Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kriptovalute
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.01.2021., 19:00   #7081
PR3DA70R
Premium
Moj komp
 
PR3DA70R's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Yautja Prime
Postovi: 1,107
"Buy when there's blood in the streets, even if the blood is your own."
PR3DA70R je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2021., 20:13   #7082
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,053
Kod mene isto ATH, broj pukotina po zidovima.
kopija je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2021., 12:07   #7083
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,475
Citiraj:
Autor neverin Pregled postova
Na Binance USDT futures, desno gore pored Place Order ima Grid Trading. Na klik se otvori novi prozor gdje postaviš parametre bota.
Bot je isti kao sa BitUniverse mobilne aplikacije, ali direkt na burzi.
Ako ti nije problem, može malo objašnjenje kako radi, na koji ga ti način koristiš i neke preporuke?
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2021., 13:32   #7084
PR3DA70R
Premium
Moj komp
 
PR3DA70R's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Yautja Prime
Postovi: 1,107
Citiraj:
Autor PR3DA70R Pregled postova
"Buy when there's blood in the streets, even if the blood is your own."
XRP btw. Htio sam ga navesti dok sam napisao ovo gore. Al evo i sad nije kasno.
PR3DA70R je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2021., 14:35   #7085
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Ovi sad već na dnevnoj bazi printaju tether da produže bubble...parsto milijuna svaki dan

Evo što na twitteru kažu o tome

https://twitter.com/cryptowhale/stat...121072128?s=21
segregator je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2021., 14:48   #7086
gunther
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,339
Jedni će gadno zaraditi, drugi popušiti...

Tako je to obicno u životu... treba paziti da nismo u krivoj grupi
__________________
AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
gunther je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2021., 15:23   #7087
microsoft66
Premium
Moj komp
 
microsoft66's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: VK
Postovi: 1,185
Citiraj:
Autor segregator Pregled postova
Ovi sad već na dnevnoj bazi printaju tether da produže bubble...parsto milijuna svaki dan

Evo što na twitteru kažu o tome

https://twitter.com/cryptowhale/stat...121072128?s=21

Sec debili ili su coravi ili su ovi dobro podmazali
microsoft66 je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2021., 15:59   #7088
lit
Premium
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: hr
Postovi: 972
Citiraj:
Autor microsoft66 Pregled postova
Sec debili ili su coravi ili su ovi dobro podmazali
Obzirom što se događa u "demokratskoj" americi ne bi se čudio da odobravaju u pozadini jer je i njihova ekipa u ovoj zaradi, sve je to kaos za obične ljude. Današnji svijet je poludio totalno, više nas ništa ne može iznenaditi.
lit je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2021., 16:07   #7089
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Cek, pa kak taj tether funkcionira? Ako ja imam 10 miljardi koje zelim stavit u tether, ne moraju li oni onda naprintat 10 miljardi tethera? I ja im dam 10 miljardi USD, i obicno me tu skinu i dadu mi 0.99:1 omjer odnosno vec me tu ogule, ak je to protiv zakona OK. Ali ak sam ja njima dao 10 miljardi onda oni tih 10 miljardi imaju...

A ako pak mislite da oni sami sebi daju tether i onda s njima kupuju BTC to je druga prica... Mislim da im to nece proci i da nisu tako naivni jer 0.99:1 na 10 miljardi je lijep novac.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2021., 16:21   #7090
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,729
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Cek, pa kak taj tether funkcionira? Ako ja imam 10 miljardi koje zelim stavit u tether, ne moraju li oni onda naprintat 10 miljardi tethera? I ja im dam 10 miljardi USD, i obicno me tu skinu i dadu mi 0.99:1 omjer odnosno vec me tu ogule, ak je to protiv zakona OK. Ali ak sam ja njima dao 10 miljardi onda oni tih 10 miljardi imaju...

A ako pak mislite da oni sami sebi daju tether i onda s njima kupuju BTC to je druga prica... Mislim da im to nece proci i da nisu tako naivni jer 0.99:1 na 10 miljardi je lijep novac.
Ne nego ti si vlasnik tethera i ti kazes "alo Bing daj mi posudi 100 milijuna tethera, vracam sutra!" i netko u firmi ti posalje 100M tethera za koje nema realno pokrice u dolarima... dakle firma nije dobila uplatu od 100M pravih dolara, a tebi je posudila 100M... ti napumpas BTC, cijena ode gore, drugi se zakace na vlakic, ti prodas, vratis firmi 100M, u plusu si par milijuna pravih dolara, a da nisi centa pravog dolara stavio u kombinaciju. Neodrziv sistem za ispumpavanje pravih dolara, koji ce se pokazati vrlo uspjesnim ako baloncic pukne. Kad krenu isplate u tetheru, a tether bankrotira jer nema toliko pravih dolara u rezervama koliko ga je isprintao...
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2021., 16:28   #7091
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Aha, da ali to se vrlo lako provjeri. Jer BTC nije XMR. Plus ak se radi o firmi onda su one bas pod opaskom tog SEC-a. A i sami vlasnik tethera je tu pod velikim povecalom buduci su ga vec provjeravali zbog slicnog skandala.

Inace to sto si napisao je moguce s masu tih shitcoina.

A kako bi inace BTC rastao? FIAT/BTC je slabo pokriven. Kako ti veliki igraci ulaze, recimo ovaj Grayscale? Sto on kupi i kako? I gdje?
__________________

Zadnje izmijenjeno od: dada-as. 07.01.2021. u 16:34.
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2021., 16:48   #7092
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,729
Tether vec dugo nije pod ingerencijom Amerike, vlasnik je odavno negdje na Sejšelima, tako da SEC to moze objesit macku o rep. Mogu eventualno zabraniti trgovanje s Tetherom u US, ali ako do toga dode vec ce bit kasno. A Grayscale isto kupi tether, a s tetherom BTC. Nije problem kupiti, problem ce biti kad bude trebalo prodati i isplatiti... pa kad ispadne da je tethera u odnosu na prave dolare u omjeru 1000:1... a to znaci da bitcoin od 40000 USDT vrijedi zapravo 4 USD...

edit: i ne kuzim kako se da provjeriti, upravo u tome i je problem, sto se ne da provjeriti, nije ovdje BTC u pitanju ni altcoini, vec sam tether... a sve se pumpa sa tetherom, a tether nema pokrice u dolarima... ti samo vidis onaj dio transakcije koji se moze provjeriti a to je izlaz tethera, ali ne vidis uplate pravih dolara... i to nitko ne moze provjeriti niti znati osim onih zaposlenih u tetheru.
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2021., 17:07   #7093
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Aha, da sad si tom lijepo objasnio. Da to ce biti veliki problem ako ovaj nebude imao para. A kako kazes da je pobjegao na sejsele onda mi to vuce kao na scam stoljeca. Da nije mozda i to razlog da svi stoje u BTCu? Odnosno da se ne misle vracat u tether. Hahaha, gdje je onda nebo?

Stavili ste mi sad bubu u uho, mada je ona vec duze u mom uhu jos od onog prvog skandala i uvijek kad sam u tetheru sam nekako nervozniji nego kad sam u BTCu... Ali sad se vec bojim jer sve vise i vise para je u tom Cryptu pa ako netko zatvori pipu....
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2021., 17:19   #7094
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,729
Zato ljudi sve vise i vise bjeze u alternative tetheru, BUSD i USDC, ovaj zadnji je od coinbasea, navodno da ce ga uskoro i paypal primati... tako da ono, moguce je da se ne desi nista posebno, a moguce je i da se desi scam stoljeca.

A neki pak kazu 800k EOY, 62k EOM. A cega, dal tethera ili fiata, bogte pitaj i znaj
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2021., 17:31   #7095
microsoft66
Premium
Moj komp
 
microsoft66's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: VK
Postovi: 1,185
microsoft66 je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2021., 17:42   #7096
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975







Prestao postat 29.11.2020, cijena BTC tada: oko $13.5K
"Popravio" svoj Twitter account 22.12.2020, cijena BTC tada: oko $23K

Morao je, naravno, smisliti razlog zašto je tome tako, jer sve šta je govorio protiv BTC dok je još bio ispod 13K mu je palo u vodu.

Meet "Tether FUD". Taj fud se povlači po vijestima još od 2018-e. U međuvremenu je Tether imao audit i navodno je sve po zakonu.

A njegova logika da BTC skače kako se Tether printa je istina, ali krivo prikazana. Ne raste BTC jer netko bezveze printa tether, nego se tether printa jer institucije pomoću njega kupuju BTC, pa kao posljedicu nedugo nakon printanja imamo rast BTC-a. Zato i postoji ta korelacija, koju on tako slatko izvrće i koristi da bi širio svoj fud, dok se u realnosti radi o običnoj potražnji za Bitcoinom, kojeg većina kupuje preko tethera.

O njegovom shillanju XRP-a bolje da i ne počinjem. Sada je već u "damage control" modu, jer njegov voljeni coin doslovno sve burze počinju delistati, pa tješi ekipu koju je godinama navlačio na isti.



Citiraj:
Autor dakky Pregled postova
Ne nego ti si vlasnik tethera i ti kazes "alo Bing daj mi posudi 100 milijuna tethera, vracam sutra!" i netko u firmi ti posalje 100M tethera za koje nema realno pokrice u dolarima... dakle firma nije dobila uplatu od 100M pravih dolara, a tebi je posudila 100M... ti napumpas BTC, cijena ode gore, drugi se zakace na vlakic, ti prodas, vratis firmi 100M, u plusu si par milijuna pravih dolara, a da nisi centa pravog dolara stavio u kombinaciju.
Kako si onda u plusu ako nemaju pokriće u pravim dolarima?
To o čemu ti pričaš je pumpanje cijene BTC-u sa monopoly novcem. Osim malog čovjeka, koji ionako ulaže sitno u BTC, na kraju bi najviše na*ebale institucije koje posluju s Tetherom, ako ne budu mogle izkeširati taj svoj silni tether u dolare.

Misliš da su stvarno toliko glupi i da nemaju ljude, čak cijele odjele, koji se bave samo provjeravanjem firmi s kojima odluče poslovati (u ovom slučaju Tether) ?

Da je to stvarno tako, osim šta je krivično djelo, SEC bi ih razapeo, prije ili kasnije, a mislim da im se to dugoročno ne isplati + pročulo bi se brzo.

Tether je baziran u Hong Kongu, Santa Monici (USA) i Londonu (UK). To su sve zemlje s kojima SEC surađuje, i pohvatali bi ih ko zečeve da dobiju nalog od SEC-a.

Kako su i Mcafee-ja. Čovik ih je izbjegavao po cijelom svijetu, pa je svejedno sad u ćuzi.

Sjećam se još 2018-e, kada je kružila i priča o tajnom kartelu koji kontrolira cijenu BTC-a i ne da mu da naraste... pa evo kako je to završilo. Takve priče golicaju maštu, pa ljudi rado pričaju o njima, ali ne znači da su istina.

Ja osobno ne mogu potvrditi jel to tako ili nije sa tetherom, samo iznosim svoju viziju da, kada malo zastanem i razmislim, nekako sav taj fud oko tethera nema baš logike. Nadam se da nisam u krivu.

Ono šta mali ljudi mogu napraviti, ako žele mirno spavati, je ne koristit tether. Hvala bogu ima opcija danas koliko hoćeš.
Drugo, ne uzrujavati se ako kupite BTC na 40K, pa se veliki izdumpaju i cijena padne na 20K, ili 10K. Bitcoin je dokazao tokom prošlosti da se uvijek, bez iznimke, vrati još jači. Doduše katkad treba počekati koju godinu, ali zato se ne stavlja kompletna ušteđevina u njega, jel

-->
Citiraj:
Autor segregator Pregled postova
Ovi sad već na dnevnoj bazi printaju tether da produže bubble...parsto milijuna svaki dan

Evo što na twitteru kažu o tome

https://twitter.com/cryptowhale/stat...121072128?s=21
Taj Cryptowhale je običan fuder i xrp shill.
Ne kažem da neke stvari ne zna pametno napisati, ali tko ga duže prati trebao je dosad shvatiti da on stalno priča o tome kako je BTC u bubbleu (još dok je BTC bio debelo ispod 13k) i da nas neminovno čeka reset na 4k.
Kako je BTC rastao, tako su ga razapinjali u komentarima, koje je naravno ignorirao.
Onda odjednom prekid od skoro mjesec dana:








Prestao postat 29.11.2020, cijena BTC tada: oko $13.5K
"Popravio" svoj Twitter account 22.12.2020, cijena BTC tada: oko $23K

Morao je, naravno, smisliti razlog zašto je tome tako, jer sve šta je govorio protiv BTC dok je još bio ispod 13K mu je palo u vodu.

Meet "Tether FUD". Taj fud se povlači po vijestima još od 2018-e. U međuvremenu je Tether imao audit i navodno je sve po zakonu.

A njegova logika da BTC skače kako se Tether printa je istina, ali krivo prikazana. Ne raste BTC jer netko bezveze printa tether, nego se tether printa jer institucije pomoću njega kupuju BTC, pa kao posljedicu nedugo nakon printanja imamo rast BTC-a. Zato i postoji ta korelacija, koju on tako slatko izvrće i koristi da bi širio svoj fud, dok se u realnosti radi o običnoj potražnji za Bitcoinom, kojeg većina kupuje preko tethera.

O njegovom shillanju XRP-a bolje da i ne počinjem. Sada je već u "damage control" modu, jer njegov voljeni coin doslovno sve burze počinju delistati, pa tješi ekipu koju je godinama navlačio na isti.



Citiraj:
Autor dakky Pregled postova
Ne nego ti si vlasnik tethera i ti kazes "alo Bing daj mi posudi 100 milijuna tethera, vracam sutra!" i netko u firmi ti posalje 100M tethera za koje nema realno pokrice u dolarima... dakle firma nije dobila uplatu od 100M pravih dolara, a tebi je posudila 100M... ti napumpas BTC, cijena ode gore, drugi se zakace na vlakic, ti prodas, vratis firmi 100M, u plusu si par milijuna pravih dolara, a da nisi centa pravog dolara stavio u kombinaciju.
Kako si onda u plusu ako nemaju pokriće u pravim dolarima?
To o čemu ti pričaš je pumpanje cijene BTC-u sa monopoly novcem. Osim malog čovjeka, koji ionako ulaže sitno u BTC, na kraju bi najviše na*ebale institucije koje posluju s Tetherom, ako ne budu mogle izkeširati taj svoj silni tether u dolare.

Misliš da su stvarno toliko glupi i da nemaju ljude, čak cijele odjele, koji se bave samo provjeravanjem firmi s kojima odluče poslovati (u ovom slučaju Tether) ?

Da je to stvarno tako, osim šta je krivično djelo, SEC bi ih razapeo, prije ili kasnije, a mislim da im se to dugoročno ne isplati + pročulo bi se brzo.

Tether je baziran u Hong Kongu, Santa Monici (USA) i Londonu (UK). To su sve zemlje s kojima SEC surađuje, i pohvatali bi ih ko zečeve da dobiju nalog od SEC-a.

Kako su i Mcafee-ja. Čovik ih je izbjegavao po cijelom svijetu, pa je svejedno sad u ćuzi.

Sjećam se još 2018-e, kada je kružila i priča o tajnom kartelu koji kontrolira cijenu BTC-a i ne da mu da naraste... pa evo kako je to završilo. Takve priče golicaju maštu, pa ljudi rado pričaju o njima, ali ne znači da su istina.

Ja osobno ne mogu potvrditi jel to tako ili nije sa tetherom, samo iznosim svoju viziju da, kada malo zastanem i razmislim, nekako sav taj fud oko tethera nema baš logike. Nadam se da nisam u krivu.

Ono šta mali ljudi mogu napraviti, ako žele mirno spavati, je ne koristit tether. Hvala bogu ima opcija danas koliko hoćeš.
Drugo, ne uzrujavati se ako kupite BTC na 40K, pa se veliki izdumpaju i cijena padne na 20K, ili 10K. Bitcoin je dokazao tokom prošlosti da se uvijek, bez iznimke, vrati još jači. Doduše katkad treba počekati koju godinu, ali zato se ne stavlja kompletna ušteđevina u njega, jel


Zadnje izmijenjeno od: Neo-ST. 07.01.2021. u 17:52.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2021., 18:13   #7097
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,729
Citiraj:
Ne nego ti si vlasnik tethera i ti kazes "alo Bing daj mi posudi 100 milijuna tethera, vracam sutra!" i netko u firmi ti posalje 100M tethera za koje nema realno pokrice u dolarima... dakle firma nije dobila uplatu od 100M pravih dolara, a tebi je posudila 100M... ti napumpas BTC, cijena ode gore, drugi se zakace na vlakic, ti prodas, vratis firmi 100M, u plusu si par milijuna pravih dolara, a da nisi centa pravog dolara stavio u kombinaciju.
Citiraj:
Kako si onda u plusu ako nemaju pokriće u pravim dolarima?
Pa jednostavno je, tether ima pokriće do neke cifre, od nje do neke druge nema. Sebe će namiriti, nekog malenog ili instituciju neće. Sebi će konvertirati USDT u FIAT, a nekom neće jer neće imati odakle.

Evo sad je opet na granici, isprintaj dovoljno tethera da prebaci 40, neka ode na 41-42, samo ga pusti, drugi ljudi i institucije će ga napumpati do 49. Prodaj onda ono što si ubacio da prebaci 40, average cijena po kojoj ćeš prodati će biti oko 45-46, eto lijepog plusa za vratiti tether i za staviti u džep tuđe novce.
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2021., 18:56   #7098
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Meet "Tether FUD". Taj fud se povlači po vijestima još od 2018-e. U međuvremenu je Tether imao audit i navodno je sve po zakonu.
Jel može link na info o tom auditu? Ja sam prije par stranica stavio link na tužbu jer nije bilo audita
segregator je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2021., 19:30   #7099
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Citiraj:
Autor segregator Pregled postova
Jel može link na info o tom auditu? Ja sam prije par stranica stavio link na tužbu jer nije bilo audita
Nema, zajebo sam se, moje isprike :/
Sjećam se da se pričalo o nekom auditu, ali ispada da je to bio neki closed audit neke privatne firme, i podaci nisu dostupni javnosti. To je bilo još 2018-e, ali mi se iz nekog razloga činilo da je bilo nedavno.
Vjerujem da su pod povećalom, i manji od njih se provjeravaju. Baš zato mi i nema logike da se idu igrati s time.

Dobar članak koji opisuje stanje tethera: https://www.exodus.io/blog/is-usdt-safe/

Ukratko, nitko ne zna jesu li 1:1 backani sa dolarima.
Tether tvrdi da jesu, no službenih podataka nema.

E sad, koliko je to zabrinjavajuće? Otkriju li inspekcije da nemaju ni 10% zaliha, ovi se mogu vaditi na to da posluju sa frakcijskim rezervama, s obzirom da na tom principu i sve banke funkcioniraju.
Pitanje je u kojoj granici su frakcijske rezerve dozvoljene u USA, njihov zakon ne poznam.

Ne prođe li im to i zatvore li ih, pobrisat će većinu likvidnosti sa burzi, šta logično neće biti ugodno neko vrijeme, no mislim da to neće dugo trajati, jer potražnja za ovim assetima neće zbog toga nestati. Ljudi će se samo prebaciti sa USDT na USDC, TUSD, PAX, BUSD i sl. te nastaviti dalje.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2021., 20:00   #7100
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Ako tko koristi Kraken nek dobro razmisli, to je govno a ne exchange. Uvijek kad se zazari trziste njihov sustav pada ko da je na shared hostingu...
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2021., 20:02   #7101
maXonja
bu
Moj komp
 
maXonja's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: VŽ
Postovi: 2,510
Sjećam se kraja 2017. i početka 2018., skoro mjesec dana su bili down, a cijene ludovale... Kad su napokon došli online prošla baba s kolačima
Sreća pa sam neku siću imao gore, od onda sam ih prekrižio i zaboravio na taj exchange
__________________
Nvidia u očima
Intel u duši
Alfa Romeo u srcu
maXonja je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2021., 20:06   #7102
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726







Meni cancel only mode a njima da mogu dumpat. gamad.
-->
Eto trenutno se to meni desava. oni pokazujuj 37k cijenu a vec smo na 39k, ja bi sad dumpao to i nemogu... ako oni imaju i jednu instituciju, a vjerujem da nemaju... Ovo im je za tuzbu... Gdje je sad SEC, namjerno nedaju ili su namjerno nesposobni da dumpamo...








Meni cancel only mode a njima da mogu dumpat. gamad.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2021., 20:19   #7103
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959







Meni cancel only mode a njima da mogu dumpat. gamad.
Puno mjenjačnica igra protiv svojih korisnika, u to bi se dao kladit
-->
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Eto trenutno se to meni desava. oni pokazujuj 37k cijenu a vec smo na 39k, ja bi sad dumpao to i nemogu... ako oni imaju i jednu instituciju, a vjerujem da nemaju... Ovo im je za tuzbu... Gdje je sad SEC, namjerno nedaju ili su namjerno nesposobni da dumpamo...








Meni cancel only mode a njima da mogu dumpat. gamad.
Puno mjenjačnica igra protiv svojih korisnika, u to bi se dao kladit
segregator je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2021., 20:21   #7104
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726





-->
Nece mene vise za nos vuc, fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me






__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2021., 20:25   #7105
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,729
cuj, nije ni binance neko veselje, nije puklo skroz, ali da se dalo nesto pametno iztrejdat na brzinu, bas i nije
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2021., 20:26   #7106
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Ako tko koristi Kraken nek dobro razmisli, to je govno a ne exchange. Uvijek kad se zazari trziste njihov sustav pada ko da je na shared hostingu...
Tko još koristi Kraken? To je bilo mrtvo još 2017e 😅

FTX radi uredno, ko da se ništa nije desilo.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2021., 20:28   #7107
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Na binance API radi kak treba. Na onom botu znas koji smo koristili, jos ga koristim ali naravno semi manualno. Definitivno mi bot ne kupuje nista. Jedino stavim da mi proda, ali cesto manualno prodam s klikom na sell button. I kak kliknem na sell u sekundi se proda. Uvijek. API im je bogovski, a ovom Krakenu pada sve, niti im radi captcha, niti login, niti account, niti frontpage, a kamoli trejdanje. To je na shared hostingu, ako je Tetherov vlasnik nma sejselima, ovaj iz krakena mora da je na karibima.

Stavio sam na kraken jos davno tamo prije neki BTC koji sam mislio unovcit, ali nije trebalo unovciti pa ostalo tamo, eto vidim bolje da nije, mada se dobro nasaftalo, nemogu se zalit ali trebao sam pobjec pogotovo jer sam bio tu 2017 i ako idem search pisao ovo sto sad pisem...

P.S. ovim krakenovcima vjerojatno ni withdrawal neradi. Jel zna tko kako dugo traje BTC withdrawal, jel jos uvijek sat do dva? Za 2 sata ode BTC ispod 30k... Al dobro moze i preko 40K... No nekako mi je blize 30k... pa reko da pobjegnem.

P.S.S. prebacili vec, dobro da je to brzo, evo ni 15minuta nije trajalo.
__________________

Zadnje izmijenjeno od: dada-as. 07.01.2021. u 20:44.
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2021., 23:16   #7108
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,729
Kad smo kod toga, u zadnje vrijeme prebacivanje btc-a traje uzasno dugo, burza isplati odmah ali dok se konfirmira treba i 2 sata... to normalno??
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2021., 23:32   #7109
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Citiraj:
Autor dakky Pregled postova
Kad smo kod toga, u zadnje vrijeme prebacivanje btc-a traje uzasno dugo, burza isplati odmah ali dok se konfirmira treba i 2 sata... to normalno??
Dobro da nije 2 dana, ko 2017-te
segregator je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2021., 06:30   #7110
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,475
@dada-as koliko su ti naplatili btc withdrawal? Gledao sam na binance, cca 20$.

Koristim kraken, ali ne za trgovanje. Tamo holdam dio, i služe mi za isplatu. Trgovanje je na binance.
Libertus je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na