Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro Danas, 07:53   #1
jacobbb
Premium
Moj komp
 
jacobbb's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: somewhere
Postovi: 540
Preporuka stranice za streamanje preko OBS-a

Pozdrav,

može li neka preporuka stranice za live stream preko OBS-a? Kvaliteta streama mora biti barem 1080p 50fps, moći primiti do 50tak gledatelja i da stream može biti privatan. Ovo zadnje je najveći problem jer recimo twitch je odličan sajt za streamanje i sve moje potrebe ispunjava osim toga da ne možeš birati gledatelje pa ti se u sobu ulaze ko na kolodvoru. Druga alternativa je Youtube, kod njega se može dobiti privatni stream ali problem je copyright, i za najbanalniju audio podlogu odmah mi dolazi copyright strikes na mail. Treća varijanta je vimeo, on se plaća čak 65$/mj za account koji dopušta streamanje i on radi ok, pristup streamingu ide preko passworda ali za tu cifru koju plaćam nisam zadovoljan sa kvalitetom slike koju dobivam, u ovom planu za 65$ svaki 1080p stream ide van kao 1080p30 sa svega 5 Mbps, ne znam jel gori fps ili bandwidt, za 1080p60 9Mbps treba dodatno platit što mi ne pada na pamet.

Ima netko neki savijet za neku drugu stranicu?
jacobbb je offline   Reply With Quote
Staro Danas, 08:43   #2
strikoo
Premium
 
strikoo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: HR
Postovi: 746
strikoo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na