Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.12.2020., 16:22   #181
axo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Pula
Postovi: 1,360
Bez ljutnje al trajnost madraca je vise povezana sa tvojim dimenzijama.
Vidi sta se nudi u hespu.
Madraci se uvihek preporucuju do 120kg sa oprugama dok sa pjenama do 90kg. Sve sto je iznad tih mjera smatra se da gubi svoje karakteristike i trajnost.
Ja sam uzeo queen i greens jastuk u perfecti te uzivam u spavanju isto kao i druga polovica.
axo je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2020., 16:50   #182
KOveonline
Registered User
 
KOveonline's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zadar
Postovi: 47
Citiraj:
Autor axo Pregled postova
Bez ljutnje al trajnost madraca je vise povezana sa tvojim dimenzijama.
Vidi sta se nudi u hespu.
Madraci se uvihek preporucuju do 120kg sa oprugama dok sa pjenama do 90kg. Sve sto je iznad tih mjera smatra se da gubi svoje karakteristike i trajnost.
Ja sam uzeo queen i greens jastuk u perfecti te uzivam u spavanju isto kao i druga polovica.
Nema ljutnje, to su činjenice
Sigurno da moja težina utječe na neke stvari, ali da se Galaxy pregrijava, to nema veze s težinom. Isto tako od Medico home mi se raspao u ruci dok sam ga prekretao... jednostavno u tim dimenzijama nema čvrstoću u cjelini i prelomio se. Ali za te pare je isto poslužio u danima kada skuplje nismo mogli.
KOveonline je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2020., 21:42   #183
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
kupi latex madrac za sebe - znači na pola kreveta i kupi isti ili bilo koji drugi za drugu polovicu.
tizhu je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2020., 21:47   #184
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor KOveonline Pregled postova
Nema ljutnje, to su činjenice

Sigurno da moja težina utječe na neke stvari, ali da se Galaxy pregrijava, to nema veze s težinom. Isto tako od Medico home mi se raspao u ruci dok sam ga prekretao... jednostavno u tim dimenzijama nema čvrstoću u cjelini i prelomio se. Ali za te pare je isto poslužio u danima kada skuplje nismo mogli.
Je, medico home se vidi losa kvaliteta zavrsne obrade, kazes i ljepljenja, a meni jedna strana full visi i to na dobrih 30cm sirine, ima par centimetara pad, bas nezgodno, al sreca, pa spavam sam i spavam sad na sredini.

Ali za te pare je madrac odlican, necu ga preokretati nakon ovog sto si rekao, i ako poslu zi 3 godine to ce bit vrh.

A ovaj dio koji ne visi je jako dobar i udoban. Imam 97kg

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2021., 14:37   #185
definho
Premium
 
definho's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: /
Postovi: 155
jel netko u zadnje vrijeme narucivao iz Medica? 12.12. narucen Prestige, jos uvijek stoji u obradi?
__________________
Respect the Raise...!
definho je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2021., 22:57   #186
rodney
only fool, not a horse
Moj komp
 
rodney's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: near zgb
Postovi: 1,276
Citiraj:
Autor definho Pregled postova
jel netko u zadnje vrijeme narucivao iz Medica? 12.12. narucen Prestige, jos uvijek stoji u obradi?
Ja sam naručio 27.11. i stigao je samo neki generički mail kako im je žao ali ceo svet kasni, te kako mogu očekivati dostavu unutar 14 radnih dana. To je bilo 23.12.
__________________
"I intend to live forever. So far, so good."

job security - example
rodney je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2021., 23:54   #187
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Moje iskustvo sa madracima: prije 6-7godina kupili u Kingcross Jankomiru madrac, sjećam se da je bila samo ona fora da si legao na senzore i onda su ti rekli jel ok ili preveliki pritisak. Žena se legnula i birala, na kraju sam ja na njemu spavao bolje nego niti na ijednom prije (neka se u 7-8h naspavao probudio prije budilice). Žena često imala glavobolje ujutro. Ona je bočni spavač, ja na trbuhu valjda 90%.
No s godinama je moja strana propala, no svejedno sam odlično spavao na njemu (madrac je bio na ravnim letvama). Zamijenili ga sa Ergoactiv Consul, jedna medium (moja) druga hard (ženina). Podnice kupili kod njih također da bude po PS-u. Sada žena spava super, a ja sam prije 3 mjeseca osjetio jedno jutro užasnu bol u leđima dolje i sad svako jutro ako spavam na leđima ili trbuhu, a nisam nabijen skroz gore, ujutro se jedva dignem. Točno osjetim kako valjda te zone (tvrđe i mekše) povećavaju ili smanjuju pritisak na bolni dio (manje boli kad se nabijem na vrh kreveta/madraca). Usto, možda je do malog djeteta, ali od kad imam taj madrac nisam se naspavao, a znao sam spavati i po 10-11h u komadu.
Odspavam na kutnoj od Jyska od 2000kn, bolje se naspavam i ne bole me leđa. I sad ne znam što da radim...
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2021., 00:22   #188
domina
Premium
Moj komp
 
domina's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: KC (HR)
Postovi: 898
Na kraju sam uzeo madrac kod biosan-a, jer su imali u ponudi 200x210cm i podnice koje pašu.
madrac je elegant-hr a podnice bioflex zone

Otišao sam u Bjelovar gdje imaju poslovnicu, isprobao, činilo mi se ok, slično ko sadašnji madrac. Za sad sam zadovoljan.
Madrac, podnice i 2 perjana jastuka, sve skupa malo manje od 5k.

Plahte sam uzeo na web strani dreamwithus, dimenzije 200x 220cm i taman je, čak i malo knap jer se bojim da kad nategnem da ne pukne. Al plahte su malo skuplje, čisti pamuk, kvalitetnije su, a sad kolko.. vrijeme će pokazati.
Jedini minus za dreamwithus bi im dao, stanje na lageru, birao sam plahte koje imaju na lageru, da bi ispalo da prvu imaju a drugu ne. Pa su mi posebno poslali prvu, a drugu sam čeko valjd 2 mjeseca.

Edit:
Evo i drugu plathu sam navuko, ta druga je također 100% pamuk, al na dodir nije isto. I ta druga plahta je jače knap od ove prve. Nisu loše, fini je materijal, nema mucica, al knap i nategnuto pa se bojim da čim češće se bude mijenjalo, da ću ih kad tad poderat kod navlačenja.

Zadnje izmijenjeno od: domina. 09.01.2021. u 12:52.
domina je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2021., 16:42   #189
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,862
Kreveti

U potrazi smo za bračnim krevetom pa ako je netko nedavno kupovao ili ima kakvu dobru preporuku nabacite hint.
Kupujemo sve novo. I madrac i podnicu i korpus. Srednju-višu klasu.
Ne bi klasicni francuski lezaj sa vezanim madracom već tražimo nešto da ima latoflex podnicu na kojem je madrac. Po mogućnosti sa velikim sandukom ispod i pneumatskim klještima za dizanje
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom
Ziiky je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2021., 10:50   #190
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Preselio sam ti post u ovu temu. Srodno je dosta.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2021., 18:08   #191
CROXXX69
KAVA.hr
 
CROXXX69's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: zg
Postovi: 362
Pozdrav,

zanima me neki super udoban madrac (bočno ležanje oko 80%, inaće leđa) gdje postoji rok vraćanje, tj. probni rok tipa 100 dana.

Pa slobodno iskustva tu, hvala.
CROXXX69 je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2021., 20:11   #192
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,674
Medico madraci imaju probni rok 100 dana...jedan od mekanijih za bočno spavanje je Lux model
webstartm je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2021., 23:37   #193
CROXXX69
KAVA.hr
 
CROXXX69's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: zg
Postovi: 362
Hvala ti, ali ne bi od njih. Ne javlja se garda više na telefon ni na mailove.

Kakvi su ovi casperdreams?

Ako može općenito za te materijale i tipova madraca malo objašnjenje?
Želim neki koji je oko 25 cm visine, a kod njih ima:

https://casperdreams.eu/madraci/hote...-dreams-sense/

https://casperdreams.eu/madraci/madr...t-dreams-plus/

Ležao sam na oba i eto meni teško skužiti neku veliku razliku, sve mi je ok... a mislim, teško par minuta ležati pa da skužim što mi valja i što ne...
CROXXX69 je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2021., 20:52   #194
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Ovi madraci sto si linkao imao nisku gustocu.
Ako si tezi ili imas problema sa ledjima, to ce ti kasnije bit problem jer ce brze izgubit cvrstinu od guscih pjena.

Ako si malo tezi, gledaj da pjena bude bar 45

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2021., 21:21   #195
Charlie Harper
YouTube Master
 
Charlie Harper's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2020
Lokacija: Split
Postovi: 48
Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
Ovi madraci sto si linkao imao nisku gustocu.
Ako si malo tezi, gledaj da pjena bude bar 45
Čega 45, Elvene?
Jeli kao što piše tamo '35 kg/m3' (to je valjda gustoća), a trebalo bi ne manje od 45 kg/m3? (Imam 95 kg), hvala.
Charlie Harper je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2021., 22:44   #196
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
Baš to
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2021., 16:21   #197
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor Charlie Harper Pregled postova
Čega 45, Elvene?
Jeli kao što piše tamo '35 kg/m3' (to je valjda gustoća), a trebalo bi ne manje od 45 kg/m3? (Imam 95 kg), hvala.
Tako je, to je gustoca.
Sve ovisi i o lovi. 95 imam i ja, i puno bolje spavam na cvrstom madracu (placen 2000kn za 200x80) nego jeftinijem (a novom, star par mjeseci).

35kg/m3 ce ti biti mozda i OK na pocetku, ali ako se mozes rastegnuti financijski gledaj bar 40, ali nikako ispod tih 35 (ima ih i sa 30, ali to nikako).

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2021., 14:32   #198
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Krenia sam gledat madrace, trebat ce nam novi 180x200 madrac 1.9. kad se selimo. Bia sam u dormea neplanski jucer i tamo ima svega, od 5-12 tisuca kuna za sve i svasta. Nekako mi je dormeo odbojan (iako koristimo dormeo siena jastuke, vec druga tura i top mi je) pa gledam ostale opcije. Ja iman 75 kg, zena nekih 10 manje.
Malo sam prolista ovu temu i najvise se preporucuje indigo lux iz medico home (3 cm HR pjena 40kg/m3 + 2 cm latexa sa gelom za hlađenje 65 kg/m3). Vi koji ste uzimali indigo lux, jeste li i dalje zadovoljni njim?
__________________
prileee je online   Reply With Quote
Staro 07.06.2021., 14:55   #199
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
Ja sam uzeo ovo https://www.stolarijamraz.com/shop/p...c-p-54794.html . Imao raznih madraca i ovo je top, nema tog Dormea da mi ovo zamjeni. kao da spavam na oblaku, ja sam oko 95kg a žena 50kg i oboje smo prezadovoljni. Perfecta Dreams je inače Hespo. I svakako preporuka za madrac s đepičastim oprugama naspram Bonell sistema opruga, đepičaste se neće uleći s vremenom.
Prki je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2021., 20:40   #200
Charlie Harper
YouTube Master
 
Charlie Harper's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2020
Lokacija: Split
Postovi: 48
Smile

-->
Taman sam pred kupovinom madraca 200 x 160.
Najvjerojatnije će to biti Hespo, i to model
Luxury’ za 4000Kn, nemam direktan link, nisam ni siguran da je ovaj tip; https://hespo.hr/hespo-za-hotele/proizvod/luxury-plus
Exclusiv feel’ za 3500Kn https://hespo.hr/proizvod/exclusiv-feel-f1-n
Loop’ su mi preporučili tamo u dućanu ali nije mi baš sjeo, on je sad 3200Kn https://hespo.hr/proizvod/loop

Sve se ovo događa u Splitu, bio sam u Jokera i u Meblo, ni tamo mi se nije učinilo bolje, kao ni još jedan dućan tamo, Vitapur gdje je takav madrac na akciji čak ispod 2000Kn: https://www.vitapur.hr/madrac-od-pje..._96ed795c20000

Nije sve ni u novcima jasno, vidim sad da piše da je stupanj tvrdoće: mekan, pa sam odmah odustao od njega, mada mi tamo nije tako izgledalo. Svi ovi interesantiji mi i djeluju li-la na testiranju.



Kupovina ovog zadnjeg madraca gore ima jednu vanserijsku opciju:Ako s proizvodom niste 100% zadovoljni, možete nam isti vratiti u roku od 14 dana. Madrace možete vratiti u roku od 30 dana.” Ista stvar, tzv. sleep trial postoji i ovdje, I to 100 dana! https://medico-home.hr/proizvod/indigo-lux/



Hvala svima koji će mi napisati neki savjet,

Charlie Harper je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2021., 13:30   #201
nansale
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: zagreb
Postovi: 153
Citiraj:
Autor prileee Pregled postova
Krenia sam gledat madrace, trebat ce nam novi 180x200 madrac 1.9. kad se selimo. Bia sam u dormea neplanski jucer i tamo ima svega, od 5-12 tisuca kuna za sve i svasta. Nekako mi je dormeo odbojan (iako koristimo dormeo siena jastuke, vec druga tura i top mi je) pa gledam ostale opcije. Ja iman 75 kg, zena nekih 10 manje.
Malo sam prolista ovu temu i najvise se preporucuje indigo lux iz medico home (3 cm HR pjena 40kg/m3 + 2 cm latexa sa gelom za hlađenje 65 kg/m3). Vi koji ste uzimali indigo lux, jeste li i dalje zadovoljni njim?
Indigo Lux kupljen 2.5.2019., u dimenziji 140*200, skoro svakodnevno spavanje do danas bez ikakvih promjena na njemu (žena od 50 kg, ja od 78 kg i ponekad se jedna mala od cca 20 kg također zavuče k nama).. i dalje ih preporučujem!

Poslano sa mog 9026X koristeći Tapatalk
nansale je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2021., 17:21   #202
axo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Pula
Postovi: 1,360
Kod madraca ti je tesko nešto preporučit. Moras jednostavno otići i lezat 20min u poziciji na kojoj spavas da bi znao. Tak smo ja i zena. Na kraj uzeli iz perfecta dreams Queen.
axo je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2021., 16:23   #203
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Citiraj:
Autor nansale Pregled postova
Indigo Lux kupljen 2.5.2019., u dimenziji 140*200, skoro svakodnevno spavanje do danas bez ikakvih promjena na njemu (žena od 50 kg, ja od 78 kg i ponekad se jedna mala od cca 20 kg također zavuče k nama).. i dalje ih preporučujem!

Poslano sa mog 9026X koristeći Tapatalk
Hvala na odgovoru. Ako moze pitanje, kako i i zena spavate (bok, leda, trbuh, miks neceg od ovoga)? Jer zvao sam i ljubazno osoblje za nase mase i potrebe (spavanje uglavnom na boku, bok-trbuh koso mix) preporucuje ipak lux jer misle da ce indigo lux bit previse tvrd za bocne spavace. Makar i sama osoba s druge strane telefona preporucuje da uzmemo ako zelimo i indigo lux, isprobamo par tjedana i zamjenimo po potrebi. Indigo lux me najvise privlaci zbog tog sloja latexa i potencijalno hladnijeg madraca po vrucim danima kojih naravno u Splitu ne fali.
__________________
prileee je online   Reply With Quote
Staro 05.07.2021., 19:59   #204
Charlie Harper
YouTube Master
 
Charlie Harper's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2020
Lokacija: Split
Postovi: 48
https://hespo.hr/hespo-za-hotele/proizvod/luxury? Moj je 200 / 160.

Bilo je -10% za cash, već nekoliko dana sam na novom madracu, samo da vas izvijestim, možda će nekog zanimati; jako sam zadovoljan za sada, a ima i 2 godine garancije.
-->
Citiraj:
Autor Charlie Harper Pregled postova


Hespo, i to model
Luxury’ za 4000Kn
https://hespo.hr/hespo-za-hotele/proizvod/luxury? Moj je 200 / 160.

Bilo je -10% za cash, već nekoliko dana sam na novom madracu, samo da vas izvijestim, možda će nekog zanimati; jako sam zadovoljan za sada, a ima i 2 godine garancije.
Charlie Harper je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2021., 12:33   #205
nansale
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: zagreb
Postovi: 153
Citiraj:
Autor prileee Pregled postova
Hvala na odgovoru. Ako moze pitanje, kako i i zena spavate (bok, leda, trbuh, miks neceg od ovoga)? Jer zvao sam i ljubazno osoblje za nase mase i potrebe (spavanje uglavnom na boku, bok-trbuh koso mix) preporucuje ipak lux jer misle da ce indigo lux bit previse tvrd za bocne spavace. Makar i sama osoba s druge strane telefona preporucuje da uzmemo ako zelimo i indigo lux, isprobamo par tjedana i zamjenimo po potrebi. Indigo lux me najvise privlaci zbog tog sloja latexa i potencijalno hladnijeg madraca po vrucim danima kojih naravno u Splitu ne fali.
Sory tek sam sad vidio upit..spavanje kod oboje je većinom bok i leđa.
Mozda ali mrvicu možda je u početku madrac bio malo tvrđi ali stvarno jako jako malo te smo se brzo navikli.
I sam sam imao slične dvojbe prilikom kupovine pa su mi savjetovali Indigo Lux na testni period..međutim ostao je za stalno.
nansale je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2021., 21:11   #206
pdx
Premium
Moj komp
 
pdx's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: krk
Postovi: 482
Narucio sam na temelju vasih iskustava Lux, 160x200 2800kn. Dvoumio sam se izmedju indiga ali reko uvijek mogu zamijeniti, opet s 72kg ne zelim da bude pre tvrdo. Sad cekamo
pdx je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2021., 21:42   #207
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Ja spavam evo dva tri tjedna na indigo luxu i ua sada san zadovoljan.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
prileee je online   Reply With Quote
Staro 30.09.2021., 13:01   #208
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Imam https://jysk.hr/spavaca-soba/madraci...f140-dreamzone

Star nekih 3 godine, spavano na njemu nešto više od 100 puta, ako i toliko.

Premekan mi je, pretežak sam za to, ići će u prodaju (svaki čas).

Jel netko kupovao nešto od Bernarde zadnje vrijeme?

Svojevremeno sam čuo da su ima madraci bili po 10 000kn.

Sada čujem da se već neki jači da kupiti i za 5000kn. Jel zna netko nešto o tome?
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2022., 11:15   #209
wowcina
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 43
Koliku ulogu igraju podnice za madrace? Jel mogu tvrdi madrac učiniti osjetno mekšim? Kupili smo ovaj madrac: https://www.lunasan.hr/proizvod/madrac-softy-140x190/ i jednostavno je pre tvrd iako piše da je mekši tip.
wowcina je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2022., 11:44   #210
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
Podnica može jako puno utjecati

Kakvi sada imaš?

Ako je madrac od pjene ili lateksa obavezno letvicasta podnica
buljaka je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na