Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 28.02.2015., 15:26   #4621
cyclone
life is a rollercoaster..
Moj komp
 
cyclone's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Sl Brod
Postovi: 552
Upravo sam isprobao sa Panasonic RP-HTF295, dosta je dobar zvuk, mozda malo fali basa. Ista pjesma ali KZ ED3 Special Edition in-ear slušalice, možda malo previše basa koji skoro pa pojede okolinu. Znači, ovisi o slušalicama. Zlatnu sredinu bi se moglo uganjati equalizerima ili nekakvim filterima.
cyclone je offline  
Staro 28.02.2015., 15:27   #4622
elzel
Premium
Moj komp
 
elzel's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: Zlatar Bistrica
Postovi: 747
@blava - tnx! molim te reci mi kako radi kamera u lošem osvijetljenju bez bljeskalice? Ima li mnogo šuma?
elzel je offline  
Staro 28.02.2015., 15:29   #4623
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Lel, mali OT, taman sam mislio kako je cyclone double-postao, a kad ono elzel piše ispod njega nisam skužio nick nego mačketine u avataru

back to topic:
I tu je onda napredak kod Jiayua. Meni je zvuk na G4C nije bio naj naj, bez obzira na slušalice, aplikaciju i EQ. Malo je šumilo i fijukalo.
Brko je offline  
Staro 28.02.2015., 15:53   #4624
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Citiraj:
Autor elzel Pregled postova
@blava - tnx! molim te reci mi kako radi kamera u lošem osvijetljenju bez bljeskalice? Ima li mnogo šuma?
Bljeskalica je srednje kvalitete,malo slabija od mog LG 4X,ali dosta dobra za fotkati.
Da ne idemo ovdje u offtopic vise,javi se u Coolpad temi pa ti objavim par fotki,ako treba i videa u low light uvjetima.
blava je offline  
Staro 28.02.2015., 17:09   #4625
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Netko je prije postao da bi slijedeći Nexus mogao biti kineskog porijekla. Šuška se kako bi proizvođač mogao postati Huawei.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 28.02.2015., 19:22   #4626
mostly_harmless
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Split
Postovi: 14
Valjda sam na pravoj temi, mislio sam kupiti asus zenfone 5 za 1600 kn sa wowshop.hr,
link: http://www.wowshop.hr/asus-zenfone-5-white-2-16.html
koliko sam vidio po recenzijama na internetu, ok mobitel, kao jedinu vecu manu mu svi navode bateriju, al nisam neki zahtjevan korisnik, pa mislim da meni to nece bit problem.
Pošto prvi put kupujem nekog "kineza" odlučio sam se za taj naš web shop, a ne za neki inozemni,najviše zbog garancije, računam da ga lakše pošaljem do zadra na popravak, nego do kine
zanima me jel ima neko iskustava s njima, jesu li pristojan dućan li neki novi edigital koji ce me zajebat čim stigne? A i kakav je sam mobitel? jel ima neko iz prve ruke iskustva?
mostly_harmless je offline  
Staro 28.02.2015., 20:11   #4627
Jozooo
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: Split
Postovi: 9
Po meni je sve u redu, uredna komunikacija, brzo odgovaraju.

Slao sam mob u njih jer nešto nije radilo, došao overseas express po njega i vratio ga o njihovom trošku, popravili mob za 5 dana, nekakav problem sa tipkom paljena je bio.
Jozooo je offline  
Staro 28.02.2015., 20:26   #4628
kiksich
Premium
 
kiksich's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Makarska
Postovi: 125
Citiraj:
Autor mostly_harmless Pregled postova
Valjda sam na pravoj temi, mislio sam kupiti asus zenfone 5 za 1600 kn sa wowshop.hr,
link: http://www.wowshop.hr/asus-zenfone-5-white-2-16.html
koliko sam vidio po recenzijama na internetu, ok mobitel, kao jedinu vecu manu mu svi navode bateriju, al nisam neki zahtjevan korisnik, pa mislim da meni to nece bit problem.
Pošto prvi put kupujem nekog "kineza" odlučio sam se za taj naš web shop, a ne za neki inozemni,najviše zbog garancije, računam da ga lakše pošaljem do zadra na popravak, nego do kine
zanima me jel ima neko iskustava s njima, jesu li pristojan dućan li neki novi edigital koji ce me zajebat čim stigne? A i kakav je sam mobitel? jel ima neko iz prve ruke iskustva?
Verziju od 16GB imaš u alzashop-u za 1400kn(2god. garancije, stigne za 2-3 dana iz Češke)...

Imaš i verziju od 8GB koja je sasvim dovoljna, ona dođe 1250kn.
kiksich je offline  
Staro 28.02.2015., 21:27   #4629
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,286
Citiraj:
Autor GoodLooker Pregled postova

Da dodam, još uvijek ne razumijem da kinezi ne mogu dostići kvalitetu kamere na npr. Galaxy S3, uređaju starom 3 godine. Uključujući i kineske perjanice.
Nadam se da si svjestan kakve gluposti izvaljujes?!

Jesi isprobao kameru Meizu MX4/Pro,Mi4,Mi Note,Vibe Z2,Honor 6 Plus?
Naravno da nisi....
locks je offline  
Staro 28.02.2015., 23:01   #4630
L31
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 863
Citiraj:
Autor mostly_harmless Pregled postova
Valjda sam na pravoj temi, mislio sam kupiti asus zenfone 5 za 1600 kn sa wowshop.hr,
link: http://www.wowshop.hr/asus-zenfone-5-white-2-16.html
koliko sam vidio po recenzijama na internetu, ok mobitel, kao jedinu vecu manu mu svi navode bateriju, al nisam neki zahtjevan korisnik, pa mislim da meni to nece bit problem.
Pošto prvi put kupujem nekog "kineza" odlučio sam se za taj naš web shop, a ne za neki inozemni,najviše zbog garancije, računam da ga lakše pošaljem do zadra na popravak, nego do kine
zanima me jel ima neko iskustava s njima, jesu li pristojan dućan li neki novi edigital koji ce me zajebat čim stigne? A i kakav je sam mobitel? jel ima neko iz prve ruke iskustva?
Za tu cijenu gledaj g2
L31 je offline  
Staro 01.03.2015., 09:15   #4631
mostly_harmless
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Split
Postovi: 14
hvala na savjetima,
Citiraj:
Verziju od 16GB imaš u alzashop-u za 1400kn(2god. garancije, stigne za 2-3 dana iz Češke)...

Imaš i verziju od 8GB koja je sasvim dovoljna, ona dođe 1250kn.
nisam znao za shop, niti da postoji verzija sa 2 Gb Ram i 8 gb ROM, najvjerovatnije ću nju naručit kroz 10tak dana, javm se sa dojmovima kad stigne
mostly_harmless je offline  
Staro 01.03.2015., 09:15   #4632
imart
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,167
kaj mislite o ovoj stranici? može li se sa nje pouzdano naručiti mob?


http://www.wowshop.hr/thl-4000-white.html

Zadnje izmijenjeno od: imart. 01.03.2015. u 09:36.
imart je offline  
Staro 01.03.2015., 09:38   #4633
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Može
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 01.03.2015., 10:25   #4634
tomov
Premium
Moj komp
 
tomov's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 586
Ovaj moj odron svakim danom više crkava pa me zanima preporuka za mobitel u rangu sa cijenom i kvalitetom poput XIAOMI REDMI 2... XIAOMI imaju u wowshopu (istina trenutno nedostupan)... Ima nešto bolje za te novce?
tomov je offline  
Staro 01.03.2015., 10:48   #4635
akoj
lijevo smetalo
Moj komp
 
akoj's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,115
Citiraj:
Autor de.fang14 Pregled postova
Sumnjam da biti 200$ a i nije "čisti" kinez


Prodavat će se po 200$ u SAD-u. Isto kao što je ZTE svoje Nubie prodavao po manjoj cijeni tamo dok se nisu oformili kao brand.

NITKO NIKAD NIJE REKAO DA ĆE ZENFONE 2 KOŠTATI 200$. Samo je rečeno da je to početna cijena u USA. U ostatku svijeta može doći i 300, 400 - nebitno.
__________________
Nvisen Y-GX01 // HP ProBook 470 G2 // BMAX Y11

Zadnje izmijenjeno od: akoj. 01.03.2015. u 10:55.
akoj je offline  
Staro 01.03.2015., 10:53   #4636
imart
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,167
općenito o ovom thl 4000 gledao sam recenzije za 1000kn nemrem se za frendicu odlučiti to ili lg l70?
imart je offline  
Staro 01.03.2015., 11:04   #4637
GoodLooker
Premium
 
GoodLooker's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 955
Citiraj:
Autor locks Pregled postova
Nadam se da si svjestan kakve gluposti izvaljujes?!

Jesi isprobao kameru Meizu MX4/Pro,Mi4,Mi Note,Vibe Z2,Honor 6 Plus?
Naravno da nisi....
Prije svega budi pristojan u komunikaciji.

Pa naravno da nisam isprobao kamere apsolutno svih kineskih perjanica (za razliku od tebe koji sigurno jesi), ali jednostavno još nisam vidio u recenzijama kameru koja bi me demantirala.
Nemam ništa protiv da me ti demantiraš, ali argumentima. Ovo što si napisao nije argument.
GoodLooker je offline  
Staro 01.03.2015., 11:10   #4638
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Pitanjce; frend me pita jel ovo čemu a ja pitam vas jel to oriđiđi il je neki fejk, pošto kolko sam ja malo guglao, taj telefon dolazi s 5.3" ekranom, a bogme, nekako mi i rama ima previše.
Thx
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline  
Staro 01.03.2015., 12:43   #4639
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Mislim da je fejk. Dobiti mob sa octa core cpu, 5.7" ekranom i 4Gb rama za 120$ je totalno nerealno. Lenovo ima model S860 koji nema prevelike veze sa ovim s linka.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 01.03.2015., 12:52   #4640
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor imart Pregled postova
općenito o ovom thl 4000 gledao sam recenzije za 1000kn nemrem se za frendicu odlučiti to ili lg l70?
LG L70 nemoj nikako! Ima samo 4GB interne memorije koja je debilo podjeljena tako da nakon par aplikacija više uopće nemaš prostora da se skine neki update malo veće aplikacije i raspakira. Stalno će javljati da nema dovoljni prostora i jednino riješenje je naravno root. Zaobiđi ga u širokom luku.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline  
Staro 01.03.2015., 15:47   #4641
imart
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,167
Hvala na savjetu..
imart je offline  
Staro 01.03.2015., 17:28   #4642
#Marko#
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 48
Jiayu s3

Nadovezat ću se na cycloneovu recenziju s kojom se u osnovi slažem iako mislim da su njegove ocjene „prepoštene“ za sumnjičavi forum na kojem se sve treba uzeti s rezervom, pa je skoro proglašen „odronom“ a ja mislim da to ne zaslužuje.
Svojeg sam uzeo od talijanskog zastupnika www.ejiayu.it, isto u prednarudžbi, dobio sam ga sa mjesec dana zakašnjenja (svaki petak dobijam mail – u ponedjeljak šaljemo mail s datumom slanja i tako 4 puta ), s tim da je od konačnog slanja do dostave prošlo samo 47h. Platio sam više (223 Eu) ali imam nekakvu garanciju.
Ovo je moj prvi kinez, brat mi ima Coolpad F1, i obojica se slažemo da je Js3 klasa iznad. Po kvaliteti izrade su slični, što će reći dobri, ali je s3 znatno brži, bolji je wifi, gps, kamera...
Za 4G mogu samo reći da radi – vidi slike, ali kako je signal slab stalno prebacuje od 4G preko 3 na E i obratno.
Po vanjskom obliku me najviše podsjeća na HTC One, koji je naravno ljepši i luksuzniji, ali meni je Jiayu ugodniji u ruci jer me ne režu metalni rubovi. Netko žali da nema metalnih „ukrasa“ a po meni je najbolje da je tako, crna neupadljiva cigla, ugodna u ruci.
Težak je 159,5gr, a baterija 50,9gr. Jučer me, nakon 1. punjenja dobro izmučio dok mu nisam dokrajčio bateriju - više od 5h onscreen, ne znam jel tu uračunat i rad u recoveriju – backup OS-a. To je u svakom slučaju više nego što moje oči mogu izdržati. Na slici ćete vidjeti da je baterija trajala 8 i nešto sati, malo mi je to čudno jer smo se mučili od 13h do iza 22h. Mjerenjem je dokazano da se iz baterije može „izmusti“ 2900mAh, što je prilično dobro za 3000-3100 deklariranih.
Nisam nadgledao punjenje ali koliko ja znam ono je konzervativno zbog zaštote baterije i traje 5 i pol sati. U 1. fazi puni sa 1A, pa u 2. fazi sa 0,75A, pa 0,5A i na koncu u zadnjih sat i pol pada od 0,5 do 0,1A. Mislim da vrijeme punjenja ne ovisi o punjaču jer punjenjem upravlja sam mob iz svog OS-a, pa ako je nekom bitno da mobitel puni više puta dnevno, bolje je da ne uzima taj mob.
Po uključivanju zauzeće memorije je oko 290MB - od 2GB, raste postepeno do cca1400MB a čišćenjem pada na oko 650MB. Nadam se da mi 3Gb, koliko ima "enhancent" model neće trebati, kao ni NFC kojem na starom LG 4X HD nisam našao uprabnu vrijednost.
Dobio sam isti ROM kao i cyclone, još uvijek gledam bi li se isplatilo flashat nešto novije. Navodno je s novijim ROMovima riješen problem zvuka, što je u biti jedina stvar s kojom nisam zadovoljan – pri pozivu u slušalici glas je nekako čudan, metalan, preglasan. Navodno se poboljšaju i zvučnici.
GPS radi odlično, hvata satelite u roku petnaestak sekundi, iako moram reć da dok sam danas slikavao po vani, uključio sam GPS i nije htio uhvatiti ništa. Onda sam restartao mob i GPS je proradio normalno, gotovo trenutno.
Slike pogledajte na linku. Najgora slika – akvarij – uslikana je sa samsung note4, toliko da znate. Često je puta mirna ruka važnija od dobrog fotoaparata.

https://plus.google.com/photos/11527...73837727220129
#Marko# je offline  
Staro 01.03.2015., 17:43   #4643
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Sumnjičavi forum? Slobodno razjasniš ovu tezu...
I ovo za mirnu ruku nebi komentirao. Mirna ruka neka veze sa zrnatim slikama i nerealnim bojama... no dobro, shvatio sam. Okinuo si 223 Eura za kineza. I da hoćeš, ne možeš reći neku negativnu stranu tog mobitela

Btw, nitko nije rekao da je mobitel odron, ipak je Jiayu koliko toliko OK brand. Ali da je kamera mogla biti bolja, obzirom na reklamiranje senzora koji je kao unutra - itekako je.

Iako Markove slike nisu loše, ali gledam ih sa moba boje mi se čine OK.

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 01.03.2015. u 17:58.
Brko je offline  
Staro 01.03.2015., 17:56   #4644
cyclone
life is a rollercoaster..
Moj komp
 
cyclone's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Sl Brod
Postovi: 552
Hvala kolegi sto je nadopunio ono sto ja nisam napisao. Samo da napomenem da sam vjerojatno rijesio problem sa "skripanjem" tipke vol+ tako da sam nekoliko puta skinuo i stavio poklopac maske te sada vise ne skripi hehe. Sto se tice gps-a sad radi jako dobro,lock je za 15tak sekundi,jedino je onaj prvi lock trajao cca 2 min. Dodao bih da je meni zauzece RAM- koje je navedeno u Running applikacijama unutar settingsa oko 800-850MB,znaci slobodno je oko 1,1GB uz standardne aplikacije(gmail,blue mail,fb,messenger,viber,whatsapp,tapatalk, dodatno vrtim deliveries za tracking paketa,aliexpress app)

Vidim da je kolega stavio i nesto fotki izvana,moje sve su unutra slikane,bez blica i sa jako slabim osvjetljenjem. Sad gledam fotke i to dobro izgleda,mozda je problem u meni hehe. Morat cu i ja okinuti par fotki vani ovih dana pa ako bude interesa stavim na forum

Zadnje izmijenjeno od: cyclone. 01.03.2015. u 18:06.
cyclone je offline  
Staro 01.03.2015., 19:26   #4645
#Marko#
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 48
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Sumnjičavi forum? Slobodno razjasniš ovu tezu...
I ovo za mirnu ruku nebi komentirao. Mirna ruka neka veze sa zrnatim slikama i nerealnim bojama... no dobro, shvatio sam. Okinuo si 223 Eura za kineza. I da hoćeš, ne možeš reći neku negativnu stranu tog mobitela

Btw, nitko nije rekao da je mobitel odron, ipak je Jiayu koliko toliko OK brand. Ali da je kamera mogla biti bolja, obzirom na reklamiranje senzora koji je kao unutra - itekako je.

Iako Markove slike nisu loše, ali gledam ih sa moba boje mi se čine OK.
Tja, što se tiče zrnatosti, to je posjedica previsokog ISO-a. Ručnim postavkama može se izvuć više, ali komu se da zezat. A za cijenu mogu reć da je nekih 300 kn skuplji od f1 kupljenog na T2c prosle godine, a obzirom na dolar i garanciju to i nije strasno. Da ne kazem da sam stari Lg 4XHD platio puno više i bio 2 godine rob tele2. Lg me ostavio na jb 4.1, bio je samo 1 update OS-a
Uglavnom sam zadovoljan, fali mi samo barometar i infra. Jedini problem kojeg ja vidim je loš zvuk u slušalici, ali taj je problem navodno riješen s novim ROMom.
Miracast radi OK.

Zadnje izmijenjeno od: #Marko#. 01.03.2015. u 19:41. Razlog: nadopuna
#Marko# je offline  
Staro 01.03.2015., 23:51   #4646
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Citiraj:
Autor akoj Pregled postova
Prodavat će se po 200$ u SAD-u. Isto kao što je ZTE svoje Nubie prodavao po manjoj cijeni tamo dok se nisu oformili kao brand.

NITKO NIKAD NIJE REKAO DA ĆE ZENFONE 2 KOŠTATI 200$. Samo je rečeno da je to početna cijena u USA. U ostatku svijeta može doći i 300, 400 - nebitno.
Čemu vika?
6. siječnja je preplavljen internet informacijama da će zenfone 2 koštati $200.
Informacija je istinita i koštati će upravo toliko i moći ćeš ga kupiti po toj cijeni iako je stvarnost sada malo iskrivljena
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.
Dakok je offline  
Staro 02.03.2015., 11:44   #4647
robimarko-bug
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2013
Lokacija: Tenja(Osijek)
Postovi: 1,070
Što bi mi preporučili do 800kn(Sa svim troškovima)
Mislio sam uzeti Eachine M1 iz UK,ali banana jer su sve prodali.
Onda nađem T6 Pro za 111 dolara iz Španjolske,ali su isto svi prodani.
robimarko-bug je online  
Staro 02.03.2015., 11:54   #4648
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,343
Ako misliš na Banggoodov UK skladište i M1, on svako malo se proda i kroz par dana ili tjedan dođe opet. Pitaj ih na chatu kada dolazi.
__________________
.
Ag008 je offline  
Staro 02.03.2015., 12:00   #4649
robimarko-bug
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2013
Lokacija: Tenja(Osijek)
Postovi: 1,070
Pitao sam i kažu da još neznaju.
A ništa reći ću frendu da se strpi par dana dok ga opet ne bude jer nema ništa ni slično njemu za te novce.
robimarko-bug je online  
Staro 02.03.2015., 12:23   #4650
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,286
Citiraj:
Autor GoodLooker Pregled postova
Prije svega budi pristojan u komunikaciji.

Pa naravno da nisam isprobao kamere apsolutno svih kineskih perjanica (za razliku od tebe koji sigurno jesi), ali jednostavno još nisam vidio u recenzijama kameru koja bi me demantirala.
Nemam ništa protiv da me ti demantiraš, ali argumentima. Ovo što si napisao nije argument.
Ok,mozda sam malo preburno reagirao,ali ispalio si nesto neprovjereno bez dokaza...

jasno je da kinez od 100$ ima losu kameru jer na necemu moraju ustedjeti...
MX4 i Mi4 sam isprobao i i imaju jako dobru kameru,pogotovo MX4.za ostale navedene i jos neke imas kvalitetnih recenzija pa se uvjeri...
S3 i njemu slicni tu nemaju sta traziti...
locks je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na