Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.01.2013., 18:04   #151
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Vecina ovih vapor stranica kao da je izasla iz sredine 90ih. Samo jos cekam da naletim na neku sa specijalnim DHTML efektima (tipa pada snijeg, ili trail na mouse cursoru)
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2013., 23:08   #152
palookavile
Registered User
Moj komp
 
palookavile's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 59
Evo pročitao temu i odlučio da ću također naručiti ovaj kit sa oceanvapora-a:
http://www.oceanvapor.com/174-new-ch...w-to-15w-.html

Pa sad malo gledam ove njihove tekućine:
http://www.oceanvapor.com/e-liquid/3...rtificate.html

7ml za 1$ mi se čini ok cijena, pa bi odma uzeo i par komada uz kit, tek toliko da probam više vrsta i nađem što mi odgovara pa preporučite neki okus ako znate da je dobar, može i voćne.

Inače pušim već oko 13 godina otprilike 20 cig dnevno, a zadnjih par godina uglavnom motam duhan pa kad je parti i cuga zna otić i cijela vrećica od 40g u jednoj večeri. Pretpostavljam da bi mi onda 18mg u tekućini za početak bilo ok?

Nakon ovog zadnjeg poskupljenja duhana (npr. 100g zlatnog dukata sa 58 na 70kn ) reko dosta više, pa ako ću tolko trošit na pušenje onda neka barem bude nešto manje štetno i smrdljivo.
palookavile je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.01.2013., 00:04   #153
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Tobacco blend, cohiba, french pipe. Te 3 su nekakav zakon, velikoj vecini se svidjaju, iako meni iskreno od te tri samo tobacco blend legao dobro.

Za pocetak nemoj ici nikako na vocne ili bilo kakve egzoticne okuse. Prvo cisto duhanski okusi, kasnije experimentiraj. 18mg bi trebalo biti ok, no ako zelis biti 100% siguran da nece biti apstinencijske krize, oprobaj i sa malo vise, recimo 24mg.

Ja sam npr krenuo sa 24mg. Trenutacno sam na 8.
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2013., 00:49   #154
palookavile
Registered User
Moj komp
 
palookavile's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 59
Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
Tobacco blend, cohiba, french pipe. Te 3 su nekakav zakon, velikoj vecini se svidjaju, iako meni iskreno od te tri samo tobacco blend legao dobro.

Za pocetak nemoj ici nikako na vocne ili bilo kakve egzoticne okuse. Prvo cisto duhanski okusi, kasnije experimentiraj. 18mg bi trebalo biti ok, no ako zelis biti 100% siguran da nece biti apstinencijske krize, oprobaj i sa malo vise, recimo 24mg.

Ja sam npr krenuo sa 24mg. Trenutacno sam na 8.
Hm da, mogao bi uzet jednu od 24 za svaki slučaj. Što se tiče voćnih, definitivno bi uzeo neku dobru tekućinu ako je okus sličan kao kad se puše oni voćni duhani na nargilama. Probao te nargile par puta i genijalan mi je taj "šmek".

Btw nemogu vjerovat da su tu toliko skuplje te tekućine. Mislio da će možda biti duplo skuplje uvrh glave, a ne 3x ili više. Ili možda te tekućine sa oceanvapora ne valjaju? Koliko vidim sve neka rasprodaja, 10ml - 1$, 50ml - 4.5$. Nisu valjda otrovne?
palookavile je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2013., 12:58   #155
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Ne bih znao, nisam ih probao
No da sam zadovoljan domacim dilerima - jesam. Pretezito ih ekipa sama pravi, a u pravilu su mi dosta bolje od 'tvornickih' koje sam prvo nabavljao
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2013., 18:06   #156
palookavile
Registered User
Moj komp
 
palookavile's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 59
Eto upravo naručeno i u iščekivanju

A što se tiče ovih naših dilera, otkud uglavnom nabavljate tekućine? Dućan, web, njuškalo?
palookavile je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2013., 19:39   #157
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
Iako je overall vamo v2 vjerojatno isplativija kupnja, sto zbog kineske nove godine, sto zbog jednostavnosti narudzbe, sto zbog poprilicne razlike u dimenzijama (sirina), sto vamo nema vezicu koja mi je dosta bitna, a i donekle estetike sam se ipak odlucio na joyetecha ego-c 1000mah + vivi nova+ego-t 900mah (kao backup kad se ovaj puni) - naruceno kod nas i stiglo za 4 dana, tj. jucer. I evo, iako se jos navikavam, zasad sam zadovoljan i preporucam. Jedini mi je problem mjera - s cigarretom i duhanom pusis, popusis, i pauziras - s ovim je tesko nac mjeru

Sto se tice varijabilne voltaze zasad nisam odusevljen, sve preko 4V mi je
jako, throat hit je veci i nekako jace "pece" grlo pri vecoj voltazi. Vjerojatno ce s navikavanjem i drugim tekucinama i to bit bolje

A i dimenzije su povece - 12 cm baterija + 7cm vivi nova + prsten = malo too much

Sve u svemu super, evo i frendov stari pomalo pari i ostavlja cigare - nakon 35g. staza na 2+ kutije plavog waltera...daklem, ohrabrite se i pređite na vapor side

Zanima me odakle narucujete tekucinu - inawera baza +aroma mozda? vise ne bi uzimao kod nasih deraca, pa ako uzimate izvana da se ushemimo, podijelimo troskove itd...Ili ako imate kontakt od nekog lokalnog po fer cijenama, PM-ajte
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2013., 10:55   #158
Rino
[ZA DOM]Rino
Moj komp
 
Rino's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Kutina
Postovi: 762
Citiraj:
Autor Fatal Pregled postova
Sve u svemu super, evo i frendov stari pomalo pari i ostavlja cigare - nakon 35g. staza na 2+ kutije plavog waltera...daklem, ohrabrite se i pređite na vapor side


Ne pušim već 2mj...imao sam gripu nakon koje sam jednostavno odlučio prestati (8 godina kutija Marlbora dnevno).

Nedavno sam se napio...istrgnuo frendu cigaru iz ruke i povukao dim...vratio sam mu cigaru...bilo je ogavno!

Ironično je što mi sad dim uvijek ide u oči (gdje god u birtiji sjednem).

E-cigare sam probao par puta, ali nikada nisam kupio...možda je i bolje ovako nasilno prestati!
__________________

Rino je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2013., 11:17   #159
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
Ako misliš prestati, bolje je samo odjednom prestati. Ako ne misliš, a ne želiš smrditi, trgovac sve oko sebe i još koješta, onda je e-cigareta spas.
Ja sam posudio kumu da proba i sad mi ne vraća , a već je naručeno za njega i njegovog starog. Striko se isto oduševio, ali ide u drugu turu.
Sad sam na jednoj bateriji jer me kuma zamolila da mu ostavim, dok ne stigne njegova jer "sad ne smrdi po kući" .
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2013., 13:14   #160
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
Pozdrav pariteljima,

da opet malo bumpam temu

Kakav atomizer trebam naruciti da mi ego c twist ne daje spaljeni okus na vecoj voltazi. imao sam vivi nova, sad sam na mt-3 kanger, oba na 4.6-4.8V daju poprilicno spaljen okus. Ovi su oba na 2.4 ohma, znaci za vece voltaze jeli mi treba high rec ili low res atty?
Fatal je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.03.2013., 14:53   #161
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
Nisam siguran kako oni označavaju verzije atomizera, ali neka logika govori da veći otpor znači veće zagrijavanje, a manji manje. Ako nema otpora, nema zagrijavanja pa, po tome, trebaš low res.
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2013., 15:01   #162
Veki-os
Premium
Moj komp
 
Veki-os's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,968
Citiraj:
Autor Fatal Pregled postova
Pozdrav pariteljima,

da opet malo bumpam temu

Kakav atomizer trebam naruciti da mi ego c twist ne daje spaljeni okus na vecoj voltazi. imao sam vivi nova, sad sam na mt-3 kanger, oba na 4.6-4.8V daju poprilicno spaljen okus. Ovi su oba na 2.4 ohma, znaci za vece voltaze jeli mi treba high rec ili low res atty?
Previše V je to za oba attya,zašto na toliko V pariš?
Ako ti je loša ili slaba aroma vjerojatno je vrijeme za pranje grijača i dry burn a ako je skroz zagorio vrijeme je za novi grijač(ili ručno pravljenje ako ne kupuješ grijače).
Ili ti je slab TH pa to pokušavaš nadoknaditi sa voltažom,onda trebaš drugu,jaču tekučinu.
Odgovor na pitanje bi bio da trebaš grijač sa manjim otporom jer če sa istom voltažom "jače grijati" ali to ti nije rješenje jer je to previše V za te attye,ako daje zagoren okus znači ili previše V ili zagoren grijač.

Zadnje izmijenjeno od: Veki-os. 03.03.2013. u 15:11.
Veki-os je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2013., 23:57   #163
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Pa i nije prevelika voltaza za recimo vivi novu. Ja sam koristio vivi novu, a vec duze vrijeme vision CE6 (daje meni osobno bolji okus).

Takodjer parim na 4,6-4,8, jer eto, tako mi odgovara sa velikom vecinom tekucina i nema mi veze sa samim okusom ili aromom koju parim. Daje vise pare i bolji ugodjaj. Valjda to ide od osobe do osobe.

No onda moram redovito cistiti grijac, tj. dryburn koji je veki vec napomenuo. Svaka 2-3 dana ocistim grijac, operem tubu, itd.

Ecig se mora odrzavati konstatno, nije sve tako jednostavno i bajno. Zato i imas spaljen okus. Prvo kupi si novi grijac (ne cijeli atomizer, samo grijac) i zamjeni ga. Cca 20-25kn kod nasih trgovaca. I onda ga odrzavaj pa nece biti spaljenog okusa
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2013., 18:58   #164
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
Hvala svima na odgovorima

Ta spaljenost mi se dogadjala sa oba atomizera cim sam ih nabavio - znaci nemoguce je da je zavojnica dotrajala. Inace kurim na 4-4.2V i okus i aroma su ok, ali mi nekako vise pase jaca voltaza kad pijem, pa bi onda narucio par low res atty-a sa ocean-vapora, nek se nadju
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2013., 19:44   #165
Marklar
Premium
Moj komp
 
Marklar's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Igrane - Split
Postovi: 75
Jedno pitanje za one koji su naručili vamo sa oceanvapora.
Jesu li botuni metalni ili gumeni?
__________________
------------------------------------
TCP / IP - tri crne pive, i pelinkovac
------------------------------------
Marklar je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2013., 13:04   #166
palookavile
Registered User
Moj komp
 
palookavile's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 59
Citiraj:
Autor Marklar Pregled postova
Jedno pitanje za one koji su naručili vamo sa oceanvapora.
Jesu li botuni metalni ili gumeni?
Znao bi ti odgovorit da sam dobio paket...danas dižem dispute.
palookavile je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2013., 22:36   #167
Marklar
Premium
Moj komp
 
Marklar's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Igrane - Split
Postovi: 75
Dok sam čekao odgovor oceanvapor izdao obavijest da više nemaju vamo zbog prevelike potražnje, ali sad mi se čini da su nažalost po tebe i prije ostali bez njih
Naručio sam sa vaporbreak 13.3, a evo tek danas su poslali.
Zanimljivo je da se na VB ispravna cijena pokazuje tek nakon logina i bude oko 10$ jeftinije.
Kad stigne javim dojmove.
__________________
------------------------------------
TCP / IP - tri crne pive, i pelinkovac
------------------------------------
Marklar je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2013., 00:55   #168
Nixis
Casual gamer
Moj komp
 
Nixis's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 802
Ove cigarete su samo dokaz da čovjeku ne fali duhan već samo da uvuče nešto u sebe.

Probajte duboko disat, uzet malu cjevčicu i pušit zrak, isti efekt.

Frend mi nije vjerovao, tj. smijao mi se, kad je shvatio da mu uopće ne fali duhan nego nešto da ga opusti (kontrolirano duboko udisanje/izdisanje) prestao je pušiti.
Nixis je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2013., 01:10   #169
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Nixis Pregled postova
Ove cigarete su samo dokaz da čovjeku ne fali duhan već samo da uvuče nešto u sebe.

Probajte duboko disat, uzet malu cjevčicu i pušit zrak, isti efekt.

Frend mi nije vjerovao, tj. smijao mi se, kad je shvatio da mu uopće ne fali duhan nego nešto da ga opusti (kontrolirano duboko udisanje/izdisanje) prestao je pušiti.
Meni fali osjećaj grebanja u pozadini grla. Ne generaliziraj.
  Reply With Quote
Staro 21.03.2013., 01:20   #170
palookavile
Registered User
Moj komp
 
palookavile's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 59
Citiraj:
Autor Marklar Pregled postova
Dok sam čekao odgovor oceanvapor izdao obavijest da više nemaju vamo zbog prevelike potražnje, ali sad mi se čini da su nažalost po tebe i prije ostali bez njih
Naručio sam sa vaporbreak 13.3, a evo tek danas su poslali.
Zanimljivo je da se na VB ispravna cijena pokazuje tek nakon logina i bude oko 10$ jeftinije.
Kad stigne javim dojmove.
Imam osjećaj da ćeš dobit paket prije nego ja svoj.

Muljaju nešto ovi na OV-u. Kažu da su poslali 8.3, dobio 2 tracking broja za jednu narudžbu (??) a nijedan ne radi pa dignem dispute 14.3, da bi mi drugi dan odgovorili da evo sad tracking radi i da maknem dispute i da je samo prvi tracking broj moj.

I fakat tracking sad radi al su očito tek 15tog zapravo predali paket u poštu i otad se još nije pomaknuo. Za popiz....



Citiraj:
Autor Nixis Pregled postova
Ove cigarete su samo dokaz da čovjeku ne fali duhan već samo da uvuče nešto u sebe.

Probajte duboko disat, uzet malu cjevčicu i pušit zrak, isti efekt.

Frend mi nije vjerovao, tj. smijao mi se, kad je shvatio da mu uopće ne fali duhan nego nešto da ga opusti (kontrolirano duboko udisanje/izdisanje) prestao je pušiti.
palookavile je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2013., 03:02   #171
blozer
Doktor znanosti!
Moj komp
 
blozer's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg,Peščenica/borongaj
Postovi: 1,305
Pozz svima koji čitaju ovu temu Odlučio sam se da bi kupio e cigaretu sebi i sad sam u nedoumici od silnih ogalsa na njuškalu. Pa ako može neka preporuka cijenovni rang 200-300kn stvarno neznam šta bi gledao to jest po čemu bi prepoznao koja je bolja od koje. Hvala unaprijed. Evo ja sam naišao na ovo http://www.njuskalo.hr/sve-ostalo/eg...-oglas-7008622
blozer je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2013., 11:23   #172
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Pogledaj njuškalo, mahni mu i naruči preko neta Proći ćeš tonu bolje u 90% slučajeva
  Reply With Quote
Staro 24.03.2013., 10:16   #173
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
Da, mada i to narucivanje s neta - dok dodje osijediš. Da sam narucivao vamo preko OV-a vjerojatno mi jos ne bi ni dosao. Ovako sam narucio kod nas, doslo za 3 dana i evo vejpam vec mjesec i po. A razlika u cijeni od 150kn kod nas i vani - rastegnuta na mjesec dana je usteda
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2013., 20:04   #174
palookavile
Registered User
Moj komp
 
palookavile's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 59
Stigo vamo mod i par tekućina sa oceanvapora konačno. Neloša stvarčica skroz, jedino trebam nešto smisliti s punjačem, jer ovaj njihov je preplitak i ne uđe u utičnicu.

E da i botuni su metalni.
palookavile je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2013., 00:17   #175
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
Citiraj:
Autor Fatal Pregled postova
Da, mada i to narucivanje s neta - dok dodje osijediš. Da sam narucivao vamo preko OV-a vjerojatno mi jos ne bi ni dosao. Ovako sam narucio kod nas, doslo za 3 dana i evo vejpam vec mjesec i po. A razlika u cijeni od 150kn kod nas i vani - rastegnuta na mjesec dana je usteda
Sa healthcabin stiže za 2 tjedna. Ako ćeš dhl, stiže za 3-4 dana.
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2013., 13:44   #176
Tamara
Registered User
 
Tamara's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Pula
Postovi: 4
Nabavila sam e-cigaretu prije više od 8 mjeseci, prije toga sam pušila kutiju Light Marlbora i dobila sam jutarnji pušački kašalj, nakon dva mjeseca od kada sam prešla nae-cigaretu mogu kazati da su nestali svi moji problemi uzrokovani pušenjem. Nema kašlja, kondicija nikada bolja, sve u svemu preporodila sam se

Zadnje izmijenjeno od: tor. 31.03.2013. u 18:27.
Tamara je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2013., 13:50   #177
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
Bravo. Evo sad cemo svi kupiti e-cigaretu preko te stranici, da tebi kao "referentu nabave" povećamo proviziju
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2013., 13:55   #178
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,159
Citiraj:
Autor Fatal Pregled postova
Bravo. Evo sad cemo svi kupiti e-cigaretu preko te stranici, da tebi kao "referentu nabave" povećamo proviziju
znaci, nije samo meni zvucalo ko reklama
domis je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2013., 18:28   #179
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
suptilno, nema što, no ne dovoljno
tor je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2013., 13:03   #180
Tamara
Registered User
 
Tamara's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Pula
Postovi: 4
Što god mislili, ja sam stvarno kupila e-cigaretu na spomenutom mjestu, a moje radno mjesto se bavi nabavom sasvim drugih stvari i nema nikakve veze s firmom u kojoj sam kupila proizvod, doslovno kupila i koristim ga!

Lijepi pozdrav administratoru, koji misli da je odradio posao iako je previdio neke druge "referente nabave"
Tamara je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na