Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.03.2010., 20:29   #2191
Constantine
Premium
 
Constantine's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Split
Postovi: 668
hoce se igrat danas na PCE serveru,meni se igra.
I jel jos uvijek SC,ako je hc onda necu uopce igrat.
Constantine je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2010., 20:43   #2192
Danko86
Premium
Moj komp
 
Danko86's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 600
ma daj nek idu u kruac. danas ful lijepo igramo na PCE serveru i zablokira mi i kita. moro end task :S

i sto je najbolje to mi se sad prvi put desilo, kad sam updateo novi patch ( prije nikad
__________________
dankojunasevic.tk
Danko86 je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2010., 20:54   #2193
Cartmann
Premium
Moj komp
 
Cartmann's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Split
Postovi: 488
Nisam igrao cod mw u mp pa ne mogu usporediti, BFBC2 mi se sviđa iako nedvojbeno nije noob friendly, posebno ne u SC modu. Danas opet odem učiti mapu da bar ne trčim ko kokoš i opet, po tko zna koji put, doleti ekipa lvl 35+ i stane me ubijat. Kažem da učim mapu i da me ne ubijaju. Jedan odmah ode, drugi ispao ok i tako mi objašnjava ciljeve, hintove i pokazuje oružja tako da ga ubijem i uzmem njegov kit. Za test sam došao na 1m od njegove glave, nanišanio u nos i ispucao cijeli šanžer iz pištolja, 7 metaka direktno u glavu, polako jedan za drugim, lik - ŽIV!!!! I sad zamisli kolike su šanse noobu koji još ne kuži ni tipke ni mapu da ispuca 10 metaka u glavu npr. Moree-u? Nikakve. Osjecas se bespomocno, samo se iznerviras.
__________________

Cartmann je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2010., 20:58   #2194
marko_zg
Premium
Moj komp
 
marko_zg's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 243
Zanimljivo 10 metaka u glavu i lik ziv. Ma igra je EPIC FAIL!!!
marko_zg je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2010., 20:59   #2195
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,979
Manje priče, više igre. U ovoj se igri ne napreduje filozofirajući nego igrajući
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2010., 21:10   #2196
Danko86
Premium
Moj komp
 
Danko86's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 600
koji kurac?!?!!? resetiro mi sve i stavio me da sam prvi level?!!?! ko da sam prvi put uso u igru?!!?
__________________
dankojunasevic.tk
Danko86 je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2010., 21:11   #2197
PointDexter
Premium
Moj komp
 
PointDexter's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Éire
Postovi: 1,808
Taman me izbacilo dok sam igrao PCE server. Zanimljivo da me izbacuje uglavnom dok igram PCE ili Bug server
__________________
alien-smilies-0046.gif von smiliesuche.de
PointDexter je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2010., 21:17   #2198
Egi_HR
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 47
ZOMFG likovi tu o exploitu pričaju...imaš 4 medica, mortar i to je to...
zašto onda svi ne igraju sa medicima kad su nepobjedivi?
Egi_HR je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2010., 21:32   #2199
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,979
Mislim da sam otkrio privremeno rješenje ako imate isti problem kao i ja, da vas punkbuster često izbacuje, ili da se ne možete joinat u igru jer izbaci poruku "pnkbstrB.exe initialization failed".
Uđete u folder gdje vam se nalazi pnkbstrb.exe (meni u Windows\SysWOW64), i tamo ćete vidjeti pnkbstrA i pnkbstrB.exe. Budite spremni na Alt+TAB jer će trebati switchanje prozora.
Pokrenete igru, kliknete join negdje i tada će vam iz foldera nestati pnkbstrB.exe (umjesto njega će se stvoriti istoimeni fajl ali sa nekom drugom extenzijom - to nije toliko bitno). Onaj moment kada uđete u igru i odabirete koju ćete klasu igrati, morate pokrenuti pnkbstrB.exe preko Run as Administrator (desni klik).
Meni se to do sada pokazalo kao jedino rješenje, očito igra ima problema sa pokretanjem pnkbstrB.exe, pa vi to morate napraviti za nju...
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2010., 21:39   #2200
Moree
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 328
Citiraj:
Autor Cartmann Pregled postova
Za test sam došao na 1m od njegove glave, nanišanio u nos i ispucao cijeli šanžer iz pištolja, 7 metaka direktno u glavu, polako jedan za drugim, lik - ŽIV!!!!
Zao mi je prijatelju ali to je jednostavno nemoguce.


Player ima 100 healtha, Body armor dodaje 1.25x healtha, Magnum Ammo 1.25x dmg. Headshot multiplier je 2.1x
btw m93 Raffica je 3 round burst tako da ne tripate da ima mali dmg.
Da si recimo pucao sa M9 koji je slabiji gun, dmg u glavu izbliza je 42. Sto znaci 3 metka.
Sa M1911 i Magnumom ti treba 2.

Editirao sam post sa tocnim brojevima

Zadnje izmijenjeno od: Moree. 22.03.2010. u 21:52.
Moree je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2010., 21:45   #2201
kill
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Rijeka
Postovi: 533
Citiraj:
Autor Cartmann Pregled postova
Za test sam došao na 1m od njegove glave, nanišanio u nos i ispucao cijeli šanžer iz pištolja, 7 metaka direktno u glavu, polako jedan za drugim, lik - ŽIV!!!!
pogodio si ga jednom, ako.
kill je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2010., 21:53   #2202
CyCl0p$
Guest
 
Postovi: n/a
mozda vi ne nisanite desnom tipkom ili ne znam, ali meni redovito bagra pada nakon 2-3 metka u glavu, 1 iz snajpera.

sto se tice punkbustera, treba ga dodati kao iznimku u data execution prevention, isto kao i bad company 2 exe i updater.
  Reply With Quote
Staro 22.03.2010., 22:15   #2203
Cartmann
Premium
Moj komp
 
Cartmann's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Split
Postovi: 488
Citiraj:
Autor Moree Pregled postova
Zao mi je prijatelju ali to je jednostavno nemoguce.

Player ima 100 healtha, Body armor dodaje 1.25x healtha, Magnum Ammo 1.25x dmg.
btw m93 Raffica je 3 round burst tako da ne tripate da ima mali dmg.
Možda sam fulao koji metak, ali noob koji te uspije upucati s 7 metaka izbliza nek uplati bingo. Ja sam pokušao cca. 40 puta raznim oružjima, od noža do rpg-a, temeljito promatrao koja oružja koristiš i pratio kroz šumu tražeći pogodan trenutak (da netko drugi privuče pozornost), kad to nije prošlo probao i jurišat nožem, shotgunom, rpg-om..ali bez uspjeha. Često pogodim s 2-3 ili 4-5 metaka, ali tad priča završava.

PS. maloprije mi se dogodilo da se usred igre počeo smanjivat i pojačavat kontrast (ili svjetlina). Kad sam ugasio bf sve je bilo ok...da li mi krepava monitor, grafička ili je do igre? Znao sam da ću zažalit što sam kupio u vemila (jos je pod garancijom, ali ).
__________________

Cartmann je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2010., 22:19   #2204
bluefluid
Premium
Moj komp
 
bluefluid's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: VG
Postovi: 1,756
Upravo je bilo zanimljivo na pce-u, isla innocents, ekipa snajpa sa srednjeg poluotoka i nitko nece da pridje... uzas dok im nismo dosli tamo, palo je nekoliko nozeva
Legolas svaka cast s tim snajpom, momak zna

Btw, nabildao sam medica do kraja, onaj m3 (zadnji lmg) je blagi uzas, po meni najbolje do sad mg36, pogotovo jer po default ima red dot pa mozes izabrati neki drugi perk umjesto scope-a.

Sad jos jedan lvl sa injzinjercom i sjeda ump45, nadam se da je dobar.

Moram priznati da ne kuzim o kakvim hakerima govorite ovdje, ne da mi se citat sta ste sve natrolai u prepirkama, ali osobno nisam vidio nikoga da koristi neki cheat!?

Ovo je katastrofa usput, zbilja no liferi
http://www.youtube.com/watch?v=5HU3l...layer_embedded
bluefluid je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2010., 22:19   #2205
Zmalamuth
Inquisitor DeathWatch
Moj komp
 
Zmalamuth's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb-Rijeka
Postovi: 918
Ma iskreno meni je vec glupo se raspravljat.
Ekipa se navikla da ako nekog roknu u nozni palac na trecoj nogi, da je odmah insta kill, uz minimalno rasprkavanje glave i letenje obe noge na jednu stranu mape, a ruku na drugu stranu.

Skill znaci da kad vam neki balvan izleti da dobije posred tintare, a ne da ga okrznete po Uhu i on odmah umire od "akutnog trovanja olovom.

HC serveri su izgovor za wanna be "PRO Noobove" da sami sebe uvjere da imaju skilla, jer u normalnoj igri di treba precizno ciljat ne vrijede pisljiva boba.

a HC serveri su nastali iz "klanovskih" configa koji su se loadali na servere prije meča ili tokom treninga, a sluzili su podesavanja settingsa, da nebi ekipa igrala sa npr. ovakvom nakaradnom igrom.
http://www.youtube.com/watch?v=XHIF9...eature=related
ili http://www.youtube.com/watch?v=4BnqtIORtq8

custom configi su branili custom "graficke" postavke, definirali pakete, limit Klasa, oruzja i slicno

ali su ih onda "pro nobovi" isfurali kao pokazatelj skilla. a gdje nas je to dovelo najbolje pokazuje ovaj thread, gdje "pro MW1-2 nobovi" imaju akutne napadaje overdoziranja olovom. pa onda slijede EMO napadaji o shitty igri, jer ipak su oni "pro".


just my 2 cents.

mini EDIT:
prije 2-3 dana bio frend kod mene, tip je nekad davno igrao CS klanski, (davno pricam o prije 7+ godina) i covjek je sa snajpom bio jebeno spretan u CS, znam na jednoj mapi je bilo malo zracnosti izmedju kuce i oluka, a taman se tu izleti kad se spusti niz stepenice i tip je komotno trpao headshotove kroz taj 2mm otvorcic.
Ukratko, covjek je dosao do mene, isprobao par oruzja dobio filing za bullet drop, i bio u pozitivnom K/D ratio, a da je prvi put sjeo za BF, prije toga je mislim prije jedno 2 godine navratio i bacio par partija MW i prije toga mozda 2 puta godisnje sta se skupimo i posjetimo neku igraonu u gradu i bacimo cod2.
Ukratko: Skill je skill, koliko god mi sutili o tome.
__________________


i7 4770K cooled by Noctua NH-D14
Asus Sabertooth Z87
Corsair Vengeance Pro 2x8Gb 1866Mhz
EVGA GTX 1080 - 8gb -FTW GAMING
Logitech G500 & G510 Keyboard
OCZ Vertex4 256gb/Samsung SSD 850 Evo 500G /640Gb WD Black/2TB WD Black/3x2TB WD in sharkoon docking station
LG GH22
Corsair HX620W
Corsair Carbide 678c
Arctic Bionix F140mm x3
Phillips Brilliance 240PW - 24'''

Zadnje izmijenjeno od: Zmalamuth. 22.03.2010. u 22:31.
Zmalamuth je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2010., 22:26   #2206
kill
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Rijeka
Postovi: 533
hahahaha, kralju
kill je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2010., 22:27   #2207
Cartmann
Premium
Moj komp
 
Cartmann's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Split
Postovi: 488
Citiraj:
Autor kill Pregled postova
pogodio si ga jednom, ako.
Da, pištolj je neprecizan na 1m udaljenosti uz desni klik dok lik stoji mirno i čeka da ga ubiješ. Miš logitech g500 s 27gr. utega, 800dpi, razor podloga. Nije ga fulao ni jedan jer kod svakog pogotka frca krv. Najvjerojatnije šanžer nije bio pun, ali ću baš testirati čim se pojavi prilika.

Ali overall potpuno nebitno, damage chart kaže da lika s armorom moraš pogodit s 10 metaka iz daljine ili 7 metaka izbliza da ga ubiješ s M9 ili MP-443. Ako ga pogodiš s 6 metaka iz blizine neces ga ubit. To je činjenica i glupo je dalje raspravljat o tome, potpuno nebitno da li je 6 ili 8.

Constantine je bio premocan, držao je 6-7 ljudi na distanci, nije mu se moglo prić. Probao par puta jurišanjem i jednom brodom, čak došao blizu nožem, ali bez uspjeha. S snajperom isto 0 bodova, ali je netko obavio odličan posao oživljavajući ekipu, moglo se pouzdat u njega. Šteta što je samo jedan član tima znao vozit helić pa je jedan ostao neiskorišten (a dosta bi pomogao), kasnije kad smo upali u bazu (ja i još netko) i pobili par ljudi - izbacio me server. Ali skočio jedan rang, cca. 7000-8000 bodova, nešto se akumuliralo..
__________________

Cartmann je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2010., 22:36   #2208
Atrax
Premium
Moj komp
 
Atrax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 553
Atrax je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2010., 22:44   #2209
kill
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Rijeka
Postovi: 533
Citiraj:
Autor Cartmann Pregled postova
svašta nešto
neznam šta da ti kažem, ja kad nekog pogodim coltom dvaput u glavu i eventualno jednom u tijelo, on krepa.
kill je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2010., 22:53   #2210
Zmalamuth
Inquisitor DeathWatch
Moj komp
 
Zmalamuth's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb-Rijeka
Postovi: 918
Citiraj:
Autor Cartmann Pregled postova
Da, pištolj je neprecizan na 1m udaljenosti uz desni klik dok lik stoji mirno i čeka da ga ubiješ. Miš logitech g500 s 27gr. utega, 800dpi, razor podloga.
ovo mislim da ti je problem, da si stavio na 1600dpi, kao ja naprimjer na svojem MX518 (bez utega op.a.). stavio bi mu ga drito posred razdjeljka i odmah bi pao.

ja ne gledam te chartove, znam samo da sam prije par dana bio na Bug serveru, Nelson bay obrana, i da sam prvo sa GL si otvorio put u kucu, prebacio na 1911 i rjesio trojicu i onda jos dvojicu sa nozem.
i necu lagat da nisam imao osmijeh od uha do uha, kad me šesti lik sasuo sa sacmaricom posred cela da se malo odmorim.

Luda igra, priznajem, luda igra.
__________________


i7 4770K cooled by Noctua NH-D14
Asus Sabertooth Z87
Corsair Vengeance Pro 2x8Gb 1866Mhz
EVGA GTX 1080 - 8gb -FTW GAMING
Logitech G500 & G510 Keyboard
OCZ Vertex4 256gb/Samsung SSD 850 Evo 500G /640Gb WD Black/2TB WD Black/3x2TB WD in sharkoon docking station
LG GH22
Corsair HX620W
Corsair Carbide 678c
Arctic Bionix F140mm x3
Phillips Brilliance 240PW - 24'''
Zmalamuth je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2010., 22:57   #2211
PointDexter
Premium
Moj komp
 
PointDexter's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Éire
Postovi: 1,808
Evo situacija koje me natjerala na reset kompa dok se vrtio bfbc2
Dobijem par pogodaka i energija mi bude na minimumu, sakrijem se iza zida u zgradi i cujem kako lik dolazi. E kontam se ja sad, ako ce mene, bogami cu onda i ja njega
Assult klasa, 40mm granade mu ispalim u prsa, ona prode kroz njega, opali u zid iza njega i ima jos 40-ak % energije
Naravno ja sam trebao ici na respawn
__________________
alien-smilies-0046.gif von smiliesuche.de
PointDexter je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2010., 22:59   #2212
Cartmann
Premium
Moj komp
 
Cartmann's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Split
Postovi: 488
Citiraj:
Autor kill Pregled postova
neznam šta da ti kažem, ja kad nekog pogodim coltom dvaput u glavu i eventualno jednom u tijelo, on krepa.
Ajme. :facepalm:

Početnici nemaju colt, nemaju magnum ammo, nemaju armor,...to i je bit priče. Da bi početnik ubio viši level mora imat bolji skill jer nema snažna oružja ni druge gadgetse (armor, magnum ammo). A to je smiješno, moraš priznat. Tu je HC bolji za početnike jer je razlika manja tj. šanse da upucaju veći lvl veće. S druge strane zato viši leveli preferiraju SC.

Iako je rasprava SC vs HC bezveze jer svak navija za ono gdje je bolji, kao da se dva UFC borca rapravljaju da li je bitniji ground i grappling ili boksačke tehnike. Boksač će reć da je bolja stand-up borba, jiu-jitsu majstor da je borba na podu.

@zmalamuth: imam 5 postavki, kad hodam 800dpi, kad sam u tenku 2000dpi i max 5700dpi. S 800dpi je mnogo precizniji, 1 inch pomaka miša na podlozi predstavlja 800 pixela na ekranu, s 1600dpi minimalni pomak dosta pomice cross što je loše za snajper itd.. 800dpi mi je idealna sredina uz default sensitivity, ali imam i oversized razer podlogu (45x35cm). Očito sam pobrojao metak-dva više, ali nebitno, chart jasno kaze, 7 metaka izbliza, 10 metaka iz daljine.
__________________

Cartmann je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2010., 23:02   #2213
Slash555
Premium
Moj komp
 
Slash555's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Usa
Postovi: 357
Citiraj:
Autor bluefluid Pregled postova
Upravo je bilo zanimljivo na pce-u, isla innocents, ekipa snajpa sa srednjeg poluotoka i nitko nece da pridje... uzas dok im nismo dosli tamo, palo je nekoliko nozeva
Legolas svaka cast s tim snajpom, momak zna

Btw, nabildao sam medica do kraja, onaj m3 (zadnji lmg) je blagi uzas, po meni najbolje do sad mg36, pogotovo jer po default ima red dot pa mozes izabrati neki drugi perk umjesto scope-a.

Sad jos jedan lvl sa injzinjercom i sjeda ump45, nadam se da je dobar.

Moram priznati da ne kuzim o kakvim hakerima govorite ovdje, ne da mi se citat sta ste sve natrolai u prepirkama, ali osobno nisam vidio nikoga da koristi neki cheat!?

Ovo je katastrofa usput, zbilja no liferi
http://www.youtube.com/watch?v=5HU3l...layer_embedded
sa snajpom sam ko doma
dobro je bilo al opet nema timske igre. ja plantam jedno 4-5 puta na B i sam ga moram štitit, svi okolo raštrkani. ajd da jednom al 5x
na kraju sam imao preko 50killova i 12k bodova ako se dobro sjećam
brutalna je bila partija
__________________
Real-life Females
Slash555 je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2010., 23:04   #2214
kill
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Rijeka
Postovi: 533
@cartmann

Daj ajde ostavi se laprdanja po forumu i igraj.

SVE se može otključat u igri za 25h igranja, većina dobrih stvari za 15ak, ako misliš da si tolko hendikepiran.

To je tjedan dana ležernog igranja.

Ja nisam imao takvih problema, headshot je headshot, magnum ammo ili armor neće tu pomoći/odmoći.

Nemojte mi o plentanju, koliko sam samo puta sam plentao i branio plant, ili pak disarmao, mojih naravno nema unutar 50m, roka me sniper,mortar i bradley...
kill je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2010., 23:04   #2215
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Cartmann Pregled postova
Početnici nemaju colt, nemaju magnum ammo, nemaju armor,...to i je bit priče. Da bi početnik ubio viši level mora imat bolji skill jer nema snažna oružja ni druge gadgetse (armor, magnum ammo). A to je smiješno, moraš priznat. Tu je HC bolji za početnike jer je razlika manja tj. šanse da upucaju veći lvl veće. S druge strane zato viši leveli preferiraju SC.
Zato ti leveli nemaju nikakvu svrhu osim marketinške da bi te dulje zadržali u igri. Bolji igrač je onaj koji ima veći skill, a ne onaj koji duže igra kako bi dobio neku prednost.

Samo jedna od gluposti koja odbija starije igrače poput mene koji se žele spojiti, odabrati oružje koje mu paše i igrati par rundi i onda se disconnectati, te opet upaliti još eventualno jednom u tjedan dana!
  Reply With Quote
Staro 22.03.2010., 23:15   #2216
Cartmann
Premium
Moj komp
 
Cartmann's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Split
Postovi: 488
Citiraj:
Autor kill Pregled postova
chuck noris bježi kad ja dođem
Ako ti smetaju komentari ne čitaj forum već igraj.

@Mad Duke: da, također nisu svi studenti i sl. da mogu igrat 80 sati, ima tu povremenih igrača koji uz to i rade od 8-16 i odigraju sat-sat ipo svakih par dana. A u ovoj igri teško napreduju čak i oni koji su 24/7 kraj kompa i već su dosegnuli max lvl u beti.

@zwer54 (da ne chatamo): vjerojatno si me zamjenio s Constantineom
__________________


Zadnje izmijenjeno od: Cartmann. 22.03.2010. u 23:28.
Cartmann je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2010., 23:21   #2217
zwer54
Premium
Moj komp
 
zwer54's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Dublin
Postovi: 1,977
Citiraj:
Autor Cartmann Pregled postova
Ako ti smetaju komentari ne čitaj forum već igraj.
a ti nemoj igrati sa snajperom jer mi ubijes volju za igranjem... bar 5 puta si me ubio od ukupno 8 - 9 puta kaj sam umro...
__________________
zwer54 je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2010., 23:37   #2218
gmax
Tuco “the Rat” Ramirez
Moj komp
 
gmax's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 432
Danas nije bilo lose. Ja bi tenkove zabranio , Michel me ubio 4 puta zaredom sa tenkicem, popizdio sam .
gmax je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2010., 23:51   #2219
Constantine
Premium
 
Constantine's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Split
Postovi: 668
dobro je bilo danas,nikako da se spustim sa vrha liste
Constantine je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2010., 23:56   #2220
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,979
Svejedno sam ti uzeo dogtag
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na