/lidl i ako ti krepa neka elektronika za nju ti ODMAH ponude lovu, i to ne trzisnu vrijednost, ili neke druge izmisljotine nego puni placeni iznos i ne gledaju te nista mrkije zbog toga.
Kad ce ostali trgovci biti takvi e onda nece bit ni potrebe za prijetnje inspekcijama.

Ma sve pet kolega. Nije da branim ikog al nekad ljudi stvarno pretjeruju.

A ovo o kauflandu/lidlu sve stoji ali budimo realni, tamo se kupuju pizdarije tipa mašinica za kosu 99,99kn. Ja bi ti isto dao 100kn samo da odhebeš jer znam da na tom artiklu imam 900% maržu a ne kao na informatičku opremu 15%.

I ono što me zanima, dali je u Zakonu itko pronašao dali postoji prilikom reklamacije "starijih" dijelova tehnička amortizacija ukoliko se zatraži povrat keša (tipa nakon 3-5godina)
__________________
A bu bu....
goc_mails je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2015., 14:21   #5942
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor goc_mails Pregled postova
I ono što me zanima, dali je u Zakonu itko pronašao dali postoji prilikom reklamacije "starijih" dijelova tehnička amortizacija ukoliko se zatraži povrat keša (tipa nakon 3-5godina)
Nema amortizacije u zakonu i ista je nezakonita. To smo tu na forumu debunkirali kad je to Links pokušavao/radio.
Radi se o raskidu ugovora.
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.03.2015., 14:24   #5943
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,320
Citiraj:
Autor goc_mails Pregled postova
Ma sve pet kolega. Nije da branim ikog al nekad ljudi stvarno pretjeruju.

A ovo o kauflandu/lidlu sve stoji ali budimo realni, tamo se kupuju pizdarije tipa mašinica za kosu 99,99kn. Ja bi ti isto dao 100kn samo da odhebeš jer znam da na tom artiklu imam 900% maržu a ne kao na informatičku opremu 15%.

I ono što me zanima, dali je u Zakonu itko pronašao dali postoji prilikom reklamacije "starijih" dijelova tehnička amortizacija ukoliko se zatraži povrat keša (tipa nakon 3-5godina)
A gle ak nemreš prodavat informatičku opremu prebaci se na mašinice
Nema tog zakona za amortizaciju ili tržišnu vrijednost jer za početak kako bi se to uopće moglo definirat, a cijene iz oglasa nikako ne mogu bit relevantan faktor kod toga
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2015., 15:33   #5944
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,244
Citiraj:
Autor goc_mails Pregled postova
Hebo te led, pa na ovom forumu su ocito sve rodom i porjeklom zagorci i samo bi neki k.... tužili. Jednom krepa grafa zato kaj je najvjerojatnije rudario cijele dane i noći pa mu zamjene za drugu i onda se buni jer je njegova stara imala crvenu platiku a ova žutu (ili koje su vec boje bile u pitanju). Ovaj drugi dobije za 3 godine staru grafulju, novu,bolju, jaču al mu se ne sviđa jer izgleda "grbavo".

Ti mater...Ocito u nas hrvata i vrijedi ona stara " i na kraju, ko ga jebe. Tužil bum i samog sebe!".

Potpis.
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2015., 17:54   #5945
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,186
Citiraj:
Autor goc_mails Pregled postova
Hebo te led, pa na ovom forumu su ocito sve rodom i porjeklom zagorci i samo bi neki k.... tužili. Jednom krepa grafa zato kaj je najvjerojatnije rudario cijele dane i noći pa mu zamjene za drugu i onda se buni jer je njegova stara imala crvenu platiku a ova žutu (ili koje su vec boje bile u pitanju). Ovaj drugi dobije za 3 godine staru grafulju, novu,bolju, jaču al mu se ne sviđa jer izgleda "grbavo".

Ti mater...Ocito u nas hrvata i vrijedi ona stara " i na kraju, ko ga jebe. Tužil bum i samog sebe!".
Nekako se osjećam indirektno prozvanim pošto sam imao opisani slučaj nedavno, pa čisto da se preventivno ogradim.

Rudario nikad nisam, nije me to zanimalo.

Reklamirao sam Vapor-X:


A odobrili su zamjenu za Tri-X:


I tu NIJE stvar samo u boji. Ova "plava" ima Vapor-chamber, dakle bolji cooler i podosta dodatnih featursa + backplate iza.

Ja ne znam što tu nije jasno, probat ću maksimalno banalizirati. Reklamirao si BMW 330 XD, a dobio si nazad BMW-a 330D, je pa kaj, ovaj je vzeleni a onaj je bil žut, gle budale kaj bezveze kenja.

A što se tiče boje, cijeli sistem je plav i napokon sam ga vizualno lijepo složio da sve odgovara, no dobro, to što je kartica žuta je još najmanji problem

Ali eto, svatko interpretira stvari na svoj način, i to je ljepota našeg svijeta, taj random faktor

Zadnje izmijenjeno od: Sam Fischer. 21.03.2015. u 22:34.
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2015., 18:17   #5946
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor Sam Fischer Pregled postova
Nekako se osjećam indirektno prozvanim pošto sam imao opisani slučaj nedavno, pa čisto da se preventivno ogradim.

Rudario nikad nisam, nije me to zanimalo.

Reklamirao sam Vapor-X:


A odobrili su zamjenu za Tri-X:


I tu NIJE stvar samo u boji. Ova "plava" ima Vapor-chamber, dakle bolji cooler i podosta dodatnih featursya + backplate iza.

Ja ne znam što tu nije jasno, probat ću maksimalno banalizirati. Reklamirao si BMW 330 XD, a dobio si nazad BMW-a 330D, je pa kaj, ovaj je vzeleni a onaj je bil žut, gle budale kaj bezveze kenja.

A što se tiče boje, cijeli sistem je plav i napokon sam ga vizualno lijepo složio da sve odgovara, no dobro, to što je kartica žuta je još najmanji problem

Ali eto, svatko interpretira stvari na svoj način, i to je ljepota našeg svijeta, taj random faktor
Nemoj i ti tako s gorčinom odgovarati, budi pošten kao što već jesi i priznaj još jednom, vidiš da čovjek nije pratio
Reklamirao si STOCK, pa DOBIO vaporx, pa ti sad nude trix, što je i više nego fer zamjena obzirom na početno stanje koje je referenca.
To što tebi ne pašu boje, jbg, obrati se syssu, riješit će je on ziher u kratkom roku nekom svojom recenzijom
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2015., 19:19   #5947
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,320
Nije on kriv sto kartica ne moze izgurat ni svoj garantni rok, nek se proizvodjac koji je prakticki direktno kriv za to snalazi i bude u gubitku.
Ionak rade tako da sve nakon garancije krepa, nije to vise iz doba 486ica kad je kupljeni komp radio po 10 godina bez problema.
Smradovi
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2015., 19:25   #5948
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,186
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Nemoj i ti tako s gorčinom odgovarati, budi pošten kao što već jesi i priznaj još jednom, vidiš da čovjek nije pratio
Reklamirao si STOCK, pa DOBIO vaporx, pa ti sad nude trix, što je i više nego fer zamjena obzirom na početno stanje koje je referenca.
To što tebi ne pašu boje, jbg, obrati se syssu, riješit će je on ziher u kratkom roku nekom svojom recenzijom
Stoji sve to, zato i je malo čudan slučaj.
Opet kad gledaš, donio sam na reklamaciju Vapor-X sa svojom važećom garancijom, kakve veze ima što se prije događalo, s kime sam spavao?

Šalim se, naravno, treba gledati cijelu sliku i zato sam i htio sačuvati obraz a ne tamo praviti probleme.

Vidiš da me probio sa zagorcima i bojama

Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Nije on kriv sto kartica ne moze izgurat ni svoj garantni rok, nek se proizvodjac koji je prakticki direktno kriv za to snalazi i bude u gubitku.
Ionak rade tako da sve nakon garancije krepa, nije to vise iz doba 486ica kad je kupljeni komp radio po 10 godina bez problema.
Smradovi
Dobro kažeš stari. Navodno mogu čuda raditi, doslovno tempirat neki spoj s obzirom koje legure koriste, no dobro, te teorije zavjere su drugi par rukava
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2015., 20:28   #5949
HONDA type R
Premium
Moj komp
 
HONDA type R's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 335
Citiraj:
Autor FRipper Pregled postova
1. Gdje si reklamirao karticu, diskont direkt ili si slao u microline?
2. Tko ti je poslao novu karticu, diskont ili microline?

Da li ti je itko na mail ili nekako javio da je zamjena riješena, da si dobio novu karticu?
Reklamirao sam u diskontu, direkt njima odnio. Novu je poslao microline. Na mail nije došlo ništa, niti me itko zvao, samo jednom kući došao paket i yebi se..

Nije nikad s njom rudareno, nije se bog zna sta ni igralo posto sam po terenu stalno, imao sam srece da je krepala manje od mjesec dana pred istek garancije, kao sto sam rekao, sreca pa ju nisu dobro tempirali.

grbava je, da,,, ne glumim zagorca koji bi sve tužio, pogledaj sa estetske strane, da imas full plavi komp i sve plave dijelove unutra i krepa ti plavi ram, bubam, geill value recimo i servis ti salje novi crveni, naravno da ne bi proslo, birao si konfu i znas zasto si ono uzeo. kraj stare grafe ova izgleda stvarno za qurac, sa strane performansi, naravno da je brža, to nitko ne osporava. inace gaming serija je 2 klase nize od lightning i po msi-evoj stranici
HONDA type R je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2015., 21:23   #5950
goc_mails
low_rider
Moj komp
 
goc_mails's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 473
Honda...prodaj 280 za 1300. Kupi na njusci 7870 za 800, ostane ti za jebacko kuciste bez prozirne stranice i cijela konfa ce ti izgledat ko svemirski brod. I jos ti ostane za pivu.

Salu na stranu. Idi i pomoli se za dobru staru grafulju koja je imala pristojnosti krepat u garantom roku.
__________________
A bu bu....
goc_mails je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.03.2015., 22:56   #5951
HONDA type R
Premium
Moj komp
 
HONDA type R's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 335
Nije fora u izgledu, stvar je principa, dali su nesto sto nije bilo dogovoreno, ako prođe, prođe, dali su proizvod 2 klase nize, ne po gpu snazi nego po opremljenosti i td.

Dobro kuciste bez prozirne stranice vec imam, a prozirnu ne smijem sad ni staviti ( )
HONDA type R je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2015., 23:10   #5952
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,244
Jebo vas princip, to razara ljude. Normalni budite.
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2015., 23:14   #5953
goc_mails
low_rider
Moj komp
 
goc_mails's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 473
Citiraj:
Autor HONDA type R Pregled postova
Nije fora u izgledu, stvar je principa, dali su nesto sto nije bilo dogovoreno, ako prođe, prođe, dali su proizvod 2 klase nize, ne po gpu snazi nego po opremljenosti i td.

Dobro kuciste bez prozirne stranice vec imam, a prozirnu ne smijem sad ni staviti ( )

Sorry gazda ali ja sam očito pre velika toljaga da bi ovo sve shvatio. prema svim vašim pričama ocito je bitno kako komp izgleda a ne kak radi. Možda smo već u offtopicu ali me zanima koji su to "fičuri" koje je imala stara grafa a nova ne tj. na temelju kojih bi argumenata ti mogao osporavati tvrdnju da nisi dobio adekvatnu zamjenu za krepalu grafu?

isprike ako se cini da je ovo osobni napad, ali dok sam ja bio u hardwerskim vodama postojale su legende o ljudima koji su zadnji put kupile komad hardwera dok je Tito bio živ a sve od onda pa nadalje su dobivali nove stvari u zamjenu za krepane komponente. Uvijek bi im ko za qurac grafa/napajanje/mbo krepala 5 dana prije isteka jamstva (čista slućajka je da je elektrošoker uvijek bio "tu negdje u ladici").

To su bili naši junaci a ne plačipičke koje bi se kasnije bunile da su dobile verziju s ružnijim kewlerom.
__________________
A bu bu....
goc_mails je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2015., 02:52   #5954
sandokan111
Banned
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: ST
Postovi: 950
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Nije on kriv sto kartica ne moze izgurat ni svoj garantni rok, nek se proizvodjac koji je prakticki direktno kriv za to snalazi i bude u gubitku.
Ljudi ne kuze sto je garancija, i sto ona u biti predstavlja na trzistu. Vjeruj, svaki proizvodjac je dobro to ukalkulirao u svoju cijenu i ni priblizno nije u gubitku jer mu se proizvodi vracaju zbog garancije.
Citiraj:
Autor HONDA type R Pregled postova
Reklamirao sam u diskontu, direkt njima odnio. Novu je poslao microline. Na mail nije došlo ništa, niti me itko zvao, samo jednom kući došao paket i yebi se..
Trebo si je odbit i rjeseno. Sad je malo vise zavrzlame jer to jos moras vracat itd.
Citiraj:
Autor goc_mails Pregled postova
Sorry gazda ali ja sam očito pre velika toljaga da bi ovo sve shvatio.
Prouci malo cijeli koncept garancije. Kako je nastao, zasto je nastao i zasto se koristi pa ce ti bit jasnije. Recimo, prodjane rezultate proizvoda sa i bez garancije itd. Ako mislis da je garancija tu da pomogne kupcu, onda si naivan.
sandokan111 je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2015., 09:59   #5955
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,710
Citiraj:
Autor HONDA type R Pregled postova
Nije fora u izgledu, stvar je principa, dali su nesto sto nije bilo dogovoreno, ako prođe, prođe, dali su proizvod 2 klase nize, ne po gpu snazi nego po opremljenosti i td.

Dobro kuciste bez prozirne stranice vec imam, a prozirnu ne smijem sad ni staviti ( )
ništa onda, tel u ruke i nazovi microline i reci da vraćaš tu msi r9 280 i hoćeš opet 6970 Lightning...vratiti ćeš, čekati ćeš cc 1mj i dobiti ćeš nazad repariranu 6970 Lightning...pa eto, ako je tebi to ok napravi tako
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2015., 13:36   #5956
Helix
Premium
Moj komp
 
Helix's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 244
Brzo pitanje.
Da li se može tražiti povrat novca za robu kupljenu u ducanu (kupnjen 3ds kao poklon prije 2 dana, isproban i "ne odgovara").
Znam da se preko web shopa ako je naruceno moze u roku 14 dana traziti povrat, no ne znam da li slicno funkcionira za robu kupljenu u trgovini?
Helix je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2015., 14:18   #5957
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,446
Sve ovisi o trgovcu. Obavezan nije, ako je dobre volje, mozda i prodje.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2015., 06:25   #5958
Helix
Premium
Moj komp
 
Helix's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 244
Citiraj:
Autor nino Pregled postova
Sve ovisi o trgovcu. Obavezan nije, ako je dobre volje, mozda i prodje.
Hvala Nino, budem probao
Helix je offline   Reply With Quote
Staro 28.03.2015., 15:55   #5959
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Citiraj:
Autor Sam Fischer Pregled postova
Dobro kažeš stari. Navodno mogu čuda raditi, doslovno tempirat neki spoj s obzirom koje legure koriste, no dobro, te teorije zavjere su drugi par rukava
Pričao mi profesor prije par godina, kako su bili uzimali neke kamera za nadgledanje, i da je od cca 10 komada nekih 6 do 8 riknulo 2 mjeseca nakon garancije...
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2015., 20:09   #5960
Beetlejuice
Nisko letim, visoko padam
Moj komp
 
Beetlejuice's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: RH
Postovi: 480
Pozz ekipa, savjet molim. Dakle kupio sluje(#1) prije cca. 2 god. Nakon mjesec dana i više lijeva sluja počela prekidati. Pomislio pošto sam ih platio 100 kn nisam mogao bolje ni očekivati, mogu predurati tu i tamo da nestane zvuk.

Nastavilo se dalje s prekidom zvuka, pošaljem na servis (kupovao preko kolege jer ima frenda koji radi u dučanu pa da mi ispadne jednostavnije). Dobio nove, nisam račun dobio, pitam kolegu zašto mu frend nije dao račun (pretpostavljam trebao bi ga dobiti jer sam original poslao s slujama), veli da ako budu opet zezale da mu se samo javim.

Nove sluje(#2) počele iste simptome davati, ja ih pošalejm tj javim se kolegi, uredno ih zaprimio i nadodao da bih volio uzeti neke druge plus moja nadoplata jer ne želim dobiti iste (očito neka tvornička greška ili nešto sl.) jer bolje da tgovina ne daje povrat love nego da kod njih kupim i bude win win situacija.

Dobio treće sluje, nove i rekao mi kolega da ne daju povrat nakon što su sluje tako dugo u upotrebi?! Ne pristaju na ovaj moj prijedlog. Jesam li ja krivo shvatio da ne mogu uzeti druge plus moja doplata ili su oni u pravu?
Što mi je dalje činiti?
__________________
"You never know what is enough unless you know what is more than enough." - William Blake






Beetlejuice je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2015., 21:48   #5961
Princ288
Premium
Moj komp
 
Princ288's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 848
Ako ti mogu dati identicne tvojima onda ti ne moraju vratiti novac, to koliko su u upotrebi nema veze
Princ288 je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2015., 23:40   #5962
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
garancija ti ide kod svake zamjene ispočetka....
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2015., 00:08   #5963
Beetlejuice
Nisko letim, visoko padam
Moj komp
 
Beetlejuice's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: RH
Postovi: 480
To mi je sve jasno no da li je ovaj moj prijedlog da mi daju druge sluje plus moja doplata valjan? To sam samo predložio pošto sam uvjeren ako dobijem treći put iste sluje da će se pokvariti na isti način.
__________________
"You never know what is enough unless you know what is more than enough." - William Blake






Beetlejuice je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2015., 05:33   #5964
sandokan111
Banned
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: ST
Postovi: 950
Citiraj:
Autor Beetlejuice Pregled postova
Jesam li ja krivo shvatio da ne mogu uzeti druge plus moja doplata
Jesi. Dok ti god daju iste to je to. Imas ono sto si kupio. Ako se te 3ce pokvare, dobit ces 4te, pa 5te i tako dok ih ne nestane i onda povrat novca, ili jeli, naic ces na par koji ce izdrzat cijelu garanciju (kao sto su rekli, na svake nove ponovo tece garancija)
sandokan111 je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2015., 08:32   #5965
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,700
Konkretna situacija, sestra ce mi u Dublinu kupiti mobitel (HTC) kod njihovog Three operatera (prepaid), znači sve uredno, garancija, račun.

Jel ta garancija ostvariva u nasem Agram servisu(ili nekom drugom)?

Hvala i LP
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2015., 09:03   #5966
Beetlejuice
Nisko letim, visoko padam
Moj komp
 
Beetlejuice's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: RH
Postovi: 480
oke, hvala svima na odgovorima.
__________________
"You never know what is enough unless you know what is more than enough." - William Blake






Beetlejuice je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2015., 09:04   #5967
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Konkretna situacija, sestra ce mi u Dublinu kupiti mobitel (HTC) kod njihovog Three operatera (prepaid), znači sve uredno, garancija, račun.

Jel ta garancija ostvariva u nasem Agram servisu(ili nekom drugom)?

Hvala i LP
Ako pise na garanciji da vrijedi u cijeloj EU onda da,ukoliko ne pise poslati emailom upit Agram servisu.
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2015., 09:06   #5968
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Jel ta garancija ostvariva u nasem Agram servisu(ili nekom drugom)?
Nazoveš ih i pitaš...
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2015., 10:16   #5969
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,355
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Konkretna situacija, sestra ce mi u Dublinu kupiti mobitel (HTC) kod njihovog Three operatera (prepaid), znači sve uredno, garancija, račun.

Jel ta garancija ostvariva u nasem Agram servisu(ili nekom drugom)?

Hvala i LP
Otkad smo u EU, 99% je sigurno da će ti takva garancija biti prihvaćena kod nas. Zaboravio sam je li tako i za HTC, ali znam da vrijedi za Nokie, Samsunge, LG, Sony,... A obzirom da se one u 90% slučajeva popravljaju u Agrmu, ne vidim zašto i HTC ne bi bio u toj skupini.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2015., 12:16   #5970
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,700
Jep, upravo zvao Agram servis i dobio potvrdu, garancije za mobitele kupljene u EU vrijede kod njih
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na