Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.05.2023., 09:32   #151
Marko :)
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: Unknown
Postovi: 634
Fora kod HT-a i Telemacha je što oni kad poskupe, dignu tarifu ili u nju uključe neku dodatnu uslugu. A1 kad poskupljuje ne da ama baš ništa. Samo iste tarife po većoj cijeni.
Marko :) je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2023., 09:46   #152
Ecips Dlo
Premium
 
Ecips Dlo's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: brlog
Postovi: 488
imaju ove pogodnosti u cjeniku ali kako se izboriti za to?
Zvao jutros za ovu Super pogodnost ali nitko ništa nezna.

Ecips Dlo je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2023., 21:42   #153
G-rage
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: zagreb
Postovi: 29
Citiraj:
Autor Ecips Dlo Pregled postova
imaju ove pogodnosti u cjeniku ali kako se izboriti za to?
Zvao jutros za ovu Super pogodnost ali nitko ništa nezna.


Pozdrav, probaj se javiti na email adresu sluzba.za.korisnike@A1.hr

Raspiši detaljno upit, i stavi ovu sliku kao prilog, pa vidi sto ce ti reci.

Lp
G-rage je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2023., 07:52   #154
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,571


evo stigo mi je sms od a1,kaj bu to značilo u eurima baš mi nije jasno s obzirom na "popuste koje imam" a imam ih u mozaiku na svim uslugama,na što se točno odnosi tih 8,5% izgleda vidjet ćemo tek 1.7.
__________________
-

-

skalar je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2023., 08:22   #155
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,945
Pa usluge u mozaiku imas tipa 10kn popusta po usluzi (broj usluga x 10 kn = XY kn) i to ostaje ali ukupna cijena svega kad se zbroji total ce narasit za 8.5% (plus PDV na to naravno tako da ce i drzava ubrati svoj harač i zato sute i boli ih briga za korisnike premda su se prijetili pocetkom godine kad su operateri iznijeli taj plan)....
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2023., 08:42   #156
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,571
da ali mi je objašnjeno prilikom potpisivanja ,da besplatni HBO spada u akciju i da je cijena akcijska opčenito i nije isto dobit popust na veču cijenu ili podignut postojeće plačanje,
a kako me iskustvo sa operaterima uči ,kad je god nešto maglovito formulirano ostvari se uvijek najgora opcija za nas korisnike.
__________________
-

-

skalar je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2023., 23:10   #157
G-rage
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: zagreb
Postovi: 29
Citiraj:
Autor skalar Pregled postova
da ali mi je objašnjeno prilikom potpisivanja ,da besplatni HBO spada u akciju i da je cijena akcijska opčenito i nije isto dobit popust na veču cijenu ili podignut postojeće plačanje,
a kako me iskustvo sa operaterima uči ,kad je god nešto maglovito formulirano ostvari se uvijek najgora opcija za nas korisnike.
Ukupni račun koji dobijes mjesečno za usluge će od 1.7. biti veći za 8.5%
G-rage je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2023., 17:38   #158
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Citiraj:
Autor djzuza Pregled postova
Javi, zanima me što će reći 😁
Upravo me otkantali me generičkim mailom.

Baš me zanima hoće li me zvati retention kad dobiju zahtjeve za prelazak na drugu mrežu.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2023., 18:33   #159
Marko :)
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: Unknown
Postovi: 634
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Upravo me otkantali me generičkim mailom.

Baš me zanima hoće li me zvati retention kad dobiju zahtjeve za prelazak na drugu mrežu.
Rekao sam ti. 😂

Smatraj se elitom ako te bude zvao odijel za zadržavanje korisnika. 😉
Marko :) je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2023., 18:46   #160
Incre_Dible
Premium
Moj komp
 
Incre_Dible's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: ZG
Postovi: 149
Citiraj:
Autor Marko :) Pregled postova
Rekao sam ti. 😂

Smatraj se elitom ako te bude zvao odijel za zadržavanje korisnika. 😉
Zovu uvijek jer im je bitnije zadržati korisnika da plaća nešto manje nego da ode kod konkurencije. Benefiti zavise od agenta do agenta ali se većinom mirnim tonom može sve ispregovarati
Incre_Dible je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2023., 04:24   #161
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,571
ja ću izići iz mozaika i preći sa mobitelima na telemach popusti od 10kn po mobitelu se više neisplate,a osim toga je to jedini način da ih bar malo kaznim.
__________________
-

-

skalar je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2023., 07:19   #162
markecSMB
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Cro
Postovi: 945
Citiraj:
Autor skalar Pregled postova
ja ću izići iz mozaika i preći sa mobitelima na telemach popusti od 10kn po mobitelu se više neisplate,a osim toga je to jedini način da ih bar malo kaznim.
Ja sam to isto planirao napravit. Sad sam ih kaznio da sam 31.5. smanjio s savršene na paket od 10GB (ni toliko mi ne treba).

Jedino se bojim kvalitete signala od telemaha.

Za fiksni net (kabel) sam pod ugovornom obvezom još 5mj, i to bi isto prešao, no ne želim VDSL, a optika na mojoj lokaciji nije dostupn....da mi dođe optika ekspresno ih odkantavam.

Odvratna firma.
markecSMB je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2023., 12:06   #163
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,571
bio sam godinama na tele2 i imao doživotnu 40kn tarifu što se signala tiće u zagrebu i na moru kuda sam se kretao ni najmanjeg problema,problem je nastao kad je telemach preuzeo bilo je nakon par mjeseci gotovo svaki drugi mjesec ko padanje sistema ,kupovanje novih bonova,pisanje žalbi doduše vračali su pola od potrošenih bonova,
tako da me je koštalo 200kn mjesečno 3 mjeseca za redom,jer je bilo očito da se žele riješiti tih 40kn doživotnih tarifa,tako da se isplatilo više preći na pretplatu

za fiksni dio bi rekakao da treba malo sačekati,drugi će isto ići gore sa cijenama,u tom djelu i sa tih 8,5% će biti i dalje najeftiniji,vdsl je i dalje rulet kvaliteta ovisi o puno faktoradaljina centrala/ormarić stanje parice,stanje bakrene žice u zidu(pogotovo ako si dugo na kablu),
ono što je jedino jasno da priće o neposkupljivanju ove godine sa strane vlade su bile bacanje magle i ako se ne dogodi neko iznenađenje i drugi će isto poskupiti gotovo nsa 99% siguran u to samo je pitanje koliko,a i imaš još 5 mjeseci za razmisliti

p.s.sad sam ih zvao na onaj broj iz obavjesti prvi račun sa 8,5% dolazi od 1.8.2023 s time da je povečanje od 1.7.2023 popust za mozajik za 2 moba će biti i dalje 2,65eura ili ti ga 10kn po po mobu,i kao šlag na torti nisam ni mogao prijetiti sa odlaskom nego mi je on sam to predložio
ko nisam pod ugovorom, iz mozaika mogu izići kad hoću jedina posljedica je uvečanje za tih 2,65eura trenutnog računa

zvao sam i telemach i prešao rekao mi je da će ići i oni svakako gore sa cijenama ali da je kod njih najviše 7% ali da još nije odlučeno kad će
__________________
-

-


Zadnje izmijenjeno od: skalar. 03.06.2023. u 13:43.
skalar je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2023., 16:55   #164
markecSMB
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Cro
Postovi: 945
Citiraj:
Autor skalar Pregled postova
bio sam godinama na tele2 i imao doživotnu 40kn tarifu što se signala tiće u zagrebu i na moru kuda sam se kretao ni najmanjeg problema,problem je nastao kad je telemach preuzeo bilo je nakon par mjeseci gotovo svaki drugi mjesec ko padanje sistema ,kupovanje novih bonova,pisanje žalbi doduše vračali su pola od potrošenih bonova,
tako da me je koštalo 200kn mjesečno 3 mjeseca za redom,jer je bilo očito da se žele riješiti tih 40kn doživotnih tarifa,tako da se isplatilo više preći na pretplatu

za fiksni dio bi rekakao da treba malo sačekati,drugi će isto ići gore sa cijenama,u tom djelu i sa tih 8,5% će biti i dalje najeftiniji,vdsl je i dalje rulet kvaliteta ovisi o puno faktoradaljina centrala/ormarić stanje parice,stanje bakrene žice u zidu(pogotovo ako si dugo na kablu),
ono što je jedino jasno da priće o neposkupljivanju ove godine sa strane vlade su bile bacanje magle i ako se ne dogodi neko iznenađenje i drugi će isto poskupiti gotovo nsa 99% siguran u to samo je pitanje koliko,a i imaš još 5 mjeseci za razmisliti

p.s.sad sam ih zvao na onaj broj iz obavjesti prvi račun sa 8,5% dolazi od 1.8.2023 s time da je povečanje od 1.7.2023 popust za mozajik za 2 moba će biti i dalje 2,65eura ili ti ga 10kn po po mobu,i kao šlag na torti nisam ni mogao prijetiti sa odlaskom nego mi je on sam to predložio
ko nisam pod ugovorom, iz mozaika mogu izići kad hoću jedina posljedica je uvečanje za tih 2,65eura trenutnog računa

zvao sam i telemach i prešao rekao mi je da će ići i oni svakako gore sa cijenama ali da je kod njih najviše 7% ali da još nije odlučeno kad će
Ja imam problem da mi ne radi T mobile dobro doma. A živim u gradu, u centru, i vjerojatno mi blokiraju zgrade signal, pa je znalo bit pucanja.

S A1 sam u Pakoštanima na moru prošle godine imao problema, 5G al svejedno je bilo prezagušeno....zvao i mogao sam se...

Ne znam kakav je Telemach, al nekako mi je da je najgori od sva 3.

Što se tiče fiksne linije, kad dođe optika, od bilo kog prelazim na to.

U svakom slučaju, trudit ću se dat im (bilo kome od njih) što manje love, ne zato jer nemam, već ne podnosim ciganluk (a svi su oni cigani, samo je A1 prvi počeo).
markecSMB je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2023., 23:09   #165
Marko :)
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: Unknown
Postovi: 634
Kod Telemacha stvarno ne bi trebao imat problema sa signalom, jer u područjima gdje je slabiji ili ga nema, mobitel (ako si mu tako namjestio) se sam automatski spaja na mrežu HT-a (2G/3G/4G) i nastavljaš koristiti usluge bez ikakvih problema. Još od 2015. su sredili signal u cijeloj Hrvatskoj, otkad je Telemach, zamijenili su i sve bazne stanice. Tako da se stvarno ne bi trebao bojati "nedostatka signala". Gdje god sam išao, uvijek imam signal Telemacha, a na par mjesta gdje je prije bio slab, sada je 4G i više se ne spaja na HT iako ti to možeš napraviti ručno u postavkama (ako si van grada), ako baš želiš.

Koliko vidim što ljudi pišu, ne vidim da se ljudi baš žale na optiku.

Najviše na što se ljudi žale je služba za korisnike (telefonska), chat na stranici i na mail su puno bolji i odmah se bacaju na riješavanje problema. Ako ćeš je ikat trebat, samo preskoči telefon i pravac na Facebook u inbox prijavit problem. Ili na chat na stranici, ili možeš odmah direktno preko maila.
Marko :) je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2023., 13:35   #166
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,571
postoje "rupe" u mreži kod svih operatera gdje su signali slabi ili nikakvi ali sestrična mi je na pokučnom na graberju u zagrebu negdje do sredine prošle gdine imala je 5-10 brzine, a
od tada 70-150 ovisi od dobu dana i zauzetosti stupa na koji se spaja,velim bio sam na tele 2 godinama i nikad nisam ušao u područje bez signala

što se tiće službe za korisnike primjetio sam jučer da su pojednostavili automat da dođeš do operatera,"znanje" operatera je pak druga stvar -ljubazni jesu ,ali za svako moje pitanje je morao ići nekokg pitat
i mogu si zamisliti da bi na optici moglo biti problema, jer direktnog kontakta sa tehničarom na centrali kao i na oba druga operatera nema,jer se na optici sva poštelavanja vrše sa centrale,s druge strane kad
se jednom podesi više nema problema u trajanju ugovora.
__________________
-

-


Zadnje izmijenjeno od: skalar. 04.06.2023. u 13:47.
skalar je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2023., 10:46   #167
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
Danas su me nazvali i SZK A1 s upitom ako bih promijenio sadašnjeg operatera. Spomenuo sam im da su samo oni poskupili na što su mi odgovorili da će i drugi uskoro.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2023., 16:19   #168
Dacher
Banned
 
Datum registracije: Dec 2022
Lokacija: Zagreb
Postovi: 244
Moguće iako će ti sve reć samo da te pridobije.
Dacher je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2023., 14:57   #169
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,571
evo mene zvali iz a1 korisničke i spustili mi cijenu na 7,60eura sa poskupljenjem po mobu mada mi zahtjev za prenos na telemach teće i naravno prihvatio sam,znaći nekih 56 kn po mobu ,gotovo trečinu cijene manje nego što sam do sad plačao
__________________
-

-

skalar je offline   Reply With Quote
Staro 13.06.2023., 01:17   #170
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,571
evo u mojem simte tamte sa mobitelom ,novo je da unatoć i više nego pravovremenog obavještavanja telemacha (10 dana prije) danas sam dobio mail da će sutra biti izvršeno prebacivanje sa A1 na telemach,ponovno me u popodnevnim satima zvao i ovaj sa A1 tako da ćemo odmah sutra i da ćemo sutra odmah pokrenuti postupak vračanja brojeva na A1 i da sačuvam sim kartice jer mi popust može označiti tek kad je broj aktivan,telemach je postupio protuzakonito jer u zakonu piše da mogu odustat od prenosa sve do 48h prije samog prenosa i mogao bi ih tužiti na HAKOM ,samo dobio nebi ništa s tim samo bi se produžio rok povratka ,telemach bi dobio eventualno neku kaznicu ovako će trajati sve tri dana,trebalo bi biti sve gotovo do kraja tjedna,onda ću objaviti broj službe koja može dat malu plus tarifu po 7,60eura tek tolko da budem siguran da to prolazi ,da nekog nezaribam,čini se da A1 vodi dvoračno sjedne strane prijete povečanjem cijena i biti će zaone koji se nebune, s druge kad se u sustavu vidi da će doći do promjene operatera onda nude smanjenje pretplate plus popusti u mozaiku ostaju kakvi su i bili

s druge strane baš po ovome se vidi koliko je to loša klauzula po nas korisnike jer u uslugama gdje smo ugovorom vezani nemamo više nikakvi manevarski prostor te dvije godine i praktički mogu raditi iz nas što got hočeju,i kad prođu trnutni ugovori i imat ćemo neku sitnu moč, moći dobiti nazovi "akcijske cijene",koje nikada neće garantirati da će biti najniže do kraja godine jer očito postoji neki dogovor da će svi poskupljivati svake godine u sličnim postocima
__________________
-

-


Zadnje izmijenjeno od: skalar. 13.06.2023. u 02:00.
skalar je offline   Reply With Quote
Staro 13.06.2023., 08:21   #171
axo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Pula
Postovi: 1,367
Kulpi mob preko neta i uzmi tarife bez ugovora. Nisu im popusti na mobitele bajni ista cijena ko i svugdje.
Po meni neisplativo se vezati. Jedino da ponude najveću tarifu za 13e ili tak nest.
axo je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2023., 07:04   #172
djzuza
Premium
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 327
Mala+ tarifa za 7.60 eura?
To je već prihvatljivo.
Može u inbox kontakt broj?
djzuza je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2023., 15:14   #173
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,571


tel broj je 0800 900 898 - prodaja direktni broj

meni je dao gospodin ivan tko sve može nije ništa htio reći

2,65 eura po mobitelu
__________________
-

-


Zadnje izmijenjeno od: skalar. 16.06.2023. u 15:20.
skalar je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2023., 15:24   #174
axo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Pula
Postovi: 1,367
Citiraj:
Autor skalar Pregled postova


tel broj je 0800 900 898 - prodaja direktni broj

meni je dao gospodin ivan tko sve može nije ništa htio reći

2,65 eura po mobitelu
Uz ugovor ili?
axo je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2023., 15:30   #175
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,571
ne pretplata bez ugovorne obaveze dali ima veze mozaik ili ne neznam desilo se kad sam zatražio prenos broja na telemach par minuta iza ,i nije mi djelovo kao da to zna u tom trenutku
__________________
-

-

skalar je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2023., 12:25   #176
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor skalar Pregled postova
ne pretplata bez ugovorne obaveze dali ima veze mozaik ili ne neznam desilo se kad sam zatražio prenos broja na telemach par minuta iza ,i nije mi djelovo kao da to zna u tom trenutku
2,65 € popusta je mozaik. Kada spojiš dvije usluge. Ako spojiš još jednu ide još 2,65, još jedna pa ide još 2,65 i to je maximum što se tiče samog Mozaika. Niže cijene može ponuditi samo odjel prodaje uz UO.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2023., 21:53   #177
G-rage
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: zagreb
Postovi: 29
Citiraj:
Autor partwish Pregled postova
2,65 € popusta je mozaik. Kada spojiš dvije usluge. Ako spojiš još jednu ide još 2,65, još jedna pa ide još 2,65 i to je maximum što se tiče samog Mozaika. Niže cijene može ponuditi samo odjel prodaje uz UO.
Skoro točno :P

2 usluge - 1.33 € popusta za svaku
3 usluge - 2.65 € za svaku
4+ usluga - 3.98€ za svaku

Na usluge se misli A1 fiksni paket (net, tv, telefon ili kombinacija toga) kao jedna usluga, i svaka A1 mobilna pretplata (Mala+, Dobra+, Savršena, Bezbrižna).
G-rage je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2023., 22:54   #178
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor G-rage Pregled postova
Skoro točno :P

2 usluge - 1.33 € popusta za svaku
3 usluge - 2.65 € za svaku
4+ usluga - 3.98€ za svaku

Na usluge se misli A1 fiksni paket (net, tv, telefon ili kombinacija toga) kao jedna usluga, i svaka A1 mobilna pretplata (Mala+, Dobra+, Savršena, Bezbrižna).
Da, upravu si. Moj bad.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2023., 11:12   #179
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,571
Citiraj:
Autor partwish Pregled postova
2,65 € popusta je mozaik. Kada spojiš dvije usluge. Ako spojiš još jednu ide još 2,65, još jedna pa ide još 2,65 i to je maximum što se tiče samog Mozaika. Niže cijene može ponuditi samo odjel prodaje uz UO.
mislim zašto bi me zvali i nudili iste pakete koje sam imao i do tada?
pokrenut je bio prenos na telemach par minuta prije njegovog prvog poziva
kao što sam gore naveo u razgovoru je bio dojam da to nije znao i izričito je rekao cjenu 7,60 eura po mobitelu i dodatno kao i do sada mozaik popust koji će ostat isti 10kn(preračunato u eure) po mobu na čvrstu infrastrukturu.
kako daju i zašto te cijene nije baš objasnio,ovih 10kn(u eurima) če ostat nepromjenjeno i nakon poskupljenja 1.8-10kn.
ako je nekakva muljaža bit će kako došo tako otišao ,izgubit ću tih 60 centi po mobitelu,zajedno 1,2 eura razlika u cijeni pretplate, prenos traje 5 dana.
s time da će razlika poslje poskupljenja biti još i veća na telemachu su mi rekli da nije još odlučeno kada i kolko ali će biti sigurno u toku godine i da je maximalo do 7%
__________________
-

-


Zadnje izmijenjeno od: skalar. 18.06.2023. u 11:23.
skalar je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2023., 12:50   #180
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Zvali su i mene kada sam napravio zahtjev za prijenos broja u bonbon, također kao nisu znali da prenosim broj. Dali su mi Savršenu tarifu za 15,26€ uz UO. Tebe je zvao njihov odjel prodaje i to što nudi je uz UO.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na