Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.08.2021., 21:41   #121
exzzy
Premium
Moj komp
 
exzzy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 843
Sad sam izvuko stari redmi 3, ni s njim ne radi...cudno il app ne voli kineze.

Sent from my RMX2001 using Tapatalk
__________________
exzzy je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2021., 00:29   #122
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,012
Citiraj:
Autor mann Pregled postova
Jok, meni radi u kombinaciji Samsung -> Google prva liga.

Kakva ti je slika na TV-u kod castanja sa mobitela? Ja bi na jedan TV imao aplikaciju, a na drugi bi castao sa mobitela.
Stipest je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.08.2021., 11:06   #123
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
Citiraj:
Autor exzzy Pregled postova
Nema sanse da tolko guta nebi meni radilo jel imam max 4-5mb/s

Sent from my RMX2001 using Tapatalk
Cek ti imas 4k eurosport na 5mb/s ?


Poslano sa mog Galaxy S10
__________________





warlock25 je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2021., 11:40   #124
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,148
Citiraj:
Autor Stipest Pregled postova
Kakva ti je slika na TV-u kod castanja sa mobitela? Ja bi na jedan TV imao aplikaciju, a na drugi bi castao sa mobitela.
Pa ne znam sto bih ti rekao, ista kao i s apliakcije. Nekidan mi se aplikacija od eon-aa blesala na smarttv-u pa sam na isti taj smart tv castao sa mobitela. Na mobu mi je radila app normalno. Nisam vidio razlike izmedju casta i app-a, znaci HD slika. Nisam neki zahtjevni korisnik ali vidim naravno kada je HD a kada je obicna.

Kasnije se to blesanje na televiziji stabiliziralo, ocito bio neki polusatni glitch pa sam se vratio na app jer preko apa imas biranje kanala daljincem dok na castanju moras po mobu nabadati. Osim toga kvaliteta po meni odlicna.

Da se mene pita cast na google chromecast 2 ili app na tv-u ne vidim neke razlike. Meni je taj EON vrh. Ja sam uzeo eon box + smart TV app + 3 uredjaja (2 MOB-a + Tablet). Uglavnom ja ful zadovoljan.
mann je online   Reply With Quote
Staro 21.08.2021., 12:07   #125
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,012
Hvala. Ja pokušavam izbjeći uzimati box, što zbog troška, što zbog još jednog daljinskog, pa bi na jedan TV stavio app, a na drugi castao. Imam odličnu app na mobitelu Castto, koja mi je sa MaxTVtoGO radila bez greške na LG TV. Imam mogučnost i spajanja računala sa tim TV-om, ali me brine, jer se piše da samo kod box-a i smart TV app nema ograničenja u protoku, dok kod mobilnih uređaja to postoji, a samim time je i slika slabija.
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2021., 14:29   #126
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,148
Citiraj:
Autor Stipest Pregled postova
Hvala. Ja pokušavam izbjeći uzimati box, što zbog troška, što zbog još jednog daljinskog, pa bi na jedan TV stavio app, a na drugi castao. Imam odličnu app na mobitelu Castto, koja mi je sa MaxTVtoGO radila bez greške na LG TV. Imam mogučnost i spajanja računala sa tim TV-om, ali me brine, jer se piše da samo kod box-a i smart TV app nema ograničenja u protoku, dok kod mobilnih uređaja to postoji, a samim time je i slika slabija.
Eon ti ima podršku za cast unutar appa. Sam app ti tako nudi cast s te strane nećeš imati problema.

Sent using Tapatalk
mann je online   Reply With Quote
Staro 22.08.2021., 20:31   #127
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
Citiraj:
Autor exzzy Pregled postova
Sad sam izvuko stari redmi 3, ni s njim ne radi...cudno il app ne voli kineze.

Sent from my RMX2001 using Tapatalk
meni na mi a2 lite radi normalno
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2021., 10:54   #128
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Idem se registrirati, unesem podatke, idući korak plaćanje izabaci me van. Probam ponovno, drugi mail, drugi broj mobitela opet ista stvar. Na oba acc se mogu ulogirati, ali ne mogu ništa gledati jer račun nije aktiviran. SZK od nikakve pomoći, ne mogu ni obrisati ni modificirati acc... Jesus...
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2021., 11:14   #129
23 Joke
Talični Tom
 
23 Joke's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: Split
Postovi: 85
EON mi majci naplatio uslugu koja je otkazana, 11 puta zaredom u jednom danu 900 kuna, prošlo od prigovora 23 dana i još nije riješeno. Za rubriku vjerovali ili ne, ali nažalost istinito.
__________________
23 Joke je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2021., 12:27   #130
ivanr
Premium
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 330
Imam neki stari Beelink GT1 sa Androidom 6, bi li radilo na njemu kao mobilna aplikacija? Play store mi ne da instalirati aplikacije za Android TV nego ga tretira kao tablet.
Valja li šta taj njihov box za 400 kuna ako bih prekinuo nakon probnog perioda? Radi li na njemu sve ostalo, Youtube, Netflix, HBO GO? Ili ima nešto bolje za iste pare?
ivanr je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.08.2021., 13:27   #131
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,012
Citiraj:
Autor ivanr Pregled postova
Valja li šta taj njihov box za 400 kuna ako bih prekinuo nakon probnog perioda? Radi li na njemu sve ostalo, Youtube, Netflix, HBO GO? Ili ima nešto bolje za iste pare?
Netflix ne radi. Nemam ga, nego su tako meni rekli. Mene je isto zanimao ES player, ali nisam dobio konkretan odgovor.
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2021., 13:28   #132
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,012
Citiraj:
Autor 23 Joke Pregled postova
EON mi majci naplatio uslugu koja je otkazana, 11 puta zaredom u jednom danu 900 kuna, prošlo od prigovora 23 dana i još nije riješeno. Za rubriku vjerovali ili ne, ali nažalost istinito.
Zašto 11 puta ?
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2021., 13:44   #133
23 Joke
Talični Tom
 
23 Joke's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: Split
Postovi: 85
Citiraj:
Autor Stipest Pregled postova
Zašto 11 puta ?
To se i ja pitam, račun koji je bio free 1 mjesec otkazan prije isteka tog jednog mjeseca free i dobila potvrdu na mail o otkazivanju nakon što je istekao račun 1 mjesec free. Nakon što mi je majci račun istekao naplatili 24.07.2021. 11 puta zaredom isti račun isti dan. Poslala im majka prigovor na službeni mail za prigovore i samo joj šalju generičke odgovore da bude ubrzo riješeno.
Nevjerovatno ali istinito.
__________________
23 Joke je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2021., 14:06   #134
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,012
Užas . Ja zato kod toga plačanja mjesečno (Netflix), što oni sami skidaju, dajem prepaid karticu, na kojoj ima točno toliko love koliko oni skinu, pa nek se misle. Više od toga, ne mogu. Minusa nema. Za slijedeći mjesec uplatim opet toliki iznos i to je to. Jesi bio u poslovnici ili dobio nekoga telefonom?
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2021., 15:29   #135
23 Joke
Talični Tom
 
23 Joke's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: Split
Postovi: 85
Majka nije bila u poslovnici, kontaktirala ih je i poslala službeni prigovor na info@telemach.hr sa slikama izvoda računa i specifikacije troškova gdje se jasno vidi kako je naplata 11 puta zaredom isti dan usluge koja je istekla, kontaktirala ih je preko maila, preko telefona i preko fejsa na stranici Telemach i službeno u inbox
Uvijek isti odgovor, da bude riješeno u najkraćem roku.
__________________
23 Joke je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2021., 16:01   #136
ivanr
Premium
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 330
Citiraj:
Autor Stipest Pregled postova
Netflix ne radi. Nemam ga, nego su tako meni rekli. Mene je isto zanimao ES player, ali nisam dobio konkretan odgovor.
Gledao sam neke youtube review-e iz Srbije i kažu da je Mi Box S puno bolji uređaj od tog Eon boxa, pa mislim da ću ipak uzeti Mi Box S. Jedino mi se ne sviđa to što nema ethernet port, ali i to se da riješiti preko nekog adaptera na USB.
Eon box ima bolji daljinski koji se navodno može upariti sa Mi Boxom pa bi to bila najbolja opcija kad bi se mogao nabaviti samo daljinski.
ivanr je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2021., 17:01   #137
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,148
Citiraj:
Autor ivanr Pregled postova
Gledao sam neke youtube review-e iz Srbije i kažu da je Mi Box S puno bolji uređaj od tog Eon boxa, pa mislim da ću ipak uzeti Mi Box S. Jedino mi se ne sviđa to što nema ethernet port, ali i to se da riješiti preko nekog adaptera na USB.

Eon box ima bolji daljinski koji se navodno može upariti sa Mi Boxom pa bi to bila najbolja opcija kad bi se mogao nabaviti samo daljinski.
Po meni je glavna prednost eon boxa što možeš imati i njega i Smart TV app na drugom TV-u. Od ostalih stvari zgodno je što je daljinac ful integriran u njega pa se ponaša stvarno odlično sa eon kanalima i videotekom. Podrzava i hdmi cec pa možeš određene funkcije direktno preko njega slati TV-u. Ima Google market ali nisam na njega pokušao staviti netflix jer ja zapravo imam stariji Samsung smart tv koji ima i Netflix i hbo na Samsung storu pa mi ne treba.



Sent using Tapatalk
mann je online   Reply With Quote
Staro 25.08.2021., 17:12   #138
ivanr
Premium
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 330
Citiraj:
Autor mann Pregled postova
Po meni je glavna prednost eon boxa što možeš imati i njega i Smart TV app na drugom TV-u.
Mogu li imati Eon box na jednom TV-u a Mi Box na drugom i gledati u isto vrijeme? Po mogućnosti na različitim IP adresama
ivanr je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2021., 18:21   #139
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,148
Citiraj:
Autor ivanr Pregled postova
Mogu li imati Eon box na jednom TV-u a Mi Box na drugom i gledati u isto vrijeme? Po mogućnosti na različitim IP adresama
Neznam za ip adrese tj. ne znam dali im je to neki faktor. Sve ostalo da. Mi box je isto što i Smart TV app. Eon box u ovome trenu možeš kupiti samo kod registracije novog korisnika. U tom trenu ga dodaš u košaricu platiš I kada ti dodje onda ovi iz korisničke moraju dodati eon box kao dodatni smart tv uredjaj na gore spomenuti korisnički profil. Nije bilo automatski kada sam ga ja uzeo i bilo je jako zbunjujuće i za službe i za mene. Kao da sam bio prvi u hr nije se znalo tko što može i radi. Ugl, nakon što ti omoguće možeš imati eon, smart app tv i tri mobilna uredjaja.

Sent using Tapatalk
mann je online   Reply With Quote
Staro 25.08.2021., 20:45   #140
johnsmith
Premium
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: vž
Postovi: 1,245
Zar nije bilo do 4 uređaja ALI *jedan* ekran aktivan istovremeno??
johnsmith je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2021., 21:58   #141
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,148
Citiraj:
Autor johnsmith Pregled postova
Zar nije bilo do 4 uređaja ALI *jedan* ekran aktivan istovremeno??
Jedan ekran osim ako kupiš eon box. Onda jedan ekran, jedan eon box i jedan mobilni.

Zaskrolaj gore, imaš i moje postove ali i postove prije mojih.

Sent using Tapatalk
mann je online   Reply With Quote
Staro 25.08.2021., 22:42   #142
exzzy
Premium
Moj komp
 
exzzy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 843
Ne, mozes uvijek tv + jos jedan uredaj(browser, mob...)

Sent from my RMX2001 using Tapatalk
__________________
exzzy je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2021., 09:21   #143
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Eto, mene privlačila ideja ovoga, ako radi kako treba.

Ali sam se bojao što ako ne radi, kakav će biti support.

Kao netko tko je probao više od 10-15 raznih IPTV-a, što naših, što kineza, što jeftinih, što skupih, presudno je bilo kakav je support i koliko brzo riješe problem.

Čitajući ovo gore, ono što sam mislio da će biti, se ostvarilo, nikakav support ili ljudi u supportu pojma nemaju što rade (restart TV-a, probajte kasnije i takve šeme...).

I za 90kn da ne daju HBO paket, za mene "no go".
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2021., 09:43   #144
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,148
Support je najgore nešto što sam doživio. Nisam ni znao da može doći do toga da support ako nešto ne zna da ti samo poklope. Znači to mi je nepojmljivo, dan danas se tome još iscudjavam.

Ok, sada kada sam to rekao sve u svemu meni je eon ok. Generalno radi dobro, slika mi neznam dali je ikad zatrzala. Jednom mi je na smart tv-u app bio nedostupan sat vremena ili tako nešto i to je to. Meni je bitno bilo što više programa u doku i dječjem plus što više uredjaja. Ovo mi se na kraju pokazalo kao najbolje za te novce.

Sent using Tapatalk
mann je online   Reply With Quote
Staro 29.08.2021., 13:16   #145
sharkri
Premium
Moj komp
 
sharkri's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 674
Ako koristite Maestro:

Nadamo se da uzivas u EON sadrzaju.
EON paket istjece za 5 dana. Nakon isteka ovih 5 dana tvoja bankovna kartica bit ce terecena za iznos odabranog EON paketa u trenutku naplate.

Napomena za korisnike Maestro kartica: Maestro kartica nije podrzana za naplatu EON usluge.
Kako bi i dalje mogao koristiti EON uslugu, potrebno je napraviti promjenu informacija o bankovnoj kartici na portalu MojEON, unosom podataka jedne od podrzanih bankovnih kartica.



Da znate, ako niste znali.


Ja koristim Revoult Virtualnu pa ćemo vidjeti dali će proći, love imam taman za EON.
__________________
Sig-5 redova normalne veličine max
sharkri je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2021., 13:46   #146
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,012
Oni nisu normalni. Ovo je sa njihove stranice kod aktivacije usluge

https://postimg.cc/ctvVMRKx
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2021., 13:48   #147
johnsmith
Premium
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: vž
Postovi: 1,245
Ma lol, to je standard slikica. Maestro polako izgleda umire. Zaba je presla na Visu, ne znam ostale banke ako imaju Maestro jer ne pratim.
johnsmith je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2021., 14:28   #148
franzD
Premium
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,365
Citiraj:
Autor johnsmith Pregled postova
Ma lol, to je standard slikica. Maestro polako izgleda umire. Zaba je presla na Visu, ne znam ostale banke ako imaju Maestro jer ne pratim.
HPB ga ima za karticu žiro računa fizičke osobe, a manje banke kao što su Kent, Sberbank, Podravska, Slatinska za debitnu tekućeg računa.
franzD je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2021., 16:01   #149
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,012
Bez veze. Ozbiljna firma prima sve kartice. Netko je ovdje napisao da ne primaju i VISA prepaid karticu .
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2021., 11:37   #150
p3r02d3r0
Premium
Moj komp
 
p3r02d3r0's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 445
Meni niš ne radi.

Došlo je do greške taman prije koraka "Plaćanje". Kad sam pokušao ponovno, kaže ovaj mail se koristi.

Logiram se ja u account, i vidi vraga, kreiran je. No, niti jedan program ne radi.

Logiram se u mojeon.hr, i tamo mogu još manje. Ne mogu upravljat uređajima. Ne mogu ih dodavat, oduzimat, ništa.

Jel se kome to već dogodilo? Moram čekat da "proradi" ili da ih zovem?

Edit: zvao ih. Ne radi jer nije došlo do naplate te 1 kn, pa su me tražili drugi mail. Sad čekam da mi pošalju podatke.

Zadnje izmijenjeno od: p3r02d3r0. 30.08.2021. u 12:05.
p3r02d3r0 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na