Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 30.12.2014., 10:19   #3511
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor brmbo Pregled postova
Druže Brko koliko ja vidin slike su tu samo izazivale svađe a i onaj ko bi i stavija koju bija bi posran pa bolje da ne stavljan a i nikad ne kupujen mob radi kamere.
Dosad od ovih boljih kineskih marki što san ja prova (lenovo ,zopo, huawei, zte i asus)
Honor 3C je najbolji i hardwerski i softwerski, pa i kamera.
Druže, samo ti okači fotke. A svađe i žuć ćemo riješiti vrlo lako tako da nemaš straha.
Citiraj:
Autor safet Pregled postova
u pravu si, stavio sam danas sve na papir i naručio lg g2
Ako su Xiaomi Mi3 i 1+1 flagship killeri, onda je G2 definitivno chinese killer
Brko je offline  
Staro 30.12.2014., 10:22   #3512
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,290
Još da mi je znat u čemu?
locks je offline  
Staro 30.12.2014., 10:31   #3513
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
U dvogodišnjem lokalnom jamstvu za početak
Ako nešto platiš 2000kn, mislim da bi volio imat 2 godine gare doma nego 1 godinu u kini ili već negdje... al opet, kako ko voli jelte
Ne kažem da je Mi3 loš mob, dapače, ali too much money za nešto bez jamstva i rezervnih djelova lako dobaljvih je za mene nepovoljno, tj. G2 je killer po tom pitanju.
A sad, tu dođu još baterija i fotić i softver... al dobro, mnogima to nije od vitalne važnosti.

No da ne odemo dalje i predaleko sa usporedbama o kinezima i G2 jer su tema kinezi, bila je samo mala digresija na kolegu safeta jer nije prvi koji je stavio na papir sve i na kraju mimo čajniz flagshipa uzeo G2 eto, samo to...
Brko je offline  
Staro 30.12.2014., 11:39   #3514
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor locks Pregled postova
Još da mi je znat u čemu?
MOgu ja mogu ja? Baterija,kamera,prednja kamera,ekran,OIS,LTE,dimenzije,težina,community,HDMI,audio processing...winner both hands down

Pitanje bi trebalo biti po čemu nije


gotov s OT
trouble je offline  
Staro 30.12.2014., 11:40   #3515
Moto001
Premium
 
Moto001's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: Slavonija bajnaaaaa
Postovi: 236
Sad su se cijene poprilićno izjednaćile između Mi3 i LG G2 pa se iskreno i nema baš previše razmišljati koji odabrati i kad staviš sve na papir i zbrojiš odabir bi trebao biti jasan

Ali do kojih 2-3mj. unatrag nije Mi3 imao baš konkurenciu glede novog uređaja za cca 1800kn koliko je koštao s dostavom, a bogme oni koji su ga kupili u 7mj i poprilićno su ušparali jer je s dostavom izašao 1.700kn gdje je tada bio LG G2 glede cijene kako novi tako i po njuškalu.

Ipak su sad stvari jasnije i bogme Mi3 je poskupio, a i na Mobicity više neprolaze opcije sa jeftinijom cijenom pa je 6% skuplji baš gledao jućer i izađe bez dostave 2.000 divljih životinjica a kod nas dileri traže 2.200kn+ jbg.
Moto001 je offline  
Staro 30.12.2014., 12:00   #3516
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Dobro, to je jedan mob. Ovi jeftiniji modeli kineza i dalje nemaju konkurenciju po tom pitanju.
Ionako je netko rekao ovdje da sve do 1500kn od kineza je OK. Preko toga neisplativo. I to je to.
Brko je offline  
Staro 30.12.2014., 12:43   #3517
bodija
Registered User
 
bodija's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zadar
Postovi: 101
Može netko odgovoriti tko je naručivao preko Pande na Happy houru... Jel se dobije što uz mobitel koji se kupi na akciji (screen protector, case i sl.) ili dođe mobitel bez dodatnih poklona!? Hvala.
bodija je offline  
Staro 30.12.2014., 12:57   #3518
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,329
Dobiješ ono što piše u opisu. Ako piše cover, dodatna baterija ili protector, dobit ćeš ga. Ako ne piše, dobiti ćeš samo mob s osnovnom opremom (obično sluške i punjač).
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 30.12.2014., 13:56   #3519
brmbo
Premium
Moj komp
 
brmbo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zadar
Postovi: 187
Radi usb otg od Samsunga a evo i jedna slika
http://i1029.photobucket.com/albums/...ps1a4bb421.jpg

i antutu

Zadnje izmijenjeno od: brmbo. 30.12.2014. u 15:32.
brmbo je offline  
Staro 30.12.2014., 14:32   #3520
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor brmbo Pregled postova
Radi usb otg od Samsunga a evo i jedna slika
http://i1029.photobucket.com/albums/...ps1a4bb421.jpg
Oho, gdje si slikao hobite?
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline  
Staro 30.12.2014., 16:37   #3521
safet
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: Logično
Postovi: 33
uzeo sam ga na http://hr.mobileshop.eu/ za 287 eura, baš sam imo nekih eura u paypal balansu i reko što da ne,
a uspoređivo sam prvo to što drug brko kaže 2 godine garancije kod nas vs 1 nepostojeća, a po specke gotovo identične, sutra stiže i ljudi sorry za offtopic jer g2 nije kinez
safet je offline  
Staro 30.12.2014., 16:48   #3522
brisani
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: ST
Postovi: 280
A da je proširit temu na Koreju
brisani je offline  
Staro 30.12.2014., 17:43   #3523
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,290
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
MOgu ja mogu ja? Baterija,kamera,prednja kamera,ekran,OIS,LTE,dimenzije,težina,community,HDMI,audio processing...winner both hands down

Pitanje bi trebalo biti po čemu nije


gotov s OT
Red je da spomenemo i prednosti Mi3;brzina u radu,podrška,tjedni update,kvaliteta izrade,brza RAM memorija,MIUI,bolji odziv ekrana....baterija može 7h sot,razlika u kameri minorna(imao sam oba).
Po meni pobjednik jasan,a ko voli G2 nemam nista protiv,ipak ima prednost domaće garancije
locks je offline  
Staro 30.12.2014., 17:50   #3524
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor locks Pregled postova
Red je da spomenemo i prednosti Mi3;brzina u radu,podrška,tjedni update,kvaliteta izrade,brza RAM memorija,MIUI,bolji odziv ekrana....baterija može 7h sot,razlika u kameri minorna(imao sam oba).
Po meni pobjednik jasan,a ko voli G2 nemam nista protiv,ipak ima prednost domaće garancije
MIUI ja sigurno ne bih nazvao prednošću, uopće mi ne sjeda takav Android.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline  
Staro 30.12.2014., 17:52   #3525
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,290
Za mene je itekakva prednost,a s obzirom na onaj LG UI ta prednost je još očitija u ovoj usporedbi...
locks je offline  
Staro 30.12.2014., 17:58   #3526
brisani
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: ST
Postovi: 280
Kakav je AOSP za mi3 ?
brisani je offline  
Staro 30.12.2014., 18:01   #3527
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,290
Brz kao kod Nexusa i stabilan...
locks je offline  
Staro 30.12.2014., 18:16   #3528
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Ček jel ti stvarno ko support navodiš prednost Mi3 ili samo neznaš šta XDA znači i nisi nikada zavirio u sekcije oba mobitela? to samo na prvu
trouble je offline  
Staro 30.12.2014., 18:19   #3529
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,290
Ne,stvarno ne znam sta je xda,aj mi objasni ...Mi3 postoji i na xda i official i na unofficial forumima,a postoji i MIUI Hrvatska...toliko o podršci..
I Mi3 dolazi rootan i flashanjem custom romova se ne gubi garancija...
locks je offline  
Staro 30.12.2014., 18:22   #3530
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor locks Pregled postova
Ne,stvarno ne znam sta je xda,aj mi objasni ...Mi3 postoji i na xda i official i na unofficial forumima,a postoji i MIUI Hrvatska...toliko o podršci..
I Mi3 dolazi rootan i flashanjem custom romova se ne gubi garancija...
Garancija koje praktički i nemaš...
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline  
Staro 30.12.2014., 18:24   #3531
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,290
Kupis na topreselleru,xiaomishop.it ili kod nas u wow shopu i imas garanciju.normalno da je bolje da imas pravu HR garanciju...
locks je offline  
Staro 30.12.2014., 18:25   #3532
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Vidim da neznam,ovo XDA support radi Xiaomiju kada dođe do ogleda količine i kvalitete romova:



Samo je potrebno znati brojati i sve je jasno

Sad idemo na kameru,reko imo si oba? Nadam se da je bolje nego support kamera ima OIS a Mi3 nema. Znaš li šta je OIS i šta znaći kod fotografiranja i kako utječe na konačne rezultate kamere?

Osim toga šta je apertue dominantniji na LGg2 i senzor izrazito veći,al do toga bumo došli nakon kaj elaboriramo OIS

E da,jel moze full HD snimati u 60 fpsa?

Zadnje izmijenjeno od: trouble. 30.12.2014. u 18:33.
trouble je offline  
Staro 30.12.2014., 18:25   #3533
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Te kineske fore bez app drawera i wannabe iOS skinovima ne pusim ni malo. Optimus i MIUI su na suprotnim krajevima Android skinova i ko voli nek izvoli. Ja volim imat stvari kak ja hocu i za to mi je Optimus bolji. Da me to ne dira imal bi iphone. MIUI jedino bolje izgleda od sarenila G2. Ne cini mi se ni da je brzi kaj nebi bilo cudo s obzirom da nema ni app drawer i jos gro toga.

Mi3 ima losiju kameru, low light narocito. Nije da G2 tu rastura al moze uslikat nes a da ne izgleda ko da je iz reaktora u Cernobilu.

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 30.12.2014. u 18:31.
MAGARAC je offline  
Staro 30.12.2014., 18:31   #3534
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,290
E bas tako...isto tako ko ne vjeruje da je Mi3 dobar mob nek si kupi G2 ili sta vec,ja sam naveo objektivno prednosti koje su meni vazne kod odabira...
Sad imam OnePlus i Mi3 kod kuce,prije G2 i znam sta pricam.na njima sam isprobao na desetke romova ,a provokacije kolege trouble ne shvacam ozbiljno,nek uziva u tome
locks je offline  
Staro 30.12.2014., 18:39   #3535
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Nekima su uvijek činjenice provokacija,tako je jbiga....

Krenimo s provokacijama sa baterijom,i tu ruzinavog mora ima

Nije da je loše,dapače,dobro je,ali ne u klasi G2(neki mobitelji se mogu uzeti ko referencu,samog g2 nema tu)

ALi nebojte se,oštro oko uvijek nađe dobru tablicu

Čisto da se neko nebi zaletio preko bare zbog "bolje baterije" kako neki navode...
trouble je offline  
Staro 30.12.2014., 18:41   #3536
sava84
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Gradiska
Postovi: 38
Kod mene u kuci su HTC One (m7) i Xiaomi Mi3. Ne vidim da mi3 po bilo cemu zaostaje za Htc-om sem mozda zvuk preko zvucnika. U nekim stvarima je Mi3 bolji (npr baterija, i AOSP rom je odlican)
sava84 je offline  
Staro 30.12.2014., 19:03   #3537
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,681
Citiraj:
Autor locks Pregled postova
Red je da spomenemo i prednosti Mi3;brzina u radu,podrška,tjedni update,kvaliteta izrade,brza RAM memorija,MIUI,bolji odziv ekrana....baterija može 7h sot,razlika u kameri minorna(imao sam oba).
Po meni pobjednik jasan,a ko voli G2 nemam nista protiv,ipak ima prednost domaće garancije
Da se nadovezem malo, takodjer sam ima Mi3 64Gb, a sad imam G2 - stoga mislim da mogu dati jedan svoj pogled na ta 2 moba... Miui, nemam nista protiv Miui-a, dapace neke funkcije su jako dobro napravljene i dan danas mi fale neki featuri koji su nazalost prisutni samo u Miui-u.. Brzina u radu (brzi Ram), znam za Mi3 ima 1866mhz ram dok G2 ima vise rasireniji 1600mhz, no usporedjujuci odokativno brzinu u radu - IMHO nema je. Usudim se cak reci da je G2 brzi u pokretanju appsa (sa custom kernelom doduse). Razlika se svodi na ugradjeni soc. U nedostatku "brzeg" rama, G2 nudi LTE kojeg Mi3 nema. Kvaliteta izrade je na strani Mi3, sto ne znaci da je G2 lose napravljen, dapace. No ipak prednost dajem Mi3... Bolji odziv ekrana se moze pripisati cinjenici da Mi3 ima super osjetljivi ekran (na papiru) koji ,slicno kao samsung, podrzava "glove mode"... Stoga se moze reci da je osjetljiviji, iako u praksi razlika je jedva primjetna, naravno u usporedbi sa G2 koji ima najnoviji touch driver. Baterija debelo na strani Lg-a, znam da oba imaju dobru bateriju, slican kapacitet, no svejedno G2 je definitivno pobjednik u ovoj kategoriji. Na Mi3 max Sot mi je bia oko 6h normalnog koristenja (mog uobicajenog), dok sa G2 imam 6h igrajuci povremeno i pokoju igru, max sam izvuka preko 7h Sot-a. Kamera, da je razlika minorna - apsurdno je reci. Mi3 ima veliki problem sa stabilizacijom slike (isprobano na sluzbenom miui-u i tadasnjoj najnovijoj beti). Dok slikate savrseno mirni slike ispadaju solidne, no ne i posebno dobre. Prevelik sharpening je ocit u svakoj slici, makro je dosta dobar. G2 s druge strane ima opticku stabilizaciju koja radi ociglednu razliku, iako se ne moze pohvaliti nekom ekstra brzinom. Primjerice, tesko je dobiti ostru sliku dok ste u blagom pokretu pri malo slabijem osvjetljenju, pri dnevnom svjetlu slike su jako dobre. Makro radi dosta detaljne i ostre slike. Nocne slike debelo na strani G2... Izgled i osjecaj u ruci, IMHO debelo na strani G2, puno bolje lezi u ruci i dosta je kompaktniji dok u isto vrime ima veci ekran. Mi3 je za mene preglomazan, prekockast i ima predebele bezele. No to je subjektivan dojam... Sve u svemu, oba moba su jako dobra kad se sve zbroji, no ipak prednost dajem G2 gledajuci malu razliku u cijeni...
__________________
Sn4k3 je offline  
Staro 30.12.2014., 20:08   #3538
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,008
Kineze kupujem samo radi dual sima
Kad ste se već Xiaomia dotakli, jeste pogledajte na službenom forumu reakcije na novi timeline za MIUI V6?
http://en.miui.com/thread-72427-1-1.html
c-shadow je offline  
Staro 30.12.2014., 20:35   #3539
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,290
oba sam imao i Mi3 je brzi,a na AOSP-u nedostizan cak i kad je G2 na istom romu...u igrama se vidi razlika u odzivu ekrana i tu se je ta prednost.baterija je bolja na G2 to je istina,ali ta razlika nije velika,ima i nesto bolju kameru,istina.G2 je imao problema s fokusiranjem i presporim otvaranjem aplikacije,a Mi3 s nocnim slikama.generalno G2 bolji...
Kvaliteta izrade,def.Mi3.G2 škripi,cak ga se ne mora jako stisnuti..
Oba imaju slabasne zvucnike,G2 ima LTE,meni nebitna stvar kad se stalno bori s prebacivanjem na 3g i trosi bateriju...
G2 na xda ima bolju podrsku sto se tice romova,ali i Mi3 ima golemi support na official i unofficial forumu,weekly romove i one stabilne na mjesecnoj bazi.
Meni je osobno Mi3 bolje sjeo i prije cu ga preporucit nego G2...
G2 je isto odlican mob da ne bude zabune i sto se mene tice ova rasprava je gotova...
locks je offline  
Staro 30.12.2014., 20:55   #3540
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Sn4k3 Pregled postova
Da se nadovezem malo, takodjer sam ima Mi3 64Gb, a sad imam G2 - stoga mislim da mogu dati jedan svoj pogled na ta 2 moba... Miui, nemam nista protiv Miui-a, dapace neke funkcije su jako dobro napravljene i dan danas mi fale neki featuri koji su nazalost prisutni samo u Miui-u.. Brzina u radu (brzi Ram), znam za Mi3 ima 1866mhz ram dok G2 ima vise rasireniji 1600mhz, no usporedjujuci odokativno brzinu u radu - IMHO nema je. Usudim se cak reci da je G2 brzi u pokretanju appsa (sa custom kernelom doduse). Razlika se svodi na ugradjeni soc. U nedostatku "brzeg" rama, G2 nudi LTE kojeg Mi3 nema. Kvaliteta izrade je na strani Mi3, sto ne znaci da je G2 lose napravljen, dapace. No ipak prednost dajem Mi3... Bolji odziv ekrana se moze pripisati cinjenici da Mi3 ima super osjetljivi ekran (na papiru) koji ,slicno kao samsung, podrzava "glove mode"... Stoga se moze reci da je osjetljiviji, iako u praksi razlika je jedva primjetna, naravno u usporedbi sa G2 koji ima najnoviji touch driver. Baterija debelo na strani Lg-a, znam da oba imaju dobru bateriju, slican kapacitet, no svejedno G2 je definitivno pobjednik u ovoj kategoriji. Na Mi3 max Sot mi je bia oko 6h normalnog koristenja (mog uobicajenog), dok sa G2 imam 6h igrajuci povremeno i pokoju igru, max sam izvuka preko 7h Sot-a. Kamera, da je razlika minorna - apsurdno je reci. Mi3 ima veliki problem sa stabilizacijom slike (isprobano na sluzbenom miui-u i tadasnjoj najnovijoj beti). Dok slikate savrseno mirni slike ispadaju solidne, no ne i posebno dobre. Prevelik sharpening je ocit u svakoj slici, makro je dosta dobar. G2 s druge strane ima opticku stabilizaciju koja radi ociglednu razliku, iako se ne moze pohvaliti nekom ekstra brzinom. Primjerice, tesko je dobiti ostru sliku dok ste u blagom pokretu pri malo slabijem osvjetljenju, pri dnevnom svjetlu slike su jako dobre. Makro radi dosta detaljne i ostre slike. Nocne slike debelo na strani G2... Izgled i osjecaj u ruci, IMHO debelo na strani G2, puno bolje lezi u ruci i dosta je kompaktniji dok u isto vrime ima veci ekran. Mi3 je za mene preglomazan, prekockast i ima predebele bezele. No to je subjektivan dojam... Sve u svemu, oba moba su jako dobra kad se sve zbroji, no ipak prednost dajem G2 gledajuci malu razliku u cijeni...
Citiraj:
Autor locks Pregled postova
oba sam imao i Mi3 je brzi,a na AOSP-u nedostizan cak i kad je G2 na istom romu...u igrama se vidi razlika u odzivu ekrana i tu se je ta prednost.baterija je bolja na G2 to je istina,ali ta razlika nije velika,ima i nesto bolju kameru,istina.G2 je imao problema s fokusiranjem i presporim otvaranjem aplikacije,a Mi3 s nocnim slikama.generalno G2 bolji...
Kvaliteta izrade,def.Mi3.G2 škripi,cak ga se ne mora jako stisnuti..
Oba imaju slabasne zvucnike,G2 ima LTE,meni nebitna stvar kad se stalno bori s prebacivanjem na 3g i trosi bateriju...
G2 na xda ima bolju podrsku sto se tice romova,ali i Mi3 ima golemi support na official i unofficial forumu,weekly romove i one stabilne na mjesecnoj bazi.
Meni je osobno Mi3 bolje sjeo i prije cu ga preporucit nego G2...
G2 je isto odlican mob da ne bude zabune i sto se mene tice ova rasprava je gotova...
Ovo su valjda dva najkorisnija posta do sada ikada što se tiče usporedbe ta 2 mobitela. Hvala obojici, vjerujem da ste mnogima razjasnili sve. Kod 2 dobra moba, stvar je samo osobne percepcije.
Velim, meni je bitno tuzemno jamstvo jer imam jako puno sreće sa kvarovima
Brko je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na