Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.03.2021., 11:38   #5791
DoxyTheCroat
Premium
Moj komp
 
DoxyTheCroat's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Ivanić Grad
Postovi: 333
Strah me Kingdome Come, pošto igram po sat vremena u komadu samo, a igra je malo opsežna i traži više da joj se posvetiš.
Stoji mi na Epicu (hvala što dajete naslove koje ne stignem ni instalirat, kamoli odigrati) već neko vrijeme, možda uzmem godišnji poslije uskrsa, klince ostavim u vrtiću i oderi ... a možda me i žena ostavi radi te ideje.
DoxyTheCroat je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2021., 11:50   #5792
Alfredo nr.3
Premium
Moj komp
 
Alfredo nr.3's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,079
Citiraj:
Autor DoxyTheCroat Pregled postova
Strah me Kingdome Come, pošto igram po sat vremena u komadu samo, a igra je malo opsežna i traži više da joj se posvetiš.
Stoji mi na Epicu (hvala što dajete naslove koje ne stignem ni instalirat, kamoli odigrati) već neko vrijeme, možda uzmem godišnji poslije uskrsa, klince ostavim u vrtiću i oderi ... a možda me i žena ostavi radi te ideje.

Ako je Doom 3 tvoj tip igre moja preporuka bi bila Phobos mod. Vrhunski mod s trenutno dvije epizode. Svaka u prosjeku traje tri sata. Mod je spoj gameplaya Half Life-a i Doom-a 3.
Alfredo nr.3 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.03.2021., 12:07   #5793
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Ili Alien Isolation
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2021., 13:45   #5794
vladjan1901
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 316
Rust, tu i tamo, kad stignem, samo to.
vladjan1901 je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2021., 17:06   #5795
DoxyTheCroat
Premium
Moj komp
 
DoxyTheCroat's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Ivanić Grad
Postovi: 333
Mogao bi Alien Isolation. Imam ga već dugo, prešao sam nekih cca 70% igre, mogel bi ga završiti.

Doom 3 sam nedavno riješio zajedno s ekspanzijom, možda probam taj Phobos dok malo izluftam se od demona.
DoxyTheCroat je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2021., 17:17   #5796
IGoR_2803
Premium
Moj komp
 
IGoR_2803's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: N/A
Postovi: 721



onaj neki smrad je pobjegao i to je to, kita.



Ima li neka ekspanzija, DLC ili nešto nakon toga da daje closure?
-->
Već kad spominjete Kingdom Come Deliverance. Završio sam je negdje sredinom 2018. god. Sjećam se da je kraj bio žešći cliff hanger,



onaj neki smrad je pobjegao i to je to, kita.



Ima li neka ekspanzija, DLC ili nešto nakon toga da daje closure?

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 21.03.2021. u 17:51.
IGoR_2803 je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2021., 18:52   #5797
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Doom Eternal - The Ancient Gods Part ll

Jebenica od DLCa opet priča u Codexima i ostalo. Ma odličnost
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2021., 22:59   #5798
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor IGoR_2803 Pregled postova
Već kad spominjete Kingdom Come Deliverance. Završio sam je negdje sredinom 2018. god. Sjećam se da je kraj bio žešći cliff hanger, onaj neki smrad je pobjegao i to je to, kita.

Ima li neka ekspanzija, DLC ili nešto nakon toga da daje closure?
Fala na spolerima

To bi trebala biti trilogija
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2021., 00:46   #5799
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,407
Nakon više od mjesec dana iživljavanja u SW Battlefront II krećem na Alan Wake sa svim DLC-ovima.

Jel općenito veliki uspjeh u Battlefrontu biti prvi? Netko je prije napisao da u Fortnitu imao velikih problema da dođe u prva 3, znam da nije ista igra, ali meni se SW događalo da sam većinom minimalno u top 3. Zanima me jer igram jako rijetko multiplayer igre pa ne mogu da procijenim koliko sam moćan Možda je jednostavno igra puna neiskusne mlađarije koji su stigli sa Epic giveawayom.
Old.machine je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2021., 11:19   #5800
Deathwish
overpowered
Moj komp
 
Deathwish's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 901
Brutal Doom mod u VRu na oculus riftu. Sa heavy metal OST dodanim.
ovako nešto
https://www.youtube.com/watch?v=FhEMg4EJMPY
__________________
@Work HP Zbook15
@Home Acer 5020
Deathwish je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.03.2021., 17:46   #5801
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor Old.machine Pregled postova
Nakon više od mjesec dana iživljavanja u SW Battlefront II krećem na Alan Wake sa svim DLC-ovima.

Jel općenito veliki uspjeh u Battlefrontu biti prvi? Netko je prije napisao da u Fortnitu imao velikih problema da dođe u prva 3, znam da nije ista igra, ali meni se SW događalo da sam većinom minimalno u top 3. Zanima me jer igram jako rijetko multiplayer igre pa ne mogu da procijenim koliko sam moćan Možda je jednostavno igra puna neiskusne mlađarije koji su stigli sa Epic giveawayom.
Vidiš sad si me sjetio da nisam odigrao DLC od Alan Wakea, a imam ih (djelilo se na epicu ili negdje drugdje). No nije mi bilo fora tada to igrati, jer je neka zajebancija

Što se tiče Alana Wakea, čitavo vrijeme je nekako specifično čudna atmosfera, a i gameplay je specifičan sa tom svjetlosti. Igra je unikat, a vidim da su im u sličnom stilu i Quantum Brake i Control, koje doduše nisam igrao, ali vidi se neka zajednička nota, odnosno da su je radili finci odnosno Remedy. Naravno i klasici Max Payne 1 i 2
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2021., 08:22   #5802
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,434
Ja sam krenuo ispočetka sa Doom: Eternal. Prije sam odigrao nešto sitno i odustao, nije mi to to, 2016 mi je puno bolji.
Ali sada kada sam krenuo ponovno pa sam spreman za dash i ostale platformarije mi je malo bolje legao...ajd možda ovaj puta odigram do kraja.
Na staroj grafi mi je u početku radio dobro (GTX970/1080p/60/mislimd aje bio combo high/med), a onda bi se u nekom trenutku FPS strmoglavio neovisno o postavkama, pa bi se opet digao (onda sam uključio dynamic res). Sa novom grafom zasada toga nema, zakucanih 60 FPS, a grafa laganini na 40-ak %. Ultra detalji i isključen dynamic resolution.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2021., 10:00   #5803
Alfredo nr.3
Premium
Moj komp
 
Alfredo nr.3's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,079
Završio Doom 3: Phobos episode 2. Vrhunski stari FPS mod sa odličnim napucavanjem i zagonetkama kao u nekadašnjim igrama kao Jedi knight, Redneck rampage i slično. Grafički naprednija od base igre, nivo detalja je zapanjujuć. Mogla bi proći kao AA naslov. Za obe epizode trebe nekih 6 sati igre. Priča je jako zanimljiva, proširuje Doom 3 svijet, jedva čekam episode 3.
Počeo sam Prey 2017. Djeluje odlično, čini se da bi se mogao dugo zadržati na njoj. Intrigantna priča, odlična grafika i svijet koji je gušt istraživati.
Alfredo nr.3 je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2021., 10:48   #5804
IHrvojeI
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
IHrvojeI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Pag
Postovi: 1,164
Citiraj:
Autor Alfredo nr.3 Pregled postova
Završio Doom 3: Phobos episode 2. Vrhunski stari FPS mod sa odličnim napucavanjem i zagonetkama kao u nekadašnjim igrama kao Jedi knight, Redneck rampage i slično. Grafički naprednija od base igre, nivo detalja je zapanjujuć. Mogla bi proći kao AA naslov. Za obe epizode trebe nekih 6 sati igre. Priča je jako zanimljiva, proširuje Doom 3 svijet, jedva čekam episode 3.
Počeo sam Prey 2017. Djeluje odlično, čini se da bi se mogao dugo zadržati na njoj. Intrigantna priča, odlična grafika i svijet koji je gušt istraživati.
Kao prvo hvala ti za mod Phobos, i ja sam ga počeo jučer igrati i odličan je. Malo sam se zaletio pa odabrao ultranightmare, a nazad nema tako da ono , polako napredujemo. Jako udaraju na ultranightmare.

A za prey ti mogu samo reći da definitivno odigraš i DLC moonchrash. Odličan ko i base igra - koju bi mogao po treći puta preći.
__________________
Hvalite me usta moja...: 1,2,3,4,5,6,7,8,9...
IHrvojeI je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2021., 11:33   #5805
sniperxtt
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2021
Lokacija: Zagreb
Postovi: 109
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Vidiš sad si me sjetio da nisam odigrao DLC od Alan Wakea, a imam ih (djelilo se na epicu ili negdje drugdje). No nije mi bilo fora tada to igrati, jer je neka zajebancija

Što se tiče Alana Wakea, čitavo vrijeme je nekako specifično čudna atmosfera, a i gameplay je specifičan sa tom svjetlosti. Igra je unikat, a vidim da su im u sličnom stilu i Quantum Brake i Control, koje doduše nisam igrao, ali vidi se neka zajednička nota, odnosno da su je radili finci odnosno Remedy. Naravno i klasici Max Payne 1 i 2
Alan Wake je jedna od naj boljih igara ikad.
(It's not a Lake, it's an Ocean)
sniperxtt je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2021., 11:44   #5806
stereotyp
1,2,3... fall over!
Moj komp
 
stereotyp's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Karlovac
Postovi: 204
Quake 3 arena i Unreal1
__________________
vintage hi-tec
stereotyp je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2021., 13:39   #5807
Alfredo nr.3
Premium
Moj komp
 
Alfredo nr.3's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,079
Citiraj:
Autor IHrvojeI Pregled postova
Kao prvo hvala ti za mod Phobos, i ja sam ga počeo jučer igrati i odličan je. Malo sam se zaletio pa odabrao ultranightmare, a nazad nema tako da ono , polako napredujemo. Jako udaraju na ultranightmare.

A za prey ti mogu samo reći da definitivno odigraš i DLC moonchrash. Odličan ko i base igra - koju bi mogao po treći puta preći.
Phobos je relativno težak na normal, a kamoli na ultranightmare
Zapanjila me kvaliteta moda, mogao bi bez problema proći kao AA igra. Jako su dobro proširili svijet sa pričom i dizajnom Mars Cityija. Vidi se kako su ljudi živjeli, gdje su radili, družili itd. Demoni su malo redizajnirani agresivniji su i brže se kreću. Oružja su zakon, shootgun je vrhunski, a double shootgun je nevjerovatan. Bolja su mi oružja nego u base igri. Uglavnom svaka čast dečkima koji su to napravili. Napraviti mod te razine zahtjeva mnogo vremena i mašte. Šteta što nije popularniji, rijetko koji Youtuber je napravio recenziju. Nadam se da će se to promjeniti jer mod zaslužuje veću pažnju.
Inače u drugoj epizodu imaš dosta zagonetki sličnih onih u Jedi knightu, napominjem samo da znaš što te čak.
Ako te zanimaju modovi, moja preporuka su ti još Slayer's Testament, vrhunski mod koji spaja Quake 1 i Doom Eternal, kampanja je odlična!; te Quake 1.5 koji proširuje priču orginalnom Quakeu, zadnja borba je mnogo duža. Dodan je meelee napad, oružja dorađena i grafički je moderniziran.
Što se tiče Preya, zasad mi izgleda odlično, borbe su super, priča mi je zanimljiva i vuče me da je istražim dalje. Da li Mooncrasher proširuje priču?
Alfredo nr.3 je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2021., 14:36   #5808
IHrvojeI
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
IHrvojeI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Pag
Postovi: 1,164
Citiraj:
Autor Alfredo nr.3 Pregled postova
Da li Mooncrasher proširuje priču?
Da, ali i to veliko ali... Moonchrash je zapravo totalno drugačiji tip igre od base igre - da ne spojlam... Ako ti se svidi Prey, definitivno baci oko i na ovaj DLC - jako je zabavan, i može biti jako dug...
__________________
Hvalite me usta moja...: 1,2,3,4,5,6,7,8,9...
IHrvojeI je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2021., 00:16   #5809
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,407
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Što se tiče Alana Wakea, čitavo vrijeme je nekako specifično čudna atmosfera, a i gameplay je specifičan sa tom svjetlosti.
Citiraj:
Autor sniperxtt Pregled postova
Alan Wake je jedna od naj boljih igara ikad.
(It's not a Lake, it's an Ocean)
Nisam igrao za sada puno jer je nastojim igrati samo po noći, ali ono što sam do sada vidio je maestralno, točno po mom guštu. Da ne čekam samo noć za dnevne aktivnosti instalirao jučer C&C Remastered
Old.machine je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2021., 00:50   #5810
b1tterman
Takozvani influenser
Moj komp
 
b1tterman's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Dublin
Postovi: 648
Otkrio Dragons Dogma 10 godina prekasno...
b1tterman je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2021., 21:17   #5811
danex
Premium
Moj komp
 
danex's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 372
Na Dolphinu igram Kirby's return to dreamland, zabavan platformer.
Usporedno isprobavam Valheim na nagovor.
danex je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2021., 09:33   #5812
ppm3
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 103
Planirao uzeti Heroes of might and magic 7, ali odustao zbog loših recenzija.
Srećom jer sam otkrio TW: Warhammer 2 koji je epic
40ak h sam do sada odigrao, a tek sam isprobao high elvese, stvarno fantastična igra.
ppm3 je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2021., 18:54   #5813
FrogVoyager
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2021
Lokacija: France
Postovi: 3
Pokušavam postići gol na FIFA-i 21 ... Novak sam u igri. Također, sviđa mi se novo izdanje igre NFS
FrogVoyager je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2021., 19:00   #5814
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
kreni PES igrat dok si još novak .. odakle si u France? jesi bot ili normalan?
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2021., 19:03   #5815
FrogVoyager
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2021
Lokacija: France
Postovi: 3
Citiraj:
Autor John Creasy Pregled postova
kreni PES igrat dok si još novak .. odakle si u France? jesi bot ili normalan?
Hahaha
ne
smatraj me čovjekom (normalno, ali čudakom)
i da, rođena sam u Francuskoj
FrogVoyager je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2021., 19:48   #5816
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
iskreno, nisam očekivao ovakav rasplet situacije.. vjeruj mi, PES je bolji, kreni s njim
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2021., 20:23   #5817
FrogVoyager
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2021
Lokacija: France
Postovi: 3
Citiraj:
Autor John Creasy Pregled postova
iskreno, nisam očekivao ovakav rasplet situacije.. vjeruj mi, PES je bolji, kreni s njim
Razmotrit ću vaš prijedlog
hvala prijatelju
FrogVoyager je offline   Reply With Quote
Staro 28.03.2021., 20:46   #5818
Alfredo nr.3
Premium
Moj komp
 
Alfredo nr.3's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,079
Odigrao sam Prey 2017. Prvi prelazak, 40 sati. Odlična igra, uvukla me u svijet totalno, najviše od svih igara koje sam igrao u zadnjih godinu dana.
Jedino mi fali neka epska borba na kraju. Kraj mi je nekako mlak, nadogradio sam se maksimalno očekivajući neku epsku borbu, a ono ništa. Očekivao bi da Typhooni pružaju veći otpor prije istrebljenja. Inače prošao sam tri kraja dobar, loš i požrtveni. Osim toga, sve drugo je vrhunski odrađeno. Čudi me ocjena na metacriticu od 8/10. Za mene je ovo 9.6/10. Ne vidim što se ima zamjeriti igri, osim nedostatka bitke na kraju i "imena".
Započeo sam Cyberpunk 2077, zasad mi nije nešto. Možda bude bolje. Započeo sam u pustinji.
Alfredo nr.3 je offline   Reply With Quote
Staro 28.03.2021., 21:57   #5819
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,734
Ja zaglavio zadnjih mjesec dana na Anno 1800. Igram sandbox sa svim DLC-ovima, nekih 150 sati igre za sad u sandboxu. Apsolutna preporuka svima koji vole city builder temu. Samo ne zaglaviti ovako

Krenuli i multiplayer, ali nemozes skupit ekipu koja bi 150 sati gradila isti grad, nema sanse tako da je single player jedino sto valja
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2021., 21:10   #5820
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 910
C&C generals - Evolution
MOD koji pretvara red alert 3 u remasterani generals.
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na