Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.12.2021., 17:43   #1
Luka2580
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2018
Lokacija: Križevci
Postovi: 37
CoD MW Ogromni problem, molim pomoc

Pozz ljudi
Imam ogromni problem, zbog kojeg cu vjv razbit komp ako ga ne rjesim
Naime, cod mi ne radi, msm radi samo warzone potpuno normalno, ali cim uđem u multiplayer, izbaci mi dev error 6328
U zadnjih 2 mjeseca probao sam sve zivo i mrtvo sto postoji na internetu, nema pomoci
Odstekavao ruter, cak sam probao preko vpn-a, preko interneta od mobitela, resetirao ruter , reinstalirao igricu nez kolko puta, reinstalirao windowse, stavio windows 11, probao sam instalirati blizzard i cod na 3 razlicita ssd-a, pokretanje igrice i blizzarda kao admin, pokretanje na dx11, pokretanje u full screen boardless, brisao cache memoriju sa igrice, kompa, blizzarda, cak sam zvao a1 da mi ugase nekakvi cg-nat jer kao to isto zna zezat multy igrice, probao sam ni bog nezna kolko drivera za grafu, update bios, cak sam baterijicu vadio sa ploce da resetira bios, msm radio sam neke nebulozne stvari koje vjv nemaju veze s tim, jer vise nisam znao sta da radim jer nakon svega i dalje baca sugavi dev error 6328...
Glupo mi je sto warzone radi potpuno normalno, a multiplayer ne radi...
Molim pomoc, ako netko zna sto bi moglo biti, jer sam iskreno vec lud od tog sugavog problema
Odigrao sam valjda 50 igrica na ovom kompu, i sa niti jednom nisam imao problema kao sa ovim smecem od cod-a

EDIT: Vise mi ni warzone ne radi, isto baca navedenu dev error gresku
Luka2580 je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2021., 21:34   #2
Bub0
Premium
Moj komp
 
Bub0's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Rijeka
Postovi: 499
Sličan problem sam i ja imao, samo je bio dev error 6068, i problem sam riješio tako što sam ugasio msi afterburner koji mi je radio u pozadini. Čim sam ga ugasio igra radi normalno. Tako da ako imaš bilo kakav overlay upaljen u pozadini pogasi ga pa vidi, meni je to riješilo problem.
Također sam probao svakakva moguća rješenja na internetu i niti jedno nije radilo.
Bub0 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.12.2021., 22:03   #3
Luka2580
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2018
Lokacija: Križevci
Postovi: 37
Citiraj:
Autor Bub0 Pregled postova
Sličan problem sam i ja imao, samo je bio dev error 6068, i problem sam riješio tako što sam ugasio msi afterburner koji mi je radio u pozadini. Čim sam ga ugasio igra radi normalno. Tako da ako imaš bilo kakav overlay upaljen u pozadini pogasi ga pa vidi, meni je to riješilo problem.
Također sam probao svakakva moguća rješenja na internetu i niti jedno nije radilo.
Probao ne radi
Problem sa dev error 6068 sam ja imao prije pola godine i rjesio sam ga sa onom naredbom -d3d11, nakon toga mi se pojavio problem koji sad imam sa dev error 6328, i taj problem sam uspio rjesit sa naredbom -d3d11 i sad jos u nastavku je islo nesto -normal start naredba i navodnici, ne sjecam se vise, i to je radilo normalno sve do prije 2 mjeseca i evo opet, a te naredbe normal start vise nigdje nemogu nac na netu kako ide...
Sve sam zivo prekopao, a ne sjecam se odakle sam ja to iskopirao
Jer kao ta naredba kolko sam skuzio je sluzila da igru pokrene u nekakvom normalnom rezimu, nemam pojma...
Luka2580 je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2021., 23:28   #4
Bub0
Premium
Moj komp
 
Bub0's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Rijeka
Postovi: 499
Da, vidiš, svakome nešto drugo pomogne očito. Kažem, ja sam se mučio sa svime time, nisam ni mislio na msi afterburner, bio sam već na korak do uninstalla windowsa i svega dok se nisam sjetio da bi mogao probat isključit MSI afterburner.
Sada mi u pozadini rade ostali programi kao i inače, ali msi ne smijem paliti, čak ni reinstall msi afterburnera nije pomogao (brisao sve, kao da ga nikad nije ni bilo) i opet se crasha, tako da eto to je meni riješilo problem.
Bub0 je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2022., 14:55   #5
Garko
Premium
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Ri
Postovi: 71
Meni je pomoglo povećanje swap filea na veličinu rama, dakle 8GB ako imas 8GB rama. Nekima je problem sa zadnjim driverima pa su znali staviti n-1 verziju.
Garko je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2022., 19:27   #6
bacelj
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: Osijek
Postovi: 129
Znam da je i TeamViewer znao stvarati probleme. ako njega imas instaliranog i pokrece ti se s Windowsima, probaj "ubit" njega, pa onda probaj
bacelj je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na