Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Hardverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.11.2021., 12:14   #1
pasara
Premium
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 192
AOC 27B2H - okvir se odvaja od panela

Bok svima koliko god vas ima
Inace sam picajzla,ali sta sam stariji to sam jos veca.Trebam savjet za ovaj monitor jer sam primjetio da se na donjem dijelu monitora plastika(najvise na dijelu gdje pise marka proizvodaca) pocela odvajati od samog monitora.Dali to ima smisla prijavljivat,jer upitno je dali ce prihvatit reklamaciju,ali monitor je ipak kupljen 18.10.2021.
Slika

Pogledajte kako je plastika uz monitor sa desne strane i kako se ide prema lijevoj strani,tu pocinje zijevat.
Evo molim vas za savjet.
pasara je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2021., 13:27   #2
Nbdy32
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: Bestovje,Sv.Nedelja
Postovi: 2,636
Ne vjerujem da će ti to itko priznati ...

A i sam moraš znati da kod toplo/hladnog mora doći do nekih rastezanja i skupljanja ...

Jbga kineska plastika ili već čija je, probaj stisnuti to malo ono prstima, možda se vrati nazad ...

Nego zanima me kako ti to smeta dok sjediš ispred monitora, ili svaki dan obavljaš vizualni preglegled u 3D ???
Nbdy32 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.11.2021., 13:35   #3
pasara
Premium
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 192
Citiraj:
Autor Nbdy32 Pregled postova
Ne vjerujem da će ti to itko priznati ...

A i sam moraš znati da kod toplo/hladnog mora doći do nekih rastezanja i skupljanja ...

Jbga kineska plastika ili već čija je, probaj stisnuti to malo ono prstima, možda se vrati nazad ...

Nego zanima me kako ti to smeta dok sjediš ispred monitora, ili svaki dan obavljaš vizualni preglegled u 3D ???
Skoro da obavljam vizualni pregled.

Nakon j.....g potresa sam u prizemlju,jer se bojim vratit u potkrovlje,a ovdje dolje je cirkulacija familije puno veca,nego kaj je bila u potkrovlju,a stim dolazi i velika kolicina prasine,koja se lijepi za monitor.Jucer sam ga isao ispuhat,pa sam to primjetio.Imao sam aoca 24" i sad mi je zao sta sam ga rijesio i uzeo ovoga jer onaj prije je imao puno kvalitetniju izradu.To sam se i mislio da nece proci pod reklamaciju.Hvala i lp
pasara je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2021., 15:47   #4
Nbdy32
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: Bestovje,Sv.Nedelja
Postovi: 2,636
Da na žalost starije izvedbe su puno bolje od novijih,neznam da li je to zbog brzine izrade ili čega već ...

Ali evo za primjer,jednog starog dell-a sam jušer okrenuo u vertikalu, i stavio kao drugi monitor za praćenje rigova, ma kaj da ti velim, neznam di je sve bio i kaj sam sve s njim delal, ali plastika i sve oko njega ko i prvog dana ... (a ima sigurno 10-tak let) ...
Nbdy32 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na