Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.12.2005., 19:19   #1
Disturbed
Premium
 
Disturbed's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 98
ipod nano vs mini

ovak dvoumim se izmedju ova dva....
nekak vise vucem na nano jer nema hard posto skacem okolo naokolo s bajkom pa nebi brzo odumro a i batery duze traje ...jedina greda mi je sto je nekak tanak pa imam filing da bi ga slomio u ruci... ...jel ga tko vidio, opipao uzivo?...
__________________
Pentium 166mmx
Disturbed je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2005., 19:46   #2
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
Ja bih osobno puno radije uzeo mini-veći kapacitet, jeftiniji, i još je nano imao raznih sranja kaj se tiče kvalitete.
rendula je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.12.2005., 20:18   #3
sNNooPY
Premium
Moj komp
 
sNNooPY's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: ZG
Postovi: 1,860
Re: ipod nano vs mini

Citiraj:
Originally posted by Disturbed
ovak dvoumim se izmedju ova dva....
nekak vise vucem na nano jer nema hard posto skacem okolo naokolo s bajkom pa nebi brzo odumro a i batery duze traje ...jedina greda mi je sto je nekak tanak pa imam filing da bi ga slomio u ruci... ...jel ga tko vidio, opipao uzivo?...
cuj,iPod nano je noviji i tanji,al se zapitaj dal ti stvarno treba? osobno ga ne bi kupovo jer ima previse musica. od problema pucanja ekrana do cudnih pojava na displayu.Display je u boji i sve to, al iskreno...koji ce ti to qrac? ces gledat filmove na tome?
iPod mini ti je vec prokusana stvar. ja evo svog imam od 3. mjeseca (4GB verzija) i prezadovoljan sam s njim. radi ko urica, nikad problema.tak da eto, first hand experience: iPod mini. a i kao sto rendula kaze, josh je i jeftiniji
sNNooPY je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2005., 20:22   #4
Disturbed
Premium
 
Disturbed's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 98
ok kupujem mini...

falja na inf oko musica...
__________________
Pentium 166mmx
Disturbed je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2005., 18:37   #5
Nebelwerfer
Nebelwerfer
Moj komp
 
Nebelwerfer's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 270
Re: Re: ipod nano vs mini

Citiraj:
Originally posted by sNNooPY
cuj,iPod nano je noviji i tanji,al se zapitaj dal ti stvarno treba? osobno ga ne bi kupovo jer ima previse musica. od problema pucanja ekrana do cudnih pojava na displayu.Display je u boji i sve to, al iskreno...koji ce ti to qrac? ces gledat filmove na tome?
iPod mini ti je vec prokusana stvar. ja evo svog imam od 3. mjeseca (4GB verzija) i prezadovoljan sam s njim. radi ko urica, nikad problema.tak da eto, first hand experience: iPod mini. a i kao sto rendula kaze, josh je i jeftiniji
ovo sa ekranom je rijeseno...ja sam svoj iPod nano prije 2 mjeseca u Beču uzeo(crni, 2 GB) znajući za probleme sa ekranom, uzeo sam ga zbog veličine, a držim ga u malom džepu u hlačama di se novac stavlja, prilično stresno mjesto za nano, jer kad se sjedneš dođe do naprezanja ipoda...a nikakvih problema do sad, dakle, ekran ne puca...

čudne pojave na displayu? nisam ništa primjetio do sad...

4 ili 6 GB, od doma do faxa i natrag, ili recimo u vožnji bicklom sigurno neću stić preslušat tih 4 GB ovako si u tih 2 GB prebacim ono što trenutno najviše slušam i to je to...ako mi se sluša nešto drugo lako ubacim nekog novog izvođača...

jedina zamjerka je baterija koja ne traje dugo, jedno 6-7 sati, ali opet, ne putujem u englesku na fax pa da se nemože napunit kod kuće

usput budi rečeno, ove cijene su malo prenabrijane kod nas...kad potvrdiš mervešter, cijena za nano 2 GB u österreich ispadne 189 eura...inače košta 209 eura
__________________
Tiruliru!!
Nebelwerfer je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na