Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Konfiguracije
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 07.08.2008., 22:08   #31
grizli1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Daruvar
Postovi: 246
evo ljudi zvucnici su rijeseni za novu konfu, nabavio sam liniju jeftino i spoijo na komp i ljepo dere evo slike

http://www.imagesforme.com/show.php/120780_DSC02651.JPG

http://www.imagesforme.com/show.php/120779_DSC02650.JPG

mogu reci da sam poprilicno zadovoljan i definitivno selim liniju na sljedeci komp
grizli1 je online  
Staro 07.08.2008., 22:14   #32
hash
Premium
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,431
Citiraj:
Autor McG Pregled postova
Sad još nek bar deset ljudi složi isto, ali s drukčijim diskom i vezicama za kablove i čovjek je spreman za kupnju.
Ne kužite ili nećete kužiti da preporučujute uvijek iste komponente? Neovisno koja je namjena (vas tak i tak ne dira), vi uvijek isto pišete.
pa naravno kad su kompe uvijek za surf, audio i video i igre, nema se sta pametno za preporucit kad se komp ne koristi za nis pametno ovdje je jedna od 60 tema da se preporuci konfa za neku konkretnu namjenu
hash je offline  
Staro 07.08.2008., 23:08   #33
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Citiraj:
Autor hash Pregled postova
pa naravno kad su kompe uvijek za surf, audio i video i igre, nema se sta pametno za preporucit kad se komp ne koristi za nis pametno
Umjesto da se uvijek preporučuju jedno te isto, bolje rješenje je ljude uputiti na Tražilicu i eventulano im linkat nekolko starijih/sličnih tema. Ali, ako je nekome gušt pet put na dan preporučiti Intel procesor (za koji usput svaki drugi naglasi komedije u stilu da je dobar za audio video-obradu i sve ostalo, dok je AMD za igre) + P35 ploča +2GB Kingmaxa uz neizostavno uz samo tri opcije u BIOSu clocka se ko lud - samo naprijed.
Citiraj:
Autor hash Pregled postova
ovdje je jedna od 60 tema da se preporuci konfa za neku konkretnu namjenu
Vrla konkretna namjena je to. Čovek spomene Vegas i Photoshop i odma je to konkretna namjena. Takvih konkretnih namjena imaš diljem foruma kolko te volja i sve do jedne nakon kupnje konfiguracije završe (ne velim da bude i ova, ali čisto za primjer) na Intel i Overclocking podforumima s već svima znanim pitanjima: do kolko se clocka i koji cooler za novi procesor?. Zato sam i rekel da se neovisno o namjeni uvijek piše isto. Neko hoće server sa striktnim zahtjevima i kaj mu se preporuči u prvih deset postova - gamerska mašina za clockanje do bola s pločom od 1.500+ kn. Neko drugi hoće mašinu za tu famoznu audio-video obradu kojom se bave svi (a samo rijetki ustvari znaju kaj to opće znači i izgleda u stvarnoj primjeni) koji kupuju novo i kaj mu se preporuči - ista ona gamerska mašina, ali ovaj put s Radeon HD karticom, jer ima HD u nazivu, pa eto dobro dođe kod obrade.
McG je offline  
Staro 07.08.2008., 23:19   #34
gospar
Faraon
 
gospar's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: Cork
Postovi: 948
Citiraj:
Autor grizli1 Pregled postova

sve prijedloge primam i zahvaljujem svim korisnicima koji ce priloziti svoj dio vremena mojo buducoj konfi
jako tesko se moze sastaviti nesto sto valja iz jedne trgovine. ja ih koristim trenutacno 6 za svoje potrebe i jos nisam zadovoljan.

intel obavezno

buduci da ces gaming a video i audio obrada ti je na amaterskoj razini 8400 ti je dovoljno.

ako ti je video i audio na profesionalnoj razini onda diskovi, backup rjesenje, specijalne kartice itd ce ti probiti ovaj plafon raspolozivog novca. i morali bismo pricati o 5-10 trgovina odakle bi ti trebale komponente.

imas moju konfu otvorio sam topic maloprije uglavnom sve od tamo bi ti bilo dovoljno a vjerovatno i poprilicno previse
gospar je offline  
Staro 07.08.2008., 23:39   #35
grizli1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Daruvar
Postovi: 246
ma ne profesionalno cist kao hobi za popunit vrijeme, iako bi za srednju planirao graficku pa se nikad nezna
grizli1 je online  
Staro 09.08.2008., 05:55   #36
m.a.t.e.j
h3@dhunt3r
Moj komp
 
m.a.t.e.j's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 55
Jesi uzeo PC? Moj ti je savjet da ga kupis sto prije, jer imam pouzdane informacije da ce zbog gruzijske krize cijene ici na gore...



I ja sam mislio...



...ali ovo gore je stvarno ziva istina!

Pozuri dok je jos sve ovako kako je i vjeruj mi ne pisem ti ovo u 6 ujutro bez vraga...

Pozz
m.a.t.e.j je offline  
Staro 09.08.2008., 14:31   #37
grizli1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Daruvar
Postovi: 246
nisam ga uzeo zaj... zeznula nas banka pa ce tek za mijesec dana moci izgleda..... vidim da je i ADM jeftin pa mozda bude i on dosao u obzir

btw ima neko neki prijedlog za ljepo kuciste tipa termaltake eureka da je bigtower da imam mijesta za sve potrpat a ne dase izgubim u kucistu od kablova, obet ne mozarta , nemislimparkirat auto u njega nego da je big tower do 900 kn, i ako je moguce da ima sidewindow posto sam nespretan kod rezanja bilocega a nebih htio unistiti kuciste od 900 kn, a za rođendan sam dobio pun k*** neonki za komp i ventova sa LED-cama pa da mi to nepropadne

Zadnje izmijenjeno od: McG. 09.08.2008. u 16:27.
grizli1 je online  
Staro 10.08.2008., 12:30   #38
m.a.t.e.j
h3@dhunt3r
Moj komp
 
m.a.t.e.j's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 55
Citiraj:
Autor grizli1 Pregled postova
nisam ga uzeo zaj... zeznula nas banka pa ce tek za mijesec dana moci izgleda..... vidim da je i ADM jeftin pa mozda bude i on dosao u obzir

btw ima neko neki prijedlog za ljepo kuciste tipa termaltake eureka da je bigtower da imam mijesta za sve potrpat a ne dase izgubim u kucistu od kablova, obet ne mozarta , nemislimparkirat auto u njega nego da je big tower do 900 kn, i ako je moguce da ima sidewindow posto sam nespretan kod rezanja bilocega a nebih htio unistiti kuciste od 900 kn, a za rođendan sam dobio pun k*** neonki za komp i ventova sa LED-cama pa da mi to nepropadne
Ja imam ovo kuciste i svima ga mogu preporuciti, jer do sad nisam imao ni najsitniju zamjerku...

http://www.gigabyte.com.tw/Products/...ProductID=2130

Inace, susjed mi je kupovao komp i nije imao limitirani budjet (ali opet nije imao ni 20000 kn za spizdit) i nakon dva mjeseca potrage po netu kad je kod mene doma vidio moju 3DAURORU, rekao mi je da nece da ispadne da me kopira, ali da bolje jednostavno kod nas nema za uzet (mislim na omjer svega sto nudi u odnosu na cijenu). To isto sam i ja sam zakljucio kad sam sebi trazio kuciste u prosincu prosle godine...

m.a.t.e.j je offline  
Staro 10.08.2008., 12:59   #39
stereotyp
1,2,3... fall over!
Moj komp
 
stereotyp's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Karlovac
Postovi: 204
da, 3d aurora je super kuciste, nagledao sam se svakakvih kucista, a i sam imam coolermastera mystique , al 3d aurora me je naprosto odusevila, bas nedavno slozio braticu komp sa doticnim kucistem, nisam ga se mogao nagledat

poz
__________________
vintage hi-tec
stereotyp je offline  
Staro 11.08.2008., 12:29   #40
grizli1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Daruvar
Postovi: 246
ok zahvaljujem onda ce biti 3d aurora
grizli1 je online  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na