Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.06.2023., 13:40   #67711
nepalac
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2022
Lokacija: EU
Postovi: 654
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Hej, meni je ipak draze da su se istomisljenici medjusobno izgazili nego da je glavni akter price zabio u kakvu tramvajsku stanicu ili sletio na setnicu medju familije, majke i djecu.
Baš to.
Play stupid games, win stupid prizes.
Dok je debilne ekipe koja to sve gleda i divi se mladoj eliti u autima od 500 konja, dotle će se to i održavati i nek se onda ne bune kad odlete 3 m u zrak, da su pametni ne bi tamo ni bili...
Ali svakako vidimo da je policija opet zakazala, čekaju da ih netko zove pa da bi intervenirali, klasika...
__________________
...
nepalac je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2023., 14:01   #67712
AndroiOs
Registered User
 
AndroiOs's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2018
Lokacija: KA
Postovi: 443
Citiraj:
Autor John Creasy Pregled postova
https://www.index.hr/vijesti/clanak/...pg3ek4vZ5a_QOM


najebala alfa ni kriva ni dužna

"Moj sin je kupio tu Alfu, ni mjesec dana nije prošlo otkad smo je registrirali i stavili nove gume. Sva sreća da sin nije bio blizu, još sam u šoku"
"Zove me, kaže: 'Mama, nema više Alfe.'
bez brige i taj s alfom sanja da je u ulozi ovog aktera jucer...samo srecom nema para pa valjda alfom nece napravit slicno sranje
AndroiOs je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.06.2023., 14:46   #67713
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,108
student a u slobodno vrijeme preprodaje aute od 200k€ onak da ima za sladoled

ćaća isto retard ko mali kolko vidim, nema nijednog pitanja kako su ljudi koje je mali pokosio, ništa... samo nadam se da ce prema mom sinu bit blagi jel znate ja sam invalid pa mi pomaže... a ćaća još i plemić bogati

a invalid je jer je i sam bio retard u mladosti, skakao na glavu u jarun da bi impresionirao nekog komada... isti kura* kao što mu je mali radio sinoć

a i ova mater sa Alfom, ajme sramote i izjave BTJ

baš me zanima presuda
Spikeman je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2023., 14:54   #67714
nepalac
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2022
Lokacija: EU
Postovi: 654
Citiraj:
Autor Spikeman Pregled postova
baš me zanima presuda
Morat ćeš pričekati cca 14 godina, a i tad će biti nepravomoćna pa žalbe ovo-ono.. dotle će ovaj izmjeniti jedno 25 auta


Primjer:
https://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/...---784862.html
__________________
...
nepalac je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2023., 15:04   #67715
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,836
Citiraj:
Autor Spikeman Pregled postova

a i ova mater sa Alfom, ajme sramote i izjave BTJ
Ovo s alfom je takav krinđ, da se useres mama moze biti sretna da joj sin nije pokusao napraviti istu stvar jer bi s tom jedva kupljenom i sigurno neodrzavanom alfom uspio ubiti nekoga. Ovaj u mercu je barem imao kocnice i gume. Ovaj u alfi vjerojatno nema nista od navedenog, samo onanira na konjske snage i ceka svoju priliku da s tim grobom ode... ravno

Ne citam novine/portale vec valjda 12ak godina, ali ovo ce se svakako pratiti!

Ups, gume su ipak nove, isprike mami i sinu.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2023., 15:10   #67716
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Ovaj u mercu je barem imao kocnice i gume. Ovaj u alfi vjerojatno nema nista od navedenog, samo onanira na konjske snage i ceka svoju priliku da s tim grobom ode... ravno

kad si zadnji put čuo da je netko s alfom napravio neki pičvajz?

đaba mercu i kočnice i gume kad vidiš na snimci da pokušaja kočenja nije bilo
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2023., 15:13   #67717
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,968
Automobili

Na videu se vidi da je nagazio na kočnicu (štopovi trepću) a auto skoro pa ne usporava. Brijem da su gume bile prepumpane da lakše drifta pa je bez gripa na podlogu odriftao u ljude. Vjerojatno je disejblao ESP ili ga stavio u drift mode.

Tko s djecom spava budi se zapišan. Zato je bolje takvu ekipu i takve meetinge potpuno izbjegavati.

Živio sam blizu jednog takvog mjesta okupljanja. Priče o tome kako se tako ponašaju samo pojedinci je totalni bullshit. Većina njih su takvi ili slični. Većina njih tamo ubrzava, pali gume, trgaju asfalt, okreću se pod ručnom, driftaju, rade dragove i divljaju u svim smjerovima po parkingu. Bilo je puno nesreća na takvim okupljanjima ali ne ovakvih.
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m
medo je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2023., 15:17   #67718
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
e jbg, vidio sam snimku auta od naprijed, izgleda kao da kočenja nema
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2023., 15:35   #67719
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,836
Citiraj:
Autor John Creasy Pregled postova
kad si zadnji put čuo da je netko s alfom napravio neki pičvajz?

đaba mercu i kočnice i gume kad vidiš na snimci da pokušaja kočenja nije bilo
Nema veze sto je alfa, poanta je da je auto grob, a vlasnik potencijalno masta da ce na sezoni dignuti neku lovu za stage 1, ili neki tome slican nfs upgrade. Zato valjda ide na meetinge jer ga to zanima. Svaki dan grobovi rade sranja jer su grobovi, ne trebaju nam jos i novinski clanci o tome, ne bi ostalo mjesta na internetu (ili u novinama) za ljepse stvari
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2023., 15:58   #67720
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799


aaa
John Creasy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.06.2023., 16:13   #67721
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,975
Sve i jedan auto je grob, samo ovisi koliko se voliš približavati ilovači. Vidim ponekad na cesti yugo 45 sa orignal bojom i hrđom i koturaju se i dalje. A goreg auta nema, bitno je da znaš limite i da imaš sreće i ne naletiš na ovakve sa vrhunskim kočnicama i mašinama koji ubrzavaju za 3 sekunde do 100.
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2023., 17:03   #67722
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,354
Neki od nas su naučili voziti na grobljima poput Yuga, Fiće, Peglice & co. Duboko sam uvjeren da ti ljudi bolje voze nego današnji klinci sa autima punim elektronike i sigurnosnih fičura. Ti ljudi bi bolje vozili SLR-a jer su svjesniji u što sjedaju.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2023., 17:15   #67723
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,968
Automobili

Lik je išao driftati na javnom parkingu punom ljudi u autu od 500 konja s vjerojatno prenapumpanimm gumama za tu namjenu. Kakve tu veze ima na čemu se naučio voziti?

Lik je neodgovorni, nedisciplinirani iskompleksirani kreten s previše love kojem se očito u životu previše dopuštalo. Sad bude se malo otrijeznio od ludila koje ga je držalo.

Taj auto tako nizak, tako jak i općenito tako složen je za pistu i ništa drugo. Normalni ljudi ne voze takve aute pa i da imaju više love od te budale.
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m
medo je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2023., 17:21   #67724
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,784
IMHO nažalost ne bude ništa pretjerano pametno iz ovoga, jer nije ni prvi ni zadnji put da se ovakvi umišljeni i privilegirani kreteni ponašaju kao da su zapravo oni žrtve.

Živimo u državi gdje na tjednoj bazi imamo kojekakvih afera uzduž i poprijeko, pa su krivi oni koji ih otkrivaju, a zlatna mladež je samo kap u moru svakodnevnog seljaštva.
__________________
AMD Ryzen 7 Pro 4750G + Vega iGPU | be quiet! Pure Rock 2 Black | MSI B450 Tomahawk Max II | 32GB G.Skill DDR4-2666 Value | 256GB AData SX8200 Pro NVMe | 2x4TB WD Red Plus | Fractal Define 7 Compact | Corsair CX450M
The Exiled je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2023., 18:03   #67725
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,975
Na žalost to je tako kompleksna i široka tema i veliki društveni problem. Vjerovatno tu kumuje što me tip zgazio na zebri ali bojim se ZG prometa poput potresa, stalno ga očekujem i rijetki su opušteni trenuci. Nema dana da ne viđam ludosti po centru, u zadnje vrijeme hrpa taxista su poput mad maxa....ono kao da ja ne zna voziti ko manijak, znam jako dobro ali valjda mi fali to seljaštvo ili brđanstvo.
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2023., 19:58   #67726
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,728
Tresla se brda rodio se miš. Žvaljo kupio auto od previše konja i ne zna ga voziti. već viđeno sa starim bmw kramama i drvoredima. Ako nije politički podoban tj. u zna se partiji bude najebao, ako je ide na školovanje u Švicu kao neki vrli sinovi velikana ponosne nam prčijetine.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2023., 20:53   #67727
Roy
15/JG52
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 728
Ekšli u pitanju je ovaj Mercedes, još stoji u oglasu i izgleda da je pokazivao auto potencijelnom kupcu koji je bio suvozač.
Roy je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2023., 22:11   #67728
Inovator
Premium
Moj komp
 
Inovator's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 466
Eto, u pravu čovjek, ipak se bavi preprodajom auta i otud mu s 23 ovakav auto.
Mislim, sad svi mediji razapinju momka, s pravom, ali takvih likova danas ima posvuda. YT/TikTok je odradio svoje, svatko želi driftati, svi rade custom driftalice i problemi su izvjesni.
Inovator je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2023., 23:05   #67729
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,784
Znači tipična hrvatska priča, mladi perspektivni "poduzetnik" iz ugledne obitelji otprije poznat policiji i uvijek je znao pozdraviti.
__________________
AMD Ryzen 7 Pro 4750G + Vega iGPU | be quiet! Pure Rock 2 Black | MSI B450 Tomahawk Max II | 32GB G.Skill DDR4-2666 Value | 256GB AData SX8200 Pro NVMe | 2x4TB WD Red Plus | Fractal Define 7 Compact | Corsair CX450M
The Exiled je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2023., 23:24   #67730
AndroiOs
Registered User
 
AndroiOs's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2018
Lokacija: KA
Postovi: 443
Da...nešto kao Mate Rimac
AndroiOs je online   Reply With Quote
Staro 17.06.2023., 23:48   #67731
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,968
Automobili

Interview od oca invalida sve govori. Ima se za AMGa od 500KS a nema se za kućnu pomoćnicu pa moli da mu sin ne završi u zatvoru jer kao ne može bez njega. I zna da je mali pokupio “nekoliko kazni”. Ni riječi o kajanju za žrtve.

Možda griješim ali tako priča čovjek bez savjesti.
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m

Zadnje izmijenjeno od: medo. 17.06.2023. u 23:54.
medo je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2023., 23:54   #67732
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,784
Citiraj:
Autor AndroiOs Pregled postova
Da...nešto kao Mate Rimac
U tom slučaju nema straha, sve će se kao i uvijek riješiti pod pokroviteljstvom misterioznog AP-a.
Citiraj:
U akciji USKOK-a i policije uhićeni su voditelj Službe za strategiju, informiranje i elektroničke servise Porezne uprave Slaviša Penava i Denis Bilić koji je u tvrtki Performance Grupa d.o.o/Performance Cars d.o.o. bio angažiran za uređenje neuredno vođenih poslovnih knjiga te ispravke PDV obrazaca i dogovorio da će za novčanu nagradu poduzeti sve potrebno da se deblokira račun tvrtke. Spomenuta firma ima jednog zaposlenog, lani je imala dobit od 90.000 eura, a između ostalog poslovno surađuje i s Matom Rimcem. Njezin vlasnik, Goran Drndak, Bilićev prijatelj, svojevremeno se bavio utrkama, a sada, osim što prodaje automobile, radi i kao test vozač.
__________________
AMD Ryzen 7 Pro 4750G + Vega iGPU | be quiet! Pure Rock 2 Black | MSI B450 Tomahawk Max II | 32GB G.Skill DDR4-2666 Value | 256GB AData SX8200 Pro NVMe | 2x4TB WD Red Plus | Fractal Define 7 Compact | Corsair CX450M
The Exiled je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2023., 00:06   #67733
pci_e3x
Premium spammer
Moj komp
 
pci_e3x's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: D.Zagora
Postovi: 766
https://www.reddit.com/r/hrvatska/co...mment/jogebd9/

Možemo opet danima raspravljati, nema promjene.
pci_e3x je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2023., 10:37   #67734
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,883
Zanimljivo je kako su registarske oznake vidljive (nisu blurane) i kako se odmah objavilo ime i prezime. A što je s onim uglednikom koji je s peticom na zelenom valu početkom godine napravio pizdariju i pobjegao? Zašto to nije izašlo u javnost? I najhrabriji portali šute o tome.
https://www.index.hr/vijesti/clanak/...i/2425712.aspx
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2023., 10:45   #67735
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,975
Opet na djelu seljačina...svaki taj stupić košta 100 eura i naravno platit će sirotinja.
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2023., 14:00   #67736
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,018
Citiraj:
Autor sinisa1989 Pregled postova
Zanimljivo je kako su registarske oznake vidljive (nisu blurane) i kako se odmah objavilo ime i prezime. A što je s onim uglednikom koji je s peticom na zelenom valu početkom godine napravio pizdariju i pobjegao? Zašto to nije izašlo u javnost? I najhrabriji portali šute o tome.
https://www.index.hr/vijesti/clanak/...i/2425712.aspx

Postavljaš krivo pitanje. Pravo pitanje je tko je 58-godišnjakinja od koje je sve počelo,... zapravo tko je njena kći.
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2023., 21:21   #67737
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Nema veze sto je alfa, poanta je da je auto grob, a vlasnik potencijalno masta da ce na sezoni dignuti neku lovu za stage 1, ili neki tome slican nfs upgrade. Zato valjda ide na meetinge jer ga to zanima. Svaki dan grobovi rade sranja jer su grobovi, ne trebaju nam jos i novinski clanci o tome, ne bi ostalo mjesta na internetu (ili u novinama) za ljepse stvari

Ne mora biti, pa u Puli imas takvih okupljanja masu pa nikada sranja.


Citiraj:
Autor medo Pregled postova
Lik je išao driftati na javnom parkingu punom ljudi u autu od 500 konja s vjerojatno prenapumpanimm gumama za tu namjenu.


Ti stvarno vjerujes da taj klinac uopce zna napumpati gume vise zbog driftanja?


Citiraj:
Autor medo Pregled postova
Interview od oca invalida sve govori. Ima se za AMGa od 500KS a nema se za kućnu pomoćnicu pa moli da mu sin ne završi u zatvoru jer kao ne može bez njega. I zna da je mali pokupio “nekoliko kazni”. Ni riječi o kajanju za žrtve.

Možda griješim ali tako priča čovjek bez savjesti.


On je i razlog zasto je mali takav kripl. Najbolje mi je bilo nesto tipa da mu mali pomaze itd..sorry prijatelju, ali ako imas para da malome kupim takav auto, imas para za njegovatelja, a neka mali odlezi par godina u zatvoru do tada..
X-Plosiv je online   Reply With Quote
Staro 18.06.2023., 22:15   #67738
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,883
Citiraj:
Autor bertone Pregled postova
Postavljaš krivo pitanje. Pravo pitanje je tko je 58-godišnjakinja od koje je sve počelo,... zapravo tko je njena kći.
Ma ovo je samo primjer. Ima još takvih slučajeva gdje prijelomne vijesti ubrzo postanu zaborav. Jer eto...
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2023., 00:12   #67739
GreenLife
Čika Zeljeni
Moj komp
 
GreenLife's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: München
Postovi: 410
A i ovaj je "heroj"

Citiraj:
Na TikToku se oglasio mladić koji je sinoć lakše ozlijeđen u sumanutom divljanju 23-godišnjeg vozača Mercedesa u zagrebačkom Buzinu. Na društvenoj je mreži pokazao kako mu izgleda auto nakon nesreće. Mladić je vlasnik BMW-a Serije 5 u kojeg se zabio Ehrlichov Mercedes nakon što pokosio troje ljudi.

Prethodno je mladić, korisničkog imena markovic_01 objavio i live video na kojem je ustvrdio: "Da nije bilo mog auta, koliko bi frajer usmrtio ljudi..."
Taj klinac s Mercom je debil, a ćaća još veći.
Poznavajući HR pravosuđe biti će nešto slično kao i kod svakog dosad dobro sina iz ugledne obitelji.

Samo želim uspješan i brz oporavak unesrećenima.

Ajmo dalje.
__________________
GreenLife je online   Reply With Quote
Staro 19.06.2023., 15:26   #67740
strgani
Premium
 
strgani's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb-Križevci
Postovi: 560
Link na galeriju ovih slika

Sviđa mi se ioniq 5 zbog prostranosti unutra, sviđa mi se i 6ica, ali mislim da ima dosta manje mjesta unutra..





strgani je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na