Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.02.2022., 14:12   #61
Njinsa
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2021
Lokacija: Kastav
Postovi: 25
Čekaj, to je router of Fibernet-a ?
Njinsa je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2022., 14:28   #62
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,764
Dal ti pihole pokazuje odvojene logove za svaki uredjaj na mrezi? Ovisno o setupu piholea, logovi se znaju prikazati kao da dolaze od "rutera", a zapravo su unutra objedinjeni svi uredjaji na kucnoj mrezi.

Pihole dns je pozeljno definirati pod lan/dhcp stavkom, ne u wan dns polje, tu isto znaju nastati slicni problemi.

Baci oko i na pihole - settings - dns - conditional forwarding. Ako si sve ispravno podesio, a i dalje ti se logovi prikazuju da dolaze od strane rutera, ovo ce rijesiti problem i separirati uredjaje/logove.

Da nisi upalio kakav servis na ruteru, tipa ddns, nekakve ips zastite, proprietary firewallove ili sl?

Ako su to zbilja logovi rutera i na mrezi nemas nikakav drugi xiaomi/aqara/mija i sl. pametan uredjaj, onda kvragu sve.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.02.2022., 16:39   #63
Risnjak
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2020
Lokacija: Grobnik
Postovi: 81
Citiraj:
Autor yossariane Pregled postova
Router svakih 8 sekundi poziva
api.miwifi.com
Kolko sam uspio pohvatati zove nepostojeću mobil aplikaciju
svakih par minuta zove
api.ad.intl.xiaomi.com
plus brdo nekakvih ad i tag adresa, čak zove i
nativemedia.rs
Naručio novi ruter u nadi da moj pi-hole se neće morati toliko mučiti sa prometom
lp
Di to sve vidiš. Ja nisam ništa mijenjao u routeru osim pasword i usrename za Wifi. I za sada sve šljaka. Lp
Risnjak je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2022., 19:07   #64
Njinsa
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2021
Lokacija: Kastav
Postovi: 25
Čovjek je odlučio složiti ADblock rješenje preko PIHOLE rješenja. Na njega je preusmjerio sve DNS zahtjeve koje iniciraju krajnji uređaji u kućnoj mreži pa vidi na top listi destination adresa da sa XIAOMI routera piče zahtjevi prema XIAOMI cloud-u.

Ti to ne možeš vidjeti jer nemaš DNS posrednika, krajnji uređaji pretpostavljam DNS postavke koje ponudi FIBERNET PPPoE konekcija.

Na Reddit-u postoji info od prije par godina koji objašnjava da je ova adresa u stvari pokušaj dohvata sadržaja inciranog od strane 'website filter'-a.
Potraži pod settings neku opciju koja se tako zove, pa ako je aktivan, isključi.

Zadnje izmijenjeno od: Njinsa. 04.02.2022. u 19:49.
Njinsa je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2022., 20:19   #65
yossariane
Registered User
 
yossariane's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2021
Lokacija: Grobinština
Postovi: 53
Odgovor svima
Da to je Fibernetov router koji sam dobio u zamjenu za Icotera router,
nisam mogao komfigurirati wifi mrežu.
Pi-hole je konfiguriran još prije par mjeseci i ništa takvoga nije bilo
nitu u ht routeru niti u Icotera routeru

Ovo je samo za miwifi ) da, 99 je moj router
Obratite pažnju na broj u lijevom doljnjem kutu
yossariane je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2022., 20:56   #66
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,764
Pa nije da si baš svima odgovorio

Ali ukratko, imaš li išta od Xiaomi uređaja doma, bilo pametni prekidač ili neki mobitel?
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2022., 21:14   #67
yossariane
Registered User
 
yossariane's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2021
Lokacija: Grobinština
Postovi: 53
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Pa nije da si baš svima odgovorio

Ali ukratko, imaš li išta od Xiaomi uređaja doma, bilo pametni prekidač ili neki mobitel?
Da imam mobitel, ali on se ne javlja. Svi moji uređaji imaju fiksne adrese tako da znam ko koga zove. Adresa 99 je adresa rutera i i logovima nije postojalo ništa sa miwifi adresom iako mobitel imam već godinu dana. Sve sam to već napisao. Ako nevjeruješ evo ti log od prošlog mjeseca

Zadnje izmijenjeno od: yossariane. 04.02.2022. u 21:19. Razlog: poslao krivi screashot
yossariane je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2022., 21:27   #68
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,764
Nije da ti ne vjerujem, samo želim pomoći eliminirajući druge potencijalne probleme (a Pihole je zanimljiva biljka). Ako history prije nije bacao te logove, nemamo o čemu pričati, u ovom slučaju ruter spama taj query.

Ali "nativemedia.rs" je obični web sajt i čim ti se to pokazalo na logu od rutera počeli su mi se paliti alarmi da nisi na kriva mjesta upisao Pihole DNS(ove). A to ne znam(o)
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2022., 22:51   #69
yossariane
Registered User
 
yossariane's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2021
Lokacija: Grobinština
Postovi: 53
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Nije da ti ne vjerujem, samo želim pomoći eliminirajući druge potencijalne probleme (a Pihole je zanimljiva biljka). Ako history prije nije bacao te logove, nemamo o čemu pričati, u ovom slučaju ruter spama taj query.

Ali "nativemedia.rs" je obični web sajt i čim ti se to pokazalo na logu od rutera počeli su mi se paliti alarmi da nisi na kriva mjesta upisao Pihole DNS(ove). A to ne znam(o)
Slika kaže više od riječi

Postoji još nekoliko linkova ali teško se je probiti kroz 150k linkova. Taj rs link je zvalo 10 puta. Stvarno nema nikakvog smisla ali to je tu. Kao što sam rekao
taj miwifi je uzaludan poziv prema mobil aplikaciji za setup modema. Nikako mi nije namjera da instaliram to
evo još linkova
eu.broker.miwifi.com
api.ad.intl.xiaomi.com
app-measurement.com
Svega toga nema u logu od prošlog mjeseca. Stavit ću drugi router drugi tjedan pa ćemo vidjeti. Inače što se tiče brzine nemam primjedbi
yossariane je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2022., 00:37   #70
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,764
Nemoj previše vjerovati (da tako kažem) pihole logu. Barem ne za ovaj .rs upit. Dajem mali prst lijeve ruke da je to upit nekog od klijenata s mreže jer stvarno nije prvi put da vidim takav log kao kod tebe.

Moj ruter stotinjak puta dnevno priča s Netflixom. Stvar je u tome što znam da sam uredno podesio postavke, klijenti se uredno vide na Pihole logovima, ali određeni upiti uvijek završe kao da potječu od rutera - a znam da je to Shield box (samo na njemu koristim Netflix). Net je pun sličnih slučajeva gdje sudeći po logu ruter šalje nemoguće upite, a nisam više siguran je li problem do rutera, Piholea, DNS protokola ili negdje između.

Svi android uređaji doma (Shield i 2 moba) mi generiraju app-measurement.com upite. Svi do jednog i to vrlo često. Još jedna sumnja da ti se upiti klijenata tu i tamo prikazuju kao ruterovi.

Nemam rješenje za ovo osim ignoriranja tih upita. Ako ti to išta pomaže

Tu NE spadaju ovi xiaomi upiti, taj dio problema zbilja smrdi.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.02.2022., 12:29   #71
yossariane
Registered User
 
yossariane's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2021
Lokacija: Grobinština
Postovi: 53
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Nemoj previše vjerovati (da tako kažem) pihole logu. .
Ipak ću mu vjerovati jer kako sam rekao svi klijenti imaju stalne adrese a posjetitelja nemam. Zanimljivo da se se app-measurement.com pojavljuje prvi put od kad sam spojen na fibernet. To me ne brine previše bacio sam ga u rupu i gotovo ali ovaj miwifi će mi poderati ssd
yossariane je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2022., 12:34   #72
Njinsa
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2021
Lokacija: Kastav
Postovi: 25
Ako te samo SSD brine, imaš 'log2ram' rješenje koje radi, koristio sam ga na Pihole prije par godina.
Njinsa je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2022., 09:31   #73
Bonez
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Mjesto
Postovi: 17
Evo da se i ja uključim sa svojim iskustvom.

Čekao sam ih sve skupa jedno tjedan i pol dana. Čini mi se da im je malo gužvanac sa isporukom (prije će biti da sheraju terence sa svima) jer mi je na kraju došao neki frajer koji valjda radi za RUNE i on mi je pospajao sve. Dobio sam tu Icoteru i4850. Ima se pristup routeru i svim opcijama (iako je to standardno sve dosta mršavo). jedino se ne smije resetirati jer se gube postavke, tako da tu valja biti oprezan. Može se uzeti svoj router i onda ti oni daju PPPoE postavke. Uzeo sam 500/250 paket (samo internet) i brzine na OOKLA su im uredno iznad ugovorene (prosjek 540/270). Za sada sam jako zadovoljan. Vidjeti ćemo kako će to izgledati kada nabavim svoj router

Kad smo kod toga...imate li neke preporuke za neki dobar out of the box router do soma kuna? Bitno mi je da ima OpenVPN.
Bonez je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2022., 16:48   #74
Risnjak
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2020
Lokacija: Grobnik
Postovi: 81
Citiraj:
Autor Bonez Pregled postova
Evo da se i ja uključim sa svojim iskustvom.

Čekao sam ih sve skupa jedno tjedan i pol dana. Čini mi se da im je malo gužvanac sa isporukom (prije će biti da sheraju terence sa svima) jer mi je na kraju došao neki frajer koji valjda radi za RUNE i on mi je pospajao sve. Dobio sam tu Icoteru i4850. Ima se pristup routeru i svim opcijama (iako je to standardno sve dosta mršavo). jedino se ne smije resetirati jer se gube postavke, tako da tu valja biti oprezan. Može se uzeti svoj router i onda ti oni daju PPPoE postavke. Uzeo sam 500/250 paket (samo internet) i brzine na OOKLA su im uredno iznad ugovorene (prosjek 540/270). Za sada sam jako zadovoljan. Vidjeti ćemo kako će to izgledati kada nabavim svoj router

Kad smo kod toga...imate li neke preporuke za neki dobar out of the box router do soma kuna? Bitno mi je da ima OpenVPN.
Ja naručio TP-Link Archer AX50 usmjerivač, Wi-Fi 6, AX3000 treba stići do četvrtka. Samo mi malo nije jasno ovo s PPPoE , malo sam razgovarao s podrškom i kažu mi daš Ip adresu routera i oni ubace. Mislio sam da dobiješ postavke koje sam ubaciš i spojiš se. Lp
Risnjak je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2022., 17:39   #75
Njinsa
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2021
Lokacija: Kastav
Postovi: 25
Hmm, teško će to ići bez PPPoE username i passworda, nema šanse.
Trebaju ti proslijediti ta 2 podatka te VLAN ID kojeg moraš također unijeti u postavkama za WAN konekciju.
Ono što spominješ da su te tražili nije IP adresa tvog router-a (LAN adresa koju ćeš postaviti kao gateway) nego po svemu sudeći MAC adresa WAN porta. To im je potrebno kako bi kod sebe na DHCP-u mogli povezati tvoj account i tvoj router.
Njinsa je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2022., 18:10   #76
Risnjak
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2020
Lokacija: Grobnik
Postovi: 81
Citiraj:
Autor Njinsa Pregled postova
Hmm, teško će to ići bez PPPoE username i passworda, nema šanse.
Trebaju ti proslijediti ta 2 podatka te VLAN ID kojeg moraš također unijeti u postavkama za WAN konekciju.
Ono što spominješ da su te tražili nije IP adresa tvog router-a (LAN adresa koju ćeš postaviti kao gateway) nego po svemu sudeći MAC adresa WAN porta. To im je potrebno kako bi kod sebe na DHCP-u mogli povezati tvoj account i tvoj router.
Sada gledam u stari router i vidim PPPoE - username, paswsword i Vlan ID što nebih mogao prepisati u novi router. Sa podrškom nisam puno pričao možda sam i ponešto krivo shvatio. U ponedjeljak ću to pokrenuti jer ovaj vikend sam imao prekid i u ponedjeljak tek dobio internet tako da izbjegavam vikend. Njinsa se slobodno javim ako gdje zapnem. Lp

Samo da dodam u subotu sam imao prekid interneta i valjda sam u toj nervozi preko aplikacije resetirao router i ostao bez podataka za spajanje te sam morao čekati tehničara u ponedjeljak. To znači čim dalje prste od resetiranja, svaka škola se plaća.

Da dodam, danas stigao router. Spojio ga s laptopom i na izgled vrlo jednostavno za postavljanje. Na samom početku ima opcija brzog postavljanja i navodi te po koracima od početka do kraja . Sutra zovem podršku da mi daju postavke za PPPoE. Javim dojmove. Lp

Zadnje izmijenjeno od: Risnjak. 18.05.2022. u 18:15.
Risnjak je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2022., 11:39   #77
Risnjak
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2020
Lokacija: Grobnik
Postovi: 81
TP-Link Archer AX50 usmjerivač, Wi-Fi 6, AX3000 Prva dva dana radi stabilno. Nisam previše zadovoljan dometom Wifi. Ima malo bolji domet nego Xaomi što sam imao od Fiberneta. U recenzijama za te novce best bay. Oko 2500 kuna za vrhunski, a to je malo preskupo. Ja sam najviše uzeo svoj router da imam svoje postavke i da mogu postavljat što hoću a ne kao što mi se desilo da sam slučajno resetirao pa je morao doći tehničar. I da znate kad postavite svoj router morate vratiti njihov. Ali dok ste njihov korisnik opet možete zatražiti od njih. I ove postavke što sam dobio važe mi za sve moje routere koje spojim, tako da možeš mijenjati routere kako hoćeš. Lp.
Risnjak je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2022., 16:46   #78
yossariane
Registered User
 
yossariane's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2021
Lokacija: Grobinština
Postovi: 53
Citiraj:
Autor Risnjak Pregled postova
TP-Link Archer AX50 usmjerivač,
Samo mali komentar, kupio isti i zadovoljan sam jer nemam nekakve posebne potrebe.
Ima jednu korisnu stvar, moguće konfigurirati dvije wireles mreže. Jednu privatnu i jednu javnu. Korisno za one koji cijene privatnost.
Ali ima i jednu manu za koju sam saznao naknadno na njihovom forumu. Nema podršku za mesh mrežu niti će ju dobiti u budućnosti za razliku od njegove slabije braće.
Podrška im je neočekivano dobra.
yossariane je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2022., 16:53   #79
yossariane
Registered User
 
yossariane's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2021
Lokacija: Grobinština
Postovi: 53
email servis

Kako naš davaoc usluga ne nudi mail servis, interesira me koji servis koristiti sad kada je gmail odlučio onemogućiti POP servis bez dvostruke autentifikacije.
Znači tražim POP/IMAP servis, najobičniji mogući, mail in/mail out. Besplatno naravno
yossariane je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2022., 19:06   #80
Njinsa
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2021
Lokacija: Kastav
Postovi: 25
Hotmail.com/Outlook.com
2FA možeš uključit/isključit, po volji.
Njinsa je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2022., 19:54   #81
Risnjak
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2020
Lokacija: Grobnik
Postovi: 81
Citiraj:
Autor yossariane Pregled postova
Samo mali komentar, kupio isti i zadovoljan sam jer nemam nekakve posebne potrebe.
Ima jednu korisnu stvar, moguće konfigurirati dvije wireles mreže. Jednu privatnu i jednu javnu. Korisno za one koji cijene privatnost.
Ali ima i jednu manu za koju sam saznao naknadno na njihovom forumu. Nema podršku za mesh mrežu niti će ju dobiti u budućnosti za razliku od njegove slabije braće.
Podrška im je neočekivano dobra.
Da nema mesh i to mu fali ali može se i bez toga. Malo me razočarao sa Wifi pokrivenosti. Meni je najbitnije da mogu raditi što hoću i da nisam ovisan o operatoru. Možda kasnije kupim nešto jače. Lp
Risnjak je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2022., 22:30   #82
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,921
Citiraj:
Autor yossariane Pregled postova
Kako naš davaoc usluga ne nudi mail servis, interesira me koji servis koristiti sad kada je gmail odlučio onemogućiti POP servis bez dvostruke autentifikacije.
Znači tražim POP/IMAP servis, najobičniji mogući, mail in/mail out. Besplatno naravno

cek sta nije da i dalje radi. mene je poceo prcat neki dan, al namjestis onu dodatnu sifru za aditional apps il kak se vec zove i deri.
da mi nije to proslo odhebo bi gmail jednom za svagda, napokon, al eto jos radi pa mi se neda. def kad budem morao idem na proton, jest da cu platit godisnje nesto al me bar vise nece niko hebat kako stigne.
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2022., 22:33   #83
yossariane
Registered User
 
yossariane's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2021
Lokacija: Grobinština
Postovi: 53
Citiraj:
Autor Njinsa Pregled postova
Hotmail.com/Outlook.com
2FA možeš uključit/isključit, po volji.
Nebi baš te mastodonte a i protivi se mojim uvjerenjima
Vidiš ovog pingvina sa strane.
yossariane je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2022., 22:37   #84
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,921
sumnjam da ces nac nesto "pametno" sa POP/IMAP, a da nije paid.
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2022., 22:39   #85
yossariane
Registered User
 
yossariane's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2021
Lokacija: Grobinština
Postovi: 53
Citiraj:
Autor geronimo_2 Pregled postova
cek sta nije da i dalje radi. mene je poceo prcat neki dan, al namjestis onu dodatnu sifru za aditional apps il kak se vec zove i deri.
da mi nije to proslo odhebo bi gmail jednom za svagda, napokon, al eto jos radi pa mi se neda. def kad budem morao idem na proton, jest da cu platit godisnje nesto al me bar vise nece niko hebat kako stigne.
Moj klient Claws mail nema vidljivu tu mogućnost, ali provjeriti ću i to. Mislim da mi je ovo napokon šansa da se oslobodim googla. Isprobavam sad
Zohomail.eu
pa ćemo vidjeti kako dalje. Ne vidim smisao plaćanja Protona za 20 mailova mjesečno.
yossariane je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2022., 22:42   #86
yossariane
Registered User
 
yossariane's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2021
Lokacija: Grobinština
Postovi: 53
Citiraj:
Autor geronimo_2 Pregled postova
sumnjam da ces nac nesto "pametno" sa POP/IMAP, a da nije paid.
Ima sigurno samo treba malo kopati. Za sad vivaldi.net i zohomail.com
yossariane je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2022., 23:02   #87
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,921
ma cek kako ti nema client. treba ti samo standardni username i pass. samo za pass ne koristis default nego generiras u google postavkama drugi.
ak se dobro sjecam aktiviras 2FA i onda ides dodat pass za app.
ak ne nades javi pa cu ic kopat jer nisam ni ja do nedavno znao za to. stime mi dela sve. izgenerirao sam par passova za par apova i kompova.


edit: login to gmail, tockice one gore pa account/security. aktivirat 2FA ako nije i ispod se pojavi APP passwords gdje mozes generirat kolko te volja.

Zadnje izmijenjeno od: geronimo_2. 08.06.2022. u 23:13.
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2022., 12:26   #88
yossariane
Registered User
 
yossariane's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2021
Lokacija: Grobinština
Postovi: 53
Citiraj:
Autor geronimo_2 Pregled postova
edit: login to gmail, tockice one gore pa account/security. aktivirat 2FA ako nije i ispod se pojavi APP passwords gdje mozes generirat kolko te volja.
Ne želim 2FA. Traže me broj telefona WTF. Do ku.......li su mi sa slanjem upozoravajućih mailova o spajanju nepoznatog compa. Zar nemogu shvatiti da ja nisam nekakva kompanija sa stalnom adresom. Niti u usa nemaju osobe stalnu adresu. Ostati ću još na webmailu a kad nađem drugi POP servis, zbogom đaci
yossariane je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2022., 13:05   #89
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,921
A hebiga kuzim te. nisam ni ja htio dat mob al ako oces koristit njihove usluge moras jest njihova g.
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 13.06.2022., 18:00   #90
yossariane
Registered User
 
yossariane's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2021
Lokacija: Grobinština
Postovi: 53
CGNAT

Moram ispraviti samog sebe
"Zar nemogu shvatiti da ja nisam nekakva kompanija sa stalnom adresom."
Ipak imam stalnu adresu jer se nalazim iza Fibernetovog CGNAT-a.

Dali i vi ostali se nalazite iza CGNAT-a ili sam ja srećković. Kako provjeriti, uputstvo na
https://www.remoterig.com/wp/?page_id=3494
yossariane je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na