Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.01.2022., 11:48   #6091
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
A je sad.Kupuj još novu tipkovicu i miš,pa stalak!To mi ispadne pol cijene xboxa?
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2022., 12:05   #6092
IHrvojeI
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
IHrvojeI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Pag
Postovi: 1,156
Ili si staviš komad daske u krilo i na to tipkovnicu i miš?
__________________
Hvalite me usta moja...: 1,2,3,4,5,6,7,8,9...
IHrvojeI je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2022., 12:07   #6093
listerstorm
Registered User
Moj komp
 
listerstorm's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,408
Citiraj:
Autor emilblomsky Pregled postova
A je sad.Kupuj još novu tipkovicu i miš,pa stalak!To mi ispadne pol cijene xboxa?
Ima i puno jeftinijih kombinacija ako ti je to previše.

https://www.amazon.com/Aidata-Portab...05DXQ92W&psc=1

A kak onda planiraš spojit xbox kad ti dođe?
listerstorm je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2022., 12:16   #6094
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor listerstorm Pregled postova
Ima i puno jeftinijih kombinacija ako ti je to previše.

https://www.amazon.com/Aidata-Portab...05DXQ92W&psc=1

A kak onda planiraš spojit xbox kad ti dođe?
Ne kužim pitanje?
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2022., 12:19   #6095
listerstorm
Registered User
Moj komp
 
listerstorm's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,408
Citiraj:
Autor emilblomsky Pregled postova
Ne kužim pitanje?
Htio sam pitati kako ćeš onda spojiti miš i tipškovnicu na xbox jer ovo sada na slici ti je nepraktično.
listerstorm je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2022., 12:27   #6096
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor listerstorm Pregled postova
Htio sam pitati kako ćeš onda spojiti miš i tipškovnicu na xbox jer ovo sada na slici ti je nepraktično.
Aha.Pa zato sam i predstavio problem?
Jer niti sam ne znam.Ništa ,ako prođe ova narudžba za 3070,onda mi nije problem .Pucačine budem igrao na kompu,a ostalo na xboxu!
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2022., 12:30   #6097
listerstorm
Registered User
Moj komp
 
listerstorm's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,408
Citiraj:
Autor emilblomsky Pregled postova
Aha.Pa zato sam i predstavio problem?
Jer niti sam ne znam.Ništa ,ako prođe ova narudžba za 3070,onda mi nije problem .Pucačine budem igrao na kompu,a ostalo na xboxu!
Da, onda si miran.
listerstorm je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2022., 19:38   #6098
blackened
Premium
Moj komp
 
blackened's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Beli Manastir
Postovi: 1,268
Citiraj:
Autor listerstorm Pregled postova
Koji miš i tipkovnicu koristiš i kakvo je iskustvo - jel približno kao na PC-u ili ima lag-a?

Planiram uzet miš i tipkovnicu kad mi dođe xbox series x.
Tipkovnica je G510 a miš neki vulgaris Logitech bežični, MK250.

Meni feeling isti kao na PC-u, samo sam dodatno poštelao sensitivity u samoj igri, ali s druge strane nisam neki okorjeli FPS-ovac da tražim max performanse, za ovo kak radi nemam stvarno primjedbe.

A Xbox mi izmedju tv-a i računala, slično ko kolega emilblomsky što ima setup na fotci, prištekao ga na monitor, tako da je jedina zajebancija ištekat i uštekat tipkalo i miš. Mislio sam i ja uzeti bilo kakav wireless set, ali mi bzvz zasad zbog jedne igre.

@emilblomsky - dost dobar tv
blackened je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2022., 10:48   #6099
IHrvojeI
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
IHrvojeI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Pag
Postovi: 1,156
Citiraj:
Autor blackened Pregled postova
Tipkovnica je G510 a miš neki vulgaris Logitech bežični, MK250.

Meni feeling isti kao na PC-u, samo sam dodatno poštelao sensitivity u samoj igri, ali s druge strane nisam neki okorjeli FPS-ovac da tražim max performanse, za ovo kak radi nemam stvarno primjedbe.

A Xbox mi izmedju tv-a i računala, slično ko kolega emilblomsky što ima setup na fotci, prištekao ga na monitor, tako da je jedina zajebancija ištekat i uštekat tipkalo i miš. Mislio sam i ja uzeti bilo kakav wireless set, ali mi bzvz zasad zbog jedne igre.

@emilblomsky - dost dobar tv
A da te pitam, jel se može xbox koristiti kao PC u smislu, surfanje, word tu i tamo (ok, ovo bi moglo preko office online), nekakva muzikica, filmić itd? Kako se on tu snalazi?


ontopic:

Krenuo opet sa modanim Stalkerom, ovaj puta Radiophobia 3 beta. Mod je na bazi shadow of chernobyl tako da uz glavni story su jš nadodali nekakve nove questiće, ne znam još točno koje jer sam tek u Agropromu Igra je tj mod je super. Sam po sebi je težak jer te neprijatelji one shotaju na početku ali zato i ti njih isto pa je onda to napucavanje super zabavno jer između ostalog AI je super.
__________________
Hvalite me usta moja...: 1,2,3,4,5,6,7,8,9...
IHrvojeI je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2022., 11:10   #6100
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,795
Citiraj:
Autor emilblomsky Pregled postova
Ako pretpostavim da igram xbox na tvu,onda mi je ovo problem:
Privitak 24782
kako jaka slika
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2022., 11:15   #6101
blackened
Premium
Moj komp
 
blackened's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Beli Manastir
Postovi: 1,268
Citiraj:
Autor IHrvojeI Pregled postova
A da te pitam, jel se može xbox koristiti kao PC u smislu, surfanje, word tu i tamo (ok, ovo bi moglo preko office online), nekakva muzikica, filmić itd? Kako se on tu snalazi?
Evo pogledaj kod Linusa najbolje

Ja iskreno osim malo surfanja sa Edge-om i gledanja Bluraya za drugo ga nisam ni probao.
blackened je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2022., 11:52   #6102
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,404
Evo ja sam pomalo slistio sve TT-ove igre koje sam kupio ili dobio preko PS+ i baš sam oduševljen. Sve su mi odlične, ali Tales from the Borderlands mi se posebno svidio jer je humor odličan. Sada me to napalilo da ipak probam odigrat i regularne BL igre, imam Handsome collection na PS4, a jedinicu ću očito prije toga morat odigrat na PC-u.
A trenutno na PS4 igram Detroit: Become Human, za sad mi je igra top, meni su te Quanticove ''igre'' odlične samo me Detroit podsjetio kako su kontrole traljave, neresponzivne i užasne...ali ugođaj u njihovim igrama je 11/10.
U tjedan dana sam na PS4 odigrao više igara nego u protekle dvije godine.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2022., 18:42   #6103
joolka
music freak
 
joolka's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Sibenik
Postovi: 3,252
za ljubitelje Limbo,Inside i Little Nightmares igara pravi mali dragulj "White Shadows"

https://www.youtube.com/watch?v=H-AJ...hunderfulGames

ima je i u videotekama !
__________________
LENOVO LEGION 5 gaming laptop (AMD 5800H,RTX 3070)
LENOVO LEGION 5 pro gaming laptop (AMD 5600H,RTX 3060)
joolka je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2022., 21:29   #6104
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,795
nemam šta igrati, sve dojadilo.. ponekad lol tft
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2022., 22:34   #6105
Alfredo nr.3
Premium
Moj komp
 
Alfredo nr.3's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,060
Igram Mirror's Edge. Napokon nešto od Dice-a, a da mi valja. 2009. mi nije legla pa je nisam završio. Trenutno mi je odlična.
Alfredo nr.3 je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2022., 22:59   #6106
axo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Pula
Postovi: 1,352
Escape from tharkov.
axo je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2022., 11:11   #6107
Alfredo nr.3
Premium
Moj komp
 
Alfredo nr.3's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,060
Odigrao sam Mirror's Edge, super igra. Mislio sam odmah nastaviti s drugim dijelom, ali kada sam vidio u što su ga pretvorili, odustao sam. Od odlične i zanimljive priče i level dizajna koji je uvjerljiv, grad djeluje živo do nikakve priče, loših i dosadnih likova i neuvjerljivog level dizajna, otkud im ideja da naprave tako nešto? Mogli su samo nastaviti tamo gdje su stali. Šteta.
Trenutno igram Redneck Rampage Rides Again na raze source engineu. Raze source engine je odlična stvar, nešto kad GZDoom, samo za build engine.
Alfredo nr.3 je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2022., 11:24   #6108
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,404
Citiraj:
Autor Alfredo nr.3 Pregled postova
Odigrao sam Mirror's Edge, super igra. Mislio sam odmah nastaviti s drugim dijelom, ali kada sam vidio u što su ga pretvorili, odustao sam. Od odlične i zanimljive priče i level dizajna koji je uvjerljiv, grad djeluje živo do nikakve priče, loših i dosadnih likova i neuvjerljivog level dizajna, otkud im ideja da naprave tako nešto? Mogli su samo nastaviti tamo gdje su stali. Šteta.
Trenutno igram Redneck Rampage Rides Again na raze source engineu. Raze source engine je odlična stvar, nešto kad GZDoom, samo za build engine.
Koliko je meni poznato, nije to nastavak, nego reboot.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2022., 11:50   #6109
Alfredo nr.3
Premium
Moj komp
 
Alfredo nr.3's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,060
Citiraj:
Autor Disco Pregled postova
Koliko je meni poznato, nije to nastavak, nego reboot.
Je, reboot je i to koliko sam vidio, očajan. Šteta da nisu nastavili gdje su stali s prvim dijelom.
Uglavom, ako voliš Build Engine igre probaj Raze engine. Super stvar. Odigrao sam sve Shadow Warriore, odlično radi i izgleda.
Krajem ovog tjedna bi trebao izaći The Force Engine v0.9 za Dark Forces. U toj verziji sve radi. Razlika između 0.9 i 1.0 je u ispravljanju uočenih bugova. Za par tjedana nakon što se isprave svi bugovi izaći će finalna 1.0 verzija.
Alfredo nr.3 je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2022., 11:56   #6110
VooDooZG
Neprilagođen
Moj komp
 
VooDooZG's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 159
Metro Exodus EE jučer završio po drugi put - išao sam sad u miru odigrati EE verziju jer sam ovu normalnu odigrao još 2019 kad je izašla i stvarno moram priznat ovo mi je jedna od najdražih igara a ova EE verzija daje još dodatnu dimenziju immersion-u, ostali su mi još DLC-evi da se zguštam ali stvarno top, pogotovo s obzirom koliko AAA govana je izašlo u zadnjih par godina ..

Sad još STALKER 2 čekam nadam se da nebu bio razočarenje - to kupujem day 1, ili ako će biti na game pass-u
VooDooZG je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2022., 12:08   #6111
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,404
Citiraj:
Autor Alfredo nr.3 Pregled postova
Je, reboot je i to koliko sam vidio, očajan. Šteta da nisu nastavili gdje su stali s prvim dijelom.
Uglavom, ako voliš Build Engine igre probaj Raze engine. Super stvar. Odigrao sam sve Shadow Warriore, odlično radi i izgleda.
Krajem ovog tjedna bi trebao izaći The Force Engine v0.9 za Dark Forces. U toj verziji sve radi. Razlika između 0.9 i 1.0 je u ispravljanju uočenih bugova. Za par tjedana nakon što se isprave svi bugovi izaći će finalna 1.0 verzija.

Znači napokon Force kako treba, jedva čekam!
I Raze zvuči fantastično, fork BuildE-a sa nekakvim fićurima iz GZD. Kruva i (pra)starih igara!

@voodoozg: Bacio sam ti oko na konfu i vidim da smo više-manje jednaki (osim sa monitorima tj rezolucijama), to pretpostavljam igraš sa DLSS-om na 4k? 60 FPS-a?
__________________
Slobodno me dodajte na PSN

Zadnje izmijenjeno od: Disco. 11.01.2022. u 12:14.
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2022., 18:19   #6112
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,969
Deathloop
Početak, prvih par sati su jako dobri. Grafika, optimizacija, igrivost, atmosfera...jedva čekam dalje.
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2022., 18:56   #6113
joolka
music freak
 
joolka's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Sibenik
Postovi: 3,252
Citiraj:
Autor Alfredo nr.3 Pregled postova
Odigrao sam Mirror's Edge, super igra. Mislio sam odmah nastaviti s drugim dijelom, ali kada sam vidio u što su ga pretvorili, odustao sam. Od odlične i zanimljive priče i level dizajna koji je uvjerljiv, grad djeluje živo do nikakve priče, loših i dosadnih likova i neuvjerljivog level dizajna, otkud im ideja da naprave tako nešto? Mogli su samo nastaviti tamo gdje su stali. Šteta.
Trenutno igram Redneck Rampage Rides Again na raze source engineu. Raze source engine je odlična stvar, nešto kad GZDoom, samo za build engine.

probaj "Spectrolite" na tu foru samo sa atmosferom i glazbom 80-ih ....vrhunska izvedba,grafika i glazba,nema par dana da je izasla,ima je u videotekama !
__________________
LENOVO LEGION 5 gaming laptop (AMD 5800H,RTX 3070)
LENOVO LEGION 5 pro gaming laptop (AMD 5600H,RTX 3060)
joolka je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2022., 18:58   #6114
IHrvojeI
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
IHrvojeI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Pag
Postovi: 1,156
Citiraj:
Autor Mladenxy Pregled postova
Deathloop
Početak, prvih par sati su jako dobri. Grafika, optimizacija, igrivost, atmosfera...jedva čekam dalje.
Vidiš, sad si me sjetio... Ako voliš taj đir igara definitivno odigraj prey:mooncrash - kažu najbolje u žanru. Ali stvarno je dobar, što je je.

Ja sad igram red dead redemption 2, tek sam se maknuo od snijega i za sada lajkam.
__________________
Hvalite me usta moja...: 1,2,3,4,5,6,7,8,9...
IHrvojeI je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2022., 19:00   #6115
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,969
Odigrao Prey još dok je izašao, jednom ga repriziram. Odigrao sve Dishonorede...upoznat sam ja sa tim developerom...
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2022., 18:24   #6116
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,407
Završio taj famozni hvaljeni Dark souls koji neki zovu i GOAT-om (meni ni blizu). Mislio sam da će mi u igri bossevi biti najteži kad su oni na kraju ispali najlakši, čast izuzetcima (Kalemeet, Bed of chaos, Artouis i Sif). Čak i među fanovima popularni O&S koji mnogi zovu i najtežom borbom u triologiji sam prešao iz prve. Inače igra voli često jebati igrača u mozak jer se neke smrti jednostavno ne mogu izbjeći (podvodna litica kod hydre, u crystal cave preskliske površine, prvi susret s onim buljavim ljigavcima,...), a najviše mi je išlo na živce je što su neki checkpointi predaleko od bosseva pa kad me ubije moram potrošiti 3-4 minute na trčkaranje dok dođen do njega ponovno. Priča je mogla biti bolja, dobro je postavljen uvod, ali nakon toga sve ide na kapaljku, skoro sav lore igre je u item descriptionu. Imam i dvojku u kolekciji ali mi ne pada na pamet igrati to uskoro, ne zbog težine nego zbog tih namjerno napravljenih frustrirajućih stvari. Probao sam uploudati save na darksoulsdeaths.com stranicu da vidim koliko sam puta umro, ali mi javlja neki pyton error, možda zato što je yogurt verzija.


Sad igram Wargame: Airland battle, zarazna igra koja me tjera da igram ofenzivno i da riskiram, nema onog standarnog malo po malo skupljanja vojske pa onda zaokruži sve i na tank rush taktiku.

Citiraj:
Autor kiki86 Pregled postova
ja sam se na dead by daylight navukao, nebi je nikad kupio da nije bila free, jos sam i para potrosio na dlc 1, nekad baš ubodu
Imaš na ovome subredditu često kodove za besplatne bloodpointse:

https://www.reddit.com/r/FreeGameFin...daylight_100k/

Bilo je i za blagdane dosta kodova, malo pogledaj i starije postove možda još koji vrijedi.

Tu ti bude i obavijest o DLC giveawayima, ja sam tako uhvatio Artist DLC na Steelseriesu na dan izlaska. Odigrao sam par mečeva nedavno, ali otkad je igra bila free na epicu broj kampera ispod kuke se povećao. Vraćam se kad Samara izađe iz bunara


Zadnje izmijenjeno od: Old.machine. 14.01.2022. u 21:07.
Old.machine je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2022., 23:04   #6117
bambi56x
Premium
Moj komp
 
bambi56x's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 315



priča je u sve 3 igre ista, u prvoj igri ste u prvom "ciklusu", druga igra je malo idejom pomaknuta, ali konceptno ista stvar samo u dalekoj, dalekoj budućnosti, a trojka je isto kao jedinica, samo jedan od kasnijih ciklusa i to nakon onog što se dogodi u intro filmiću, objasni teta sve, + drugi DLC trojke je "kraj" svijeta (bar jedna verzija kraja mislim...)




Još igram SW: The Old Republic, još uvijek na vanilla verziji, hoću završit sve klase chapter 1-3, ali su Empire priče totalno bezveze, agent i bounty hunter (ok, bounty hunter chapter 1 je ok) su dosadne strašno. Sith Warrior je super (igrao light side ), a Inquisitor je isto kao dobra, no to sam ostavio za kraj. Na ekspanzije najvjerojatnije s Jedi Knightom i Sith Warriorom idem, osim ak bi Inquisitor bio bolja priča, al sumnjam.
-->
Citiraj:
Autor Old.machine Pregled postova
Završio taj famozni hvaljeni Dark souls koji neki zovu i GOAT-om (meni ni blizu). Mislio sam da će mi u igri bossevi biti najteži kad su oni na kraju ispali najlakši, čast izuzetcima (Kalemeet, Bed of chaos, Artouis i Sif). Čak i među fanovima popularni O&S koji mnogi zovu i najtežom borbom u triologiji sam prešao iz prve. Inače igra voli često jebati igrača u mozak jer se neke smrti jednostavno ne mogu izbjeći (podvodna litica kod hydre, u crystal cave preskliske površine, prvi susret s onim buljavim ljigavcima,...), a najviše mi je išlo na živce je što su neki checkpointi predaleko od bosseva pa kad me ubije moram potrošiti 3-4 minute na trčkaranje dok dođen do njega ponovno. Priča je mogla biti bolja, dobro je postavljen uvod, ali nakon toga sve ide na kapaljku, skoro sav lore igre je u item descriptionu. Imam i dvojku u kolekciji ali mi ne pada na pamet igrati to uskoro, ne zbog težine nego zbog tih namjerno napravljenih frustrirajućih stvari. Probao sam uploudati save na darksoulsdeaths.com stranicu da vidim koliko sam puta umro, ali mi javlja neki pyton error, možda zato što je yogurt verzija.

Da dodam koju na ovo...svi koji mislite igrat Dark Souls, a niste baš sigurni da bi vam se svidjela igra ili nešto, slobodno direkt s Dark Souls 3 krenite. Igra je grafički puno naprednija (1 i 2 meni izgledaju strašno loše s obzirom na godine izlaska, možda je problem u meni...), gameplay je popeglan do savršenstva i svijet je nešto bolje složen. Igre (sve 3) nisu tako teške kakvu reputaciju imaju, tutorijali su kratke poruke i eksperimentiranje, nije strašno. Gamepad skoro obavezan. Preko internet fora stvoriš sliku kak neke dijelove nećeš nikako moć preć, a tak sam i ja, skoro sve bossove iz prve rješio, a nisam ni štitove koristio. Tajna je u tipki B(odnosno O).
A ako bi ih igrali samo zbog priče (lore je strašno razrađen i vrlo zanimljivo je sve, ali kao što kolega kaže, sve je "sakriveno") bolje pogledajte neki YT video.
Što se priče tiče,




priča je u sve 3 igre ista, u prvoj igri ste u prvom "ciklusu", druga igra je malo idejom pomaknuta, ali konceptno ista stvar samo u dalekoj, dalekoj budućnosti, a trojka je isto kao jedinica, samo jedan od kasnijih ciklusa i to nakon onog što se dogodi u intro filmiću, objasni teta sve, + drugi DLC trojke je "kraj" svijeta (bar jedna verzija kraja mislim...)




Još igram SW: The Old Republic, još uvijek na vanilla verziji, hoću završit sve klase chapter 1-3, ali su Empire priče totalno bezveze, agent i bounty hunter (ok, bounty hunter chapter 1 je ok) su dosadne strašno. Sith Warrior je super (igrao light side ), a Inquisitor je isto kao dobra, no to sam ostavio za kraj. Na ekspanzije najvjerojatnije s Jedi Knightom i Sith Warriorom idem, osim ak bi Inquisitor bio bolja priča, al sumnjam.
bambi56x je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2022., 23:41   #6118
Alfredo nr.3
Premium
Moj komp
 
Alfredo nr.3's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,060
Odigrao sam Redneck Rampage Rides Again. Super igra s glupim krajem ala Sopranos.
Počeo sam igrati Dukem Nukem Alien Armageddon. Vrhunski mod. Najbolji moderi Dukea se našli i napravili mod. Ovako je trebao izgledati Duke Nukem Forever. Trailer za one koje zanima https://www.youtube.com/watch?v=w0hYS7RXddQ&t=2s
Alfredo nr.3 je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2022., 12:04   #6119
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Jel ima netko da je igrao resident evil 7 na konzolama?
Jer ja na onom magnetofonu ne mogu naći game exit?
Zaje... se sa time, ali nikako pronaći?
__________________
Phil of the future!

Zadnje izmijenjeno od: emilblomsky. 15.01.2022. u 17:50.
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2022., 16:12   #6120
TomaN
Premium
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 27
samo league of legeneds DDDDDDD
TomaN je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na