Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.02.2022., 20:13   #31
IGoR_2803
Premium
Moj komp
 
IGoR_2803's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: N/A
Postovi: 721
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
svaka čast, ali ja sam pogledao par strimova i to jednostavno nije za mene, satima ubijat istog bossa i nadat se da ću nakon 50 pokušaja imat više sreće, meh, previše sam casual za to, ali igra je vrh tko voli
Drito to. Pogledao gameplay trailere i nemam ja živaca ni vremena za to. Vjerojatno zato ni nisam odigrao ni jedan Dark Souls i slično.

Svaka čast igri, vjerujem da će biti vrhunska, ali jebote, krenuo sam igrati God of War prije desetak dana, stavio drugu najlakšu težinu. Prekjučer smanjio na "Give me a story", fakat sam kratak sa živcima i nema šanse da tučem jednog te istog frajera satima.
IGoR_2803 je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2022., 21:37   #32
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Također, nemam živaca za souls igre, nije to za mene. Razbio bi gamepad o zid
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.02.2022., 21:43   #33
sti
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Lawl
Postovi: 1,327











-->











sti je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2022., 21:58   #34
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,068
Evo baš se preloada, taman da legne za vikend
nub je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2022., 22:00   #35
microsoft66
Premium
Moj komp
 
microsoft66's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: VK
Postovi: 1,186
Vi kojima je igra teska imate modove koji vam olaksanu igru poprilično


https://www.nexusmods.com/darksouls3/mods/755

Evo npr za ds3
microsoft66 je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2022., 22:25   #36
darkydark
N0teb00k n00b
Moj komp
 
darkydark's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb/Koprivnica
Postovi: 2,087
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
svaka čast, ali ja sam pogledao par strimova i to jednostavno nije za mene, satima ubijat istog bossa i nadat se da ću nakon 50 pokušaja imat više sreće, meh, previše sam casual za to, ali igra je vrh tko voli
Dok me pusti wow znam kaj cu igrat :-)

Dok se sjetim 400+ pullova na zadnjem bosu prošle ekspanzije, hjao...

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
__________________

i7 9850H, 64GB, 17.3” FHD, RTX Quadro 3000
512GB PM981a, 2x 1TB A2000
W10 Pro


i5 8500T, H310I-IM-B, 32GB, 10GbE X-3
1x 150GB Intel S3520, 3x2TB Crucial MX500, 4x12TB Toshiba MG07ACA12TE
Truenas Scale
File Share, Plex, Jellyfin, Nextcloud, qBittorrent
darkydark je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2022., 22:50   #37
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
Citiraj:
Autor microsoft66 Pregled postova
Vi kojima je igra teska imate modove koji vam olaksanu igru poprilično


https://www.nexusmods.com/darksouls3/mods/755

Evo npr za ds3
hvala

budem isprobao
Gemmy je online   Reply With Quote
Staro 24.02.2022., 07:04   #38
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Ja mislim momci da vam ER neće biti tak težak, sekiro su popljuvali revieweri neki u početku baš zbog težine. Čini mi se da će ER biti puno lakši, a ak su ga IGN-ovci uspjeli proći i dati 10ku bome možete i vi.

Ja zaigram, prođem sve i svašta ali se uvijek na kraju vratim na souls igre.
devaa je online   Reply With Quote
Staro 24.02.2022., 07:43   #39
vlatko27
Premium
Moj komp
 
vlatko27's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 668
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
svaka čast, ali ja sam pogledao par strimova i to jednostavno nije za mene, satima ubijat istog bossa i nadat se da ću nakon 50 pokušaja imat više sreće, meh, previše sam casual za to, ali igra je vrh tko voli
Citiraj:
Autor p3r02d3r0 Pregled postova
Nikad odigrao Dark Souls, neću ni ovo 😄 Ali svaka čast From Softwareu. Pogodio je nišu sam tak
Citiraj:
Autor Gemmy Pregled postova
Ja sam probao neki dio ds-a i odustao nakon par sati. To je mazohizam, nema sanse da opet zaigram.
Stil borbe je dobar, izgleda super, i settingsi i atmosfera je uvijek dobri, ali nemogu gubiti živce na igru. Prestar sam za to.

Ali izgleda izvrsno.

Jedino ako stave noob tezinu

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Citiraj:
Autor IGoR_2803 Pregled postova
Drito to. Pogledao gameplay trailere i nemam ja živaca ni vremena za to. Vjerojatno zato ni nisam odigrao ni jedan Dark Souls i slično.

Svaka čast igri, vjerujem da će biti vrhunska, ali jebote, krenuo sam igrati God of War prije desetak dana, stavio drugu najlakšu težinu. Prekjučer smanjio na "Give me a story", fakat sam kratak sa živcima i nema šanse da tučem jednog te istog frajera satima.
Citiraj:
Autor Mladenxy Pregled postova
Također, nemam živaca za souls igre, nije to za mene. Razbio bi gamepad o zid
Ja sam isto već lagano stari prdonja u gaming smislu i živci su sve tanji ali nekako sam naučio zavoljet From igre. Bloodborne sam mrzio i još uvijek ga mrzim haha, prelazio sam ga 3 godine sa pauzama u od skoro godinu dana. Nakon toga dugi niz godina nisam htio primirisati njihove igre opet. Prva njihova igra je uvijek najgora, uvjerljivo.

Dok npr 2021 mi je izgledala ovako(još na PC Ghostrunner bar 50h);



Kliknulo mi je sa Sekirom, koji mnogi kažu da je najteži, ali meni osobno najbolji i ne mogu reći da je teži od Bloodborne od kojeg dan danas imam traume. Klik je bio; ovo su taktičke igre.
- Lagano, polako, gledaj svaki ćošak, iza svakog ugla netko će te zaskočiti.
- Kad sakupiš broj soulsa da te trta da ćeš ih izgubiti, trk nazad u bazu i potroši ih na upgrade(ja sam znao kad naučim neki layout levela roknut ga po 10 puta i farmat soulse da se upgradeam za dalje).
- Do bossa trči i zaobilazi sve na putu, nema potrebe svaki put čistiti respawnajuće mobove(iako ovdje kažu da će run do bossa biti neznatan)
- svaki neprijatelj ima neki svoj weak point toliki da trivijalizira borbu, tipa ako je dlakavo čudovište zapali ga i rokaj. To je taj famozni easy mode. Samo ga treba naći. U velikoj večini slučajeva teži je put do bossa nego sam boss.
- i najbitnije...co-op, summonaj ili budi summonan, easy mode broj 2 i stvarno prefora način multija, imaš feeling da si stvarno dio tog svijeta

I dalje su sve to teške igre ali fakat nije onako kako mnogi misle, samo ih treba malo prokužiti i igrati na drukčiji način od drugih. Ali u tome stvarno i je čar.

Eto malo ohrabrenja jer žao mi je da se nekome sviđa igra a ne želi ju probati jer je preteška. Fakat nije. Ja sam 10 godina bio From Software Hater, u godinu dana postao sam fan.
vlatko27 je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2022., 10:07   #40
Bub0
Premium
Moj komp
 
Bub0's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Rijeka
Postovi: 499
Meni osobno je prvo igranje dark soulsa 3 bilo traumatično jer sam sa tim krenuo. Kada sam stekao potreban skill i skužio kako igra funkcionira i kako bi se trebala igrati ostalo je bilo piece of cake. Prolazio sam bez problema, zadnje odigrano je demon souls na PS5 i ne sjećam se dal sam na ijednom bossu poginuo. Sekiro također, težak je, ali me tjeralo naprijed i tjeralo me da se podesim igri i naučim ju igrati.
Veće probleme sam npr. imao kada sam igrao Nioh, on je više gear based, i to me odbijalo od igre. Dark souls možeš preći sa bilo čime ako znaš igrati, dok takve grind based i gear based igre me odbijaju. Nioh 2 nisam ni kupio ni pokušao igrati radi toga.
Bub0 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.02.2022., 10:33   #41
vlatko27
Premium
Moj komp
 
vlatko27's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 668
Nioh me vukao fenomenalan combat, na sto načina možeš igrati igru i stvarno je zabavno. Ima svoju čar. Osobno sam odustao negdje pred krajem jel me počela glava boliti od tog svog gear i brojeva. Inventory izgleda ko excel tablica. Ja sam tukao bez nekog builda i bilo je muka isusova, ali jednostavno nisam mogao dublje ući u mehanike igre kojih je more. Puno i nepotrebno kompliciranije od Soulsborne. Sad kad pogledam 42h u igri a nisam ju ni prešao. :-D
vlatko27 je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2022., 11:01   #42
sti
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Lawl
Postovi: 1,327
Smiješno da ljudi izbjegavaju Soulsborne igre jer je combat pretežak, a u stvari je riječ o prepoznavanju uzoraka napada koje ima svaki neprijatelj /boss i ne mora biti 50 puta po bossu, samo treba shvatiti da ovo nije Assassins Creed ili God of War, igre sa blesavim combatom u kojem neprijatelj napravi dva, tri poteza za koje je programiran i onda stane i bleji u tebe, a razlika u difficultly-u je samo u tome da nanosi više štete.
sti je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2022., 11:07   #43
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,461
sve to stoji, ali kad gledam nekog strimera kojem je ''poso'' igrat igre, i razumije kombat i zna svaki potez, al ga svaki put neki novi kurac nesretni zadesi

i tu trebaš sad bit frajer i to radit 3 sata da ti se posreći, jer se ne radi o skillu, nego sreći vrlo često, barem kolko sam ja u par sati gledanja uspio vidit
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2022., 11:11   #44
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Citiraj:
Autor sti Pregled postova
Smiješno da ljudi izbjegavaju Soulsborne igre jer je combat pretežak, a u stvari je riječ o prepoznavanju uzoraka napada koje ima svaki neprijatelj /boss i ne mora biti 50 puta po bossu, samo treba shvatiti da ovo nije Assassins Creed ili God of War, igre sa blesavim combatom u kojem neprijatelj napravi dva, tri poteza za koje je programiran i onda stane i bleji u tebe, a razlika u difficultly-u je samo u tome da nanosi više štete.
Točno to me odbilo u GoWu mslio sam da si umišljam, ali se fakat
često dogodilo da pljusnem nekog i stane me gledati kako ga lupam.
GoW mi je overall bio dosta mediocore i nekako mi nije opravdao hype
koji ga je pratio. barem ovaj iz 2018te.
devaa je online