Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.08.2008., 16:47   #1
m.a.t.e.j
h3@dhunt3r
Moj komp
 
m.a.t.e.j's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 55
Miš + Tipkovnica COMBO

Idem sutra u nabavku periferije i nikako da se odlucim da li uzeti Logitech Cordless Desktop MX™ 5500 Revolution ili Logitech G9 mishonju i G11 tipkalo? Znam da je za igranje vjerojatno bolja ova druga opcija, ali vec cca 1,5 godinu koristim bezicne miseve i tipkovnice. Bio sam skoro siguran u svoj povratak zici dok nisam procitao misljenje jednog lika koji je kupio G9 u Linksu, a kaze da mu se cini da ce mu se kabel na stakoru vrlo brzo rascufati (neka tkanina je u pitanju) i da mu je citiram "...guzica prevelika..." (valjda misli na mishonju).

Zanimaju me iskustva ljudi koji koriste neke od ovih periferija, da lakse donesem odluku sta kupiti...


Zadnje izmijenjeno od: m.a.t.e.j. 05.08.2008. u 14:12.
m.a.t.e.j je offline   Reply With Quote
Staro 03.08.2008., 21:05   #2
makaza
Premium
Moj komp
 
makaza's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 226
..g9 je fakat izvrstan miš a njegov mi kabel prolazi kroz sve i svašta i niti traga rascufavanju..a gaming je predobar.tipkovnicu preporučam logitech wave hg-spot.
makaza je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.08.2008., 21:55   #3
d^_^b
Premium
Moj komp
 
d^_^b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 471
Moja preporuka ti razer tarantula i mx518 ili spomenuta tastatura sa G9
__________________

d^_^b je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2008., 14:08   #4
m.a.t.e.j
h3@dhunt3r
Moj komp
 
m.a.t.e.j's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 55
Bio sam jucer u Linksu u shoppingu i probao sam G5, G9 i Razer Lachesis, ali sam na kraju kupio Cordless Desktop MX™ 5500 Revolution i nisam bas potpuno zadovoljan... Tipkovnica je ludnica, ali mis bas i nije neka senzacija kao sto su ga nahvalili. Brz je, ali da je precizan to definitivno ne... Izgleda da cu morati u Vemil po MX518 dok ih jos imaju po 250 kn, jer mi ovaj moj nekad zaplese po ekranu sto bas i nije ugodno...

m.a.t.e.j je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na