Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Pisači i skeneri
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.06.2010., 19:56   #1
azzaman77
Ređistred Juzer
 
azzaman77's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: zg-sb
Postovi: 36
Samsung ML-1915 --- toner

Najprije da kažem da sam si dao truda i prelistao podforum u zadnjih 7-8mjeseci,, i došao do zaključka da model ML-1640 ima ovaj prvi toner koji se ne da puniti,, a ovaj koji sam ja uzeo (ML-1915) izašao je u tom vremenu (prije kojih 6mj) ali nisam našao niti jedan post o njemu..
Pa da pitam..

Pretpostavljam da se radi o istom sistemu tj. da ovaj toner ne mogu puniti, pa me zanima najekonomičnije/efikasnije rješenje vezano uz novi toner..

Krivo mi je što sam tek sada naravno, uočio grešku počinjenu u samom početku,, kako je netko jednom rekao: "mi nismo dovoljno bogati da kupujemo jeftine stvari" :P..

LP,, azzaman77..

EDIT: dakle treba mi pouzdana informacija vezano uz trenutni toner koji je u printeru --- da li se može ili ne može puniti?? I kako piše na njemu da ga mijenjam sa 1052L ili 1052S,, gdje ih mogu naći povoljno, koji je njihov kapacitet i kakva je situacija sa njihovim naknadnim punjenjem??

Zadnje izmijenjeno od: azzaman77. 18.06.2010. u 20:00. Razlog: EDIT: zaboravio sam pitati za punjenje tonera :P..
azzaman77 je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2010., 20:55   #2
azzaman77
Ređistred Juzer
 
azzaman77's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: zg-sb
Postovi: 36
Došao sam već do nekih iznosa i informacija za dotične tonere:

1052S je kapaciteta 1500 stranica i cijene između 400 i 500kn
and
1052L je kapaciteta 2500 stranica i cijene između 500 i 600kn

dakle išao bih na ovaj 1052L model jer je isplativije rješenje..

Naišao sam također i na "samo jednog" zamjenskog (1052L) na google-u,, po cijeni od oko 300kn (proizvođač ABLE),, pa se pitam isplati li se riskirati pa proći 200kn jeftinije (jer to je otprilike cijena jednog punjenja),, ili ipak ići na original, jer imam namjeru naravno puniti više puta prije ponovne kupovine novog.. Pitanje je zapravo jesu li ti zamjenski dovoljno kvalitetni da izdrže par ciklusa punjenja,, točnije da li je uopće i ovaj "originalni" za to sposoban.. Dakle tražim što kvalitetniji novi toner, pa makar i ne bio Samsung,, ako će izdržati barem 2 ili 3 punjenja..

Zadnje izmijenjeno od: azzaman77. 18.06.2010. u 20:59. Razlog: nekoliko greški u pisanju,, brzina je**ga :D :P..
azzaman77 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.06.2010., 11:12   #3
azzaman77
Ređistred Juzer
 
azzaman77's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: zg-sb
Postovi: 36
pozdrav,, može li netko samo prokomentirati punjenje ovih tonera i kvalitetu ovog zamjenskog (ABLE), bio bih zadovoljan i kada bi se moglo samo jednom puniti,, ali pod uvjetom da bude zadovoljavajući ispis..

LP,, azzaman77..
azzaman77 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na