Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.11.2021., 22:15   #61
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Citiraj:
Autor markan Pregled postova
Gdje ste kupili 6icu?

https://gg.deals/game/far-cry-6/

Jel 40€ ok cijena ili ima i nize?
Nema ispod toga.

https://www.kinguin.net/category/987...ign=allkeyshop

To je to.

40EUR.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2021., 22:34   #62
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,334
Meni je 27$ na Epicu, ali priej je bio 22$ (uz -10$ kupon)
samo ne znam hoće li biti zaključan na ruski
__________________
.
Ag008 je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.11.2021., 08:33   #63
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,528
Citiraj:
Autor IGoR_2803 Pregled postova
Ja kupio redovno preko uplaya. imao neki kupon za 20% popusta tako da me izašlo 39 eura. Nije malo, ali u izolaciji sam, završio Cypberpunk i nisam znao što igrati pa reko jebem mu sve.

Glupo pitanje možda, ali ipak ću pitati... Valja li?


Vidio sam recenzije al onako iz prve ruke jel iole zanimljivo i igrivo?
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2021., 09:32   #64
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Ako ti se sviđa trojka i sve iza nje, valja.

Ako ti je to dosadno i repetitivno, preskoči.

Ništa novo, ništa drugačije. Praktički skin za FC3. Meni je to zanimljivo par sati i ne mogu se natjerati završiti ni jedan FC.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2021., 10:16   #65
IGoR_2803
Premium
Moj komp
 
IGoR_2803's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: N/A
Postovi: 720
Drito to kaj mommistake kaže. Igra nudi vrlo malo novog u odnosu na prethodne nastavke. Ali then again, ako su ti se sviđali prethodni nastavci, hoće i ovaj. Setting je drugačiji od 5-ice, osunčani otok i to. Nekog to možda više privlači nego prostranstva Montane. Uglavnom, osobno mi je uživancija za jedan prolaz i to je to.
IGoR_2803 je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2021., 11:40   #66
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,066
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Meni je 27$ na Epicu, ali priej je bio 22$ (uz -10$ kupon)
samo ne znam hoće li biti zaključan na ruski
pa dooobro sad... za te pare se isplati i na ruskom odigrat
nub je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2021., 12:12   #67
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,528
Citiraj:
Autor IGoR_2803 Pregled postova
Drito to kaj mommistake kaže. Igra nudi vrlo malo novog u odnosu na prethodne nastavke. Ali then again, ako su ti se sviđali prethodni nastavci, hoće i ovaj. Setting je drugačiji od 5-ice, osunčani otok i to. Nekog to možda više privlači nego prostranstva Montane. Uglavnom, osobno mi je uživancija za jedan prolaz i to je to.

Thanks. Meni je u biti trojka bila meh, kao i petica, a četvorka čist solidna, pasao mi setting i priča.


No, pričakt ću da još cijena padne pa onda ubost ultimate verziju.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2021., 18:15   #68
markan
Premium
Moj komp
 
markan's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Pula
Postovi: 231
39,83€ preko ubisoft store uz cod za crni petak
Code:
BF20
Upravo se "vleche"...

__________________
Be yourself. Everyone else is already taken.

Zadnje izmijenjeno od: markan. 26.11.2021. u 18:34.
markan je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2021., 16:04   #69
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,528
Kaj nema toga jos po onim "used" keys/games siteovima?
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2021., 10:30   #70
quazar912
Premium
 
quazar912's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: north-northwest
Postovi: 1,680
vi koji igrate FC 6 - dal se u igri pojavljuje švercer oružja Longinus iz FC4?
__________________
...and fly...
quazar912 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.12.2021., 20:12   #71
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,334
Kolege Moldavci koji ste kupili FarCry 6 za 11$, ovaj DLC, kako igrate DLC sa zombijima i onom hipnozom?
ja uopće ne kužim što se tu radi
__________________
.
Ag008 je online   Reply With Quote
Staro 04.01.2022., 17:30   #72
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,528




znači, završio sa zadnjom glavnom misijom na Madrigadi - sredio Antonovog nećaka Josea, i nakon toga ne dobivam više nikakvu misiju iz glavne priče.


Na AMdrigadi mi više ne daju glavne misije i riješio u međuvremenu nekoliko Yaran story misija, i niš se nije promijenilo.



Clara me zvala dok sam tu zadnju misiju na Madrigadi rješavao da dođem u Libertad i nakon akj dođem tamo ne daje mi ni ona ni Juan neku novu misiju. Kad krenem pričati s njom priča gluposti 2-3x i onda krene zvati nekog na mob i opet ja ne dobivam misiju


Ima li još netko takakv problem, ili ja nešto propuštam napraviti ili igra zajebava? Zadnji cut scene, proslavu nakon što sam Josea sredio sam stisnuo skip, možda me zato jebe...





-->
Naletio na čudan problem - ne mogu nikako dobiti slijedeću story line misiju. stavit ću u spoiler:






znači, završio sa zadnjom glavnom misijom na Madrigadi - sredio Antonovog nećaka Josea, i nakon toga ne dobivam više nikakvu misiju iz glavne priče.


Na AMdrigadi mi više ne daju glavne misije i riješio u međuvremenu nekoliko Yaran story misija, i niš se nije promijenilo.



Clara me zvala dok sam tu zadnju misiju na Madrigadi rješavao da dođem u Libertad i nakon akj dođem tamo ne daje mi ni ona ni Juan neku novu misiju. Kad krenem pričati s njom priča gluposti 2-3x i onda krene zvati nekog na mob i opet ja ne dobivam misiju


Ima li još netko takakv problem, ili ja nešto propuštam napraviti ili igra zajebava? Zadnji cut scene, proslavu nakon što sam Josea sredio sam stisnuo skip, možda me zato jebe...





__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690

Zadnje izmijenjeno od: Roberto. 04.01.2022. u 17:53.
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2022., 22:21   #73
IGoR_2803
Premium
Moj komp
 
IGoR_2803's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: N/A
Postovi: 720



Ako se ne varam, kad završiš story arc na jednom od tri područja (u tvom slučaju Madrigrada), story line se nastavlja u jednom od preostala dva. U dnevniku bi pod operations trebao imati od samog početka tri story arc-a koje ti ja dala Clara - osim na Madrigadi imaš još Maximas Matanzas i onaj El Tigre ili kako se zove.



Koristi spoiler.
-->



Ako se ne varam, kad završiš story arc na jednom od tri područja (u tvom slučaju Madrigrada), story line se nastavlja u jednom od preostala dva. U dnevniku bi pod operations trebao imati od samog početka tri story arc-a koje ti ja dala Clara - osim na Madrigadi imaš još Maximas Matanzas i onaj El Tigre ili kako se zove.



Koristi spoiler.

Zadnje izmijenjeno od: Hamm. 05.01.2022. u 07:42.
IGoR_2803 je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2022., 10:56   #74
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,528



Ako se ne varam, kad završiš story arc na jednom od tri područja (u tvom slučaju Madrigrada), story line se nastavlja u jednom od preostala dva. U dnevniku bi pod operations trebao imati od samog početka tri story arc-a koje ti ja dala Clara - osim na Madrigadi imaš još Maximas Matanzas i onaj El Tigre ili kako se zove.



Koristi spoiler.





Je, znam, ogao sam i nekim drugim redom krenuti, ali je problem bio što nisam nigdje u igri dobio smjer/uput od nikog kuda da krenem dalje, ni lokaciju na mapi.


Ali, ok, nakon nekoliko restartova vidio sam da na karti imam označenu lokaciju za Maximus Matanzas ili kak se već zove, pa sam aktivirao oznaku i otišo tamo, nakon toga je igra triggerala dalje sve što treba normalno.



Ok, skoro sve što treba - i tamo u onoj prvoj akciji nakon upoznavanja Maximus Matanzas, iem otplatit dug on onog lika Paula, i dok idem prema lokaciji javi mi se ona ženska, traži sastanak, i nakon toga opet nemam lokaciju nigdje na mapi, jednostavno ju igra nije zabilježila. Ok, restartam misiju da pokušam opet i da nekakoko probam zabilježit ja lokaciju , i onda se taj put ženska ni ne javi



Thanks!





Ukratko i neki dojam - klasični FC, meni osobno bolji od petice, lošiji od četvorke. Ali dovoljno zanimljiv da neću tražit povrat love nego probat završit
-->
Citiraj:
Autor IGoR_2803 Pregled postova



Ako se ne varam, kad završiš story arc na jednom od tri područja (u tvom slučaju Madrigrada), story line se nastavlja u jednom od preostala dva. U dnevniku bi pod operations trebao imati od samog početka tri story arc-a koje ti ja dala Clara - osim na Madrigadi imaš još Maximas Matanzas i onaj El Tigre ili kako se zove.



Koristi spoiler.





Je, znam, ogao sam i nekim drugim redom krenuti, ali je problem bio što nisam nigdje u igri dobio smjer/uput od nikog kuda da krenem dalje, ni lokaciju na mapi.


Ali, ok, nakon nekoliko restartova vidio sam da na karti imam označenu lokaciju za Maximus Matanzas ili kak se već zove, pa sam aktivirao oznaku i otišo tamo, nakon toga je igra triggerala dalje sve što treba normalno.



Ok, skoro sve što treba - i tamo u onoj prvoj akciji nakon upoznavanja Maximus Matanzas, iem otplatit dug on onog lika Paula, i dok idem prema lokaciji javi mi se ona ženska, traži sastanak, i nakon toga opet nemam lokaciju nigdje na mapi, jednostavno ju igra nije zabilježila. Ok, restartam misiju da pokušam opet i da nekakoko probam zabilježit ja lokaciju , i onda se taj put ženska ni ne javi



Thanks!





Ukratko i neki dojam - klasični FC, meni osobno bolji od petice, lošiji od četvorke. Ali dovoljno zanimljiv da neću tražit povrat love nego probat završit
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2022., 11:28   #75
DoxyTheCroat
Premium
Moj komp
 
DoxyTheCroat's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Ivanić Grad
Postovi: 327
Koliko vidim isplati se ovu igru uzeti?
Meni osobno petica je najbolje legla u serijalu, iako nisam igrao New Dawn.
Malo što sam vidio gameplaya, likovi su apsolutni trash, kako glavni, tako i sporedni, pa me zanima od vas koji ste odigrali jel se to popravi u igri, ili je po ovim video recenzijama samo takav dojam, izvađeno nešto iz konteksta da izgledaju i zvuče grozno glupo?
Ono što mi je bilo iznenađenje u petici, zašto mi je i najbolji dio serijala su likovi i priča koja je za površni FPS meni osobno bila odlična, pa ako u šestici je to ispod razine petice, nemam namjeru potrošiti par sto kuna na igru.
DoxyTheCroat je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2022., 12:09   #76
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,334
Igra je odlična,.isplati se dati 11$
__________________
.
Ag008 je online   Reply With Quote
Staro 05.01.2022., 13:34   #77
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,528
Citiraj:
Autor DoxyTheCroat Pregled postova
Koliko vidim isplati se ovu igru uzeti?
Meni osobno petica je najbolje legla u serijalu, iako nisam igrao New Dawn.
Malo što sam vidio gameplaya, likovi su apsolutni trash, kako glavni, tako i sporedni, pa me zanima od vas koji ste odigrali jel se to popravi u igri, ili je po ovim video recenzijama samo takav dojam, izvađeno nešto iz konteksta da izgledaju i zvuče grozno glupo?
Ono što mi je bilo iznenađenje u petici, zašto mi je i najbolji dio serijala su likovi i priča koja je za površni FPS meni osobno bila odlična, pa ako u šestici je to ispod razine petice, nemam namjeru potrošiti par sto kuna na igru.

Likovi jesu malo trashy, al mene osobno to ne dira, jer cut scenovi me ne diraju previše.


Petica je možda imala dobru priču u pozadini, ali i hrpu problema i bugova, i zamoran gamepaly, meni je jednostavno bio baš zamoran. new down mi je čak malo bolj ibio ali isto meh feeling.



Ovdje u šestici mi je gameplay bolje posložen, nema tog osjećaja zamornosti, dobar je balans akcije/istraživanja/cutscenova... I vizualno je igra lijepa, nema nekih velkih bugova, glupih beskonačnih respawnanja i sl.



Za 10-20 usd stavrno ok uzet, pogotovo što meni trentuno ništa drugo novo nije za igrat.. Ja evo igrao cca 14 sati do sad (ok, ja sam spor), kolko vidim prošo sam malo više od trećine gledajući popis misija), s time da većinu side misija nisam odradio niti planiram.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2022., 14:37   #78
viper84
Premium
Moj komp
 
viper84's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Vž
Postovi: 235
10-15€ vrijedi ali više od toga po meni ne. Prednaručio sam i igrao nekih 10 sati i postao totalni smor, nisam ju upalio otprilike zadnja 2 mjeseca. 90% sve viđeno, predvidivo i repetitivno. Igrao sam svaki nastavak i ovaj će mi očito biti koji ću odigrati najmanje a najviše sam očekivao, pitam se sad koga vraga.
__________________
Trgovine: 1, 2, 3
viper84 je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2022., 18:06   #79
p3r02d3r0
Premium
Moj komp
 
p3r02d3r0's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 440
Kak vi kupujete iz Moldavije? Stavim Moldova u VPN, i dalje mi je ista cijena. Pretpostavljam zato što sam logiran u svoj account. U incognito modu mi doista pokazuje nižu cijenu.

Moram kreirat zaseban moldavski account?
p3r02d3r0 je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2022., 18:15   #80
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,602
Moraš prebaciti regiju accounta u Moldaviju. Prvu promjenu možeš napraviti sam, za drugu moraš kontaktirati support.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2022., 18:16   #81
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,334
Da, mora novi Epic račun ili onaj kreiran u Moldavia regiji ionako se kasnije samo logiraš u svoj Ubisoft connect i iz njega otvaraš igru. Kasnije možeš i deinstalirati Epic.
__________________
.
Ag008 je online   Reply With Quote
Staro 05.01.2022., 18:23   #82
p3r02d3r0
Premium
Moj komp
 
p3r02d3r0's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 440
Kužim. Neću se zajebavat s postojećim accountom. Napravit ću novi.

Isti trik funkcionira i za Steam?

Edit: funkcionira. Cijene su niže i izražene u dolarima.

Zadnje izmijenjeno od: p3r02d3r0. 05.01.2022. u 18:58.
p3r02d3r0 je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2022., 21:45   #83
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,969
Odigrao, bolji od prethodnika. Bolji od očekivanja.

Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2022., 15:24   #84
tiki66
tiki
Moj komp
 
tiki66's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,525
Došao u videoteke
tiki66 je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2022., 18:21   #85
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,033
Citiraj:
Autor tiki66 Pregled postova
Došao u videoteke
samurai_spirit dobio trilion karma bodova, slijedeća inkarnacija će mu bit vrijedna zavisti
kopija je online   Reply With Quote
Staro 21.02.2023., 22:45   #86
quazar912
Premium
 
quazar912's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: north-northwest
Postovi: 1,680
sa "novom" grafom počeo FC6, kao i kod predhodnih dijelova, totalno sam izgubljen, ne znam kuda, šta, kako reagiraju neprijatelji, koji je primarni cilj i tako...

jasno, ponavljaju se neki elementi odprije ali nadam se da neće bit previše razgovora, customaiziranja svega itd itd...
__________________
...and fly...
quazar912 je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2023., 09:40   #87
Aedan
Registered User
Moj komp
 
Aedan's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2023
Lokacija: Osijek
Postovi: 71
Citiraj:
Autor quazar912 Pregled postova
sa "novom" grafom počeo FC6, kao i kod predhodnih dijelova, totalno sam izgubljen, ne znam kuda, šta, kako reagiraju neprijatelji, koji je primarni cilj i tako...

jasno, ponavljaju se neki elementi odprije ali nadam se da neće bit previše razgovora, customaiziranja svega itd itd...
ne kužim, što ti je točno problem? možeš pratiti misije, igra te vodi, možeš vrludati po svijetu i raditi koješta. Primarni cilj je očito svrgnuti Castilla
Aedan je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2023., 09:49   #88
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Citiraj:
Autor quazar912 Pregled postova
sa "novom" grafom počeo FC6, kao i kod predhodnih dijelova, totalno sam izgubljen, ne znam kuda, šta, kako reagiraju neprijatelji, koji je primarni cilj i tako...

jasno, ponavljaju se neki elementi odprije ali nadam se da neće bit previše razgovora, customaiziranja svega itd itd...
Generalno, FC ima baš duboku priču, lako se izgubiti...

Šalu na stranu, sve što se miče, pucaj!

Ako nemaš preko 1000 killova na kraju igre, nisi igrao dobro.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2023., 15:51   #89
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Časna mi masna, htio sam napisati da nek tebe pita, da si ti imao xy tisuća kilova.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2023., 16:18   #90
quazar912
Premium
 
quazar912's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: north-northwest
Postovi: 1,680
ma proći ću ja i 6icu, kao i sve dosad!
__________________
...and fly...
quazar912 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na