Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.06.2021., 17:35   #3121
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,167
Nije da pametujem nego brate dragi u stranoj državi strani državljanin ima prekoračenje brzine. Nema tu više 'rvacki.

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk
smuchac je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2021., 17:44   #3122
thunder11
Premium
Moj komp
 
thunder11's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 1,690
kao što napisah, da. Takav nam je menalitet na prvu, bio i ostao, je**t ga
Neg, pitam eto za "hint" kako mamu kaze.

prvi puta dobio pismo gdje napisali sta ce biti ako ne platim u roku 60 dana, prošlo više od pola godine bez sankcija ...neg ponavljanje gradiva. Pa gledam do kada bu tako.

nemoj se ljutit odmah , nije da negiram čin.
thunder11 je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2021., 18:51   #3123
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,167
Ma znam druže,nisam ni ja htio onako se izvikat ali si mi digo tlak u momentu.
Nadalje,ja se eto ne bih zezao s komšijama,tko zna kakvih caka imaju u međunarodnim odnosima i zakonima da ti ne pomnože cifru s nekoliko pa da tek onda ne bude veselo. Milsim da moraš požurit da ne povećaju cifru iako ne vjerujem da talijani prodaju dugove ko kod nas Tele2 Krcetu i jaranima da ti uzmu 5000kn za 500 i straše te s ovrhama. Vjv će ti u kontaktu s mupom zabranit na tehnički i sl.

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk
smuchac je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2021., 19:22   #3124
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Moje iskustvo je bilo iz BiH pred par godina (ok van EU su ali ono...)

Prođem granicu, par 10-taka kilometara iza granice policija sa strane u redovnoj kontroli zaustavlja ciljano moje auto (održavam propisani razmak iza stranca kojeg propuštaju)

Uredno vezan, brzina do 50km/h, upaljena svjetla po danu, dajem im dokumente, ekipa nešto provjerava i mole da izađem iz auta (x*#%& u sebi proklinjem )

Pitaju me ljubazno da li sam prije skoro god. dana vozio na XY mjestu u XY vrijeme - kamera za brzinu snimila prekoračenje u naseljenom moje auto!?

Iako je auto registrirano na mene, sitim se one ne-mani (kao žena) na suvozačevom sjedalu i pravac k automobilu.

Naravno u "auto ispovjedaonici" prizna da je žurila ranom zorom skupa s punicom (tj. svojom mamicom), a zna da one kocketine od kamera stoje na bar 2-3 mista u tom naselju uz glavnu cestu.

S knedlom odem do njih i pitam pošto šteta, a oni 80HRK!?
Ja s uzdignutom obrvom pitam kako platit i gledam da nije skrivena kamera...

Ali sad ide najbolje, moram platit u konvertibilnoj valuti (sve 5 ne moraju mi pogledat kroz prste za uzet Kune), objasnim ženi da ću je ostavit 10min. s njima ka polog, dok odem razminit novce, i naravnoooooo BALKAN feminine style..

Da sam zna šta je ne-man (moja žena) ovoj dvojici policajaca priredila samo bi kroz prozor izbacija 20KM (preračunato 80HRK) i doda gasa, a nju nek marica (pol. kombi), ili autotabanići dovezu do granice s Republikom Hrvatskom....

Tako da nažalost poznajem taj poriv zajeba protiv države, ali brate nemoj se ciganit, plati i budi miran (osim ako ti netko sad na PM pošalje da ih odjebeš jer će to u zastaru ako ne prođeš kroz XY period vrimena u tu državu - u tvom slučaju Žabariju )
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2021., 20:55   #3125
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Dvije stvari:
- pls elaboriraj što je no-man priredila policajcima;
- koliko znam, Žabari su Francuzi, a Digići su odmilja Mačkožderi.

Garro je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2021., 21:03   #3126
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Citiraj:
Autor thunder11 Pregled postova
p.s. kazna prelazi onih 80€ zakazanih u EU odredbi i niti je na mene kazna nit auto
Čekaj malo, voziš tuđi auto, s njim napraviš prekršaj, sad je kazna na nečije tuđe ime i još pitaš kako da izbjegneš tu kaznu na tuđe ime?!
Exomaniac je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2021., 21:48   #3127
thunder11
Premium
Moj komp
 
thunder11's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 1,690
Citiraj:
Autor smuchac Pregled postova
Ma znam druže,nisam ni ja htio onako se izvikat ali si mi digo tlak u momentu.
Nadalje,ja se eto ne bih zezao s komšijama,tko zna kakvih caka imaju u međunarodnim odnosima i zakonima da ti ne pomnože cifru s nekoliko pa da tek onda ne bude veselo. Milsim da moraš požurit da ne povećaju cifru iako ne vjerujem da talijani prodaju dugove ko kod nas Tele2 Krcetu i jaranima da ti uzmu 5000kn za 500 i straše te s ovrhama. Vjv će ti u kontaktu s mupom zabranit na tehnički i sl.

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk
Ma sve 5 Korona je svima uzela nešto
Thx, za info vezano za regu i to je mogućnost.

Citiraj:
Autor Exomaniac Pregled postova
Čekaj malo, voziš tuđi auto, s njim napraviš prekršaj, sad je kazna na nečije tuđe ime i još pitaš kako da izbjegneš tu kaznu na tuđe ime?!
Ovako kako si napisao ispada da sam otuđio auto od poznanika

Obiteljski auto je u pitanju, nisam uzeo svoj "mali" gradski na dug put, neg uzeo veći za komotnost, gepek i bogom dana 6. brzina

Ali dajte ljudi. Znam da se pojedincima moje pitanje čini banalno i jest tako. Uvijek je ispod crte na kraju kažu plati i riješi se briga kako je ranije i napisano. Ali šta fali pitat? Možda netko podijeli isto ili slično iskustvo, pokušaje i krajni savjet.
Ipak u nas svašta prolazi pa se se sjedi na kavi u čudi šta i kako.
thunder11 je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2021., 22:40   #3128
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,926
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Dvije stvari:
- pls elaboriraj što je no-man priredila policajcima;
Još.
mkey je online   Reply With Quote
Staro 09.06.2021., 08:54   #3129
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 954
Citiraj:
Autor thunder11 Pregled postova

Osim što mi mogu pri ulasku zemlju uredno naplatiti sve potrebno, da li u cestovnom prometu ili pak na aerodromima i slično, da li oni ( i to pitam ako netko ima vlastitog iskustva) zaista budu proveli sudske postupke prema RH sudu ili pak ...kako neki pišu angažirati neke odvjetničke urede pa mene loviti ko escobara po j americi?

p.s. kazna prelazi onih 80€ zakazanih u EU odredbi i niti je na mene kazna nit auto
Ne da će ti naplatiti tih 80 eura, nego riskiraš par tisuća eura dodatne kazne kad vozilo sa tim registarskim tablicama krene idući put u Italiju, a zaustavi ga granična patrola.



Poslano sa mog SM-N770F koristeći Tapatalk
Colop je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2021., 10:01   #3130
rodney
only fool, not a horse
Moj komp
 
rodney's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: near zgb
Postovi: 1,276
Boli ga ona stvar, tata bu platil ako bu stel u Italiju i bok.
__________________
"I intend to live forever. So far, so good."

job security - example
rodney je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2021., 10:10   #3131
thunder11
Premium
Moj komp
 
thunder11's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 1,690
Citiraj:
Autor rodney Pregled postova
Boli ga ona stvar, tata bu platil ako bu stel u Italiju i bok.
Niti 24h prošlo i evo prvoga koji sam da nešto napiše.

Ništa ljudi, hvala onima koji su barem nešto doprinjeli. Pitanjce riješeno.
thunder11 je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2021., 12:44   #3132
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Citiraj:
Autor Drvoje Pregled postova
Moje iskustvo je bilo iz BiH pred par godina (ok van EU su ali ono...)
Prođem granicu, par 10-taka kilometara iza granice policija sa strane u redovnoj kontroli zaustavlja ciljano moje auto (održavam propisani razmak iza stranca kojeg propuštaju)
Uredno vezan, brzina do 50km/h, upaljena svjetla po danu, dajem im dokumente, ekipa nešto provjerava i mole da izađem iz auta (x*#%& u sebi proklinjem )
Pitaju me ljubazno da li sam prije skoro god. dana vozio na XY mjestu u XY vrijeme - kamera za brzinu snimila prekoračenje u naseljenom moje auto!?
Iako je auto registrirano na mene, sitim se one ne-mani (kao žena) na suvozačevom sjedalu i pravac k automobilu.
Naravno u "auto ispovjedaonici" prizna da je žurila ranom zorom skupa s punicom (tj. svojom mamicom), a zna da one kocketine od kamera stoje na bar 2-3 mista u tom naselju uz glavnu cestu.
S knedlom odem do njih i pitam pošto šteta, a oni 80HRK!?
Ja s uzdignutom obrvom pitam kako platit i gledam da nije skrivena kamera...
Ali sad ide najbolje, moram platit u konvertibilnoj valuti (sve 5 ne moraju mi pogledat kroz prste za uzet Kune), objasnim ženi da ću je ostavit 10min. s njima ka polog, dok odem razminit novce, i naravnoooooo BALKAN feminine style..
Slična priča, ženu slikala kamera i pravilo je da se to čuva 2 godine (ili 3?). Ako te policija uhvati na cesti, plaćaš kaznu. Dobro da su ti dali da platiš na mjestu, jer mene su tjerali u najbližu policijsku stanicu platiti. Ako ne platiš, ne možeš preko granice jer te staveu carinski sustav da imaš kaznu.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2021., 12:58   #3133
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2021., 13:02   #3134
thunder11
Premium
Moj komp
 
thunder11's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 1,690
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
it tih i sličnih članaka je došla moja inspiracija za prvobitnim pitanjem, jer kako navodi:

Citiraj:
ko se pravomoćna presuda pošalje na izvršenje u Republiku Hrvatsku, isto provodi Ministarstvo pravosuđa odnosno nadležni sud, te se utvrđuje jesu li poštivana prava okrivljenika, odnosno hoće li se provesti ovrha. Čak i kada je procedura propisno izvršena, problem je u neprilagođenosti zakonodavstva članica EU, a upravni su postupci različiti od države do države.

Tako se mogu dogoditi paradoksalne situacije da hrvatski sud na temelju pravomoćne presude druge države odbije izvršiti ovrhu nad našim vozačem zbog toga što druga država nije u postupku poštovala prava okrivljenika (npr. prekršitelju nije na hrvatskom jeziku dostavila prekršajni nalog ili taj nalog nije imao uputu o pravnom lijeku).
nadalje:

Citiraj:
Država u kojoj je počinjen prekršaj i koja tereti za isti, u šalje na kućnu adresu vlasniku vozila obavijest o kazni, s nadom da ćete tu kaznu sami platiti i u pravilu, zbog toga što bi to bilo preskupo voditi sudski progon.
thunder11 je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2021., 21:36   #3135
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
Moj stari nije platio prije par godina kaznu iz Italije. Nakon ignoriranja dvije dostave, isto prva bez preporuke, druga kad je saznao šta je nije htio uzeti i na sljedećem prelasku granice ga nisu pustili u Italiju bez plaćanja pa je platio duplo više na licu mjesta 😂

Tako da ako je auto tvoj ili od nekog tko će ići opet u Italiju sa njim , plati
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2021., 22:12   #3136
Lika091
Premium
Moj komp
 
Lika091's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb - Brinje
Postovi: 785
Tematika je ono... Pa jesi napravio prekršaj? Jesi. Pa plati i Doviđenja. Praktički svi smo u prekrsaju cim izadjemo na cestu, samo je bit koga uhvate. (parking, mobitel u voznji, brzina, pojas,... itd)
Lika091 je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2021., 22:25   #3137
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
Izigravati svi odreda moraliste bez razloga. Naravno da će čovjek provjeriti da li se mora platiti, pa nije budala da plaća nešto što se ne može naplatiti u Hr.

Sve neki svetci a svako malo netko piše žalbe i moli da mu se napiše upozorenje a ne kazna.

Nije čovjek negirao da je pogriješio ali zašto se ne bi izvukao bez plaćanja ako može?

App metoda...
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2021., 22:30   #3138
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,203
Mali OT: Zna li netko kako funkcioniraju kazne u DE. Blicnulo me je prije cca 2 mjeseca i nije jos nista stiglo.
Trebam li nazvati policiju ili pisati negdje?

Obicno sve to dode kroz tj dva uplati se i dovidenja. Vozio sam 93 max max mozda i manje gdje je ogranicenje 80 (dio brze ceste na kojem je nize ogranicenje).

Puno hvala.
TomG je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2021., 23:22   #3139
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
ja sam dobio kaznu iz mađarske i odmah sam platio 700 kuna bez razmišljanja.
možda nisam morao. možda ima pravni lijek da ih jebem. sumnjam da ću tak brzo u mađarsku. možda bi bila zastara, ali jednostavno nije mi se dalo stalno to imat nad glavom.
tizhu je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2021., 07:11   #3140
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 954
Citiraj:
Autor TomG Pregled postova
Mali OT: Zna li netko kako funkcioniraju kazne u DE. Blicnulo me je prije cca 2 mjeseca i nije jos nista stiglo.
Trebam li nazvati policiju ili pisati negdje?

Obicno sve to dode kroz tj dva uplati se i dovidenja. Vozio sam 93 max max mozda i manje gdje je ogranicenje 80 (dio brze ceste na kojem je nize ogranicenje).

Puno hvala.
Dođe ti doma uredno sve, tj na adresu vlasnika vozila.
Ako se dobro sjećam po priči prijatelja koji je imao slično prekoračenje, cifre za kaznu su im niže nego kod nas.

Poslano sa mog SM-N770F koristeći Tapatalk
Colop je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2021., 07:56   #3141
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Citiraj:
Autor buljaka Pregled postova
Moj stari nije platio prije par godina kaznu iz Italije. Nakon ignoriranja dvije dostave, isto prva bez preporuke, druga kad je saznao šta je nije htio uzeti i na sljedećem prelasku granice ga nisu pustili u Italiju bez plaćanja pa je platio duplo više na licu mjesta 😂

Tako da ako je auto tvoj ili od nekog tko će ići opet u Italiju sa njim , plati
Koliko ja znam izmedju Italije i Slovenije nema granicne kontrole,tako da ga nitko nije mogao nista pitati na toj granici.

Poslano sa mog moto g 5G plus koristeći Tapatalk
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2021., 08:11   #3142
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
Citiraj:
Autor RAUL Pregled postova
Koliko ja znam izmedju Italije i Slovenije nema granicne kontrole,tako da ga nitko nije mogao nista pitati na toj granici.

Poslano sa mog moto g 5G plus koristeći Tapatalk
Ma to je bilo još dok Slovenije nije bila u schengenu. Ima to godina. Ne sjećam se kada ali znam da su ostali na granici i morali platiti
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2021., 08:25   #3143
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 954
Citiraj:
Autor RAUL Pregled postova
Koliko ja znam izmedju Italije i Slovenije nema granicne kontrole,tako da ga nitko nije mogao nista pitati na toj granici.

Poslano sa mog moto g 5G plus koristeći Tapatalk
U listopadu 2019 ksd sam zadnji put išao u Italiju na granici na Kožinama između Italiie i Slovenije uredno stajala Guardia di Finanza i karabinjeri, redom sve zaustavljali i unosili podatke auta, tako da se nemojte pouzdati u to da nema granice.
Ista stvar na Šentilju, kao fol granice nema, a austrijska policija stoji, ide se kroz suženje sa čunjevima i kamerama i zaustavljaju redom sve ne eu tablice. - Srpanj 2019
A sigurno i kamere imaju ANPR, pa kad zasvijetli tvoja tablica da vidiš veselja.
Ista stvar na granici Austrije i Slovačke kod Bratislave. Nema granice, a tamo policija, kamere i zaustavljaju sve redom. - Rujan 2019.

Sad zbog situacije sa koronom može biti samo jača kontrola.

Poslano sa mog SM-N770F koristeći Tapatalk

Zadnje izmijenjeno od: Colop. 10.06.2021. u 08:55.
Colop je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2021., 13:17   #3144
GreenLife
Čika Zeljeni
Moj komp
 
GreenLife's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: München
Postovi: 409
Citiraj:
Autor TomG Pregled postova
Mali OT: Zna li netko kako funkcioniraju kazne u DE. Blicnulo me je prije cca 2 mjeseca i nije jos nista stiglo.
Trebam li nazvati policiju ili pisati negdje?

Obicno sve to dode kroz tj dva uplati se i dovidenja. Vozio sam 93 max max mozda i manje gdje je ogranicenje 80 (dio brze ceste na kojem je nize ogranicenje).

Puno hvala.
Ne moraš ništa pisat, doći će. Dok odrade provjere, papirologiju, prijevod...to potraje. Računaj u periodu 6mj od blica da će doći.
__________________
GreenLife je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2021., 13:25   #3145
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor Colop Pregled postova
U listopadu 2019 ksd sam zadnji put išao u Italiju na granici na Kožinama između Italiie i Slovenije uredno stajala Guardia di Finanza i karabinjeri, redom sve zaustavljali i unosili podatke auta, tako da se nemojte pouzdati u to da nema granice.
Ista stvar na Šentilju, kao fol granice nema, a austrijska policija stoji, ide se kroz suženje sa čunjevima i kamerama i zaustavljaju redom sve ne eu tablice. - Srpanj 2019
A sigurno i kamere imaju ANPR, pa kad zasvijetli tvoja tablica da vidiš veselja.
Ista stvar na granici Austrije i Slovačke kod Bratislave. Nema granice, a tamo policija, kamere i zaustavljaju sve redom. - Rujan 2019.

Sad zbog situacije sa koronom može biti samo jača kontrola.

Poslano sa mog SM-N770F koristeći Tapatalk

Nekada smo svi mi preuvjereni da neće baš nas. A nekada to uopće nema veze sa srećom već s tehnologijom.
Bio je prije nekog vremena prilog na telki kako uređaji snimaju tablice na x mejstu i onda murja zaustavlja nakon 500m.

Baš su snimili neku gospođu kojoj je rega istekla. Ona viče kud baš mene koja nemam regu, a onako kamera ju je uhvatila kilometar prije i sustav ju je markao za zaustavljanje. Rekli bi gejmeri "No luck, just skill "
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2021., 12:19   #3146
Lika091
Premium
Moj komp
 
Lika091's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb - Brinje
Postovi: 785
Vožnja bez rege/osiguranja je uffff... Trazi nekog da te preveze, taxi, bus, tram...
Lika091 je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2021., 14:36   #3147
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 954
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Nekada smo svi mi preuvjereni da neće baš nas. A nekada to uopće nema veze sa srećom već s tehnologijom.

Bio je prije nekog vremena prilog na telki kako uređaji snimaju tablice na x mejstu i onda murja zaustavlja nakon 500m.



Baš su snimili neku gospođu kojoj je rega istekla. Ona viče kud baš mene koja nemam regu, a onako kamera ju je uhvatila kilometar prije i sustav ju je markao za zaustavljanje. Rekli bi gejmeri "No luck, just skill "
Prije dva - tri mjeseca frajer se okretao na našem privatnom parkingu i zakačio jedan od parkirnih auto. Udarac je bio toliko jak da je udubio vrata na parkiranom autu, i vozač je morao znati da je udario.
Vozač pobjegao, ali na svoju veliku žalost nije skužio dva velika natpisa VIDEONADZOR.
Došla policija, dali snimke, auto koji je pobjegao nije registriran, istekla polica osiguranja i vozač je pobijegao sa mjesta nesreće.
Karma je kurva, da je bio čovjek i ostavio broj mobitela, ništa se ne bi desilo, ovako je dobio kazne par tisuća kuna.

Poslano sa mog SM-N770F koristeći Tapatalk
Colop je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2021., 08:17   #3148
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
majstor je taman u sumrak imao 3,10 promila. pa kolko je to alkohola?

Citiraj:
Na Prekršajni odjel Općinskog suda u Koprivnici jučer je doveden 46-godišnji vozač, stoji u objavi Policijske uprave koprivničko-križevačke.

Razlog je, navode, taj što je u petak, u 20.55 sati, u Novigradu Podravskom vozio automobil dok je bio pod utjecajem alkohola od 3,10 promila. Istovremeno, vozačka dozvola već mu je bila oduzeta.

Kažnjen je novčanom kaznom od 10.300 kuna, kaznom zatvora od 15 dana i zabranom upravljanja motornim vozilima B kategorije na tri mjeseca te je predan u zatvor u Bjelovaru.
15 dana zatvora mu je taman da se otrijezni.
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2021., 09:36   #3149
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,099
Taj koji sa 3.10 još može voziti, je dobro baždaren.
Al samo 3 mjeseca zabrane, znači da je rijetko naletio cccc...
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2021., 13:29   #3150
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,988
Evo dobio i ja svoju prvu cestitku

Vozio 100kmh tamo gdje je 60 dopusteno, kazna od 3-7 keka

Moram prvo dostaviti podatke o vozacu, nakon toga? Dal da idem na sud il da platim cifru al ne znam koju razlika je 3 ili 7 keka...
__________________
Thinkpad T430 running Manjaro
rodriguez je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na