Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.04.2021., 13:10   #121
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
To ko oni kaj su jučer guzice pokazivali uz cestu. Neki debeli u Mercedes F1 jakni i njegovi jarani.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 13:13   #122
keyser_s()ze
Premium
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Karlovac
Postovi: 583
Citiraj:
Autor Brko Pregled postova
Jasno kad voze po selendrama i kmetijama, a ne po gradu
Ufff, teške rasprave. Predlažem da se nađemo svi skupa pred Lagunom pa da se raspravi uz 1-2 gajbe

Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Vozač bmwa nije kriv? Tko se ubacuje bez žmigavca i koči? Derpe francuski je htio malo stati da ga se slika.
LOLOLOLOLOL
keyser_s()ze je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 13:23   #123
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Upravo se vratio iz Kumrovca nakon 24h bez spavanja
Jesam li ja jedini kome je ovo uzivo bilo prilicno underwhelming? Nekoliko WRC mašina koje su prošle u 15min i nakon toga wrc2 auti koji zvuče kao prosječan balkan GTI. Odusevljen sam odazivom gledatelja ali sami rally me nije oduševio pretjerano. Možda da je loose surface pa u skladu s time i gas non-stop u podu...
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 13:27   #124
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Citiraj:
Autor papčić Pregled postova
Jesam li ja jedini kome je ovo uzivo bilo prilicno underwhelming?
Dva prijatelja išli nabrijani na F1 hungaroring, bili cijelu utrku na nekom zavoju i umrli od dosade Nikad kasnije nisu išli, gledaju isključivo TV prijenose a obojioca su cijeli život ludi za time...
Tak da sigurno nisi jedini
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 13:34   #125
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor keyser_s()ze Pregled postova
Ufff, teške rasprave. Predlažem da se nađemo svi skupa pred Lagunom pa da se raspravi uz 1-2 gajbe



LOLOLOLOLOL
Može
Citiraj:
Autor papčić Pregled postova
Upravo se vratio iz Kumrovca nakon 24h bez spavanja
Jesam li ja jedini kome je ovo uzivo bilo prilicno underwhelming? Nekoliko WRC mašina koje su prošle u 15min i nakon toga wrc2 auti koji zvuče kao prosječan balkan GTI. Odusevljen sam odazivom gledatelja ali sami rally me nije oduševio pretjerano. Možda da je loose surface pa u skladu s time i gas non-stop u podu...
Nisi jedini. Meni isto tak bilo. Bezze.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 13:48   #126
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,364
World Rally Championship (WRC)

Pa ostao je čovjek iz tima koji rješava dalje sve. Zašto bi i on ostao ako ima trku dalje? Nitko nine ozlijeđen srećom i nema razloga da ostane i propusti trku.

A ova balkanska seljačina kaj u desnoj traci proleti, to je druga priča. Klasični promet u Zagrebu. Udarit mu kaznu da ju plaća 30 godina ko kredit.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 13:49   #127
GoGzS
Premium
 
GoGzS's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Novi Zagreb
Postovi: 979
Pikirao dva dobra hairpina na sljemenu, da vidim kako koce/ubrzavaju. Jundaj i Toyota jako impresivno izgledaju u zivo na sljemenu. Od svega ostalog, Ne kuzim u kojoj kategoriji su one dvije Alpine, ali pored WRC auta, ta dva auta izgledaju kao fun day at the office.

Ali imam osjecaj da se WRC nece ponoviti kod nas... sta je ekipa radila na stazi. Usred hairpina sa svih strana znakovi "no go zone", mestar ulece unutra, marshal mu se dere da se makne, da zbog takvih stvari sudije zaustavljaju brzince... "ja sam fotograf", marshal mu kaze ok, al onda obuci WRC press vestu... a ne ne, nema on akreditaciju, al slika on super fotke... i onda jos ekipa koja se nakon subarua seta cestom, bacaju kamenje na stazu etc. ect... katastrofa...
GoGzS je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 14:08   #128
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Smije li uopće takav auto, nisam vidio registarke pločice, prometovati u javnom prometu?
Ovaj policajac je naučio lekciju, ubuduće u HR treba paziti samo na svoje dupe i pokupiti plaću, jer i tako nema nikakve ovlasti. Što da ga gaze ubuduće, bolje mu je pit kavu u kafiću cijeli dan i spavati u autu.
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 14:25   #129
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Imaju registracije. Voze se po javnim cestama između brzinaca.
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 14:34   #130
keyser_s()ze
Premium
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Karlovac
Postovi: 583
Citiraj:
Autor Mladenxy Pregled postova
Dva prijatelja išli nabrijani na F1 hungaroring, bili cijelu utrku na nekom zavoju i umrli od dosade Nikad kasnije nisu išli, gledaju isključivo TV prijenose a obojioca su cijeli život ludi za time...
Tak da sigurno nisi jedini
Pisao ranije o tome. Ovi "moderni" avti imaju konja, ali okretnog momenta nemaju (kao ovi prije).

Primjera radi Impreza (po onome što sam vidio, prije svakog starta bila zadnji auto na stazi za provjeru) je još 2004. g. čupala 550 Nm @ 4000 rpm. Mali yaris ima 425 Nm @ 6000 rpm. Za rally treba Nm i to što nižim okretajima. Da stvar bude gora svi ovi ispod wrc 1 nemaju čak ni te konje u visokim okretajima....
keyser_s()ze je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 14:36   #131
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Eto, dok vi palamudite o tome ko je kriv i kako bi trebalo rafalima po Ogieru, momak iz BMWa i Ogier idu na večeru gdje će sve riješiti.

Eto, momak će se družiti sa pobjednikom WRC Croatia i svjetskim prvakom, dok se vi nadjebavate
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 14:42   #132
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Citiraj:
Autor Brko Pregled postova
Eto, dok vi palamudite o tome ko je kriv i kako bi trebalo rafalima po Ogieru, momak iz BMWa i Ogier idu na večeru gdje će sve riješiti.

Eto, momak će se družiti sa pobjednikom WRC Croatia i svjetskim prvakom, dok se vi nadjebavate
Obojica su krivi jer su jurili po javnoj cesti, vidi se koliko su jurili u odnosu na ostale aute. Obojicu treba debelo kazniti za obijesnu vožnju i izazivanje nesreće, a drivera treba još debelo kazniti za bježanje sa mjesta nesreće i napad na policiju. WRC ga treba kazniti zbog neprimjerenog ponašanja itd.

Pun mi k. idiota u prometu, na žalost i na vlastitim kostima i vlastitoj koži. Ali nisam naivan da će se ikada taj divlji zapad riješiti.
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 14:44   #133
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor Brko Pregled postova
Eto, momak će se družiti sa pobjednikom WRC Croatia i svjetskim prvakom, dok se vi nadjebavate
Nitko se ne nadjebava oko njih dvojice koji su nebitni, taj svjetski prvak bi na večeru trebao pozvati policajca kojeg je skoro pregazio, a ne nekog nebitnog klošara, to je i poanta cijelog slučaja.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 15:03   #134
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Nitko se ne nadjebava oko njih dvojice koji su nebitni, taj svjetski prvak bi na večeru trebao pozvati policajca kojeg je skoro pregazio, a ne nekog nebitnog klošara, to je i poanta cijelog slučaja.
Pročitaj prošlu stranicu pa možda vidiš kako se "nitko" ne nadjebava oko njih dvojice i kako su nebitni.
A ovo tko i kako bi trebao na večeru, piši pisma. Dao sam info, nije da me zanima kakve emocije to u tebi budi.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 15:10   #135
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Citiraj:
Autor Mladenxy Pregled postova
Obojica su krivi jer su jurili po javnoj cesti, vidi se koliko su jurili u odnosu na ostale aute. Obojicu treba debelo kazniti za obijesnu vožnju i izazivanje nesreće, a drivera treba još debelo kazniti za bježanje sa mjesta nesreće i napad na policiju. WRC ga treba kazniti zbog neprimjerenog ponašanja itd.
Nije BMW išao iznad ograničenja. Tu je tabla 70, znači možeš do 80, a BMW sigurno nije išao više od toga. Da je išao brže, ne bi na Toyoti bilo malo strgane plastike i udubljenja. Čini se brže zato jer je snimatelj bio blizu BMW-u pa je brzo proletio kroz kadar.

Ogier isto nije jurio već suprotno, on je vozio ispod ograničenja i pritom je još naglo zakočio prilikom mijenjanja trake.

Sve u svemu, nesreća je, bitno je da nitko nije nastradao. Prometni vještaci će lako uzeti snimku pa će prema duljini crte i broju sličica u sekundi izračunati brzinu.
Exomaniac je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 15:12   #136
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor Brko Pregled postova
Pročitaj prošlu stranicu pa možda vidiš kako se "nitko" ne nadjebava oko njih dvojice i kako su nebitni.
A ovo tko i kako bi trebao na večeru, piši pisma. Dao sam info, nije da me zanima kakve emocije to u tebi budi.
Ljudi samo daju mišljenja tko je ovdje kriv, ali ovakvih mini nesreća u zg-u dnevno ima 300.
Naglasak u ovom slučaju je nepoštivanje službene osobe od strane prepotentnih sportaša i cijele ove organizacije.
Probaj ti pregazit murjaka pa javi ishod.

Nikog ne zanima koga će on voditi na večeru.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 15:13   #137
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,364